Radomiak Radom - Ruch Chorzów, poniedziałek, 13.05.2024, 19:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
RP73
Posty: 219
Rejestracja: 21 lis 2009, o 13:12
Lokalizacja: Swiony/Aberdeenshire
Kontakt:

Re: Radomiak Radom - Ruch Chorzów, poniedziałek, 13.05.2024, 19:00

#151 Post autor: RP73 » 13 maja 2024, o 22:34

Je bany Mielec. Kur wa ich mac


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

pedro-sbl
Posty: 7368
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Radomiak Radom - Ruch Chorzów, poniedziałek, 13.05.2024, 19:00

#152 Post autor: pedro-sbl » 13 maja 2024, o 22:41

Panowie czy zabraklo 1pkt czy 10, to niy mo znaczenia tak po prowdzie. Zrobili my mnostwo bledow w tym sezonie. Transfery, trynerzy, ilosc zawodnikow, mlodziezowcy, zmiany stadionow, mental.

Po za tym tukej niy ma przypadku, ze wielu szpilow, niy mogli my dowiezc do konca. To jest charakterystyka niydoswiadczonych zespolow.

Trzeba miec bardziyj kompaktowo kadra, grac regularnie jednym i tym samym skladem co by wypracowac automatyzmy, zakontraktowac dobrego tormana, 2 stoperow i powtorzyc co zrobila Lechia.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1482
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Radomiak Radom - Ruch Chorzów, poniedziałek, 13.05.2024, 19:00

#153 Post autor: kroy » 13 maja 2024, o 22:50

pko pisze:
13 maja 2024, o 21:21
Rickenn10 pisze:
13 maja 2024, o 21:07
pko pisze:
13 maja 2024, o 21:05
[Login ON]
Niezapomnijcie na Craxie korba doping i podziękowania.
Wkłady będą wam dziękować i jak się odwrócą podpisywać co im menadżery pod nos podstawią, a za rok się dowiemy jak wszyscy ich dymali a oni tacy biedni byli
[Login OFF]
A Ty idź już na bocheńskiego bo tam nowy stadion będziecie mieli. Czytać się Twoich wypocin już nie da. Jesteś zakałą taka że ku*** głowa mała.
[login ON]

Nie wina wkładów
Nie wina 3 trenerów
Nie wina zarządu
Nie wina sraczki
Nie wina przyjaciół i wrogów

za to ja mam wy***rdalać bo nie będę się kłaniał głównym sprawcom spadku
no ku*** MOJA WINA

[Login OFF]
Może i nie twoja wina ale też nie Twoja zasługa.
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4491
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Radomiak Radom - Ruch Chorzów, poniedziałek, 13.05.2024, 19:00

#154 Post autor: _BiADACZ_ » 13 maja 2024, o 22:51

FCNH1920 pisze:
13 maja 2024, o 21:16
tedeus63 pisze:
13 maja 2024, o 21:06
A jo napisza tak hoj w dupe zydom z widzewa ,pi***olone przyjaciele grali z nami jak final ligi mistrzow . pi***ole taka przyjazn kiedy drugi roz spuszczajom nos do 2 ligi.
Moderatorzy tu jescze działają? Jakim cudem taki ciul je***y jeszcze na tym forum egzystuje? Najsyrony debil je***y kiery spadek przypisuje naszym przyjaciołom. Ty ciulu je***y my cały sezon ch*** grali. Nikt nos nie spuścił z ligi, ciulu baniasty złomany
Są, ale nie przebywają tu 24h na dobę. 3 bany rozdane, niektórzy sobie dychną.
Ktoś jeszcze chce je*** Widzew, wyzywać Foszmańczyka od lamusów czy pi***olić alajny?

wy***rdalać!
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Lothar Ślązok
Posty: 245
Rejestracja: 26 lis 2009, o 23:35
Lokalizacja: Niebieski Śląsk
Kontakt:

Re: Radomiak Radom - Ruch Chorzów, poniedziałek, 13.05.2024, 19:00

#155 Post autor: Lothar Ślązok » 13 maja 2024, o 22:51

Dzisiejszy szpil przeciętny w naszym wykonaniu, a w pierwszej połowie to nawet bardzo słaby. Do czasu strzelania przez nas bramy, mogli my przegrywać ze 3-0, a później to my mogli wygrać 3-0.
Taka to jest ta nasza Ekstraklapa.
Dzisiaj słabo Dadok a przeciętnie Kozak i Wójtowicz za to bardzo dobrze Figo, Josema i Stipica.
Gdyby była tako możliwość to ja bym Stipicę (pomimo kilku zawalonych błędów w kilku meczach) zostawił na 1 ligę. Mimo wszystko najlepszy z czterech tormanów, którzy u nas bronili.

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1575
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Radomiak Radom - Ruch Chorzów, poniedziałek, 13.05.2024, 19:00

#156 Post autor: Rafał19R20 » 13 maja 2024, o 22:57

Nie sądziłem że to powiem ale dziś Starzyński pan piłkarz... i moim zdaniem nie gra pod siebie bo to raczej nie zmieni Jego sytuacji. Mam nadzieję że zostanie z Nami bo widać że wraca do formy.
Co do sytuacji w tabeli i meczu, ja jednak wolę taką sytuację że spadamy ale z charakterem , jako waleczna drużyna a nie jak pizdy sprzed 6 lat , do dziś pamiętam mecz we Wrocku i wp***dol po katastrofalnym meczu... W canal plus po wywiadzie trenera myślę że wyklarowała się sytuacja i zostaje i jest szansa że większość zawodników też.
Mamy prezydenta, Niebieskiego prezesa, mamy zdobyte cenne doświadczenie, mamy publikę pobijającą rekordy, mamy mocny fundament by wrócić za rok!!
Głowa do góry Panowie!
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

pedro-sbl
Posty: 7368
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Radomiak Radom - Ruch Chorzów, poniedziałek, 13.05.2024, 19:00

#157 Post autor: pedro-sbl » 13 maja 2024, o 23:02

Rafał19R20 pisze:
13 maja 2024, o 22:57
Nie sądziłem że to powiem ale dziś Starzyński pan piłkarz... i moim zdaniem nie gra pod siebie bo to raczej nie zmieni Jego sytuacji. Mam nadzieję że zostanie z Nami bo widać że wraca do formy.
Co do sytuacji w tabeli i meczu, ja jednak wolę taką sytuację że spadamy ale z charakterem , ja po o waleczne drużyna a nie jak pizdy sprzed 6 lat , do dziś pamiętam mecz we Wrocku i wp***dol po katastrofalnym meczu... W canal plus po wywiadzie trenera myślę że jest o już się wyklarowała że raczej zostaje i jest szansa że większość zawodników też.
Mamy prezydenta, Niebieskiego prezesa, mamy zdobyte cenne doświadczenie, mamy publikę pobijając rekordy, mamy mocny fundament by wrócić za rok!!
Głowa do góry Panowie!
No wlasnie na przestrzeni 2 tygodni, Niedzwiedz dosyc klarownie wspominol o prezydencie miasta... Wielu trynerow w ekstraklasie interesuje fto jest prezydentem miasta kaj trynujom? Pewnie 0.

Nojlepsze, ze Starzynski som jest swiadom, ze miol raczyj slaby sezon. Oby bez kontuzji i moze dobrze wlezie w przyszly sezon.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10247
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Radomiak Radom - Ruch Chorzów, poniedziałek, 13.05.2024, 19:00

#158 Post autor: jajo » 13 maja 2024, o 23:08

taka jest ogolnie pilka, ze czesto zadecyduje szczescie, czy jakis szczegol.
patologiczne bylo to, ze mysmy nie wygrywali zadnego rownego meczu. zaczelo sie pewnie od pecha. pomagal mu brak indywidualnosci, ktore mieli rywale. potem juz doszla psycha, gdzie my (jak z Korona) czekalismy wrecz az nam ktos tego gola wbije.

Figo w jednym z wywiadow mowil, ze juz sie na stale osiedlil w Chorzowie, mozna sie domyslac, ze chcialby zostac na 1 lige.
nie bylem zwolennnikiem jego transferu, wrecz uwazam go za najwiekszy blad letniego okienka, ale na nowy sezon by sie przydal. m.in. dlatego, ze nie mozna tej druzyny rozbic wrecz w komplecie.

stad tez pisalem o Wilaku, co chyba ktos wysmial :) Wojtowicz pewnie odejdzie, a nawet jak co to nie jest juz mlodziezowcem,
w 1 lidze musisz miec 2 na boisku!!! także 4 takich do gry w kadrze to minimum.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

GbatJ1920
Posty: 130
Rejestracja: 15 sie 2022, o 22:23
Kontakt:

Re: Radomiak Radom - Ruch Chorzów, poniedziałek, 13.05.2024, 19:00

#159 Post autor: GbatJ1920 » 13 maja 2024, o 23:12

Na szybko z głowy jakimi meczami zajebaliśmy sobie utrzymanie:
- u siebie Stal -2
- u siebie Radomiak -2
- u siebie Korona -2
- wyjazd na Cracovię -2
- wyjazd na Jagę -2
- u siebie żabole -1

Było jeszcze kupę innych, typu Warta, ŁKS, Puszcza, ale te mocno rzuciły się w oczy. To my sami sobie straciliśmy 11 punktów, nie Widzew nam, nie cudowne zwycięstwa Craxy, Radomiaka czy jakieś inne sraczki w Mielcu. Trzeba powiedzieć jasno, do ekstraklasy dojechaliśmy o jakieś 29 kolejek za późno.

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1667
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Radomiak Radom - Ruch Chorzów, poniedziałek, 13.05.2024, 19:00

#160 Post autor: west72 » 13 maja 2024, o 23:35

Nie ma co płakać nad tym na co już nie mamy wplywu. Spadek jest faktem, nic juz tego nie zmieni. Trzeba wygrac ostatnie dwa mecze, zrobić fajna serię, i pozegnac sie godnie z Ekstraklasą w meczu z Cracovią. To jest zależne od naszych piłkarzy i kibiców (frekwencja). Dzisiejszy mecz pokazał, że mozna to zrobic także z trójką młodzieżowcow, wiec jest szansa na nie placenie kar.
Mamy fajny zespół,, trzeba go utrzymać, odpalić zbedny balast ktory obciąża budżet i wzmocnic na ile sie da i wracamy za rok.
Mamy kilku poważnych sponsorów, myślę że
mimo wszystko jestesmy na duzym plusie po tym sezonie jesli chodzi o finanse, wiec nie che słyszeć, ze nas nie stac na walke o powrót do Ekstraklasy. Dla nas kazda minuta i miesiac w 1 lidze, to będzie co raz wiekszy dystans do Ekstraklasy. Nie można na to pozwolić.
..
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

RoMiko77
Posty: 84
Rejestracja: 14 sie 2023, o 00:32
Kontakt:

Re: Radomiak Radom - Ruch Chorzów, poniedziałek, 13.05.2024, 19:00

#161 Post autor: RoMiko77 » 14 maja 2024, o 00:01

Szkoda tego sezonu i tyle...
Nikt już tego nie cofnie.
Mam tylko nadzieję ,że błędy popełnione w ostatnim czasie nauczą nas czegoś.
Klub taki jak Ruch zasługuje na grę w Ekstraklasie.
Głęboko wierzę ,że kolejny sezon dostarczy nam więcej pozytywnych emocji,zwycięstw i walki na boisku.
Chciałbym tylko jednego,aby Ruch Chorzów stał się silny na każdej płaszczyźnie.
Teraz wiele zależeć będzie od tego jakim materiałem będziemy dysponować w 1 lidze.
No i priorytetem powinno być także utrzymanie tej rzeszy kibiców którzy są symbolem tego klubu.

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10344
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Radomiak Radom - Ruch Chorzów, poniedziałek, 13.05.2024, 19:00

#162 Post autor: gerhat » 14 maja 2024, o 01:11

tedeus63 pisze:
13 maja 2024, o 22:09
Moze i za duzo zech wypil moze i niekierych zech obrazil to sory naprowdy wielkie sory , ale nie moga po prostu zrozumiec jak my spadli. Nie nie jestech jak ktos pisol ze w poniedzialek na***any (menel)naprowdy zadko pija ,wiym ze spadek zaliczylimy calym sezonem a niy szpilem z bracmi .szukom.po prostu ŵinowajcy. Choc braciki nos utopili i takojest prowda a mogli nom pomoc.
A takie ci*** jak gerhard .to.mniewdupa mogim pocalowac i tego niy zmienia .
Te a nie wydaje Ci się żeś je Napoleon Bonaparte :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Nie wiem ile trwo ten ban, na kaca Ci wystarczy ale na reszta musisz się udać do specjalisty i nie wiem czy kozetka tu styknie, raczej trzeba Ci rychtować kaftan i zakład leczniczy w gorszej stronie Łodzi - tam będziesz wśród podobnych meneli

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 3087
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Radomiak Radom - Ruch Chorzów, poniedziałek, 13.05.2024, 19:00

#163 Post autor: HullCityFC » 14 maja 2024, o 01:23

jajo pisze:
13 maja 2024, o 23:08
Wojtowicz pewnie odejdzie, a nawet jak co to nie jest juz mlodziezowcem,
w 1 lidze musisz miec 2 na boisku!!! także 4 takich do gry w kadrze to minimum.
Wojtowicz nie ma jeszcze jednego roku na Uniwerku?

Od kiedy wszedl przepis o 2 mlodziezowcach w I lidze? W zeszlym sezonie byl tylko jeden, teraz tez.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10247
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Radomiak Radom - Ruch Chorzów, poniedziałek, 13.05.2024, 19:00

#164 Post autor: jajo » 14 maja 2024, o 01:37

HullCityFC pisze:
14 maja 2024, o 01:23
jajo pisze:
13 maja 2024, o 23:08
Wojtowicz pewnie odejdzie, a nawet jak co to nie jest juz mlodziezowcem,
w 1 lidze musisz miec 2 na boisku!!! także 4 takich do gry w kadrze to minimum.
Wojtowicz nie ma jeszcze jednego roku na Uniwerku?

Od kiedy wszedl przepis o 2 mlodziezowcach w I lidze? W zeszlym sezonie byl tylko jeden, teraz tez.
"Wprowadzenie dwóch młodzieżowców w I lidze. Od kolejnego sezonu okres przejściowy: jeden młodzieżowiec starszy (2003 rok lub młodszy), a drugi młodszy (2004 lub młodszy), żeby finalnie od sezonu 2025/26 na zapleczu Ekstraklasy było na boisku cały czas dwóch młodzieżowców, którzy na koniec rozgrywek będę mieli maksymalnie 21 lat."
https://www.widzewtomy.net/co-z-mlodzie ... e_vignette

nie wiem na ile to zostało wprowadzone. obijała mi sie ta zmiana o uszy, teraz szukalem i ciezko znalezc przepisy na sezon 24/25.


jak u Tomka wszystko pojdzie/idzie z planem to studia prawnicze konczylby dopiero w 2027. to jednolite 5letnie, a nie 3+2.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6288
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Radomiak Radom - Ruch Chorzów, poniedziałek, 13.05.2024, 19:00

#165 Post autor: heli » 14 maja 2024, o 06:25

oczywiście, że nie ma znaczenia czy się spada 1 punktem czy 10, ale jednak to, że w końcowce zaskoczyliśmy ma już znaczenie. Ma znaczenie, że spadasz widząc, że jednak nie jesteś tak beznadziejny na tle tej całej ligi.
Tak samo co pisałem w niedzielę po Puszczy, że jeżeli i tak mieliśmy spaść to lepiej, że stało się to już teraz i mamy dwa tygodnie więcej właśnie nawet na to co mówił trener czyli na spokojna rozmowę na temat przyszłego sezonu. Gdybyśmy spadli w ostatniej kolejce to za nim by zeszło rozgoryczenie to już większość zawodników byłaby na urlopach. A tak jest dodatkowy czas by na spokojnie przeanalizować i rozmawiać, kogo my chcemy zostawić i którzy z tej grupy piłkarzy chcą zostać. I to się dzieje.

Co do meczu to do wczorajszej uwagi, że przgrywaliśmy w tym sezonie mecze grając dużo lepiej, a ten wygraliśmy grając raczej słabo dodałbym jeszcze jeden wątek, że w obu bramkowych sytuacjach jedną z kluczowych ról odegrali pomijani dotychczas młodzieżowcy. Też nie napiszę, że zagrali oni jakieś super zawody, ale szczerze nie widziałem aż takich różnic ich w stosunku do tych co często zajmowali ich miejsca w składzie szczególnie jak nie szło.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: damank, Ejsi87, Google Adsense [Bot], kibol-siem-ce, Krzymp, NG1920, Pulocini, Stasiu19R20, tynbydziedobry i 186 gości