ŁKS Łódź - Ruch Chorzów, 19.08.22, piątek, 20:30

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
piwiorz
Posty: 130
Rejestracja: 25 paź 2019, o 23:52

Re: ŁKS Łódź - Ruch Chorzów, 19.08.22, piątek, 20:30

#76 Post autor: piwiorz » 19 sie 2022, o 23:57

Darth Kabut pisze:
19 sie 2022, o 23:33
piwiorz pisze:
19 sie 2022, o 23:15
My pasujemy do tej ligi,Jarek nie pasuje do tego klubu !!!
Ja pi***ole,pogódźcie się z Beretą,albo jedźcie na Słowacje po Janeczka Kociana...
Zluzuj poślady i nie wynokwiej.
Nie pasujemy rozumiesz.
NIE PA-SU-JE-MY
Patrząc na mecze jest mi wstyd i przykro.
Wstyd, bo mimo wszystko pudrowanie naszego skansenu przypomina pudrowanie trupa, jakim byliśmy parę lat temu ogólnie - jako klub.
Wstyd mi jest, że ku*** w dupnie cywilizowanym kraju nie można postawić stadionu z prawdziwego zdarzenia w 100 tysięcznym mieście
Wstyd mi, że ta glacata menda nie chodzi z obitym pyskiem lub jeszcze jego dom stoi.
Przykro, bo kibice seniorzy widząc co się dzieje w innych miastach, których kluby grają nawet w 3 lidze mają lepsze trybuny.
Przykro, bo za chwilę będzie ch***wa pogoda i część z tych co chodzą na mecze po prostu nie będzie (już mi żal dzieciaków z sektora rodzinnego - i z innych sektorów również)

Nie napalać się na żadne awanse, my do ekstraklasy pasujemy jak świni siodło.
Utrzymać się,
Spłacać długi, strącić Kotale z przydupasami (obojętnie jakimi środkami)
Teee dziadek,zluzuj poślady to se godej do swojej baby,stadion mo ch*** do rzeczy,w ekstraklasie gro Raków na skansenie i ogrywo znano w europie Slavia Praga,także lepiej ty przymknij tej swój ryjok !!!

Awatar użytkownika
Darth Kabut
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1440
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 23:47
Lokalizacja: Niderlandy
Kontakt:

Re: ŁKS Łódź - Ruch Chorzów, 19.08.22, piątek, 20:30

#77 Post autor: Darth Kabut » 20 sie 2022, o 00:49

piwiorz pisze:
19 sie 2022, o 23:57
Darth Kabut pisze:
19 sie 2022, o 23:33
piwiorz pisze:
19 sie 2022, o 23:15
My pasujemy do tej ligi,Jarek nie pasuje do tego klubu !!!
Ja pi***ole,pogódźcie się z Beretą,albo jedźcie na Słowacje po Janeczka Kociana...
Zluzuj poślady i nie wynokwiej.
...
Teee dziadek,zluzuj poślady to se godej do swojej baby,stadion mo ch*** do rzeczy,w ekstraklasie gro Raków na skansenie i ogrywo znano w europie Slavia Praga,także lepiej ty przymknij tej swój ryjok !!!
Zluzuj poślady...

BoRo
Posty: 378
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:45
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: ŁKS Łódź - Ruch Chorzów, 19.08.22, piątek, 20:30

#78 Post autor: BoRo » 20 sie 2022, o 01:40

Przeca Fosa pedziol ze niy taki boł plan ino ze tak mannschaft zaczol szpilac. Niy rozumia ani trocha tego o czim ta calo rozkmina.. slabszy okres i szpile co 3/4 dni(pejsy mieli 4/4/5 dni odpoczynku, a my 3/4/4 dni), ale cza bylo dac szansa zmiennikom zeby tych podstawowych niy zajechac do konca. Wraco Sikora, jes Sadlok, niech wraco Szur i jadymy daliyj !!!
Ostatnio zmieniony 20 sie 2022, o 01:44 przez BoRo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10030
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: ŁKS Łódź - Ruch Chorzów, 19.08.22, piątek, 20:30

#79 Post autor: jajo » 20 sie 2022, o 01:42

piwiorz pisze:
19 sie 2022, o 23:10
Nigdy nie miałem przekonanie do Skrobacza,zarówno w II lidze jak i teraz gramy nudny futbol,wyniki są bo mamy kadre w miare przyzwoitą (w II lidze,jak i teraz) W Jastrzębiu też miał dobrą kadre Skrobacz,dlatego miał wyniki i awanse,przed nami ciężkie mecze: Nieciecza,Górnik,Podbeskidzie,Zagłębie,Wisła. Czym prędzej ten wuefista odejdzie tym lepiej! Marzy mi się Szulczek,ale pewnie do końca sezonu wytrwa w Warcie,ale doświadczenia ekstraklasowego mu nikt nie odbierze,życzę wszystkim spokojnego weekendu.
SKROBACZ RAUS!
Chciałem się wypowiedzieć szerzej na trzeźwo i tak zrobię.
Niemniej tutaj po pijaku wystarczy jedno pytanie:
Kogo takiego miał Skrobacz w Jastrzębiu???
Sorry... Można się wypowiadać i różnic, ale nie można tak pi***olić bez pokrycia w faktach.
Wymieniaj te nazwiska, które zrobiły robote Skrobabczowi Jastrzębiu!!!
Bo ja dobrze je znam. A ty albo za chwilę korzystając z Googla będziesz w głębokim szoku albo perfidnie kłamiesz.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 834
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: ŁKS Łódź - Ruch Chorzów, 19.08.22, piątek, 20:30

#80 Post autor: chropaczow » 20 sie 2022, o 07:52

piwiorz pisze:
19 sie 2022, o 23:10
Nigdy nie miałem przekonanie do Skrobacza,zarówno w II lidze jak i teraz gramy nudny futbol,wyniki są bo mamy kadre w miare przyzwoitą (w II lidze,jak i teraz) W Jastrzębiu też miał dobrą kadre Skrobacz,dlatego miał wyniki i awanse,przed nami ciężkie mecze: Nieciecza,Górnik,Podbeskidzie,Zagłębie,Wisła. Czym prędzej ten wuefista odejdzie tym lepiej! Marzy mi się Szulczek,ale pewnie do końca sezonu wytrwa w Warcie,ale doświadczenia ekstraklasowego mu nikt nie odbierze,życzę wszystkim spokojnego weekendu.
SKROBACZ RAUS!
W pełni podzielam taką opinię. Najbardziej zastanawia mnie przedłużenie kontraktu że Skrobaczem. Czy naprawdę zamierzamy budować nim drużynę na awans, czy nikt nie widzi co runda tych samych problemów?
To już trzeci zmarnowany mecz. W kolejnych dwóch, zakładam 1punkt. Jak nie ma czym opłacać prawdziwego trenera, to może warto z WR opłacać fachowca, który zna się na psychice drużyny? To będzie rok stracony, walka o utrzymanie, zamiast budowanie składu na eklapę.

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1554
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: ŁKS Łódź - Ruch Chorzów, 19.08.22, piątek, 20:30

#81 Post autor: Rafał19R20 » 20 sie 2022, o 08:18

Nie wierzę co tu czytam...serio po 1 porażce pojawiają się wpisy o zwolnieniu Skrobacza?!..Ludzie pojebało się Wam już w głowach...Wygrywamy to są 2 strony z komentarzami, pierwsza porażka i hejt na 6 stron..
Przegraliśmy zasłużenie, ale świat się nie kończy, gramy dalej. Jestem przekonany że tydzień przerwy dużo Nam da w regeneracji. Może mamy potencjał na pierwszą 6 ale na pewno nie na wygrywanie wszystkiego także zluzujcie niebiescy hejterzy...
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

niebieski73
Posty: 491
Rejestracja: 21 lis 2009, o 19:34
Lokalizacja: FCI
Kontakt:

Re: ŁKS Łódź - Ruch Chorzów, 19.08.22, piątek, 20:30

#82 Post autor: niebieski73 » 20 sie 2022, o 08:36

Dwa sezony z rzędu awans, pierwsza porażka a wy chcecie zwalniać trenera, czy was już pogięło do reszty!!!

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7864
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: ŁKS Łódź - Ruch Chorzów, 19.08.22, piątek, 20:30

#83 Post autor: Scypion » 20 sie 2022, o 08:47

Uważam że powinno wywalić się Siemiona, panią Renie, Asceta...no formalnie wszystkich... w to miejsce magicznie pojawią się... no właśnie...Kogo widzicie? Szulczek? A czemu nie Skorza albo Guardiola? Weźcie trocha ochłońcie. I poczytajcie sobie np nasze raporty finansowe. Krytyka? Jasne. Sam jestem zly i rozczarowany Hejt? Sami siebie hejtujemy...

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2766
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: ŁKS Łódź - Ruch Chorzów, 19.08.22, piątek, 20:30

#84 Post autor: HullCityFC » 20 sie 2022, o 08:57

Spodziewalem sie takiego przebiegu meczu. Niestety czesc druzyny nie dojezdza poziomem do I ligi.

Szywacz trafil do nas bo nie ogarnial w Koronie.
Foszmanczyk tez chyba powoli powinieen godzic sie ze swoja metryka.

Ta runda to bedzie pierwsza weryfikacja kto bedzie do odstrzalu, jesli myslimy o awansie w przyszlosci. Martwi mnie bardzo srodek pola. Trzeci raz z rzedu zostalismy kompletnie tam zdominowani. Witek i Piatek mnie w ogole nie przekonuja. Swedrowski z Sikora najlepiej, ale tez bez szalu. Janoszka walczy, ma swoje atuty, ale pilkarsko juz nie robi przewagi jak wczesniej bo rywale lepsi. Szczepan niby pozytywnie ale bez liczb po 7 kolejkach co zaczyna martwic. Najgorsze, ze nie ma alternatywy. Wahadla poza Moneta bardzo slabe w tym sezonie. Wojtowicz nie robi postepow, a Michalski dla mnie to ogromne rozczarowanie

Trzeba czekac na powrot Sadloka i Szura bo obeona z Nawrockim i Szywaczem mocno niepewna. Przydalby sie naoastnik do rywalizacji ze Szczepanem. Mlodziezowiec to nierealne marzenie, bo przez ten durny przepis sa cholernie drodzy

LKS duzo lepszy niestety, bardziej mobilny i lepiej wyszkolony technicznie.

Duzo pracy przed nami jeszcze

.

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: ŁKS Łódź - Ruch Chorzów, 19.08.22, piątek, 20:30

#85 Post autor: RNK95 » 20 sie 2022, o 09:07

Co do samego meczu typowo jeśli chodzi o pomysł na grę. ŁKS prowadzi Moskal, wiadomo jak ta drużyna będzie grać, czyli tak jak wtedy kiedy awansowali do Ekstraklasy - większe posiadanie piłki, prostopadłe piłki za linię obrony, wrzutki na wysokiego Balongo, pojedynki 1 na 1 Pirulo. Chcąc grać z taką drużyną i chcieć urwać punkty, nie można z przodu zostawić osamotnionego Szczepana o niskim wzroście, do tego Fosy, Ecika, Swędrowskiego, Wójtowicza, którzy też wzrostem nie grzeszą. Wiadomo, że kiedy przeciwna drużyna będzie posiadać piłkę częściej - twoją okazją są stałe fragmenty, kontry, walki o górną piłkę i próby zgrania do kogoś drugiej piłki na wolne pole. Na początku wyglądało to jeszcze jako tako (znowu niewykorzystane okazje, zwłaszcza rzut rożny w pierwszej połowie, gdzie wystarczyło dołożyć nogę). Czasem też zamiast po prostu uderzyć z dystansu, na siłę gramy jakieś klepki, potem zaganiamy się pod linię końcową i kończy się co najwyżej rzutem rożnym lub kontrą dla rywala. Niewytłumaczalny jest też rzut wolny z końca pierwszej połowy, gdzie oddając dobry strzał możesz wyrównać, lub bramkarz może odbić pod twoje nogi i z dobitki coś strzelić, my kombinujemy jakieś przeskakiwanie nad piłką. Mnóstwo wrzutek niecelnych, lub gdzieś w okolice Szczepana, który z reguły przegrywał pojedynki w powietrzu. W drugiej połowie kryminał obrony - chłop biegnie z piłką, nikt go nie pressuje, nikt mu nie blokuje strzału, nawet nikt do niego nie wybiega. Druga połowa o wiele gorsza, widać było osamotnionego Szczepana z przodu, który musiałby się chyba zamienić w Maradone, żeby coś z tych piłek zrobić. Mnóstwo niedokładnych podań, nie mówię tu nawet o jakichś przerzutach piłek, ale czasami podanie na 3 metry po ziemi było pod nogi rywala.

Myślę, że to jest czas aby zastanowić się co my chcemy na dłuższą metę grać. Bo jeśli chcemy grać piłką i utrzymywać się przy piłce - to musimy to robić nawet z drużynami lepszymi, może będziemy w tym aspekcie przegrywać, ale starać się to robić, żeby być w tym lepszym. Jeśli chcemy grać piłkę pragmatyczną, czekać na błędy, kontrować, wykorzystywać stałe fragmenty - to nie możemy popełniać takich wielbłądów i przede wszystkim popracować nad jakością wrzutek, obroną stałych fragmentów i obroną jako taką w całości. Czasami sam nie wiem co my chcemy grać, na początku sezonu mieliśmy jakiś styl, od meczu z Rzeszowem gramy na udo - albo się udo, albo się nie udo. Jak już się udo i prowadzimy, to im bliżej końca - tym większa panika w obronie. Nie potrafimy zabić meczu, wykorzystać sytuacji na 2:0, zagrać na czas, wybić rywala z rytmu, a to się potem mści. Tak straciliśmy 4 punkty z co by nie mówić - słabą Łęczną i Chojniczanką. Mając te 4 dodatkowe punkty, ta przegrana smakowałaby inaczej.

Nie wiem jak odczucia innych, ale zauważam, że coś niedobrego się dzieje z tą drużyną. Mam nadzieję, że to efekt grania co 3 dni. Jeśli jednak nie - to z następnych 4 spotkań (Nieciecza, Podbeskidzie, Wisła, Sosnowiec) nie liczę na więcej niż 2 punkty (w międzyczasie lanie w derbach).

Mavo1920
Posty: 829
Rejestracja: 14 maja 2022, o 17:02
Kontakt:

Re: ŁKS Łódź - Ruch Chorzów, 19.08.22, piątek, 20:30

#86 Post autor: Mavo1920 » 20 sie 2022, o 09:20

Zaś się pojawiają wpisy o zwolnieniu Skrobacza :rotfl: Mom nadzieja, że to wynik ilości spożytego alkoholu, bo to jakaś kompletna bzdura. Na szczęście kończymy ten bezsensowny maraton szpilów i oby kontuzjowani się wykurowali, to myślę że nasza gra wróci do normy. PyRsk.

Awatar użytkownika
Harry1990
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1239
Rejestracja: 28 gru 2011, o 18:12
Lokalizacja: Chorzów-Cwajka/Tychy
Kontakt:

Re: ŁKS Łódź - Ruch Chorzów, 19.08.22, piątek, 20:30

#87 Post autor: Harry1990 » 20 sie 2022, o 09:20

Nie wiem co o tym myśleć, ale jakość gry ma tendencję spadkową. W pierwszych trzech meczach potrafiliśmy zdominować rywala, a teraz z meczu na mecz jest słabiej. Fakt faktem, poprzeczka rywali jest wyższa, ale że aż tak kiepsko to wygląda? Czy to co zostało wyćwiczone na okresie przygotowawczym, wystarczyło tylko na 3 spotkania?

Wysłane z mojego V2023 przy użyciu Tapatalka


Blue are the words I say and what I think.
Blue are the Feelings that live inside me.

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: ŁKS Łódź - Ruch Chorzów, 19.08.22, piątek, 20:30

#88 Post autor: Raul22 » 20 sie 2022, o 09:45

Potrafilismy zdominowac Skre i Puszcze bo te tak graja, ze zamykaja sie na swojej polowie i licza na kontry. Oni nie graja otwartej gry. Na wyjazdach Łks, Podbeskidzia, Termalicy i szeregu innych druzyn nie zdominujemy bo mamy gorszych lub o podobnych umiejetnosciach pilkarzy. U siebie moze byc inaczej bo niektore druzyny przyjada bardziej sie zabezpieczac i liczyc na kontry. Chociaz akurat Termica to chyba przyjedzie atakowac.

AdiBatory
Posty: 24
Rejestracja: 6 kwie 2022, o 21:18
Kontakt:

Re: ŁKS Łódź - Ruch Chorzów, 19.08.22, piątek, 20:30

#89 Post autor: AdiBatory » 20 sie 2022, o 10:17

Ja nie wiem czego Wy się spodziewaliście po tej 1 lidze

Dwa lata temu byliśmy w trzeciej, nikt nie spodziewał się od razu awansu do pierwszej, a jak się to udało, to niektórym się tu chyba w głowie pomieszało , że oczekują cudów

O sile obrony ma stanowić sadlok, szur i kasol , z czego dwójki brakło
Jedyny mocny fizycznie pomocnik (Sikora) kontuzjowany
Wójtowicz, Nawrocki, szywacz, piątek , fosa , witek, kwietniewski i paru innych to jest poziom drugiej połowy pierwszej ligi i tak jest nasze miejsce

Byle skończyć bezpiecznie na 8-12 miejscu i trochę zapunktować minutami młodzieżowców , a sezon będzie udany

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

Re: ŁKS Łódź - Ruch Chorzów, 19.08.22, piątek, 20:30

#90 Post autor: grzej » 20 sie 2022, o 12:00

Raul22 pisze:
20 sie 2022, o 09:45
Potrafilismy zdominowac Skre i Puszcze bo te tak graja, ze zamykaja sie na swojej polowie i licza na kontry. Oni nie graja otwartej gry. Na wyjazdach Łks, Podbeskidzia, Termalicy i szeregu innych druzyn nie zdominujemy bo mamy gorszych lub o podobnych umiejetnosciach pilkarzy. U siebie moze byc inaczej bo niektore druzyny przyjada bardziej sie zabezpieczac i liczyc na kontry. Chociaz akurat Termica to chyba przyjedzie atakowac.
Piłkarsko ŁKS był od nas lepszy. I tyle jeśli chodzi o ten mecz.

Mamy najbardziej poje.bany terminarz ze wszystkich: 2x czwartek, 2x poniedziałek i teraz piątek. Nie da się normalnie przygotować do takiej zmiennej intensywności. Teraz sobie dychną i zobaczymy jak mecz będzie wyglądał z Termalicą.
historiaruchu.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 61 gości