Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1032
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12526 Post autor: True Blue » 18 cze 2021, o 14:46

Jo jes dobryj myśli. We świat idzie przekaz, że Ruch jest transparentny i płaci na czas. Pozytywny PR jaki momy łostatnio, słychać w Polsce. Pora osób z kerymi żech godoł, a kerzy na Ruch już downo niy łażom, zaczynajom sie na nowo interesować, śledzić relacje, oglondać szpile online. Wydowo mi się, że jak przyjdzie sukces sportowy, to bydymy sliniejsi finansowo i kibicowsko niż wcześniyj.
ZAWSZE NIYBIESKI

Mirek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12432
Rejestracja: 23 lis 2003, o 12:59
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12527 Post autor: Mirek » 18 cze 2021, o 19:25

W przeddzień zakończenia sezonu 2020/2021 mamy przyjemność przedstawić pierwsze wzmocnienie „Niebieskich” na kolejne rozgrywki. 28-letni Przemysław Szkatuła związał się z Ruchem roczną umową z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

edit:
Ostatnio zmieniony 18 cze 2021, o 20:11 przez Mirek, łącznie zmieniany 1 raz.

True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1032
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12528 Post autor: True Blue » 18 cze 2021, o 19:32

Dobry transfer. Fajny tor nom wciepnoł ostatnio na Pniówku.
ZAWSZE NIYBIESKI

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12529 Post autor: Dams0n » 18 cze 2021, o 20:11

Ruch podpisał już Przemysława Szkatułę, zdaje się że jest też temat Filipa Żagla z Polonii Bytom. Decyzją klubu nie zostanie natomiast przedłużony wygasający kontrakt Daniela Paszka.

Info od Macieja Grygierczyka na Twitterze.

Awatar użytkownika
niebieski98
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1709
Rejestracja: 21 lip 2013, o 23:00
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12530 Post autor: niebieski98 » 18 cze 2021, o 22:11

Szkatuła dobry transfer, z tego co piszą na klubowej stronie może grać lewego obrońcę lub skrzydłowego. Przyda nam się tam rywalizacja, bo na lewej obronie mamy właściwie tylko Kowalskiego. Facet z przeszłością w 1 i 2 lidze, w najlepszym piłkarsko wieku, oby zdrowie dopisało, a będziemy mieli z niego pożytek.

Żegnamy Paszka, facet zostawiał zawsze serducho na boisku i robił sporo szumu z przodu. Szczególne podziękowania za akcję w końcówce meczu ze Ślęzą, kiedy zawinął obrońcami i wywalczył karnego w kluczowym momencie sezonu. Kto wie jakby się sezon dalej potoczył, gdyby nie tamto zwycięstwo. Odniosłem wrażenie, że kulała u niego gra w obronie i z tego względu nie grał zbyt wiele, pomimo sporych atutów w ofensywie.

NG1920
Posty: 1155
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12531 Post autor: NG1920 » 19 cze 2021, o 00:38

Pachu zostawiał zawsze serce i podziękowania dla niego za grę, bo robił co potrafił bez odpuszczania. Tak jak pisaliście, kluczowy moment w meczu ze Ślęzą. Szkatuła na pewno interesujący transfer, ale mam nadzieję, że jest coś prawdy w temacie Żagla z PB. Młody i perspektywiczny, z pewnością będzie wzmocnieniem. W Football managerze wymiata w 1 lidze :hyhy:

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10146
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12532 Post autor: jajo » 19 cze 2021, o 01:39

Pachu mnie wielookrotnie wk***ial luznym traktowaniem zadan defensywnych, ale...
wydaje mi sie ze jego szybkosc bylaby nieoceniona w najblizszych sezonach. zwlaszcza ze czesto bedziemy grali z kontry albo musieli odrabiac straty. jego umijetnosci na ost 15 minut przydalyby sie nawet w 1 lidze.
a jako, ze chyba nie jest specjalnie drogi, to uwazam, ze ludzi o niebieskim sercu zawsze warto w szatni trzymac dla budowy atmosfery itd.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1635
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12533 Post autor: west72 » 19 cze 2021, o 03:51

jajo pisze:
19 cze 2021, o 01:39
Pachu mnie wielookrotnie wk***ial luznym traktowaniem zadan defensywnych, ale...
wydaje mi sie ze jego szybkosc bylaby nieoceniona w najblizszych sezonach. zwlaszcza ze czesto bedziemy grali z kontry albo musieli odrabiac straty. jego umijetnosci na ost 15 minut przydalyby sie nawet w 1 lidze.
a jako, ze chyba nie jest specjalnie drogi, to uwazam, ze ludzi o niebieskim sercu zawsze warto w szatni trzymac dla budowy atmosfery itd.
Pachu fajny synek, ale jeśli mamy iść do przodu to musimy szukać lepszych piłkarzy. W mijającej rundzie nie był ani pierwszym, ani drugim wyborem. O atmosferę w szatni bym się nie martwił, w drugiej lidze potrzebujemy wzmocnień. Nie wiem skąd pogląd o grze z kontry czy częstym odrabianiu strat, może przyjdzie taki trener który ogarnie w końcu naszą defensywę na tyle, że nie będziemy musieli zaczynać meczu od odrabiania strat. Tu taki kamyczek do ogródka Berety ;). RUCH w wielu meczach pokazywał to że potrafił narzucić swoje warunki, nawet z drugoligowcami czy nawet z Tychami więc przy przemyślanych wzmocnieniach możemy dalej iść po swoje w drugiej lidze. Może okazać sie, że będzie łatwiej bo potrafimy grać cierpliwie z autobusem w bramce którego w drugiej lidze może być zdecydowanie mniej. Nazwiska pojawiające się w kontekście zarówno piłkarzy jak i trenera napewno gwarantują wzmocnienie obecnej kadry. Surmik pewnie także ma swoje ambicje, wiedzę i przede wszystkim doświadczenie i rozeznanie w stawce drugoligowców co pewnie także jest nie do przecenienia,o doświadczeniu boiskowym nie trzeba wspominać. Ludzie działający teraz w Ruchu mają swój plan, wiedzą jak go realizować i trzeba im dać pełne wsparcie z trybun i pomóc zrobić następny krok w drodze do celu.
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

disorder
Posty: 512
Rejestracja: 17 lut 2012, o 13:01
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12534 Post autor: disorder » 19 cze 2021, o 07:39

Jest taki trener, którego widziałbym na już w roli asystenta (na początek i ponownie). Wyśnił mi się Grzybek ;)

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12535 Post autor: Dams0n » 19 cze 2021, o 07:49

Z rana ptaszki cwierkaja ciekawe informacje, podobno w polu ma zagrać dzisiaj jeden z bramkarzy Ruchu by nabić PJS. Info z dobrego źródła, więc myślę że coś w tym jest. Dobra decyzja bo 100 tysięcy piechota nie chodzi ale z drugiej strony jednak małe bo małe ale derby i przydałoby się je wygrać..

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10282
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12536 Post autor: gerhat » 19 cze 2021, o 07:51

Grzybek? ze względu na sympatię TAK
Ze względu na umiejętności trenerskie i to co napiszę poniżej zdecydowanie NIE.

Jeżeli trenerem zostanie Surma to lepiej jak sam dobierze sobie asystentów. Za dużo niebieskiej rodziny nigdy nie wychodziło nam na dobre a Grzybek ma dużo kolegów wokół klubu i miałby problemy utrzymać to co w szatni w tajemnicy. Już pod koniec jego kapitanowania nie podobało mi się jak „życzliwi” koledzy pruli się na forum z sensacji jakie usłyszeli od Wojtka.

Fazi71
Posty: 34
Rejestracja: 18 lip 2019, o 18:22
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12537 Post autor: Fazi71 » 19 cze 2021, o 08:11

Jak by Beret tego nie zd....ił swoimi ambicjami w ostatnim meczu zmieniając Siwego i Rudka to nie musieli by my dzisio grać bramkarzym w ataku jak to jest prowda ??Może te 100 tyś było by do niego na wypłata a tak ..........

disorder
Posty: 512
Rejestracja: 17 lut 2012, o 13:01
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12538 Post autor: disorder » 19 cze 2021, o 08:12

Jasne, "niebieska rodzina" od dłuższego czasu nie brzmi dobrze. Ale akurat Wojtka nie wliczałbym do tego grona. Trudno też żeby nie miał znajomości z niebieską rodziną biorąc pod uwagę jak sporym kapitałem był kilkanaście lat temu dla naszego klubu. W mojej opinii - po spadku chciał pomóc bez względu na własne korzyści. Mam jednak wrażenie, że nie miał świadomości całego bagna, którego przyczyną był spadek. Po całym katharsis to dla mnie jedna z nielicznych osób, którą obdarzyłbym zaufaniem i która powinna stanowić siłę odbudowy rodzinnej atmosfery tego Klubu. Z tego słynęliśmy. I niezależnie, że sformułowanie "niebieska rodzina" stało się naszym przekleństwem to nie zapominajmy co oznaczało w czasach powojennych, czy latach '70. To była nasza duma.

PS
podobnie dobre źródła jak te wskazujące na bramkarza w ataku w dzisiejszym meczu plotkują o "znanym nazwisku". Mało które znane nazwisko przyjąłbym tak pozytywnie.

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6206
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12539 Post autor: heli » 19 cze 2021, o 08:30

Dams0n pisze:
19 cze 2021, o 07:49
Z rana ptaszki cwierkaja ciekawe informacje, podobno w polu ma zagrać dzisiaj jeden z bramkarzy Ruchu by nabić PJS. Info z dobrego źródła, więc myślę że coś w tym jest. Dobra decyzja bo 100 tysięcy piechota nie chodzi ale z drugiej strony jednak małe bo małe ale derby i przydałoby się je wygrać..
Moim zdaniem nie ma co cyrkować bo i tak nie ma szans na wyprzedzenie Kluczborka, sprawa się rypła nie ostatnio, ale wcześniej w takich meczach jak z Rybnikiem czy nawet Miedzią, gdzie mimo wysokich prowadzeń nasi młodzi wchodzili bardzo późno, nie pomogła też sprawa z Guzdkiem, gdzie 220 minut na zmarnowanie. Oczywiście sama sprawa rozwiązania kontraktu słuszna.

Realnie przed tym meczem mamy 17567 (zakładając, że punkty Siwka i Rudka włączą do gry po tym meczu) ,a Kluczbork 17642. Mamy 75 punktów straty tylko, że ...
O ile nie ma kontuzji, kartek (bo nie śledzę Kluczborka) to Kluczborku może ustawić całą 11 punktowaną i zdobyć maksymalnie- 6x90+5x180 = 1440
Natomiast my w najlepszym wypadku z Nowakiem i Balickim w składzie tylko ośmiu - i zdobyć maksymalnie 3x90+5x180 = 1170

Oczywiście jak wiadomo, że w Kluczborku jednak kilku może nie zagrać i ma braknąć tych 90 punktów Nowaka to niech gra.

PS. A jak wygląda sprawa Bargiela w Śląsku on tam ma wogóle szanse na grę w pierwszej drużynie, bo w sumie drugi sezon po za kilkoma minutami na początku sezonu w pełni ławka i rezerwy.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

grhoak
Posty: 285
Rejestracja: 18 wrz 2007, o 22:19
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12540 Post autor: grhoak » 19 cze 2021, o 10:12

100% wsparcia dla prezesa Siemianowskiego. Tak trzymać :ok:
PSYCHO FANS SŚ

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamo1289, Bialy, Google [Bot], Google Adsense [Bot], KamilPøl, koRnik, Majestic-12 [Bot], pedro-sbl, Pulocini, tynbydziedobry i 109 gości