Trener Ruchu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
perula4
Posty: 252
Rejestracja: 10 sty 2008, o 16:47
Lokalizacja: swietochlowice
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6586 Post autor: perula4 » 10 paź 2018, o 08:14

Przedmowcy stawiam dobra flaszke za wyjaśnienie niektórym jaki mamy klub w teorii

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6587 Post autor: Ozor » 10 paź 2018, o 15:19

scaneRboy pisze:
9 paź 2018, o 23:54
AdiC pisze:
9 paź 2018, o 16:01
scaneRboy pisze:
9 paź 2018, o 15:38
Dowody??? Napisz choc jedno zdanie skad klub ma w tej chwili przychody? Wskaz chociaz jedno zrodlo!
to jakim cudym my jeszcze dychomy? Parafrazując - Ruch jest w tej chwili klubem teoretycznym?
mam wykształcenie ekonomiczne i dla mnie Ruch (w sensie Spółka) stał się klubem teoretycznym, kiedy zobowiązania stały się większe niż majątek, czyli dawno temu.

To co kolega wymienił jako przychody, to to już było: karnety wyprzedane, Stępel sprzedany, w sklepie nie ma za bardzo nowego towaru... a trener, zawodnicy i pozostali pracownicy oczekują wynagrodzenia co miesiąc, czy liga gra czy nie, czy są zwycięstwa... czy pogoda jest ładna itd.

jakoś to leci, jest względny spokój, ale są tylko dwie możliwości: albo ktoś dokłada nam jakieś grosze* -minimum z minimum koniecznego do przetrwania, albo w dalszym ciągu się zadłużamy. Zaznaczam, że każdy inaczej pojmuje określenie "jakieś grosze", bo w naszej sytuacji każdy pieniądz jest dobry.

Problem polega na tym, że klub nie ma przychodów... nie ma zdolności do ich generowania... nie prowadzimy działalności, której końcowym efektem byłoby zarobienie pieniędzy: nie ma tłumów kibiców, a ceny wejściówek są symboliczne i dawno wyprzedane, nie ma telewizji, nie promujemy zawodników na sprzedaż... sponsorzy??? To zależy jak to rozumieć. Sponsor może i jest, bo w taki czy inny sposób nam pomaga, ale nie ma tu sponsogingu, bo sponsoring polegał by na tym, że obie strony mają z tego korzyści, czyli świadczenia wzajemne o zbliżonej wartości. Ja tu czegoś takiego nie widze. Nawet Chorzowianie nie mają za bardzo świadomości, że w danym dniu odbywa się jakikolwiek mecz.
:ok: bardzo dobrze napisane

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7864
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Trener Ruchu

#6588 Post autor: Scypion » 11 paź 2018, o 07:46

Mam wrazenie, ze wiekszosc tu cieszy sie z naszej złej sytuacji. Watpliwosc mom tylko jedna czy rozkoszujecie sie obserwujac przedluzajace sie konwulsje agonii czy kibicujecie szybkiej smierci?

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6589 Post autor: szogun » 11 paź 2018, o 10:03

Skoro ludzie nie raz tu pisali żeby Ruch zaorac i postawić biedronka to czego się spodziewasz.

Awatar użytkownika
AdiC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1488
Rejestracja: 14 sie 2002, o 13:56
Lokalizacja: Ruda Śl Bykowina akt Szczecin
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6590 Post autor: AdiC » 11 paź 2018, o 10:08

Scypion pisze:
11 paź 2018, o 07:46
Mam wrazenie, ze wiekszosc tu cieszy sie z naszej złej sytuacji. Watpliwosc mom tylko jedna czy rozkoszujecie sie obserwujac przedluzajace sie konwulsje agonii czy kibicujecie szybkiej smierci?
Wszystkim nom towarzyszą tzw mieszane uczucia. Najgorsze w tym jest brak wizji na przyszłość i jasnej komunikacji. Nikt nie wie czego się spodziewać. Janusz walił farmazony, a obecny Prezes jest jak duch. Niech ktoś wreszcie powie jaka jest strategia na rok, 2 lub 5 lat i pokaże jak ją chce osiągnąć. Jeśli jest nią stagnacja w 2 lidze, minimalne nakłady na drużyna, trener bez warsztatu i na lata, gra na zabytkowym stadionie, podtrzymywanie życia na kroplówkach z miasta i stopniowa spłata długów i dopiero wtedy poszukanie inwestora, to niech to ktoś jasno i uczciwie powie. A tak mamy rozdwojenie jaźni, skład teoretycznie na awans, jakieś rozbudzone nadzieje a potem grube rozczarowania.Chyba jedyny pozytyw jaki można znaleźć to młodzież w kadrze i Wielki Ruch, który małymi krokami coś chce zrobić. W Głogowie mysleli, że bez Drutexu skończy się świat i co? Jakoś się pozbierali.
AdiC
Dumni ze zwycięstw - wierni po porażce!!!

scaneRboy
Posty: 8166
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6591 Post autor: scaneRboy » 11 paź 2018, o 17:06

Na ta chwile demonstracja. Juz to pisalem i uzasadnialem. Nie trzeba miec komitetu wyborczego, zeby brac udzial w tzw. procesie demokratycznym.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
alek900
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1083
Rejestracja: 26 gru 2008, o 15:33
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6592 Post autor: alek900 » 11 paź 2018, o 20:07

Scypion pisze:
11 paź 2018, o 07:46
Mam wrazenie, ze wiekszosc tu cieszy sie z naszej złej sytuacji. Watpliwosc mom tylko jedna czy rozkoszujecie sie obserwujac przedluzajace sie konwulsje agonii czy kibicujecie szybkiej smierci?
Widać po frekwencji..
___________________________________________

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7864
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Trener Ruchu

#6593 Post autor: Scypion » 13 paź 2018, o 16:27

Frekwencje mamy nadal bliska takiej np pogoni szczecin.

MaRko22
Posty: 1880
Rejestracja: 16 cze 2009, o 22:38
Lokalizacja: Chorzów/Piekary Śląskie
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6594 Post autor: MaRko22 » 13 paź 2018, o 22:41

Pytanie do zarządu : skoro gramy w pełni zawodowej lidze to czemu nikt nie pomyślał żeby zatrudnić trenera?:) Ja się znam, mam doświadczenie w PES i Football Manager'a, także jak coś mogę poprowadzić zespół do wiosny przyszłego roku (później wracają rozgrywki na orlikach i nie dam rady)... :)
Obrazek

Awatar użytkownika
ZYGa91
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 839
Rejestracja: 29 lip 2004, o 21:56
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6595 Post autor: ZYGa91 » 14 paź 2018, o 06:55

MaRko22 pisze:
13 paź 2018, o 22:41
Pytanie do zarządu : skoro gramy w pełni zawodowej lidze to czemu nikt nie pomyślał żeby zatrudnić trenera?:) Ja się znam, mam doświadczenie w PES i Football Manager'a, także jak coś mogę poprowadzić zespół do wiosny przyszłego roku (później wracają rozgrywki na orlikach i nie dam rady)... :)
Jo moga zostać asystentem, mom wieloletnie doświadczenie i stać mnie na chwilowy spadek dochodów. :rotfl:
Obrazek

Miłej niedzieli mimo wszystko.
jestem faszystą każdy to wie
przecież wyborcza wciąż tak pisze
mam swe poglądy, więc jestem cham
w tym widzą problem, że myślę sam

MaRko22
Posty: 1880
Rejestracja: 16 cze 2009, o 22:38
Lokalizacja: Chorzów/Piekary Śląskie
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6596 Post autor: MaRko22 » 14 paź 2018, o 12:40

ZYGa91 pisze:
14 paź 2018, o 06:55
MaRko22 pisze:
13 paź 2018, o 22:41
Pytanie do zarządu : skoro gramy w pełni zawodowej lidze to czemu nikt nie pomyślał żeby zatrudnić trenera?:) Ja się znam, mam doświadczenie w PES i Football Manager'a, także jak coś mogę poprowadzić zespół do wiosny przyszłego roku (później wracają rozgrywki na orlikach i nie dam rady)... :)
Jo moga zostać asystentem, mom wieloletnie doświadczenie i stać mnie na chwilowy spadek dochodów. :rotfl:
Obrazek

Miłej niedzieli mimo wszystko.
Takich ludzi nam potrzeba! Masz udokumentowane sukcesy, tacy ludzie są na wagę złota! Jest może tutaj jakiś wfista, który by chciał sobie dorobić jeszcze? :)
Obrazek

Elmer
Posty: 10288
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6597 Post autor: Elmer » 14 paź 2018, o 15:54

Potrafię w fifie 18 dobrą taktykę wybrać
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6163
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6598 Post autor: heli » 14 paź 2018, o 19:16

To jo jakby co w Sensible World of Soccer zaczynałech od IV ligi Szkockiej w 5 lat miałem mistrzostwo, a w 6 Liga Mistrzów.
Więc może jeszcze nie teraz, ale jakby tak jeszcze roz zlecieli i grali w tej IV naszej to możecie na mnie liczyć.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Rafal1920
Posty: 2492
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 21:03
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6599 Post autor: Rafal1920 » 14 paź 2018, o 19:16

Widza tu na forum szło by niezły sztab szkoleniowy skompletować. Przeszli by my ta drugo liga jak burza. A potem to już ino z górki i puchary na horyzoncie :rotfl:

Awatar użytkownika
kibol-siem-ce
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1316
Rejestracja: 22 paź 2005, o 13:06
Lokalizacja: z lauRahutte
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6600 Post autor: kibol-siem-ce » 14 paź 2018, o 19:58

heli pisze:
14 paź 2018, o 19:16
To jo jakby co w Sensible World of Soccer zaczynałech od IV ligi Szkockiej w 5 lat miałem mistrzostwo, a w 6 Liga Mistrzów.
Więc może jeszcze nie teraz, ale jakby tak jeszcze roz zlecieli i grali w tej IV naszej to możecie na mnie liczyć.
heli to była gierka :) Jo zawsze zaczynoł od najniżeszej ligi angielskiej i potem tylko sukcesy :super:
SIEMIANOWICE NAJLEPSI RUCHU KIBICE

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Boszu, Google [Bot], Google Adsense [Bot], JoKeRoNŁ, kibol-siem-ce, OSH, Stasiu19R20 i 112 gości