Działania marketingowe

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
heinRich
Posty: 4228
Rejestracja: 24 mar 2010, o 09:41
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6826 Post autor: heinRich » 28 paź 2017, o 09:29

Sie sprawa nagłośniła, sie kierymuś ciepło zrobiło to i wirtualne emeryty odpuścili :D

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

marek79
Posty: 7699
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6827 Post autor: marek79 » 28 paź 2017, o 10:01

A jest oficjalne info?

Co by sie niy okazalo ze byl punkt zamiejscowy za Uralem kaj glosowali rdzenni chorzowianie wywiezieni w 1945.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

pedro-sbl
Posty: 7103
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6828 Post autor: pedro-sbl » 28 paź 2017, o 10:37

Grzej pogratulowac. Dalyj niy wierza ze to wygralo.

Jako dodatkowy pomysl to moze klub znojdzie sponsora tego szlaku?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

TomSky
Posty: 2651
Rejestracja: 28 sie 2003, o 23:48
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6829 Post autor: TomSky » 28 paź 2017, o 11:29

teraz jeszcze jak napisali trwa weryfikacja głosów, co by tam przez weekend ktoś nie wpadł na jakiś pomysł...
Niedzielnym kierowcom stanowcze NIE

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6830 Post autor: grzej » 28 paź 2017, o 14:23

Oczywiście jak cos będę wiedział będę Wam pisał tutaj. Rzeczywiście dostałem info, że ostateczne wyniki będą dostępne dopiero po weryfikacji głosów. W poniedziałek o godzinie 12 zbiera się komisja z BO i wtedy bedzie oficjalna informacja.

Wczoraj około południa zrobiła się mała zadyma. UM miał pretensje do nas (kibiców), że ich oskarżamy o nieuczciwe działania. Pojawił się pomysł, że jesli przegramy projekt i tak bedzie zrealizowany. Z mojej strony to żadne unoszenie się dumą, ale byłem przeciwny takiemu rozwiązaniu. Jesteśmy Ruch Chorzow i powiniśmy się szanować. PozdR

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
historiaruchu.pl

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10028
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6831 Post autor: jajo » 28 paź 2017, o 15:24

swoja droga dobrym ruchem marketingowym byloby ogloszenie checi pomocy dziadkom (jesli to rzeczywiscie projekt emerytow) w powstaniu tego murala.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

scaneRboy
Posty: 8166
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6832 Post autor: scaneRboy » 28 paź 2017, o 17:12

Jajo dokladnie. Ta sytuacje trzeba obrocic na nasza korzysc.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

wiesiek1
Posty: 3965
Rejestracja: 22 sty 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6833 Post autor: wiesiek1 » 28 paź 2017, o 17:49

Z tego glosowania wynika, ze Chorzowem rzadza kibice Ruchu i ... stare omy i opy.A ich dobrze miec po swojej stronie raz z szacunku do wieku, doswiadczenia a dwa zeby przychylnie patrzyli na realizacje stadionu.Polityk sie nie zawaha jak bedzie wiedzial, ze ten projekt nie ma wrogow w silnej spolecznie grupie.Trzeba zrobic jakas zbiorke i zrealizowac rowniez mural.Nie sa to wielkie koszty.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

HKSADIK
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8435
Rejestracja: 1 lip 2004, o 13:52
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6834 Post autor: HKSADIK » 28 paź 2017, o 17:58

To nie o ten mural seniorów chodzi, bo takie coś już powstało- http://www.chorzowianin.pl/seniorzy-mal ... -8285.html

Ktoś tu wcześniej pomylił wątki i poszło błędne info. Na temat tego murala z BO to uja tak naprawdę wiadomo.

wiesiek1
Posty: 3965
Rejestracja: 22 sty 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6835 Post autor: wiesiek1 » 28 paź 2017, o 18:02

Murale zmieniły oblicze wielu polskich miast na lepsze. Przemyślana sztuka miejska stanowi idealne dopełnienie miejskiej zabudowy takiej jak blokowiska czy kamienice. Byłaby to miła odmiana od często przypadkowo dobieranych kolorów, którymi maluje się bloki mieszkalne, lub wszechobecnych pstrokatych banerów reklamowych. Temat muralu może nawiązywać do znanej historycznej postaci lub do wydarzenia związanego z Chorzowem, co pozwala na inteligentne wyrażenie tożsamości lokalnej społeczności przy zachowaniu wysokich standardów estetycznych. Zbyt częstym motywem chorzowskiej przestrzeni są bazgroły nawiązujące do lokalnych wojenek klubów piłkarskich, a przecież na murach miejskich mogą wykazać się młodzi artyści. Sztukę można połączyć z historią: Chorzów to przecież zasłużony dla rozwoju tutejszego przemysłu hrabia Reden czy Ignacy Mościcki, lub zasłużony kulturalnie Jerzy Cnota czy Ryszard Riedel, który tu się urodził i tutaj zmarł. To jedynie przykłady, które mają szansę stać się dziełem sztuki dostępnym dla oczu każdego przechodnia.

To co to jest i dlaczego pewnej grupie tak na tym zalezalo ? Place zabaw maja polowe glosow.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

pedro-sbl
Posty: 7103
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6836 Post autor: pedro-sbl » 28 paź 2017, o 18:13

Mie to lewactwem smierdzialo od poczatku. Organizacyjnie tyz to wyglondo na jakies lewackie organizacje.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1026
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6837 Post autor: True Blue » 28 paź 2017, o 19:11

Ja, wszyndzie lewactwo, Soros, Masony i Reptilianie.
ZAWSZE NIYBIESKI

pedro-sbl
Posty: 7103
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6838 Post autor: pedro-sbl » 17 lis 2017, o 20:08

Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2766
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6839 Post autor: HullCityFC » 17 lis 2017, o 22:32

Delete.....

grzechub
Posty: 1805
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6840 Post autor: grzechub » 26 sty 2018, o 17:47

Może to i pierdoła, ale nasze zwycięstwo w cuglach powinno być bezdyskusyjne:

http://www.ruchchorzow.com.pl/aktualnos ... ion-ruchu/

Nie wiem, czy się do, ale warto by tyż ta informacja wciepnac na niebiescy.pl, bo jednak nie wszyscy odwiedzają oficjalno strona.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bamboleo1, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], papar1 i 94 gości