Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 12.04.2024, Piątek 20:30

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 12.04.2024, Piątek 20:30

#181 Post autor: jajo » 12 kwie 2024, o 22:39

ja, ryczaac "ku*** mac chorzow grac" od 1 kolejki, na bank sie by ten bal nie odbil od Bartola a potem Stepinskiego.

czepianie sie Buchala?
jakby Buffon czy Neuer skonczyli z 5 z tylu to by mnie nie nie zdziwilo. nie wiem niby kero sytuacja byla do chycenia.

Starzynskiego? co on dzis zawalil. jak szukac jakis pozytywow z przodu to on.

padli mentalnie po golu na 3-0. nie dojechol dzis Szymanski na 2 polowa.

mimo wejscia metodologii xG srodowisko pilkarskie nie nauczylo sie co to wariancja. ile razy z rzedu mozna byc lepszym i miec pecha. przekladajac to na prosto, ile razy w krotkim odstepie moze z rzedu spasc orzel z rzedu itd.

ewidentny karny na Wilaku. wiem ze gol na 1-5 gowno by zmienil.

Harpo - nawet jak sie nie zgadzamy w ocenie druzyny, to przypominam, ze my chodzimy na Ruch. Ruch to cos duzo wiecej niz 11 zawodnikow akurat wystepujacych na boisku. gadki o odpuszcaniu frekwencji sa przeciwko Ruchowi. wlasnie taki kryzys i szalone frekwencje moga nakrecic sponsorow i inwestorow pokazujac, ze tutaj wynik sportowy nie wplywa na zaangazowanie spolecznosci.

Adam1983 - byli je***i, nie grali, w pewnym momencie jebania odpalili. akurat jak odpadli z pucharow. kolejny Polski klub, ktory po prostu nie pogodzil gry na 2 frontach. takze uwazam Twoja korelacje za naduzycie.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
Marc_MC
Posty: 461
Rejestracja: 22 sie 2002, o 01:50
Lokalizacja: Düsseldorf - Świętochłowice
Kontakt:

Re: Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 12.04.2024, Piątek 20:30

#182 Post autor: Marc_MC » 12 kwie 2024, o 22:40

Jo mom kumpla od ponod 20 roków ze Szczecina. Godołech mu przed szpilem, że niy bydzie remisu. Abo Ruch jakimś cudem wygro :hurra: , abo bydzie masakra :szok: . No i żech sie niy myloł.
Jo sie już niy nerwuja. Szkodzi gryfności, godała mojo oma. :)
Ruch Chorzów - Legende ohne Ende.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Pjyrszo zajta Ruchu 1998-2004:
http://www.Ruch-Chorzow.soccer.com.pl, http://www.Ruch-Chorzow.de

Pjyrszy roz na Ruchu: 09.03.1978 (Ruch - ŁKS 2:2)

ObrazekObrazek

pedro-sbl
Posty: 7297
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 12.04.2024, Piątek 20:30

#183 Post autor: pedro-sbl » 12 kwie 2024, o 22:45

Trzeba sobie jasno pedziec, ze caly projekt Ruch w ekstraklasie zostol zle przeprowadzony. Totalnie spartolony. Zarzad zawiodl, pilakrze niy dojechali, trynerzy niy ogarneli.

Jak w tak slabyj lidze mozna miec 2 wygrane? Dyc LKS mo ich 4! 2 wygrane wiyncyj i som my w innyj sytuacji teroz. To jest totalny skandal.

Jo tyz downo niy pamiyntom kej Ruch byl tak slaby. Ogromnym plusem i nadzieja na przyszlosc sa naszo frekwencja i nowy prezydent. Oby my wrocili za rok.

PS. Panie Niedzwiedz, jak zes Pana bronil za wprowadzenie systemu tak jak niy bylo wynikow tak ich niy ma. Skrobacz przy fatalnym stylu ale bez transferow miol podobno zdobycz punktowo. Robi sie cieplo Panie Niedzwiedz.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

GbatJ1920
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2022, o 22:23
Kontakt:

Re: Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 12.04.2024, Piątek 20:30

#184 Post autor: GbatJ1920 » 12 kwie 2024, o 22:46

Bartol to przeszedł obok tego meczu, już pomijając fakt bramki która była trochę pechowa, ale on nie zrobił kompletnie nic na plud ani z tyłu ani z przodu.

A sorry ale Buchalik nie wyciągnął nam w tym meczu kompletnie niczego. Bielu W FORMIE to na linii i przedpolu zjadał Stipice i Buchala razem wziętych.

RoMiko77
Posty: 82
Rejestracja: 14 sie 2023, o 00:32
Kontakt:

Re: Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 12.04.2024, Piątek 20:30

#185 Post autor: RoMiko77 » 12 kwie 2024, o 22:49

Paprykarze chyba tylko z litości zostali przy tym (5-0).
Koniec .
Ta drużyna już nic nie osiągnie.
Jest mi bardzo przykro.Najbardziej ze względu na kibiców RUCHU.
Tak jak nikt inny w Polsce nie doświadczyli w ostatnich latach wielu upokorzeń i upadków swojej ukochanej drużyny.
I kiedy wydawało się ,że powoli wychodzimy na prostą,to przez złe decyzje i amatorszczyznę znów spadamy z hukiem .
Można by się przypierdzielić to wielu spraw w klubie ,ale najbardziej boli brak wyniku sportowego .
Mam nieodpartą chęć wykrzyczenia tego w twarz zarządzającym i decyzyjnym osobom w klubie.
Co wyście zrobili.Tak szamoczącej się ryby w sieci jaką był RUCH w tym sezonie już dawno nie widziałem.
Zdupcono sprawę na całej linii.
A każdy niech w własnej ocenie uderzy się w pierś i odpowie sobie jak bardzo zależy ( zależało) mu na grze z R - ką na koszulce.
Jak tak obiektywnie patrzę na grę Ruchu to nie dziwię się że odpadliśmy z PP z rezerwami Legii,a w meczach kontrolnych byliśmy prawie równożędnym sparingpartnerem z Polonią Bytom czy GKS Jastrzębie.28 kolejek ( 2 wygrane🤐).Nasz obecny poziom to naprawdę...Ach niech każdy sobie odpowie.

Mirek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12490
Rejestracja: 23 lis 2003, o 12:59
Kontakt:

Re: Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 12.04.2024, Piątek 20:30

#186 Post autor: Mirek » 12 kwie 2024, o 22:50

Unia Oświęcim też dziś 5-0. :P

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 12.04.2024, Piątek 20:30

#187 Post autor: jajo » 12 kwie 2024, o 22:54

RoMiko77 pisze:
12 kwie 2024, o 22:49
Paprykarze chyba tylko z litości zostali przy tym (5-0).
Koniec .
Ta drużyna już nic nie osiągnie.
Jest mi bardzo przykro.Najbardziej ze względu na kibiców RUCHU.
Tak jak nikt inny w Polsce nie doświadczyli w ostatnich latach wielu upokorzeń i upadków swojej ukochanej drużyny.
I kiedy wydawało się ,że powoli wychodzimy na prostą,to przez złe decyzje i amatorszczyznę znów spadamy z hukiem .
Można by się przypierdzielić to wielu spraw w klubie ,ale najbardziej boli brak wyniku sportowego .
Mam nieodpartą chęć wykrzyczenia tego w twarz zarządzającym i decyzyjnym osobom w klubie.
Co wyście zrobili.
Tak szamoczącej się ryby w sieci jaką był RUCH w tym sezonie już dawno nie widziałem.
Zdupcono sprawę na całej linii.
A każdy niech w własnej ocenie uderzy się w pierś i odpowie sobie jak bardzo zależy ( zależało) mu na grze z R - ką na koszulce.
Jak tak obiektywnie patrzę na grę Ruchu to nie dziwię się że odpadliśmy z PP z rezerwami Legii,a w meczach kontrolnych byliśmy prawie równożędnym sparingpartnerem z Polonią Bytom czy GKS Jastrzębie.28 kolejek ( 2 wygrane🤐).Nasz obecny poziom to naprawdę...Ach niech każdy sobie odpowie.
w swoim 36 letnim zyciu mialem te emocje wielokrotnie.
teraz ich nie mam.
wiem, ze ludzim zarzadzajacym tym klubem zalezy na nim tak samo jak mnie i jest im obecnie minimum tak samo przykro.
kazdy z nich wlozyl w odbudowe tego klubu wiecej niz ja.
moje, ani Twoje wykrzyczenie w twarz nic tutaj nie pomoze. po prostu, moze jednemu Niebieskiemu zrobi sie bardziej smutno, a drugi nie wytrzyma i da innemu Niebieskiemu w twarz.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

NG1920
Posty: 1192
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 12.04.2024, Piątek 20:30

#188 Post autor: NG1920 » 12 kwie 2024, o 23:08

Adam1983 pisze:
12 kwie 2024, o 22:38
Pogoń w rundzie jesiennej jak dostał op***dol od kibiców to od razu zaczęli grać. A tu dalej głaskanie.
Wy wszyscy chyba za bardzo przeceniacie rolę takich rozmów motywacyjnych. Co Wy myślicie, że jak jeden łysy z drugim łysym nie powie "za***rdalaj" to oni grają na pół gwizdka? A po opierdolu jest hasło "o kurde, kapnęli się"?

alieu
Posty: 77
Rejestracja: 12 sie 2002, o 14:16
Kontakt:

Re: Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 12.04.2024, Piątek 20:30

#189 Post autor: alieu » 12 kwie 2024, o 23:10

Widzę, że nareszcie pojawiają się pytania o nasz zarząd. Piłkarze i sztab to osobny rozdział, ale ktoś odpowiada za to kogo zatrudniamy.
Czy nasz prezes, który w najwazniejszym momencie wysługuje się młodym Stokłosą w temacie przełozenia meczu ze Stalą, wypowie sie po przegranym meczu. Czy p. Stokłosa mógłby nabierać doświadczenia w jakimś mniejszym klubie? I p. Marek, który w sumie nie wiem za co odpowiada, ale mówi że nie boi się konstruktywnej krytyki. No to krytykuję konstruktywnie i pytam: Czy jesteście gotowi ponieść osobiste konsekwencje ewentualnego spadku?

Harpo
Posty: 3425
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 12.04.2024, Piątek 20:30

#190 Post autor: Harpo » 12 kwie 2024, o 23:13

jajo pisze:
12 kwie 2024, o 22:39

Harpo - nawet jak sie nie zgadzamy w ocenie druzyny, to przypominam, ze my chodzimy na Ruch. Ruch to cos duzo wiecej niz 11 zawodnikow akurat wystepujacych na boisku. gadki o odpuszcaniu frekwencji sa przeciwko Ruchowi. wlasnie taki kryzys i szalone frekwencje moga nakrecic sponsorow i inwestorow pokazujac, ze tutaj wynik sportowy nie wplywa na zaangazowanie spolecznosci.
@jano szanuje Cie, dobrze czyta się Twoje posty, jednak pozwolisz ze nie zgodze sie.
Kilka meczy ponad 30 tys, reszta grubo ponad 10tys.
Czy Klub prowadzi jakies rozmowy z DUŻYM sponsorem?
Jedyny efekt to kolejna umowa partnerska z restauracja, fryzjerem czy inkszyn sklepem z maszketami. Serio??
Tak, bylem niemalze pewien że SŚ i duza frekwencja zacheci sponsorów i inwestorow. Nic z tego jednak nie ma. Mamy dupowaty zarzad. Nie nadajacy sie na realia ekstraklasowe, nie nadążający za nowoczesnym zarządzaniem. Tyle czasu i ZERO sponsora przez duze S. Usmiechniety wiecznie zadowolony, chlop który (z całymnszacunkiem) nie ma moim zdaniem papierów na prezesowanie ekstraklasowego klubu, do tego te jego infantylne, mało elokwentne wypowiedzi.. Niebieskie serce to dużo, ale nie wszystko. Dyrektor handlowy? Litości. Osoba odpowiedzialna za ściagnięty szrot?! No luuudzie...
No i szatnia. Gó..no, a nie szatnia. Kazdy sobie rzepke skrobie. Fosa nie gra- nie ma głosu. To widać na boisku. Czy ktos kogoś zdrowo opieprzyl za bledy na murawie?
Czy walczyli w parterze, czy ktos za niesportowe zachowanie dostał kartke (Dadok, pierwszą). Czy wreszcie w jakims meczu faktycznie "gryźli trawę"?! Nawet z odwiecznym wrogiem nie potrafili glupiego remisu wywalczyć!!!
Jasne, że błędow mozna szukac wszedzie i każda drużyna jakieś popełnia, u nas jednak skumulowaly sie w calość.
Kiepski zarzad, slaby trener, kiepskie zakupy, kłopoty z marketingiem, brak walki o Ruch w mediach.
Tylko MY- Kibice zdalismy ektraklasowy egzamin celująco i za to Wam wszystkim chwała.
Jednak bez wzajemnosci większości piłkarzy, bez podziekowania w grze i walce.
To mam za złe, o to mam pretencje i żal.
Tym jestem zniesmaczony.
Weszliśmy z przytupem do pałacow, niestety w starych ciuchach i mentalnoscią szarego, biednego beniaminka.
3% szansa na utrzymanie? Nadzieja i wiaRa dzisiaj we mnie bezpowrotnie zgasła.
Nie mam zamiaru brac udzialu w tym przedstawieniu. Za stary jestem. Dość.

DobRanoc.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2024, o 23:19 przez Harpo, łącznie zmieniany 1 raz.
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
karol fryna
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 339
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:18
Lokalizacja: ruda slaska
Kontakt:

Re: Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 12.04.2024, Piątek 20:30

#191 Post autor: karol fryna » 12 kwie 2024, o 23:18

Zarząd od poniedziałku grzeje się w blasku Pana prezydenta!

Marcus
Posty: 503
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 12.04.2024, Piątek 20:30

#192 Post autor: Marcus » 12 kwie 2024, o 23:20

Popełnili błędy, jasne. Czy dało się utrzymać w tak wyjątkowo słabo punktującej ekstraklasie zarówno drużyn z tyłu jak i z przodu ? Jasne. W 3 lidze zrobili wszystko idealnie, w 2 też, w 1 też. W ekstraklasie nie wyszło im praktycznie nic, chociaż jak dla mnie tylko i aż 1 okienko jest tym największym czynnikiem powiedziałbym około 70% który przyczynił się do nadchodzącego spadku. Później nerwowe ruchy z trenerami, zwolnienie Jarosława Skrobacza (jeżeli już miał być zwolniony, a czekaliśmy na Niedźwiedzia mógł popracować do końca rundy) Potem łatanie na szybko, stworzenie drużyny która ma potencjał, ale raz brak szczęścia, a dwa ciągła gra pod presją ze względu na stratę punktową. Dodatkowo problem ze stwarzaniem sytuacji, być może gdyby nie zawalone pierwsze okienko mielibyśmy większą przestrzeń na np. napastinka ale to już gdybanie. Zmierzam do tego, że faktycznie zarząd nie podołał w ekstraklasie, ale to dalej daje nam w końcowym rozrachunku 1 zły na w sumie 4 sezony, gdzie reszta była perfekcyjna. Nie mam sobie takich negatywnych emocji poza złością czysto sportową, że przynieśliśmy wstyd, bo wiem, że to są ludzie, którzy wyciągną wnioski jeżeli dalej będę spokojnie wykonywać swoją robotę.

arcio
Posty: 4792
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

Re: Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 12.04.2024, Piątek 20:30

#193 Post autor: arcio » 12 kwie 2024, o 23:20

Kiedyś pisałem, że trener albo dobiera system gry pod ludzi których ma albo ma swój styl i ch*** go interesuje że nie ma zawodników do tego stylu.
Po raz kolejny trener rzeźbi z tego co ma pod swój ulubiony wariant. Wynika że nie ma innej alternatywy :(
Granie z wahadłami nam kompletnie nie wychodzi, Nie ma skrzydłowych, nie ma 10tek.
Dalej stawiajmy Szczepana na skrzydle, najlepiej z Szurem na 9 ;)
Oj pogubił się trenerio..
nigdy nie jest za późno

pedro-sbl
Posty: 7297
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 12.04.2024, Piątek 20:30

#194 Post autor: pedro-sbl » 12 kwie 2024, o 23:23

my niy momy sponsora przez duze S my momy SPONSORA. Nojlepszo firma od niypamiyntnych czasow wygrano na rynku a niy z nadania politycznego. Ciebie chodzi o inwestora czy o co? Betclic jest za***istym sponsorem.

Jak dlo mie to bledy w zarzadzie byly nastepujace:
- proba ogarnciecia ekstraklasy we trzech abo 2.5 bo niy wiym co pan Marek robi. Trzeba bylo budowac struktury duzo wczesniyj
- brak dyrektora sportowego i zawalenie transferow
- decyzja ws trynera podjeta za pozno (jesli przepisy nom niy pozwolaly zatrudnic Niedzwiedzia to cofia)

Po za tym co wyscie som wszyscy tak wnerwieni?! Caly sezon momy w dupa, jedyn wp***dol niczego niy zmienio.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2024, o 23:24 przez pedro-sbl, łącznie zmieniany 1 raz.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

NG1920
Posty: 1192
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 12.04.2024, Piątek 20:30

#195 Post autor: NG1920 » 12 kwie 2024, o 23:24

Harpo pisze:
12 kwie 2024, o 23:13
Czy Klub prowadzi jakies rozmowy z DUŻYM sponsorem?
Jedyny efekt to kolejna umowa partnerska z restauracja, fryzjerem czy inkszyn sklepem z maszketami. Serio??
Tak, bylem niemalze pewien że SŚ i duza frekwencja zacheci sponsorów i inwestorow. Nic z tego jednak nie ma.
Jakby nie patrzeć BetClic wszedł razem ze startem gry na Stadionie Śląskim oraz Nefrolux, który zaangażował się po czasie na poziomie BetClicu. To też nie jest tak, że teraz może wejść jeszcze np Żabka i wywalic resztę z koszulek, bo zostały zawarte umowy, których trzeba dotrzymać i które gwarantują powierzchnię reklamową do końca rundy. Co najwyżej na nowy sezon może się ktoś znaleźć za większe pieniadze i przelicytować innych dając np 4mln zamiast 2.5mln.

Edit: Niedźwiedź nie mógł prowadzić dwóch klubów w tej samej rundzie, a więc nie mógł przyjść wcześniej.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Fanatyczny NRŚL, Google Adsense [Bot], WolnyLogin, zizi i 123 gości