Trener Ruchu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
COBRA
Posty: 4400
Rejestracja: 12 sty 2004, o 14:18
Lokalizacja: Bytom,Tarn-Góry
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7351 Post autor: COBRA » 4 gru 2023, o 19:36

Nie mają jaj i tu jest chyba problem .
Niebieska rodzina i to nas już chyba gubi niestety .

domin11hks
Posty: 907
Rejestracja: 31 mar 2005, o 13:12
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7352 Post autor: domin11hks » 4 gru 2023, o 20:11

COBRA pisze:
4 gru 2023, o 19:36
Nie mają jaj i tu jest chyba problem .
Niebieska rodzina i to nas już chyba gubi niestety .
Z Wosiem to my już zostaniemy na długo niestety...

Awatar użytkownika
Rickenn10
Posty: 2696
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:02
Lokalizacja: 1920
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7353 Post autor: Rickenn10 » 4 gru 2023, o 20:44

WolnyLogin pisze:
4 gru 2023, o 17:15
Panowie, bez jaj. Po co nam Tarasiewicz, żebyśmy za kilka kolejek znowu przerabiali to samo i żądali zmiany trenera? Nam jest potrzebny ktoś stosunkowo młody, ambitny ze świeżym spojrzeniem, a nie gość z karuzeli trenerskiej, któremu jest obojętne do którego klubu wpadnie.
Taaa kolejka trenerów która chce prowadzić Ruch jest tak długa jak lista naszych kreatywnych zagrań w obronie w tym sezonie.

Wy myślicie że Ruch jest dla kogoś jakiś wyjątkowy ? Każdy trener podchodzi do każdego miejsca tak samo. W każdym klubie jest atmosfera dobra lub lepsza. W wielu miejscach jest klimat i rzesze kibiców i dobra atmosfera na trybunach. My patrzymy po prostu przez pryzmat miłości do klubu i przywiązania. Natomiast w każdym innym klubie myślą dokładnie tak samo jak my czyli że my jesteśmy pępkiem świata i nic poza nami nie istnieje i na pewno jesteśmy najlepsi. To normalne że każda zrzeszona grupa mająca w sercu swój klub tak uważa. Natomiast dla trenera to jest miejsce pracy tak jak dla Ciebie Twoja robota w tym czy innym miejscu. Też się przyzwyczaisz do każdego otoczenia i ludzi.

Awatar użytkownika
WolnyLogin
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 458
Rejestracja: 4 lut 2016, o 20:51
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7354 Post autor: WolnyLogin » 4 gru 2023, o 21:06

Inaczej do pracy podchodzi 30-latek, inaczej 60-latek - są inne priorytety. Dlatego nie chcę wypalonego Tarasiewicza, ale osobę ambitną, z misją, która ma swój pomysł i chciałaby tu zrobić coś fajnego. Widziałbym tu chętnie Niedźwiedzia, ale nie wiem czy jest w naszym zasięgu.

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1645
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7355 Post autor: west72 » 4 gru 2023, o 22:46

WolnyLogin pisze:
4 gru 2023, o 21:06
Inaczej do pracy podchodzi 30-latek, inaczej 60-latek - są inne priorytety. Dlatego nie chcę wypalonego Tarasiewicza, ale osobę ambitną, z misją, która ma swój pomysł i chciałaby tu zrobić coś fajnego. Widziałbym tu chętnie Niedźwiedzia, ale nie wiem czy jest w naszym zasięgu.
Zeby robić cos fajnego to trzeba miec srodki do tego. My na teraz potrzebujemy trenera który zmieni narracje wobec naszych zawodnikow, ze sa slabi, nie tacy jakich chcieliśmy, i ze nie wiadomo w jakiej konfigoracji by zagrali zawsze ktos cos odwali. Potrzebujemy resetu, nowego spojrzenia, najlepiej doswiadczonego trenera ktory tchnie wiare w tych chlopakow, ze nie sa tak beznadziejni jak wyniki ktore osiągają. Skoro pożegnano(moim zdaniem zbyt pochopnie Skrobacza) to teraz potrzebujemy kogoś z zewnątrz kto chlodnym okiem oceni stan posiadania i sprubuje to poukładać po swojemu. Woś nie potrafi zarzadzac zespolem, nie ma sily przebicia, znowu zmienil ustawienie nie ma w tym zadnego ładu. Granie raz trójką, raz czworką nie ustabilizuje tej drużyny..... Jesli masz wypracowane automatyzmy, to mozesz rotowac ustawieniem w zaleznosci od przeciwnika, ale my niestety jestesmy w obronie jak dzieci we mgle. W dodatku grajac na trzech defensywnych pomocnikow (Swedro, Podstawski i Szymanski) sprawiamy, ze jeden patrzy na drugiego czy wybije kolega czy nie co skutkuje totalnym bajzlem w defensywie.

Żeby cokolwiek zdobyc w tej lidze(PUNKTY) musimy ustabilizowac tyły. Skoro nie dzialaja wahadla trzeba zagrać czworka w obronie. 433 lub 442.Trzeba na cos postawic i próbować jednego ustawienia.

Oczywiscie to moje prywatne zdanie, nie upieram sie ale tak to widzę.
Pewnie nie zmienimy trenera przed przerwą wiec ja bym zagral

KAMIŃSKI-MICHALSKI, SZUR, SADLOK(Baranowski. Kasolik) BARTOLEWSKI-SZYMAŃSKI(Sedlak) SWĘDROWSKI, STARZYŃSKI-KOZAK, SZCZEPAN, BARAŃSKI(FELIKS).
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

TommyHilfiger
Posty: 69
Rejestracja: 12 lis 2022, o 22:35

Re: Trener Ruchu

#7356 Post autor: TommyHilfiger » 4 gru 2023, o 22:56

Tarasiewicz, który nie poradził sobie w I ligowej Arce? :rotfl:

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10177
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7357 Post autor: jajo » 4 gru 2023, o 22:58

TommyHilfiger pisze:
4 gru 2023, o 22:56
Tarasiewicz, który nie poradził sobie w I ligowej Arce? :rotfl:
ale te propozycje co Ty dales, to rownie dobrze mozna napisac, ze Zielinskiemu sie kontrakt w Napoli konczy i fajnie by uporzadkowal srodek pola, a Kiwior gra nieregularnie w Arsenalu.
pomysly ze Skorza, Papszunem, czy Michniewiczem maja w sobie wlasnie tyle realnosci.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

domin11hks
Posty: 907
Rejestracja: 31 mar 2005, o 13:12
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7358 Post autor: domin11hks » 4 gru 2023, o 23:49

jajo pisze:
4 gru 2023, o 22:58
TommyHilfiger pisze:
4 gru 2023, o 22:56
Tarasiewicz, który nie poradził sobie w I ligowej Arce? :rotfl:
ale te propozycje co Ty dales, to rownie dobrze mozna napisac, ze Zielinskiemu sie kontrakt w Napoli konczy i fajnie by uporzadkowal srodek pola, a Kiwior gra nieregularnie w Arsenalu.
pomysly ze Skorza, Papszunem, czy Michniewiczem maja w sobie wlasnie tyle realnosci.
Jak tak sobie życzymy to ja chcę Goncalo Feio, młoda generacja trenerska, asystent Papszuna, facet z jajami 😉 polecam zobaczyć sobie wywiad na YouTube stacji Canal +

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10177
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7359 Post autor: jajo » 5 gru 2023, o 00:05

domin11hks pisze:
4 gru 2023, o 23:49
jajo pisze:
4 gru 2023, o 22:58
TommyHilfiger pisze:
4 gru 2023, o 22:56
Tarasiewicz, który nie poradził sobie w I ligowej Arce? :rotfl:
ale te propozycje co Ty dales, to rownie dobrze mozna napisac, ze Zielinskiemu sie kontrakt w Napoli konczy i fajnie by uporzadkowal srodek pola, a Kiwior gra nieregularnie w Arsenalu.
pomysly ze Skorza, Papszunem, czy Michniewiczem maja w sobie wlasnie tyle realnosci.
Jak tak sobie życzymy to ja chcę Goncalo Feio, młoda generacja trenerska, asystent Papszuna, facet z jajami 😉 polecam zobaczyć sobie wywiad na YouTube stacji Canal +
miedzy facetem z jajami a byciem pierdolnietym jest cienka granica ;)

swoja droga on ma wazny kontrakt z Motorem i nie wiem czy mimo 2 klas rozgrywkowych roznicy, to w Lublinie jako trener chyba w tym momencie mozna lepiej budowac swoja kariere.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
Rickenn10
Posty: 2696
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:02
Lokalizacja: 1920
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7360 Post autor: Rickenn10 » 5 gru 2023, o 04:30

TommyHilfiger pisze:
4 gru 2023, o 22:56
Tarasiewicz, który nie poradził sobie w I ligowej Arce? :rotfl:
No nie. Ty i Twój Nawałka i Michniewicze... :rotfl:

arcio
Posty: 4792
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7361 Post autor: arcio » 5 gru 2023, o 10:09

Czy idzie wyciągnąć zdolnego trenera młodego pokolenia? Patrz Łobodziński i jego prace. 🙄
nigdy nie jest za późno

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1645
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7362 Post autor: west72 » 5 gru 2023, o 20:50

https://fb.watch/oLe297LL4X/

Dawać go do nas, moze u nas zaskoczy 😂😂😂
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

TommyHilfiger
Posty: 69
Rejestracja: 12 lis 2022, o 22:35

Re: Trener Ruchu

#7363 Post autor: TommyHilfiger » 5 gru 2023, o 22:11

Rickenn10 pisze:
5 gru 2023, o 04:30
TommyHilfiger pisze:
4 gru 2023, o 22:56
Tarasiewicz, który nie poradził sobie w I ligowej Arce? :rotfl:
No nie. Ty i Twój Nawałka i Michniewicze... :rotfl:
Nawałka i Michniewicz wciągają nosem wszystkich trenerów którzy aktualnie trenują w PL, ale co Ty wiesz, z Tobą to można podyskutować jedynie o promocji piwa w biedronce lub lidlu :chytry:

JEDI_V
Posty: 703
Rejestracja: 27 wrz 2005, o 19:47
Lokalizacja: TATOOINE
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7364 Post autor: JEDI_V » 6 gru 2023, o 05:00

TommyHilfiger pisze:
5 gru 2023, o 22:11
Rickenn10 pisze:
5 gru 2023, o 04:30
TommyHilfiger pisze:
4 gru 2023, o 22:56
Tarasiewicz, który nie poradził sobie w I ligowej Arce? :rotfl:
No nie. Ty i Twój Nawałka i Michniewicze... :rotfl:
Nawałka i Michniewicz wciągają nosem wszystkich trenerów którzy aktualnie trenują w PL, ale co Ty wiesz, z Tobą to można podyskutować jedynie o promocji piwa w biedronce lub lidlu :chytry:
Cud, że jeszcze nie zostałeś asystentem któregoś z nich. To jest beton po śmiesznej szkółce w Białej Podlaskiej, który nic nie wnosi, powielane te same schematy od lat, ale dla ciebie pewnie jak i tego betonu sukcesem jest awans gdzieś tam, utrzymanie się i tym podobne bzdety.
OFICJALNY KLUB ŚLONZOKÓW/R\, NIY GOROLI, NIY LWOWIOKÓW

Awatar użytkownika
Rickenn10
Posty: 2696
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:02
Lokalizacja: 1920
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7365 Post autor: Rickenn10 » 6 gru 2023, o 05:20

TommyHilfiger pisze:
5 gru 2023, o 22:11
Rickenn10 pisze:
5 gru 2023, o 04:30
TommyHilfiger pisze:
4 gru 2023, o 22:56
Tarasiewicz, który nie poradził sobie w I ligowej Arce? :rotfl:
No nie. Ty i Twój Nawałka i Michniewicze... :rotfl:
Nawałka i Michniewicz wciągają nosem wszystkich trenerów którzy aktualnie trenują w PL, ale co Ty wiesz, z Tobą to można podyskutować jedynie o promocji piwa w biedronce lub lidlu :chytry:
Wciągają nosem również ich wynagrodzenia. Michniewicz który zarabiał w skali miesiąca kilkaset tysięcy złotych w Arabii nagle przyjdzie zarabiać jedną setną tego do Ruchu. Potrafisz choć na minutę w ciągu dnia uruchomić więcej niż dwa zwoje żeby dodać dwa do dwóch? Bo na ten moment Twoje forumowe wysoki świadczą nie za dobrze tym.
Piwa akurat nie pije przykro mi natomiast pewny byłem, że po podróbce hajlajfera niczego więcej nie mogłem się spodziewać.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BlackSiemce, Google [Bot], Google Adsense [Bot], MakeRson, zico1920 i 61 gości