Ruch w TV

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
piotrhalak
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1355
Rejestracja: 3 lut 2008, o 20:58
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#4141 Post autor: piotrhalak » 6 lut 2024, o 22:11

Dajcie spokój. Patrzycie na Kuczoka przez pryzmat swojej milości do klubu, a prawda jest taka, ze z niego bardziej sympatyk, niz kibic. Dla większości z nas Ruch jest ważna częścią życia. Dla sympatyka ot jakaś ciekawostka, hobby. Pójdzie z synem na legie, nastepnegp dnia na basen, raz na dwa lata przy okazji pobytu na Śląsku wpadnie na mecz. To i tak niezle. Takich "kibiców" znam wielu, politycy, samorządowcy, wielcy ludzie kultury, lanserzy, których jak pytam kiedy byli na meczu czesto odpowiadaja nigdy.
takie tam

adam12
Posty: 460
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 21:53
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#4142 Post autor: adam12 » 6 lut 2024, o 22:14

kroy pisze:
6 lut 2024, o 21:26
COBRA pisze:
6 lut 2024, o 19:49
Adelbert pisze:
6 lut 2024, o 19:05
Powiedział, ze jego syn kibicuje Legii.
😱 Tragedia panie Kuczok
Czy jest tutaj ktoś kogo ojciec kibicuje innemu klubowi niż Ruch?
„Znalem” gościa który był cyganem, ale chodził z synkiem na cichą bo młody kibicował niebieskim przez to że w szkole kibicowali Ruchowi

Elmer
Posty: 10379
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#4143 Post autor: Elmer » 6 lut 2024, o 23:03

Kolega na placu przez pierwsze lata dzieciństwa był Cyganem, jak jego ojciec i dziadek. Codziennie zbierał oklep za to :D Sam do teraz nie wie kiedy i jak został Niebieski. Jest do teraz. Niejeden wyjazd razem zaliczyliśmy, a że w latach 90 prawie każdy pobliski kończył się dymem, to...

Z kolei obecnie, kolega syna był za... Sosnowcem, bo dziadek mu kasę dawał. Ojciec za Ruchem i chłopak już od roku nawrócony.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

scaneRboy
Posty: 8313
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#4144 Post autor: scaneRboy » 7 lut 2024, o 06:47

Elmer pisze:
6 lut 2024, o 23:03
Kolega na placu przez pierwsze lata dzieciństwa był Cyganem, jak jego ojciec i dziadek.
U mnie w rodzinie była taka sytuacja po wojnie, że pewien chop został dosyć znanym piłkarzem i praktycznie cała jego klasa (i większa część szkoły) kibicowała tej drużynie, w której aktualnie grał. Wiadomo, czasy były inne i ludzie inaczej na to patrzyli.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7956
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch w TV

#4145 Post autor: Scypion » 7 lut 2024, o 10:40

Słuchałem tego wywiadu. Smętne to było. Błędy rzeczowe, na mecze nie łażą. Antoś ucieszy się, ze zwycięstwa legii i wszyscy będą szczęśliwi, ubiorą czapeczki i kurteczki i pójdą na lody. Smutne, że nasi znani "kibice" to takie lebry.

FCNH1920
Posty: 286
Rejestracja: 1 maja 2023, o 19:54
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#4146 Post autor: FCNH1920 » 8 lut 2024, o 09:26

https://youtu.be/5iFxmXuXO88?si=ovpewQ_n6Ab73y2T

Grodzicki i Piech na Betclic, miłego oglądania 👊🏻
Niebieska Holandia!

Awatar użytkownika
Slawko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1732
Rejestracja: 15 lis 2003, o 11:59
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#4147 Post autor: Slawko » 8 lut 2024, o 09:37

Scypion pisze:
7 lut 2024, o 10:40
Słuchałem tego wywiadu. Smętne to było. Błędy rzeczowe, na mecze nie łażą. Antoś ucieszy się, ze zwycięstwa legii i wszyscy będą szczęśliwi, ubiorą czapeczki i kurteczki i pójdą na lody. Smutne, że nasi znani "kibice" to takie lebry.
dokładnie.
zblazowani malkontenci.
ani słowa o tym wszystkim pozytywnym co sie dzieje wokól klubu, na czele z frekwencja.
jeden nie wierzy w utrzymanie, drugi liczy ze jakiś "grajek" sie objawi.
żenada.
"Popularność Ruchu na Śląsku nie zna granic" - Przegląd Sportowy, 1934r.

Awatar użytkownika
Konrad
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 869
Rejestracja: 4 gru 2002, o 14:43
Lokalizacja: ZAMOŚĆ
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#4148 Post autor: Konrad » 8 lut 2024, o 10:20

Mój Ojciec, pomimo iż tylko raz w swoim życiu był w Chorzowie od końcówki lat 40 ubiegłego wieku był Niebieski. Ja, w latach 80 będąc otoczony ówczesnymi "Widzewiakami" na bazie sukcesów tego klubu, nie wyobrażałem sobie niczego innego jak RUCH. Dziś mój syn, podobnie jak ja otoczony jest wielkimi ległonistami i mimo tego, nie ubierze innej koszulki jak niebieska. Tu nie potrzeba jakiejś swoistej górnolotności, tu potrzeba normalności. Rzeczywistość kibicowska w rodzinie pana Kuczoka jest skutkiem odcięcia się od macierzy i czerpania "ideałów" rodem z "gówna wyborczego".
Ostatnio zmieniony 8 lut 2024, o 10:40 przez Konrad, łącznie zmieniany 1 raz.
ZAMOŚĆ ZAWSZE Z RUCHEM!

marek79
Posty: 7733
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#4149 Post autor: marek79 » 8 lut 2024, o 10:23

Ci sławni kibice jak ich pytają o Ruch to najczęściej opowiadają ....jak to było kiedyś. Czyżby teraz nie bywali zbyt często i nie widzieli pozytywów o których można pogadać?

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2936
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#4150 Post autor: HullCityFC » 8 lut 2024, o 10:34

Konrad pisze:
8 lut 2024, o 10:20
Mój Ojciec, pomimo iż tylko raz w swoim życiu był w Chorzowie od lat końcówki lat 40 ubiegłego wieku był Niebieski. Ja, w latach 80 będąc otoczony ówczesnymi "Widzewiakami" na bazie sukcesów tego klubu, nie wyobrażałem sobie niczego innego jak RUCH. Dziś mój syn, podobnie jak ja otoczony jest wielkimi ległonistami nie ubierze innej koszulki jak niebieska. Tu nie potrzeba jakiejś swoistej górnolotności, tu potrzeba normalności. Rzeczywistość kibicowska w rodzinie pana Kuczoka jest skutkiem odcięcia się od macierzy i czerpania "ideałów" rodem z "gówna wyborczego".
Dokladnie. Mojemu synowi ja nie musze nic wpajac. On widzi mnie i tylko Ruch Chorzow sie liczy.

Widocznie dla pana Kuczoka Ruch nie jest tak wazny. Bo gdyby byl syn nigdy by nie zostal legionista.

scaneRboy
Posty: 8313
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#4151 Post autor: scaneRboy » 8 lut 2024, o 10:42

Za dużo miejsca im poświęcacie. Dwie pierdoły postanowiły się podlansować przy okazji meczu. Słabo im to wyszło, bo nie są na bieżąco oraz niestety, widać u nich obniżone stężenie testosteronu.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
Konrad
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 869
Rejestracja: 4 gru 2002, o 14:43
Lokalizacja: ZAMOŚĆ
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#4152 Post autor: Konrad » 8 lut 2024, o 10:52

scaneRboy pisze:
8 lut 2024, o 10:42
Za dużo miejsca im poświęcacie. Dwie pierdoły postanowiły się podlansować przy okazji meczu. Słabo im to wyszło, bo nie są na bieżąco oraz niestety, widać u nich obniżone stężenie testosteronu.
RUCH to tradycja, RUCH to jest to co było,to co jest teraz i to co będzie w przyszłości - patologię trzeba zawsze piętnować.
ZAMOŚĆ ZAWSZE Z RUCHEM!

scaneRboy
Posty: 8313
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#4153 Post autor: scaneRboy » 8 lut 2024, o 11:02

tylko dzisiejszy internet działa tak, że im więcej tego klikasz, cytujesz, tagujesz tym staje się to popularniejsze.

Przecież jak przy okazji meczu oni swoje nazwisko przykleją do nazwy klubu od razu ich klikalność rośnie. Właśnie po to nagrali ten filmik.

Poza tym z tą "patologią" bym tak daleko nie szedł bo to jest gruba przesada. Przecież tam w gruncie rzeczy nic złego o Ruchu nie powiedzieli, a to działa w dwie strony. Ludzie w jakiś sposób sympatyzujący z nimi (tagujący ich nazwiska) dowiedzieli się czegoś o nas.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

FCNH1920
Posty: 286
Rejestracja: 1 maja 2023, o 19:54
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#4154 Post autor: FCNH1920 » 8 lut 2024, o 11:10

Za to dzisiejszy materiał z Grodkiem i Piechem to złoto 👌🏻
Niebieska Holandia!

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6209
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#4155 Post autor: heli » 8 lut 2024, o 12:39

to jo zaś odwrotnie, tamten choć większość kwestii już nie raz było godanych, a część faktycznie pokręconych to lepiej mi się go słuchało niż tego prowadzonego przez Kubę.
Ale nie ukrywom, że może to być podyktowane tym, że jestech bardzo cięty na Grodzickiego nawet w porównaniu do politycznych spraw Kuczoka.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adkos95, Bing [Bot], Google [Bot], Radvan138 i 298 gości