SPONSOR W RUCHU!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
KOSTA

SPONSOR W RUCHU!

#1 Post autor: KOSTA » 11 mar 2003, o 08:54

Sport pisze ; WCZORAJ ZOSTALA PODPISANA UMOWA MIEDZY RUCHEM I ROBOPROJEKTEM BOC zo.o z SIEWIERZA. SPOLKA KOOPERUJE Z DUZYM BRYTYJSKIM KONCERNEM DODTARCZAJ. GAZ.KWOTA JAKA ZASILI KLUBOWY BUDZET JEST OBJETA TAJEMNICA. ZOBOCZYMY CO Z TEGO BYDZIE . Oberschlesien!!!!!!!

Gość

#2 Post autor: Gość » 11 mar 2003, o 10:16

W końcu coś się ruszyło, szkoda że tak poźno. Ciekawe czy to jakaś wieksza kwota czy nie. Przydało by sie jeszcze kilka takich ofert.

Prezes Rogala broni się przed swoją kompletną kompromitacją. Mam nadzieje że odejdzie.

WOJTEKK

#3 Post autor: WOJTEKK » 11 mar 2003, o 11:14

objeta jest tajemnica a czego sie spodziwaliscie,ze ujawnia np.ze Ruch dostanie 10 mln euro a inwestycje beda blade jak dupa weza i nic w zakresie stadionu nie bedzie robione? lepiej nic nie mówic a jak padnie pytanie co do modernizacji stadionu to zarzad odpowie poprostu zamało pieniedzy sponsor dał i dupa blada,mozemy sie jedynie domyslac,albo poprostu wogóle o tym nie dyskutowac bo tylko mozna sie troszke zdenerwowac

niebieski78

#4 Post autor: niebieski78 » 11 mar 2003, o 11:39

z tego co wiem to okres transferowy jest juz zamkniety

_MIKOLOW_

#5 Post autor: _MIKOLOW_ » 11 mar 2003, o 12:13

Lepiej póżno niż wcale :!: Mam nadzieje, iz na jutrzejszego gali dowiemy się coś więcej na temat sponsora i planów zarządu odnośnie klubu na najbliższom przyszłość :!:
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
NIEBIESKI_
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 189
Rejestracja: 10 sie 2002, o 18:06
Lokalizacja: oRzesze-Jaśkowice
Kontakt:

#6 Post autor: NIEBIESKI_ » 11 mar 2003, o 13:00

Wow :lol: ! ciekawe czy się coś zmieni czy jak zwykle nic !?!

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#7 Post autor: vahanara » 11 mar 2003, o 17:39

"okładne kwoty, jak i nazwa drugiej firmy zostały objęte tajemnicą handlową. "

Dziwne. To chcą się raklamować czy nie...? :lol:

Przestańcie na chwilę narzekać. Niema sponsora źle, jest sponsor- przekręt... Czy niema na forum "normalnych"? Sami malkontenci, jak Ruch zacznie wygrywać to będziecie marudzić że trawa jest za mało zielona !?

Trochę wiary i optymizmu, wiosna idzie i liga...

Pozdrawiam

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#8 Post autor: fuhr » 11 mar 2003, o 18:27

dobre i to ale napewno to nei sa sponsorzy strategiczni


wg mnie zeby byc lakomy kaskie dla takiego sponsora to musi byc jak najwiecej ludzi na maczach - i tu mnie dziwi(malo powiedzine) polityka dotyczaca cen biletow, raczej jest to znikomy wplyw do kasy klubu...no i chyba najwazniejsze to zeby media mowily o klubie...
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Gość

#9 Post autor: Gość » 11 mar 2003, o 18:41

NO ŁADNIE NOWE STROJE I ODRAZU NOWY SPONSOR
MAM NADZIEJE ZE CI SPONSORZY TROCHE KASY KLUBOWI DADZA
OBY TO NI9E BYLO TAK JAK Z OSTATNIMI SPONSORAMI

ukasz77
Posty: 336
Rejestracja: 11 sie 2002, o 17:01
Lokalizacja: Świony/Bytom/Ahlen
Kontakt:

#10 Post autor: ukasz77 » 11 mar 2003, o 19:22

Nadchodzi nowa ERA? :twisted:

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#11 Post autor: fuhr » 11 mar 2003, o 19:36

jeszcze daleko do normalnosci finasowej w klubie ale oby bylo lepiej z dnia na dzien
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Kosa

#12 Post autor: Kosa » 11 mar 2003, o 20:28

Niech mnie kto oświeci o co chodzi z tym tekstem:

"Wszyscy członkowie zarządu, a także kibice, będą mogli aktywnie włączyć się do tematu współpracy z firmą Roboprojekt – wyjaśnia prezes Krystian Rogala.
Rozmowy toczone będą indywidualnie. Wszystkich którzy w wydatny sposób wsparliby Ruch prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu, Jackiem Blokiem – (032) 346-00-45; [email protected]."


Może mom okleić se auto reklamami tej firmy i za to Ruch bedzie mioł kasa. Albo mom kupować od nich gaz - za kożdo butla gazu Ruch bydzie mioł swoja cinza. :lol:

Kosa

#13 Post autor: Kosa » 11 mar 2003, o 20:34

A tak na merginesie to chciałem zauważyć, ze firma PTC (Polska Telefonia Cyfrowa) - operator ERA GSM, od jakiegoś czasu coraz mocniej zaczyna inwestować w piłkę. Moze by tak jaki pan z zarządu pofatygował sie do biura regionalnego w Katowicach, ewentualnie do centrali w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 181 i namanił jaką rozmowę. Nawet barwy mają zbliżone.

Gość

#14 Post autor: Gość » 11 mar 2003, o 21:54

Nie ERA tylko Polkomtel

huta

#15 Post autor: huta » 12 mar 2003, o 02:15

Ufff Dobrze, że juz przynajmniej sie sprawa jakiegokolwiek sponsora poruszyła. Kamień spadł mi z serca, a to za sprawą nazwy firmy: Roboprojekt, a Osram to tak jak Niebo i ziemia albo dziewica i ku***...
Miejmy nadzieje że ta firma chociaż troche pomoże Ruchowi, a prezes ma pozaszywane kieszenie w służbowym ubraniu :wink:

Pij mleko - będzie wielki :lol: PozdRo

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Ejsi87, HullCityFC, niebieski77, pedro-sbl, Pulocini, Radvan138, Rafal1920, uszy i 179 gości