Czy Ruch spadnie z ligi?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
19r20
Posty: 2357
Rejestracja: 23 sie 2002, o 10:33
Lokalizacja: Panewniki
Kontakt:

Czy Ruch spadnie z ligi?

#1 Post autor: 19r20 » 10 mar 2003, o 14:50

Jak myślicie czy Ruch spadnie z ligi?
1)Wyniki sparingów każdy z nas zna.
2)Kolejni kluczowi zawodnicy odchodzą z klubu (wcześniej Surma teraz Woś, Paluch, Śrutwa) z różnych powodów ale to akurat nie ma znaczenia.
3)Trener....Radomsko, które teraz tak bagatelizuje a jednak on je z ligi spuścił (patrz punkt 1)
4)Podwyżka cen biletów czyli jeszcze mniej kibiców...

Kolejne mydlenie oczu o sponsorach....ile jeszcze razy ta sama gadka, zero konkretów?
Ja obawiam się najgorszego. :(
W moim sercu jest Ruch i na dobre i na złe

Viro

#2 Post autor: Viro » 10 mar 2003, o 15:53

spadek z ligi ma swoje dobre i zle strony
po 1 moze to wkoncu bedzie metoda na "oczyszczenie" naszego klubu ze wszystkich brudow bo wtedy mam nadzieje poleci caly zarzad
a zla strona napewno jest to , ze nie bedziemy grali w 1 lidze:)

Awatar użytkownika
L_M
Posty: 1137
Rejestracja: 16 gru 2002, o 13:20
Lokalizacja: z misji na Marsa
Kontakt:

#3 Post autor: L_M » 10 mar 2003, o 16:02

Nie nie i jeszcze raz nie! nie dopuszczam do siebie mysli ze spadniemy. nie tylko ze wzgledu na wrodzony optymizm ;), ale patrzac obiektywnie,jest pare druzyn slabszych kadrowo od Ruchu ( KSZO, Polonia, Pogoń, Widzew ( klub emerytow, zbieranina ). kilka druzyn jest za nami w tabeli.
we wszelkiego rodzaju prognozach w prasie zajmujemy miejsca 7-10, i niech tak ( conajmniej ) zostanie.
a co do postu Viro - z tego co piszesz to Ruchowi nic nie grozi po spadku, same plusy! ja sie z tym nie zgadzam, bo po pierwsze nie ma gwarancji ze zarzad zrezygnuje, nie ma gwarancji na to ze przyjda nowi, lepsi z kasa itd. nie wierze ze o sponsora byloby latwiej w drugiej lidze i pierwszej. wszyscy podniecaja sie Lechem, ale to tylko wyjatek potwierdzajacy regule, ze po spadku do drugiej ligi kluby staczaja sie na dno polskiej pilki ( ŁKS, Slask, Stomil itd - dlugo by wymieniac ). Poza tym w ogole wielkopolska teraz "mocno stoi" nie tylko jesli chodzi o futbol, ale o ogolna sytuacje ekonomiczna.

a ze sportowego punktu widzenia jescze raz podkreslam, ze nie widze grozby spadku.

STING_RULEZ

#4 Post autor: STING_RULEZ » 10 mar 2003, o 16:08

Nie polecicie, Wy bezwzględu na skład, gracie od paru sezonów jedną rundę dobrze drugą źle, na zmianę. Przyjmując, że pierwsza była zła, tą powinniście mieć dobrą. Liga bez Niebieskich, tak nisko Śląsk jeszcze nie upadł.Pozdro

Gość

#5 Post autor: Gość » 10 mar 2003, o 16:17

Ładny post sting.
Ja myślę że Ruch utrzyma sie jakos na tym swoim miejscu i nie spadnie. Kilka razy był taka sytuacja że Ruch nie miał ciekawej sytuacji i jakoś się ratował. Z tym składem da się coś wykąbinować ale z tym zarządem niestety NIE. Te dwie grupy ludzi są po przeciwnej stronie. Zarząd żle oddziałowywuje na drugą strone. Ta druga nie moze sie im sprzeciwic bo sie ich obawiaja. Wiec jak tu grac jezeli sie jest pod obstrzalem.
Z tym zarzadem bedzie ciezko ale sie utrzymamy. Jezeli zwolniloby sie paru ludzi a na ich miejsce wrzucilo paru wartosciowych byloby lepiej.
Wierze ze Ruch sie utrzyma a panowie od "myślenia" odejdą.

Viro

#6 Post autor: Viro » 10 mar 2003, o 16:34

wiesz przyklad ktory ja podalem jest ironiczny:)
jakbym mial sie rozpisac na ten temat to musialbym napisac referat
pozdro

DIDI
Posty: 480
Rejestracja: 24 sty 2003, o 21:23
Lokalizacja: Myslowice-Duesseldorf
Kontakt:

#7 Post autor: DIDI » 10 mar 2003, o 16:39

Nie spadniemy,sa gorsze druzyny w lidze choc niewiele nam brakuje jak
tak dalej pojdzie.
FREIES Oberschlesien!
Ernst Otto Pradella

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#8 Post autor: radzion » 10 mar 2003, o 16:52

ktos tu napisal nie ma sie co podniecac lechem!racja

ale lech to nie jedyny klub ktory spadl do 2 ligi i ktoremu to w sumie wyszlo na plus
przypomne wam ze gieksa tez nie tak dawno grala w 2 lidze a teraz jakos jest w czolowce 1 ligi!!!
zreszta tak jak napisal sting my mamyjedna runde lepsza od drugiej!a ze jesien nie byla zbyt dobra to wiosna musi byc lepsza :D :D

piechol
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 243
Rejestracja: 22 wrz 2002, o 11:18
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#9 Post autor: piechol » 10 mar 2003, o 17:07

brawo sting, b. ładny post.

Wierze w to, ze wiosna bedzie w wykonaniu niebieskich bardzo dobra i utrzymamy sie w lidze.
od małego NIEBIESKI

DIDI
Posty: 480
Rejestracja: 24 sty 2003, o 21:23
Lokalizacja: Myslowice-Duesseldorf
Kontakt:

#10 Post autor: DIDI » 10 mar 2003, o 17:07

radzion napisal:ale lech to nie jedyny klub ktory spadl do 2 ligi i ktoremu to w sumie wyszlo na plus
przypomne wam ze gieksa tez nie tak dawno grala w 2 lidze a teraz jakos jest w czolowce 1 ligi!!!
zreszta tak jak napisal sting my mamyjedna runde lepsza od drugiej!a ze jesien nie byla zbyt dobra to wiosna musi byc lepsza


Tylko jak zlapiemy 2,3 kontuzje czolowych zawodnikow to dupa blada!
Pozdrowka
FREIES Oberschlesien!
Ernst Otto Pradella

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#11 Post autor: DjMaciar » 10 mar 2003, o 17:10

OK RADZION i STING oby ta lepsza runda juz nie minela bo bedzie katastrofa
a tak patrzac na postawe chlopcow w sparingach to kiepsko to widze
no chyba ze mandrysz szykuje jakies niespodzianki w dobryn slowa tego zrozumieniu
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

STING_RULEZ

#12 Post autor: STING_RULEZ » 10 mar 2003, o 18:12

Sparingi nie są, żadną miarą my przed sezonem przegraliśmy chyba wszystkie, a w lidze nam poszło dobrze, tym bym się nie przejmował. Bardziej trenerem, bo Mandrysza to chyba Rogala w ramach oszczędności zatrudnił, albo jakiegoś przekrętu :roll:

Gość

#13 Post autor: Gość » 10 mar 2003, o 19:36

NIE MOGA SPASC I NIE SPADNA.MAM NADZIEJE ZE ZAWODNICY SIE WRESCIE ZMOBILIZUJA . JAK BY SPADLI (OD PUKAĆ) TO BY NAM TO NAPEWNO NIE POM0GLO , BO JAK NP STOMIL , RUCH RADZIONKOW TO IM TO WOGULE NI POMOGLO BO JAK ONI TERAZ GRAJA KAZDY ZAWODNIK CHCE GDZIES GRAC W PIERWSZEJ LIDZE I ODCHODZA DO LEPSZYCH KLUBOW I TERAZ WALCZA O UTRZYMANIE W 2 LIDZE .

Awatar użytkownika
NIEBIESKI_
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 189
Rejestracja: 10 sie 2002, o 18:06
Lokalizacja: oRzesze-Jaśkowice
Kontakt:

#14 Post autor: NIEBIESKI_ » 10 mar 2003, o 20:27

Ja też mam nadzieja że RUCH niespadnie ! ale jeśli nic sie niezmieni w grze to bedzie ciężko sie utrzymać !

_MIKOLOW_

#15 Post autor: _MIKOLOW_ » 11 mar 2003, o 00:21

No jakby Ruch spadł, to w 2 lidze przynajmniej ciekawe wyjazdy by były :D Ale tak na serio, to trudno byłoby juz wrócic, wystarczy popatrzeć na taki kluby jak : Śląsk, ŁKS lub Stomil, już nie wspominam klubów ktore spadły już jeszcze nizszych lig , a kiedys tworzyły historie polskiej piłki:!:
Ale co tam Ruch nie spadnie koniec godki :!:
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ejsi87, Google [Bot], HullCityFC, Marcus, pedro-sbl, Pulocini, Radvan138 i 192 gości