Rogala dlakogo te sektory...

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
gregor
Posty: 747
Rejestracja: 30 wrz 2002, o 20:12
Lokalizacja: Katowice-Janów
Kontakt:

Rogala dlakogo te sektory...

#1 Post autor: gregor » 5 mar 2003, o 20:37

Ja pytam dla kogo są te sektory z krzesełkami. Po podwyżce cen biletów na te sektory już wielu kibiców z dziećmi tam nie zobaczymy, bo kogo stać zapłacić za siebie i za dzieciaka taką samom kwotę. Tyle mówimy o przyciąganiu kibiców na stadion a na sektor gdzie można zabrać całą rodzinę nie ma mniszki dla dziecka. Ja proponuje zrobić bilet 1+1 to znaczy mogli by na niego wchodzić rodzice z dziećmi a kosztował by mniej. Prezesie przemyśl to bo tracicie kibiców..

bolo23

#2 Post autor: bolo23 » 5 mar 2003, o 23:08

co jakis czas przewija sie na forum watek wzrostu cen biletow. Moze jestem do tylu, bo nic o tym nie slyszalem - uswiadomcie mnie.
Czy w ogole bilety drozeja, ew. na jakie sektory i o ile?????

Awatar użytkownika
jalboss
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1263
Rejestracja: 12 sie 2002, o 07:50
Lokalizacja: gdzieniegdzie!
Kontakt:

#3 Post autor: jalboss » 6 mar 2003, o 07:37

Ja też bym chętnie się dowiedział coś na temat cen biletów. Jeżeli podrożały to teraz już tylko nieliczni zawitają na nasz stadion. :roll:
I ciekawe jak się sprawdzi system kołowrotków na inauguracji z Wisłą, oby nie tak jak w zeszłym roku z Górnikiem.
NIEBIESCY KIBICE MÓWIĄ...

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#4 Post autor: marcyk » 6 mar 2003, o 09:02

Wedlug doniesien prasowych (Dziennik Zachodni z28.02.03) ceny biletow wygladaja nastepujaco
-trybuna gorna - 25 zl
-trybuna dolna - 15 zl
-sektory bez krzeselek - 10 zl
-sektory z krzeselkami - 15 zl
-karnet - 160 zl

Siwy Mikołów
Posty: 141
Rejestracja: 25 sie 2002, o 15:49
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#5 Post autor: Siwy Mikołów » 6 mar 2003, o 12:17

Może Krystian nom coś wyjaśni ,jo rozumia ,że inwestycja z krzesełkami sie mo wrocić ale chyba wiy jako jest sytuacja na Ślonsku i bydzie jeszcze gorzij teraz to już napewno niy bydzie tela ludzi na szpilach.Jo naprzikład zawsze brołech ze sobom bajtla teraz byda musioł to przeliczyć czy mje bydzie stykać.niewiym ,niewiym :wink: :arrow: :arrow:

Viro

#6 Post autor: Viro » 6 mar 2003, o 12:46

moze wreszcie ktos w tym klubie pomysli i przynajmniej na sektory bez krzselek czyli do mlyna i na 10 zrobi karnety np. za 50 zl na cala runde
majac karnet napewno nie bedziesz chcial opuscic zadnego meczu , wyjdzie Cie to taniej niz mialbys kupowac osobno bilet na kazdy szpil a zaprocentuje to tez w postaci liczniejszego mlyna
pozdro

CRAZY ANGEL

#7 Post autor: CRAZY ANGEL » 6 mar 2003, o 15:12

A co z nami kobietami :D kiedys wchodziłyśmy za darmo, potem 5 zł, a teraz 10 zł, jak tak dalej będą modernizować nasz stadion to bilety będą kosztować jak na reprezentację. My będziemy płacić za bilety jak na reprezentację a na boisku gra warta hm.. . III ligi :)
A ile kosztuje bilet na Klub KIbica??
Pozdrowionka for all Blue Girl :D

Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 572
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#8 Post autor: Schlesien » 6 mar 2003, o 15:38

IMHO, kobiety i dzieci (np. do 15 lat) powinny wchodzic za darmo. Moze sie komus wydawac, ze Ruch na tym straci kase, ale... po pierwsze bedzie wieksza widownia a po drugie jak taki 12 latek nauczy sie chodzic na mecze, to potem bedzie placil. No a zalet wiekszej widowni chyba nie musze nikomu wyjasniac. Warto by bylo zrobic na krzeselkach sektor rodzinny...
Obrazek

Awatar użytkownika
NIEBIESKI_
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 189
Rejestracja: 10 sie 2002, o 18:06
Lokalizacja: oRzesze-Jaśkowice
Kontakt:

#9 Post autor: NIEBIESKI_ » 6 mar 2003, o 15:44

hah i znowu jakis bezsensowny pomysł ! podnoszeie cen biletów !!
:!: :!: zaniedługo bilety na betony będą po 20 zl ! :shock:

tort
Posty: 124
Rejestracja: 19 sie 2002, o 13:05
Lokalizacja: Nakło Śl.
Kontakt:

#10 Post autor: tort » 6 mar 2003, o 18:47

Viro to by było super , mam nadzieje ze w końcu sie takiego karnetu doczekam , ale kiedy to bedzie to nie wiem....... :roll:
Do przodu ide twardo , schowany za swa garda ...

Torres

#11 Post autor: Torres » 6 mar 2003, o 20:02

moim zdaniem wogole polityka zwiazana z cenami biletow w Naszym klubie jest do niczego ... przeciez prawda jest taka ze i tak wplywy ze sprzedanych wejsciowek to znikomy procent budzetu klubu ... moim zdaniem trzeba popatrzyc na to z innej strony i oprocz udogodnien typu kobiety i dzieci za darmo na wszystkie sektory z wyjatkiem trybuny glownej obnizyc ceny wszystkich biletow o okolo 5 zl ... ciagle w klubie powtarzaja jaka jest sytuacja na Slasku to niech uzyja swoich argumentow rowniez w interesie kibica ... a moim zdaniem takze ponownie w swoim ... bo przeciez wyzsza frekfencja to wyzsze zainteresowanie klubem a co za tym idzie wyzsze zainteresowanie sponsorow , ktorzy wiedzieliby ilu osobom sie reklamuja czyli de facto za co placa przeciez nie male pieniadze ... o sile klubu stanowia i wyniki i tradycja i co najwazniejsze KIBICE ktorych Nasz klub ma przeciez tak wielu tak wiernych ... a patrzac na frekfencje na meczach ligowych Ktos moze miec co do tego uzasadnione watpliwosci ... uwazam ze warto sie nad tym zastanowic ... Pozdrawiam ...

Gość

#12 Post autor: Gość » 6 mar 2003, o 21:53

Ty jak dziewczyny za darmo beda wchodzic to moze przebiore sie za kobiete. :D
pozdrowienia dla wszystkich Fanek Ruchu.
A co do drożejących biletów to jest kolejny głupi pomysł naszego zarządu (jeżeli wejdzie w życie) i upewnia mnie co do ich bezsensownej dzialanosci.

Gość

#13 Post autor: Gość » 7 mar 2003, o 17:41

Z jednej strony pomagaja klubowi a z drugiej nie pomagaju
pomagaja to w tym ze wiekszy przyplyw kasy bedzie jezeli kibice beda chodzili wogule na te mecze a raczej nie bedzi ich tak duzo za taka cena .
nie pomagaja w tym ze odstraszaja kibicow zeby chodzili na mecze bo kto bedzie chcial tyle zaplacic z taka gre . ale mam nadzieje ze beda grali lepiej i bedzie chodzilo wiecej osob . a ten pomysl nie jest najlepszy !!!
PozdRawiam

Szymi

po******

#14 Post autor: Szymi » 7 mar 2003, o 18:24

Czy tu kogos po******??? Wszyscy wiemy jak trudno jest na slasku sytuacja a wy jescze takie pomysly wywalacie!!! Jak bedzie 2 tys na kazdym meczu to przyjda osobiscie pogratulowac... zeby bylo jescze na co patrzec!!!

_MIKOLOW_

#15 Post autor: _MIKOLOW_ » 7 mar 2003, o 19:00

Pomysł podnoszenia cen biletów jest dla mnie bezsensowy (i jak widze dla reszty też). Spadnie fekwencja na stadionie , bo większośc zwykłych kibicow nie bydzie stać na bilet!!! Druga sprawa zysk z podwyżki biletów zarząd bydzie musiał wydać na zwiększenie ochrony wokół płotów stadionu, bo niestety znając zycie , wierni kibole z meczu nie zrezygnują ,ale tyż zamiaru płacić za bilet nie bydom mieli!! Więc bilans finansowy wyjdzie na zero, a frekwencja spadnie!! i co to za polityka :?:
Pozdro dla kumatych!!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BandzioR, Bing [Bot], Google Adsense [Bot], HullCityFC, luigi47, niebieski77, OLSZA, Rickenn10, threeco i 172 gości