Ruch - Odra 1:3 w sparingu!!!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
LoLo

Ruch - Odra 1:3 w sparingu!!!!

#1 Post autor: LoLo » 26 lut 2003, o 13:24

Piłkarze Ruchu Chorzów przegrali w sparingowym meczu z Odrą Wodzisław 1:3 (0:1). Bramki zdobyli - dla Ruchu Krzysztof Bizacki; dla Odry - Michał Chałbiński, Bartłomiej Socha i Aleksander Kwiek.

Mecz rozegrano na głównej płycie chorzowskiego stadionu rano, by zdążyć przed rozmrożeniem murawy w słońcu. Był to 9. z rzędu wygrany sparing Odry podczas przygotowań do rundy wiosennej ekstraklasy.(PAP) :evil:

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#2 Post autor: DjMaciar » 26 lut 2003, o 14:52

szkoda ze zas wtopa :(
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

Kochlowitz

#3 Post autor: Kochlowitz » 26 lut 2003, o 15:26

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
qr** panowie pilkarze obudzcie sie teraz a nie jak bedzie potzebne zwyciestwo w ostatnim meczu ligi do utzymania, albo w drgiej lidze!!!!!!!!!! :x :x :x :x :x :x :x

Gość

#4 Post autor: Gość » 26 lut 2003, o 15:46

ku*** mać co to ma być!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I nie piszczie ,że to "tylko" sparingi, że czakmy na ligę i , że jak przegrywamy sparingi to będzie dobrze w lidze. Ja nie wierzę ,ze trener Odry nie próbuje składu , taktyki , ustawień, koncepcji - ale mimo to Odra wygrywa , a my znowu w plecy!!!!!!?????
Nie brałem udziału w rozmowach o sparingach, ale to mnie już wkurwiło!!
Za dwa tygodnie liga, na początek wp***dol od górnika potem od wisły . Chciałbym się mylić , wtedy posypię głowę popiołem.

PS. Prośba do Prezesa - ja bym nie czekał i psrzedałbym (albo oddał do Ptaka) Rekwiaschiliego już teraz!!!!! :twisted: (oczywiście to była ironia).
Przepraszam ,za klnięcie (żadko to tutaj robię , ale jak już mówiłem, jestem lekko zdenerwowany). I nie piszcie ,że to było po dobrej grze i znowu mieliśmy pecha, czy inne pierodły w tym stylu. Liczą się wyniki a tych przed sezonem nie ma.

Awatar użytkownika
L-o
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2326
Rejestracja: 5 paź 2002, o 21:41
Kontakt:

#5 Post autor: L-o » 26 lut 2003, o 16:24

Tak jest. Zgadzam się z BaRtem, nie jest wytlumaczeniem to, że to sparingi, jak mają grać to niech grają i niech mi nikt nie gada, że po tylu sparingach nie mają nadal taktyki, ustawienia itd. :!: :!: :evil: :evil: :!: :!:

PozdRo :!: :!: :!:

piechol
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 243
Rejestracja: 22 wrz 2002, o 11:18
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#6 Post autor: piechol » 26 lut 2003, o 16:41

zgadzam sie z BArtem i Danionem.

To nie sa "sparingi" a SPARINGI. Mecze, sluzace ustawieniu taktyki, rozegraniu sie. I albo Ruch jest tak cienki, albo trener nie potrafi ulozyc zespolu... Panie prezesie! Do roboty.
od małego NIEBIESKI

Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 572
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#7 Post autor: Schlesien » 26 lut 2003, o 17:57

IMHO, to jest wynik polityki transferowej naszego klubu. Od sukcesow za Lorensa odeszlo (z roznych powodow) wielu dobrych zwodnikow i nikogo wartosciowego nie sciagnieto. Niech tylko przypomne takie nazwiska jak Surma, Paluch, Srutwa, Wierzchowski, Dubicki, Baszczynski i wielu innych. W czym Ruch jest gorszy od takiej Wisly? Chyba tylko tym, ze Cupial nie jest kibicem Niebieskich... Czy Lines, Rachwiaszwili i Nowak godnie ich zastapia? O tym przekonamy sie juz wkrotce :?
Obrazek

Awatar użytkownika
L_M
Posty: 1137
Rejestracja: 16 gru 2002, o 13:20
Lokalizacja: z misji na Marsa
Kontakt:

#8 Post autor: L_M » 26 lut 2003, o 18:46

no nie wyglada to za wesolo. ja mam mimo wszystko nadzieje, ze sparingi to nie to samo dla pilkarzy co liga i tam pokaza ze jednak potrafia grac. i ze pogramy o cos wiecej niz tylko utrzymanie, zeby nie bylo tak ze sukcesem bedzie pozostanie w lidze.
mam nadzieje

Gość

#9 Post autor: Gość » 26 lut 2003, o 19:30

Znów porażka,to w tym roku nie jest juz nic nowego ciagle tylko porazki i porazki w tych sparingach od czasu do czasu jakis remis zgodze sie z Bartem.To juz nie sa jakies tam sparingi tylko sa to SPARINGI zaniedlugo juz liga a gramy jakby liga byla dopiero za trzy miesiace . ZACZYNIJCIE SIE BUDZIC NIEBIESCY

Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 572
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#10 Post autor: Schlesien » 26 lut 2003, o 19:53

Po przeczytaniu relacji z meczu na stronie glownej... mam nadzieje, ze to tylko glupia pomylka i w drugiej polowie na bramce byl Matuszek a nie Matyja... 8)
Obrazek

Gość

#11 Post autor: Gość » 26 lut 2003, o 21:42

Życie mi się wali Niebiescy przegrywają mecz za meczem, w Profesjonalu mi nic nie włazi, jestem spłukana. Chyba wezmę linę i sie powieszę.
qr** panowie co sie dzieje. Wiem że Piotr Mandrysz ma mało zawodników do manewru ale z trzecią ligą to powinniśmy ich rozpykać. Rozmumiem z Odrą ale z Piastem.

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#12 Post autor: marcyk » 27 lut 2003, o 07:24

Buri nie przesadzaj z ta lina, ja w Profesjonalu tez jestem w plecy.Glowa do gory jeszcze bedzie qr** NIEBIESKO niewiem jeszcze kiedy ale bedzie.

ord

#13 Post autor: ord » 27 lut 2003, o 09:26

hmm do tej pory bylem spokojny i twierdzilem ze to tylko sparingi ale powoli zaczyna mnie to niepokoic a nawet wk***iac nie na 2 tydnie przed liga oj cos czuja ze ciezko bedzie a potem bedzie gadka ze zespol zle przepracowal okres zimowy
panowie pobudka liga tuz tuz

pko

#14 Post autor: pko » 27 lut 2003, o 13:14

schleisen : czym sie rozni ruch od wisly?... tym ze odplyw wartosciowych pilkarzy notuje sie w tamta strone a nie w nasza a to wszystko na mocy porozumienia ktore podpisaly oba kluby pare lat temu juz wtedy przeczuwalem ze to spowoduje ze staniemy sie ewentualnymi dawcami a kiedy skoncza sie narzady to nas pochowia i bodajze na twoj stronie dalem temu wyraz ... ch** w dupe WSZYSTKIM !!!

TYLKO RUCH !!! O.A.

Awatar użytkownika
L_M
Posty: 1137
Rejestracja: 16 gru 2002, o 13:20
Lokalizacja: z misji na Marsa
Kontakt:

#15 Post autor: L_M » 27 lut 2003, o 14:44

no mysle ze akurat umowa z Wisla to wyszla na dobre. do wisly poszedl "tylko" Baszczu, a mielismy Kube, Surme, Palucha, troche Dubickiego... ( teraz jeszcze Kula :) )tylko ze problem jest inny. My nawet nie do konca wypromowanego pilkarza opychamy za pare zlotych, oni inwestuja w pilkarzy ktorych maja.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], DaReQ93, GbatJ1920, Google [Bot], KamilPøl, Rickenn10, ROHAN2, staryalejary i 159 gości