PRZEGRANA !!!z Banikiem!!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
LoLo

PRZEGRANA !!!z Banikiem!!!

#1 Post autor: LoLo » 19 lut 2003, o 18:48

Aktualności
Porażka Ruchu Chorzów w Ostrawie
19.02.2003 18:18
Ruch Chorzów przegrał w wyjazdowym sparingowym meczu z Banikiem Ostrawa 0:1 (0:0).



Ruch Chorzów - Banik Ostrawa 0:1 (0:0)

(PAP)
:evil: NIC DODAC NIC UJAC!!! :evil:

Gość

#2 Post autor: Gość » 19 lut 2003, o 18:54

i znow porazka :( ciekawe w jakim skladzie grali i jak grali
juz niewiem co mam pisac o tych sparingach

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#3 Post autor: fuhr » 19 lut 2003, o 19:01

i znowu bez bramy :evil:
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

KOSZUTKA
Posty: 328
Rejestracja: 4 gru 2002, o 17:02
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

#4 Post autor: KOSZUTKA » 19 lut 2003, o 20:06

znowu przegrana :evil: czy to zasłona przed ligą mam tylko taką nadzieję :?:
Obrazek

Marek Nowak
Posty: 345
Rejestracja: 10 sie 2002, o 23:40
Lokalizacja: Glinde
Kontakt:

#5 Post autor: Marek Nowak » 19 lut 2003, o 21:00

No nareszcie przegrana z rownym sobie...a nie 3 liga :lol: :wink:
P.S.Znow atak nic nie strzelil. Jesli niektorzy juz Sukera widzieli jako nastepce Srutwy to maja powody do myslenia.
Oj przydalby sie teraz wnerwiony Mario..

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#6 Post autor: radzion » 19 lut 2003, o 21:14

madrzejsi bedziemy jak podadza sklad!narazie jedyna rzecza ktora mnie niepokoi jest gra w ataku,ktorys raz z kolei nie zdobywamy bramki!!!no ale kto ma ja zdobyc jak 2 napastnikow jest kontuzjowanych,suker drewniak sie nie nadaje,bizacki nie ma z kim nar5azie grac,a gruzin narazie nie rozumie sie z partnerami,choc juz najwyzszy czas zeby zaczal!!!

jedynym pozytywem narazie chyba jest obrona,choc 2 mecz z rzedu przegrywaja po karnym wiec musieli ten raz w meczu popelnic blad!!choc z drugiej strony nie wiemy w jakich okolicznosciach odgwzidano karnego!!!
nie zmienia to faktu ze do ligi coraz blizej!a na poczatek mamy kilka bardzo ciezkich meczow!wyjazd na gornik(derby), wisla (co gra zobaczymy juz jutro) dalej kszo(nie odpusci zwlaszcza ze bedzie walczyc o utrzymanie)

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#7 Post autor: Mikoruch » 19 lut 2003, o 22:54

Jeżeli ktoś znów napisze, że to tylko sparing - kolejna przegrana to tłumaczcie sobie to tak dalej. Są cholernie słabi. Tak Ruch nie grał już chyba dawno. Mandrysz nie ma koncepcji klubu. Mój aktualny typ - po 5-8 kolejkach zmiana trenera (jeżeli nie poprawia choć trochę gry i wyników). Rozumię można cos czasem przegrać, zremisować, ale bez przesady. Z kim chcą wygrać jak nie potrafią z III ligowcami ? Z drużyną osiedlową ?
na razie to wszystko jest do d...
Popatrzcie na to realnie.

GROZI NAM II LIGA

Kobold
Posty: 208
Rejestracja: 29 lis 2002, o 19:21
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Skład Ruchu

#8 Post autor: Kobold » 19 lut 2003, o 23:07

Jak podaje GW:
"Niebiescy" rozegrali dobre spotkanie, lecz jak zwykle grali nieskutecznie. Skrzywdził ich też sędzia, którzy nie przyznał rzutu karnego po faulu rywala. Nie wystąpili m.in. uskarżający się na ból mięśnia dwugłowego Marek Wleciałowski oraz Gruzin Łasza Rekwiaszwili, któremu nie zdążono załatwić wizy. W sobotę Ruch zagra w Wodzisławiu z Odrą.

Banik Ostrawa - Ruch Chorzów 1:0 (0:0)

Ruch: Jurjev - Balul, Jarczyk, Fornalik, Cecot (46. Matyja) - Krzęciesa (46. Jamróz), Wiechowski, Kulawik, Molek (46. Lines) - Suker, Bizacki.

Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 572
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#9 Post autor: Schlesien » 19 lut 2003, o 23:08

Przegralismy z przyjaciolmi GieKSy a liczylem, ze przynajmniej z nimi wygramy...
banik.cz pisze:Nejtěsnější výhru 1:0 vybojovali fotbalisté ostravského Baníku v přípravném zápase s polským prvoligovým celkem Ruch Chorzów. O výsledku utkání, které se hrálo na zmrzlém terénu na hlavním hřišti na Bazalech rozhodla velice přísně nařízená penalta, kterou s přehledem proměnil levý záložník Matušovič.
Baník - Ruch Chorzów 1:0 (0:0). Branka: Matušovič z pen. Sestava Baníku:
Raška - Látal (46. Švec), P. Besta (46. Neuwirth), Drozd (46. Sviták), Hoffmann - Lička (46 Švach) Páleník (46. Bystroň), Matušovič - A. Besta, Papadopulos, Čížek (46. Žižka).
Obrazek

grhoak

Pytanie do zarządu.

#10 Post autor: grhoak » 20 lut 2003, o 07:34

Mam tylko jedno pytanie do P. Rogali i jego kumpli z zarządu:Dlaczego ??? mając tak mało siana i co by tu nie powiedzieć marnych napastników rezygnuje się z rutynowanego, klasowego piłkarza( jak na polską ligę) M. Śrutwy którego gra kosztowałaby klub symboliczne 800 PLN.

Gość

#11 Post autor: Gość » 20 lut 2003, o 10:08

Nie pisałem jeszcze nic pod żadnym z postów dotyczących sparingów. To też jest mój jedyny post w tym temacie bo pisać nie ma o czym. ałasz ma problemy żoładkowe, do tego może przyjść - nie daj Boże- niedyspozycja Bizaka czy Sukera i niue mam ataku.
Przegrywamy kolejny "tylko" sparing. Szkoda gadać. Forma drużyny nie jest już chyba dla nas zagadką. No dla mnie będzie jak ktos pokarze mi drużynę pierwszoligową która przegrywa wszystkie sparingi. Przecież to jest skanadl! Na miejscu MAria tylko bym się z tego śmiał i olewał.

Rogala twoje dni są policzone...

ord

#12 Post autor: ord » 20 lut 2003, o 11:02

a pamietacie sparingi przed sezonem ? jak grali wygrywali i co potem prawie ze dno ale po sparingach kazdy chodzil zadowolony i wogole och ach co to bedzie w lidze
tak ze nie sie co martwic sparingami to tylko proby jakies koncepcje gry i wogole dopracowanie szczegolow ( w sumie mam taka nadzieje )
zobaczymy co bedzie w lidze nie ma co narzekac

pko

#13 Post autor: pko » 20 lut 2003, o 11:16

ja mam tylko jedno: wezcie juz skonczcie pi***olic o tym ze nie chcieli za 800 zl maria ku*** MAC!!! przeciez to byl chwyt reklamowy ktory widac chwycil tych co nie kumaja o co biega ... mario byl ostatnio i jest bardzo slaby i mowiac o tych pierdolonych 800 zl wiedzial ze szansa przyjecia przez zarzad tej propozycji jest zerowa wiec mogl se zrobic w ten sposob swiadomie reklame ...oczywiscie rozsstanie w takich okolicznosciach to jakas paranoja ale widac taki mamy zarzad takich mamy graczy i takich mamy kibicow ktorzy boja sie czasami pomyslec a co do banika to je*** to co do ligi to je*** to zrobmy czystke zacznijmy od poczatku byle ku*** MAC!! zaczelo byc NORMALNIE!!!

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#14 Post autor: Patton » 20 lut 2003, o 11:17

Musialoby nie wiem co sie stac, zeby nagle w ciagu 16 dni grali olsniewajaco.... wszyscy sie ludza, ze to sa tylko sparingi. To sa AZ sparingi... w nich sie testuje nowa koncepcje gry, nowych zawodnikow itd. Jak narazie to to sie za bardzo u nas nie sprawdza... Nie ma co, jest gorzej niz myslalem - sprawa z Mariuszem, postawa zarzadu, ujawnianie zarobkow, teraz forma druzyny... Eh... szkoda slow i nerwow... :?
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#15 Post autor: radzion » 20 lut 2003, o 12:25

jak mozna przeczytac w dzisiejszym sporcie ruch zagral z banikiem naprawde dobry mecz!!a bramka padla po karnym za przypadkowe zagranie reka fornalika!!!trener mandrysz powiedzial ze mozna byc zadowolonym z gry obronnej ruchu!
a co do skaldu to byl daleki od tego ktory wystapi raczejw zabrzu( przynajmniej 5 zawodnikow ktorzy powinni zagrac z gornikiem w meczu z banikiem nie gralo) w dodatku w 6 minucie boisko opuscil nasz najpewniejszy obronca edek cecot!!!!
a z napastnikow grali tylko biza i suker!!!reszta nie pojechala!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 162 gości