Mariusz Śrutwa c.d.

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów

Czy chcesz aby Mariusz Śrutwa grał wiosną w Ruchu

tak
43
84%
nie
8
16%
 
Liczba głosów: 51

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

Mariusz Śrutwa c.d.

#1 Post autor: radzion » 24 sty 2003, o 18:06

jak mozna przeczytac na stronie zespol wstawi sie za mariuszem srutwa!
moze i my wstawimy sie za Mario!dlatego umieszczam ta ankiete,zeby zobaczyc i pokazac ile osob chcialoby aby mario zostal!moze cos z tego wyjdzie

Bolek
Posty: 851
Rejestracja: 21 sie 2002, o 20:12
Lokalizacja: paryz
Kontakt:

#2 Post autor: Bolek » 24 sty 2003, o 18:30

Mam nadzieje ,ze Mario i zarzad dogadaja sie i zobacze go na wiosne w koszulce z niebieska ERKA. :?
[img]http://www.widzewlodz.pl/images/logo/chorzow_d.jpg[/img]

Gość

#3 Post autor: Gość » 24 sty 2003, o 19:03

Mam nadzieje ze cos wyjdzie mario jest moim idolem (obok Bizaka). Modle sie o to do Boga NIEBIESKIEGO. Oby tylko zarzad byl podobnego zdania jak my.





Panewniki z Ruchem

Gość

#4 Post autor: Gość » 25 sty 2003, o 15:03

Zagłosowałem na tak, chcociaż moim zdaniem gdymy MArio reprezentował taką formę strzelecka jak pod koniec rundy jesiennej to - co ja mówie jak przez całą rundę, to trzeba by się grubu zastanowić nad tym czy miałby miejsce w wyjściowej jedenastce "Niebieskich".
Nie mniej jednak jestes za tym aby SuperMario w Ruchu pozostał, nawet gdyby nie miał już grać.

Gość

#5 Post autor: Gość » 25 sty 2003, o 15:58

chcialbym zeby SupeMario gral w Ruchu i dalem na tak
ale prosze go aby stral sie wiecej
niz w poprzedniej rundzie bo ostatnio chyba wszyscy widzielismy
ze gral slabo , ale dajmy mu jescze jedna szansa

ukasz77
Posty: 336
Rejestracja: 11 sie 2002, o 17:01
Lokalizacja: Świony/Bytom/Ahlen
Kontakt:

#6 Post autor: ukasz77 » 25 sty 2003, o 18:28

Mario jesteśmy z Tobą!!!!!!!

WOJTEKK

#7 Post autor: WOJTEKK » 27 sty 2003, o 10:33

przedewszystkim cały zespół dał dupy w tamtym sezonie,nie tylko Mariusz jestem zatym aby grał u nas dalej i swa gra zatarł złe wrazenie z poprzedniego sezonu

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#8 Post autor: radzion » 28 sty 2003, o 11:44

jako ze zalozylem ten temat i umiescilem ta ankiete chcialbym wyciagnac jakies wnioski z tego!jak widac ponad 80% glosujacych jest za tym aby Mario gral na wiosne w ruchu!zaraz ktos powie ze glosowalo raptem okolo 30 osob.zgoda ale byly to w wiekszosci osopby ktore od dluzszego czasu przebywaja na forum!
wiem ze troche ryzykowne bedzie przeliczenie tych 80% na procent wszystkich kibicow Ruchu,ale jednak zaryzykuje!
dlaczego?dlatego ze tu na forum sa takze przeciwnicy Mario!niektorzy z nich oddali glos na nie niektorzy po zastanowieniu na tak!
tak wiec mozna tez zaryzykowac stwierdzenie ze wiekszosc kibicow Ruchu bylaby za tym aby Mario zostal!Moze nie 80% ale te 70 % napewno!
dlatego zwracams ei jeszcze raz do Pana Prezesa Rogali,aby sprobowal usiasc jeszcze raz do stolu z Mariuszem i aby wreszcie sie dogadali!
Bo wiekszosc z nas kibicow chcialaby aby Mariusz gral na wiosne w Ruchu!moze nie jako podstawowy zawodnik,ale przynajmniej jako zmiennik!dla nas przedstawienie powodu rezygnacji z mariusza jakoby gral slabo jest smieszne!dobra gral cienko ale reszta zespolu,moze poza paroma wyjatkami, nie prezentowala sie lepiej!
Tak wiec Panie Prezesie,moze teraz pan pokaze gdzie ma Pan nas,kibicow Ruchu!Czy zechce pan podpisac z Mariem nowy kontrakt,tak jak tego chce wiekszosc kibicow,czy raczej zrezygnuje Pan z niego definytywnie,tym samym wogole nie bedzie sie Pan liczyl ze zdaniem kibicow!!!!!!Prosilbym Pana o ustosunkowanie sie do tego co napisalem!!!1

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10345
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#9 Post autor: gerhat » 28 sty 2003, o 13:44

radzion, ja głosowałem na tak ale to co piszesz jest moim zdaniem zbyt małą grupą aby wypowiadać się w i imieniu wszystkich kibiców. Podobne głosy wychodzą również z innych źródeł aniżeli forum internetowe i zapewne większość kibiców jest na tak, ale ja na podstawie samego forum, a zwłaszcza ilości osób które głosowały nie formułowałbym wniosków do prezesa. On zapewne czyta te forum i zna wyniki tej ankiety, więc formułowanie wniosków, próśb itp. jest moim zdaniem zbyteczne.

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#10 Post autor: radzion » 28 sty 2003, o 13:58

gerhat nie wiem czy uwaznie przeczytales moja wypowiedz,sam napisalem ze zaraz pewnie ktos mi napisze ze glosowalo tylko okolo 30 osob,wiem ze to tylko forum,ale wierz mi wiele osob ktorych znam twierdzi tak samo,i dlatego napisalem ze przynajmniej te 70% kibicow ruchu uwaza tak samo!sam pewnieznasz wiele osob ktore by zaglosowaly tak samo!a z tym formulowaniem wnioskow to dlatego ze chce wiedziec co prezes powie na to ze wiekszosc z kibicow chce pozostania w Mrio w klubie,jestem ciekaw jak zachowa sie prezes,czy sprobuje jeszcze raz porozmawiac ze srutwa czy nie!a czy to da jakis efekt zobaczymy,zreszta tak mysle ze gdybym nie napisal tego wniosku to prezes i tak by sie nie wypowiedzial na ten temat!a tak zobaczymy!

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10345
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#11 Post autor: gerhat » 28 sty 2003, o 14:41

radzion, ankieta jest bardzo fajna. Ale gdybym ja był prezesem to nie odpowiadałbym Ci na to co chcesz wiedzieć, jeżeli sądzisz że prezes będzie Tobie odpowiadał w jesteś dużym optymistą, może nawet myślisz że SuperMario z odpowiedzi prezesa do Ciebie dowie się czy zostaje czy nie.
Moze tak jest, ze każdy z nas chciałby ustalać z prezesem sprawy personalne, organizacyjne i jakiekolwiek bądź ale zastanów się czy tak powinno być.

Na szczeście ja nie jestem prezesem, więc może Ci odpisze :D

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#12 Post autor: radzion » 28 sty 2003, o 16:41

juz napisalem ze najbardziej mi zalezy na tym aby prezes pokazal czy liczy sie w jakim s stopniu ze zdaniem i wola kibicow!jak juz napisalem wiekszosc z nas chce aby Mario zostal!jesli lepiej bedzie jesli prezes nie bedzie odpisywal to ok!ale niech w jakis inny sposob pokaze ze liczy sie z nami!ze klubowi tez zalezy na nas kibicahc(choc na pewno nie w takim stopniu jak nam na klubie),bo sam przyznasz ze przez ostatnie kilka lat klub niestety na czele z panem Rogala ktorego osobiscie szanuje i lubie , oszukiwal!tyle obietnic i nic?!nie bede wspominal juz tego wszystkiego bo to nie ma sensu,co sie stalo to sie nie odstanie!
zalezy mi tylko,zreszta tak jak i tobie aby w naszym ruchu znowu zapanowala ta slynna rodzinna atmosfera!
a wydaje mi sie ze 1 krokiem ku temu byloby pogodzenie sie prezesa z mariem i podpisanie nowego kontraktu!wierzcie mi ,ze gdyby mario zostal jeszcze w ruchu to pokazalby wszystkim niedowiarkom ktorzy juz go skreslili ze zrobili to za szybko!

pozdro

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#13 Post autor: KK » 28 sty 2003, o 17:09

Nie wiem czy prezes teraz przeglada forum bo ma w ostatnich dniach pewne wazne sprawy osobiste...

DIDI
Posty: 480
Rejestracja: 24 sty 2003, o 21:23
Lokalizacja: Myslowice-Duesseldorf
Kontakt:

#14 Post autor: DIDI » 28 sty 2003, o 17:36

Mario powinen dostac OSTATNIA SZANSE!Jest za drogim zawodnikiem i to juz nie ten sam Mario co kiedys.

Torres

#15 Post autor: Torres » 28 sty 2003, o 19:46

a moim zdaniem to jest dokladnie ten sam Mariusz Śrutwa co przedtem i wlaśnie dlatego powinien zostac ... Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 177 gości