Śrutwa,szkoda go rozmieniać na drobne

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Gość

Śrutwa,szkoda go rozmieniać na drobne

#1 Post autor: Gość » 16 sty 2003, o 22:30

To gracz dla Ruchu dużego formatu,nie podoba mi się postawa Rogali.Mariusz powinien zostać w Ruchu ale też niech zweryfikuje swoje wymagania.Apeluję do obu Panów.Dogadajcie się...dla dobra klubu.Nie rozumiem tych rozgrywek w waszym wykonaniu Panowie????????

Gość

#2 Post autor: Gość » 17 sty 2003, o 16:22

?.?
Ostatnio zmieniony 18 cze 2006, o 00:40 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#3 Post autor: radzion » 17 sty 2003, o 16:36

panowie a ja juz mysle ze trzeba dac temu spokoj,bo to nasze gadanie i tak niestety nic nie da!!!
tak samo jak ocenianie czy srutwa chcial wiecej czy moze prezes cos kombinuje!!!
prawde znaja tylko obaj panowie!!!!!jak bedzie zobaczymy

blumen

Śrutwa????????

#4 Post autor: blumen » 17 sty 2003, o 17:09

Jeżeli przygotowanie Śrutwy w styczniu i lutym kosztuje 50tys.zł
to na myśl przychodzi mi jeszcze ile trzeba wydać na resztę zawodników
szczególnie jeżeli na jesień strzela on 2 (słownie dwie) bramki, a jeżeli
strzelił ich np.4,6 strach myśleć gdy np .10 lub 15.
Nawet posunę się do stwierdzenia że taki Żurawski miałby się lepiej
w RUCHU niż w Wiśle???????
Chyba wiem dlaczego jest taka a nie inna sytuacja finansowa w naszym
ukochanym RUCHU .


POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH NIEBIESKICH

Awatar użytkownika
mumin1920
Posty: 688
Rejestracja: 23 gru 2002, o 13:16
Lokalizacja: SL
Kontakt:

#5 Post autor: mumin1920 » 18 sty 2003, o 00:59

jo niy wiym za co pan Srutwa dostowol 25 tys za miesiac!!!!!!!! jak i tak ch*** grol!!!!!!!
teraz mu prezes dowo 15 a lon niy chce!!!!! jo by za te 15 loblizywol chazle dodatkowo a na boisku calo trowa bylaby wygryziono!!!!!!!

ukasz77
Posty: 336
Rejestracja: 11 sie 2002, o 17:01
Lokalizacja: Świony/Bytom/Ahlen
Kontakt:

#6 Post autor: ukasz77 » 18 sty 2003, o 02:17

Kużwa wy tego nie rozumiecie?
Afera ze Śrutwa jest po to by go wywalić.
Ciekawe że innemu zawodnikowi Krystek nie wypomniał ile ma zarabiać.To jest specjalnie żeby jego sponiewierać bo Krystek wie że Mario ma poparcie u nas kibiców.

Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 572
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#7 Post autor: Schlesien » 18 sty 2003, o 04:51

Dziwne, ale nikt sie nie zastanawia jak sie maja zarobki Maria do zarobkow innych naszych gwiazd. Nie wierze, zeby on mial te 25 a inni polowe z tego. A za co on dostawol te 25 tysiecy? Za 100 bramek! Dla mnie to wystarczajacy powod. Byl gwiazda tego zespolu przez bardzo dlugi czas. Niech ostatni sezon/runda nie przycmi tego co on dla tego klubu zrobil.

IMHO, to nie jego zarobki przeszkadzaja co po niektorym dzialaczom a jego charakter. On jest po prostu niewygodny i trzeba sie go pozbyc. Pretekst a wlasciwie wytlumaczenie sie znalazlo: "Dawalismy mu 15 tys. a on nie chcial!".
Obrazek

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#8 Post autor: radzion » 18 sty 2003, o 08:42

a moze prezes poprostu boi sie o swoj stolek?????? :D

WOJTEKK

#9 Post autor: WOJTEKK » 18 sty 2003, o 10:15

Schlesien napisałes,ze jest Mariusz niewygodny i tak jest zgadzam sie z toba,Mariusz jako jeden z nielicznych zawsze mówił to co lezało mu na sercu w sposób zawsze kulturalny,nigdy obrazliwie i to prawdopodobnie jest niewygodne dla ludzi z zarzadu,podejrzewam,ze wiedza iz ma nasze poparcie i to tez ich boli,bo co by było gdyby Mariusz wszedł do zarzadu???? przeciez ma firme-dlaczego inni piekarze,hurtownicy moga zasiadac w zarzadzie a np.kominiarz nie????gorszy :?: :?: czy niewygodny :?: :?:

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#10 Post autor: Patton » 18 sty 2003, o 12:26

Z tego co pamietam, to chyba Mariusz w ktoryms poscie napisal, ze to On sam zaproponowal obnizenie kontraktu do tej kwoty, wiec poczytajcie najpierw a pozniej wieszajcie na Nim psy.... Jezeli sie myle, to mnie poprawcie:-) I wezcie pod uwage to, ze on zarobil dla tego klubu tyle, ze Ci wszyscy dzialacze moga sie za nim skryc, wiec skonczcie pier... ze bez formy itd. Zostawil duzo czasu ze swojego zycia i ogromna ilosc zdrowia. A to co Klub odpierdala, to jest godne pozalowania... Pozdrawiam
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Marek Nowak
Posty: 345
Rejestracja: 10 sie 2002, o 23:40
Lokalizacja: Glinde
Kontakt:

#11 Post autor: Marek Nowak » 18 sty 2003, o 13:32

Jestem tego samego zdania. A jak te 15000 ma sie do 3000$ ktore ma zarabiac Kiwi , zawodnik 3 ligi niemieckiej ? Moze to bedzie odkrycie , a moze niewypal bo nikt nie wie na co go wlasciwie stac.

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#12 Post autor: Mikoruch » 18 sty 2003, o 15:40

Ja po cichu liczę, że Mariusz jednak zostanie i pokaże kilka ładnych bramek w przyszłej rundzie. Ma coś komuś do udowodnienia i nie musi za wszelką cenę strzelić 100 - nej bramy.

stan01

#13 Post autor: stan01 » 18 sty 2003, o 21:13

Patton pisze:Z tego co pamietam, to chyba Mariusz w ktoryms poscie napisal, ze to On sam zaproponowal obnizenie kontraktu do tej kwoty, wiec poczytajcie najpierw a pozniej wieszajcie na Nim psy.... Jezeli sie myle, to mnie poprawcie:-) I wezcie pod uwage to, ze on zarobil dla tego klubu tyle, ze Ci wszyscy dzialacze moga sie za nim skryc, wiec skonczcie pier... ze bez formy itd. Zostawil duzo czasu ze swojego zycia i ogromna ilosc zdrowia. A to co Klub odpierdala, to jest godne pozalowania... Pozdrawiam
Zgadzam sie z Toba w 100% i podpisuje sie pod tym recami i nogami.
Zmieniając temat, ale w nawiazaniu do cytatu-juz tyle razy poruszalem problem przedstawicieli Klubu Kibica w Zarzadzie. Przeciez Niebiescy graja, mam nadzieje, nie dla Zarzadu, ale dla nas, dla tych co stoja ponad godzine w kolejce do dwoch kas, a potem tyle samo w kolejce do bramki wejsciowej. Gdyby ktos z nas kochajacych Niebieskich byl w Zarzadzie, mam nadzieje, ze nie byloby tematu Mariusza. Faktem jest ze sprawa ta na naszym Forum jest juz za bardzo rozdmuchana i gazetowe pismaki coraz czesciej wprost drukuja niektore artykuly na zywca.
Pozdrowienia:stan :D

Buri16

Mariusz Śrutwa

#14 Post autor: Buri16 » 18 sty 2003, o 22:18

Mariusz zrobił dla naszego klubu. Był podporą w trudnych chwilach. Zawsze bronił klubu. Nie bał się poruszać kontrowersyjnych tematów. Dostarczał nam wiele emocji i wrażeń (sprawa sprzed kilku lat ze Żmijewskim). Teraz działacze chcą się go pozbyć. Zrozumiał bym to jeżeli zrobili by to uroczyście. Zjechali by się wszyscy popili by. Dostał by jakieś emblematy. Jednak to co roni Rogala to jest świństwo. Mariusz nie chce odejść bo przywiązał się do kibiców, dobrze mu w Ruchu. Więc według prezesa trzeba schańbić intruza. Krystian powinien jednak obawiać się w tej sytuacji o swój stołek. Bo wierze że Śrutwa zostanie i tym schańbi prezesa!!!

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#15 Post autor: KK » 19 sty 2003, o 00:49

A mnie przyszlo cos innego do glowy
Dlaczego Mariusza nie poparla szatnia? Bizacki i kilku innych dobrzy kumple, a jakos nic nie probowali zdzialac...
My tu sobie komentujemy sprawy powierzchowne jak zasugi, zarobki itp. a jak wygladala sprawa w szatni? O tym jest cisza, co nie dziwi...
Moze nie wiemy o wszystkim co moze byc sprawa jeszcze wazniejsza od tych 15.000?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BandzioR, Bing [Bot], Google Adsense [Bot], HullCityFC, niebieski77, OLSZA, Rickenn10, threeco i 170 gości