Śrutwa w Poloni ??

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Bolek
Posty: 851
Rejestracja: 21 sie 2002, o 20:12
Lokalizacja: paryz
Kontakt:

Śrutwa w Poloni ??

#1 Post autor: Bolek » 16 sty 2003, o 17:02

Chyba Mariusz chce wrocic na "stare smieci", ma podobno zostac dzialaczem w Poloni.
Szkoda ,ze nie u nas :?
[img]http://www.widzewlodz.pl/images/logo/chorzow_d.jpg[/img]

Blue_R

#2 Post autor: Blue_R » 16 sty 2003, o 17:15

wg mnie male sa szanse by Mario jako dzialacz dogadal sie z obecnym zarzadem Ruchu . mam nadzieje ze jednak w przyszlosci bedzei dalej tworzyl historie Naszego klubu

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#3 Post autor: radzion » 16 sty 2003, o 17:23

na ten temat napisalem juz cos w temacie KADRA I ZESPOLU wiec nie bede sie powtarzal,ciekawe czy mario podzieli sie swoimi uwagami na naszym forum

Gość

#4 Post autor: Gość » 16 sty 2003, o 18:19

No Blue zgodze sie z Tobą. Wygląda na to ,że mała jest szansa aby MArio dogadał się z obecnymi działaczami . Co gorsza narastający konflikt- bo taki chyba istnieja- również miedzy Super MArio a prezesem ( o czym świadczą dość ostre wypowiedzi o odzyskaniu zaległych pieniędzy) może nie wyjść na dobre ani Ruchowi ani Mariuszowi.
Z drugiej strony to jak jest traktowany, nie ma co móqwić piłkarz dekady w Chorzowie przez zarząd, delikatnie mówiąc niepodoba mi się, i z tego co mówiliśmy już na forum - tamt rzeka- wam również nie jest na rękę.
Wydawało mi się ,że zawsze w obronie SuperMario stawał Prezes Rogala. Niestety teraz chyba nawet on zostawił Mariusza "na lodzie".

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#5 Post autor: fuhr » 16 sty 2003, o 18:55

kotos juz na forum wspominal ze Srutwa wystapil z propozycja(czy sugestia) do prezesa zeby wykupic Polonie(potem ja kupil gosc co ma zaklad pogrzebowy...) po to aby byl to nasz satelicki klub w ktorym by nasza mlodziez mogla byc ogrywana...
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Awatar użytkownika
L_M
Posty: 1137
Rejestracja: 16 gru 2002, o 13:20
Lokalizacja: z misji na Marsa
Kontakt:

#6 Post autor: L_M » 16 sty 2003, o 19:42

Ano Mariusz Srutwa mowil cos o tego typu pomysle. Mowil tez kiedys o sprowadzeniu z Polonii bramkarza, bodaj Gorczycy. Ja jednak nie wierze w powodzenie tego pomyslu. Przynajmniej narazie. Ruch ma problemy natury organizacyjnej i finasnowej, Polonia jeszcze wieksze. Po co wiec sciagac sobie na glowe kolejne klopoty? Chociaz skoro Mariusz mowil cos na ten temat to pewnie ma jakies plany i koncepcje. A ze jest obrotny i potrafi dzialac to wiemy. Pewnie jeszcze nie raz nas zdziwi. Znamy wszyscy przywiazanie Srutwy do barw zarowno Polonii jak i Ruchu. Byc moze wiec wymysli cos co pomoze obydwu klubom.

Gość

#7 Post autor: Gość » 16 sty 2003, o 20:41

...
Ostatnio zmieniony 18 cze 2006, o 00:42 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#8 Post autor: fuhr » 16 sty 2003, o 21:27

myslisz ze w tym wszyskim chodzi o kase....
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Gość

#9 Post autor: Gość » 16 sty 2003, o 21:46

...a może chodzi o to ,ze MArio chciałby coś zmienić, rozwalic istniejace układy w klubie i dlatego musi odejść i nie ma dla niego miejsca we władzach klubu??

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#10 Post autor: marcyk » 17 sty 2003, o 07:35

Ludzie co wy to dupcycie. Jo sie pytom co to jest PUUULONIA BYTOM.Powalolo wom sorry chyba mozgi.Polonia klub satelicki RUCHU ??? Lozdupi mi ryj ze smiychu.

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#11 Post autor: fuhr » 17 sty 2003, o 09:12

marcyk pisze:Ludzie co wy to dupcycie. Jo sie pytom co to jest PUUULONIA BYTOM.Powalolo wom sorry chyba mozgi.Polonia klub satelicki RUCHU ??? Lozdupi mi ryj ze smiychu.

ok ja tez za Polona nie przepadam - ale ona byla do kupienia za smieszne pieniadze 0 teraz by nie bylo problemu co z robic np z Lochem jak Mandrysz powiedzial ze do pierwszego skladu sie nie nadaje...
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#12 Post autor: marcyk » 17 sty 2003, o 10:06

To co ze polonia byla do kupienia za smieszne pieniadze, a malo jest na slasku klubow z czystym slaskim rodowodem i historia. Mozeby z nimi nawiazac jakas wspolprace.Niewierze ze nikt by na takie cos nieposzedl. Z bytomskiego podworka wymienie np. Szombierki, jest Skalka w Swietochlowicach, jest Grunwald w Rudzie Sl, znalazlo by sie wiele wiele innych;0 ale polonia?
Tylko zeby do takiego czegos doprowadzic to trzeba ruszyc dupy i tu sie klaniam w moja tylna czescia ciala w strone naszego SUPERZARZADU.

pko

#13 Post autor: pko » 17 sty 2003, o 11:27

cyt :
...a może chodzi o to ,ze MArio chciałby coś zmienić, rozwalic istniejace układy w klubie i dlatego musi odejść i nie ma dla niego miejsca we władzach klubu??

jak mozna cos zmieniac kiedy skostniale uklady sa po czesci rowniez jego zasluga
a swoja droga ogladalem wypowiedz srutwy na 3tvp odnosnie zaleglych pieniedzy i panowie bez urazy ale widzielismy chyba rozne programy bo jak nie lubie maria tak musze przyznac ze zachowal sie z klasa i powiedzial o tym w sposob bardzo delikatny nie wywlekajac brudow na swiatlo dzienne

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#14 Post autor: radzion » 20 sty 2003, o 11:13

wlasnie dzis dowiedzialem sie ze mariusz srutwa zostal .... prezesem polonii!!!!!zrodlo jest dosyc wiarygodne!!!
z tego samego zrodla :potok trenuje z piastem gliwice

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#15 Post autor: vahanara » 20 sty 2003, o 12:01

radzion pisze:wlasnie dzis dowiedzialem sie ze mariusz srutwa zostal .... prezesem polonii!!!!!zrodlo jest dosyc wiarygodne!!!
z tego samego zrodla :potok trenuje z piastem gliwice
No to gratulacje Mario !!!
W pełni zgadzam się z PKO. Bart zwróć uwagę że przez te wszystkie lata Mariusz w pełni aprobował ten skostniały układ - jeśli sam się do niego nie przykładał.
Pozdro

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot], niebieski77 i 178 gości