Kadra I zespołu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

Kadra I zespołu

#1 Post autor: radzion » 13 sty 2003, o 18:42

jak mozna przeczytac na stronie psudozarzad wyznaczyl po naradzie z mandryszem kadre I zespołu.
cos tu nie gra!!!ponoc sklad I zespolu mial zostac zmniejszony!!!
ponoc do rezerw mieli byc przesunieci coniektorzy zawodnicy!a tu kurna patrze a tu ,masternak,kulawik,paru mlodych zawodnikow!!!!
z tego co widze to ubyl chyba tylko mario!!!!
ku*** co jest grane????to jakiegos pseudograjka masternaka, jamroza ktorego ruch stara sie za wszelka cene pozbyc,kilku juniorow ktorzy maja isc na wypozyczenie biora na oboz a srutwy nie?????
co to kurna ma znaczyc?ze srutwa raus????w taki sposob sie pozbywacie i dziekujecie zawodnikowi ktory tyle zrobil dla ruchu???
jesli tak jest ze tylko z tego co widze srutwa sie nie zalapal i chyba loch to niech sie ten caly zarzad pi***olnie w leb,powiesi abo ch** go wie co,byleby znikli z tego klubu jak najszybciej!!!
bo co jak co ale srutwa jest napewno duzo lepszym zawodnikiem i pewnie bardziej by sie przydal niz pilkarze typu masternak,jamroz,kulawik,czy kilku juniorow

Kosa

Re: Kadra I zespołu

#2 Post autor: Kosa » 13 sty 2003, o 18:46

radzion pisze:bo co jak co ale srutwa jest napewno duzo lepszym zawodnikiem i pewnie bardziej by sie przydal niz pilkarze typu masternak,jamroz,kulawik,czy kilku juniorow
Nic dodać nic ująć (no może juniorzy też powinni grać). Dodałbym jeszcze do tego Wleciała. :evil:

Pozdro

piechol
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 243
Rejestracja: 22 wrz 2002, o 11:18
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#3 Post autor: piechol » 13 sty 2003, o 19:07

Niech ten caly zarzad sie porzadnie w te swoje łby walnie !!

Co w tej I kadrze robia takie grajki jak wlecialowski, jamroz czy fornalik? k**wa mac !!!

a najbardziej rozwala mnie fakt, ze : "Na razie nie podjął się podsumowaniu dla nas całej sytuacji sam Mariusz Śrutwa, który o zaistniałym fakcie nie został jeszcze poinformowany."

No to super !!! To kiedy sie dowie oficjalnie o tym, ze nie ma dla niego miejsca w I zespole???

Panie Rogala & co. !!! Pomyslcie czasem, zanim cos ustalicie!! Niestety, ale z tego co mi sie wydaje (obym sie mylil) wasze dzialania czynia Ruch coraz blizszym II lidze :(
Ostatnio zmieniony 14 sty 2003, o 11:44 przez piechol, łącznie zmieniany 1 raz.
od małego NIEBIESKI

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#4 Post autor: DjMaciar » 13 sty 2003, o 19:15

szczerze mowiac zmiany mialy byc wielkie a tu sa zmiany tylko pogodowe jak juz gdzies pisalem
ciekaw jestem co bedzie dalej z Srutwa jak go nie chca to powinien im kopnac w dupy i isc sobie pograc gdzie indziej bet laski a tym palantom pokazac jeszcze na co go stac to potem beda gdybac jak zawsze
ale na temat zarzadu juz nie raz pisalismy i nie raz napiszemy
moze Mandrysz sam zacznie znow grac :?:
ja poczekam jeszcze troche jaki bedzie rozwoj faktow i potem wypowiem sie
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

AndRe
Posty: 2204
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

Re: Kadra I zespołu

#5 Post autor: AndRe » 13 sty 2003, o 19:33

Kosa pisze:
radzion pisze:bo co jak co ale srutwa jest napewno duzo lepszym zawodnikiem i pewnie bardziej by sie przydal niz pilkarze typu masternak,jamroz,kulawik,czy kilku juniorow
Nic dodać nic ująć (no może juniorzy też powinni grać). Dodałbym jeszcze do tego Wleciała. :evil:

Pozdro
Ja od siebie dodaje do tego towarzystwa Fornalika

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#6 Post autor: radzion » 13 sty 2003, o 19:35

eh no znowu czytam na stronie ze srutwa definitywnie odchodzi i w sumie nie wiem co mam o tym wszystkim myslec
niby klub mu oferuje nowy kontrakt a on go nie przyjmuje bo niby mu nie odpowiada.hmm 15 tyisecy na miesiac to malo:???eh chcialbym byc na jego miejscu i dostawac chocby polowe tego.
hmm tak sie zastanawiam co prezes mial na mysli p[iszac ze juz raz mialo miejsce pozegnanie ze srutwa,ja jakos tego pozegnania nie pamietam!a i wtedy srutwa odchodzil do cewki w takich okolicznosciach ze ciezko wyobrazic sobie takie spotkanie!!
ciekawe jak bedzie tym razem!!!!aha jedno trzeba przyznac, ten zarzad jest bardzo odwazny!!!podejmuje tyle decyzji,ktore niestety narazie prowadza nas ku 2 lidze!!!ciekawe czy beda tacy odwazni jesli los karze im stawic czola nam kibicom jesli nie daj Boze spadlibysmy z 1 ligi!!
mam nadzieje ze jednak tak nie bedzie czego zycze sobie,wszystkim fanom i wsumie zarzadowi tez :wink:

stan01

#7 Post autor: stan01 » 13 sty 2003, o 19:58

Pod wszystkimi wypowiedziami na temat zarządu podpisuję się nogami i rękami, a nawet jeszcze jedną częścią ciała, ale byłaby to dla tej części obraza. Ale tak na spoko, na stronie Ruchu jest informacja szanownego Pana Prezesa o warunkach umowy z Mariuszem.
Moim zdaniem, ujawnianie warunkow umowy tylko z jednym zawodnikiem, jest kolejnym krokiem do tego, aby go ujajić.
Pozdrowienia dla Mariusza i wszystkich Niebieskich
stan : :D

piechol
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 243
Rejestracja: 22 wrz 2002, o 11:18
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#8 Post autor: piechol » 13 sty 2003, o 20:00

dokladnie. jo bych mogl nawet robic za 1/3 tej kwoty...
od małego NIEBIESKI

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#9 Post autor: KK » 13 sty 2003, o 20:17

STAN - prezes nie moze ujawnic zarobkow innych pilkarzy, bo te dane chronia specjalne kodeksy
Ujawnienie zarobkow mogloby wiazac sie z pozwami sadowymi samych pilkarzy...
Recze jednak ze gdybys uslyszal, to bys spadl z krzesla... A to srednia ligowa...

stan01

#10 Post autor: stan01 » 13 sty 2003, o 20:33

Kkubicki pisze:STAN - prezes nie moze ujawnic zarobkow innych pilkarzy, bo te dane chronia specjalne kodeksy
Ujawnienie zarobkow mogloby wiazac sie z pozwami sadowymi samych pilkarzy...
Recze jednak ze gdybys uslyszal, to bys spadl z krzesla... A to srednia ligowa...
Ja to doskonale rozumie, mam juz niestety swoje lata i nie jestem laikiem w sprawach finansowych pilki noznej. Mnie chodzi tylko o to, dlaczego akurat ujawnione zostaly warunki finansowe zawarte w Umowie z Panem Mariuszem? I tyle!.

Pozdrowienia: stan :D

Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 572
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#11 Post autor: Schlesien » 13 sty 2003, o 20:35

A mnie ciekawi jak ta proponowana Srutwie kwota ma sie do zarobkow innych zawodnikow...
Obrazek

stan01

#12 Post autor: stan01 » 13 sty 2003, o 20:55

Schlesien pisze:A mnie ciekawi jak ta proponowana Srutwie kwota ma sie do zarobkow innych zawodnikow...
I O TO WLASNIE MI CHODZILO W MOIM POSCIE!
Pozdrowienia!
stan :D

Krystian

#13 Post autor: Krystian » 13 sty 2003, o 21:15

Pozdrawiam.Nie ujawniłem wysokości kontraktu M.Śrutwy.Poinformowałem tylko o propozycji skierowanej do Mariusza jeżeli chodzi o nowy kontrakt,który i tak byłby jednym z największych w drużynie.Zaległości do piłkarzy są na pewno spore.Ale za 200.000 do 400.000 zł netto /rocznie a tyle co roku kasuje większośc piłkarzy"RUCH"u też można wyżyć "godnie"/określenie często stosowane przez piłkarzy/.W rundzie Wiosna 2003 chcemy grać z Gorawskim i Bizackim w napadzie.W bezpośrednim zapleczu zostają Suker,Narwojsz.Pamiętać należy ,że mamy jeszcze gruzina Łaszę/może zagrać z prawej strony pomocy i w ataku/
A tak na marginesie,część wypowiedzi niektórych internautów poniżej pasa,o słownictwie nie wspominając.
Krystian

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#14 Post autor: Mikoruch » 13 sty 2003, o 21:25

Prezesie, co jest z obroną ? Nic!
Jeżeli Bizacki będzie grał tak jak przez większość sezonu to super>

Krystian

#15 Post autor: Krystian » 13 sty 2003, o 21:25

C.d.Co się tyczy Masternaka,Jamroza i Kulawika,to tym piłkarzom też zostaną zaproponowane nowe warunki kontraktów.Dlatego też można sie liczyć z dodatkowymi zmianami w składzie kadry.Przypominam,że warunki postawione przez Masternaka i Jamroza innym Klubom nie zostały przez nie przyjęte.Na dzień dzisiejszy prowadzimy rozmowy z jeszcze jednym piłkarzem/do Klubu/.Od wyniku rozmów z w/w piłkarzami bedzie zależała decyzja o jego zatrudnieniu w "RUCH"u.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], HullCityFC, JSensei, NG1920, Rafal1920, Rickenn10 i 152 gości