tranfery!!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

tranfery!!!

#1 Post autor: radzion » 10 sty 2003, o 13:13

jak napisano na www.ekstraklasa.com.pl Grzegorz Tomala z oraz Bartłomiej Jamróz i Marek Suker odejdą do Piotrcovii?
10 styczeń, 2003

Działacze z Piotrkowa Trybunalskiego chętnie widzieliby w swoim składzie trójkę piłkarzy z Górnego Śląska.

Odra Wodzisław (klub Tomali) i Ruch Chorzów (klub Jamróza i Sukera) mają zobowiązania finansowe, związane z wcześniejszymi transferami, wobec właściciela klubu z Piotrkowa Antoniego Ptaka. Dlatego teraz Odra i Ruch za swoich piłkarzy nie dostałyby ani złotówki.

Tomala ma być na treningu Piotrcovii w poniedziałek. 29-letni bramkarz Odry Wodzisław po raz ostatni na boiskach ekstraklasy pojawił się latem 2001 roku. Potem doznał kontuzji i stracił miejsce w składzie Odry na rzecz Marcina Bębna. Ostatnio mówiło się, że Tomala będzie grał wiosną w Arce Gdynia, ale z transferu nic nie wyszło.

Przyszłość Jamroza i Sukera rozstrzygnie się w poniedziałek, kiedy działacze Piotrcovii przyjadą na negocjacje do Chorzowa.

czy to dobre rozwiazanie?? no nie wiem,dlugi dlugami ale gdyby jamrozac sprzedac gdzie indziej to pare groszy by bylo za niego,a tak psinco
a suker???nie lepiej go tylko wypozyczyc???a nie oddawac za darmo

Gość

#2 Post autor: Gość » 10 sty 2003, o 16:57

Lepiej chyba Ptakowi zapłacić Jamrozem który narazie nic nie pokazuje, niż wciąż powiększać niespłacany dług. Co do Sukera to myślę,że odpowiednie byłoby wypożyczenie bo moze być tak ,że znowu stracimy wielki talent, a ktoś na tym przy okazji zarobi - ale nie my.

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#3 Post autor: radzion » 10 sty 2003, o 17:04

poczesci sie zgadzamy,tez mysle ze nie warto sprzedawac sukera,ile razy juz nasi dzialacze i trenerzy przejechalis ei i skreslili zawodnikow o ktorych pozniej bily sie kluby
ponadto zobaczymy czy wyjdzie transfer andruszczaka,napewno przydalby sie!!!

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#4 Post autor: Mikoruch » 10 sty 2003, o 19:14

Trochę szkoda byłoby mi Jamroza - jak miał formę to był lepszy od Kałużnego. Taki żywot piłkarzy. :roll:

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#5 Post autor: DjMaciar » 11 sty 2003, o 01:45

zawsze szkoda pilkarzy ktorzy dali nam powod do zadowolenia swoja gra i to nie warzne czy dzis czy kiedys my pamietamy to co robili dobrze to zostaje gdzies gleboko w sercu ale coz taki jest pilkarski swiat dzis tu jutro tam
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

Gość

#6 Post autor: Gość » 11 sty 2003, o 08:30

Miko " jak miał formę". Na tym chyba polega fach piłkarski, nikt nie może podtrzynmywać wysokiej formy cały czas, a jeśli już obniży loty ściągnąć zawsze można kogoś lepszego. Nie wiem czy klub wypłaca Jamrozowi regularnie pensje, bo chyba nie ma sensu mu płacić za taki poziom gry, a lepiej chyba,żeby odszedł niż żeby siedział w rezerwach.

Peepek

#7 Post autor: Peepek » 11 sty 2003, o 15:50

NO WIECIE JAMROZ NIE JEST TAKI ZLY!!!
PSZECIEZ ON TYLKO POTAFI WYKONYWAC RZUTY KARNE!!
JA PROPONUJE JAMROZA ZOSTAWIC I ZOBACZYC CO POKAZE W RUNDZIE WIOSENNEJ A JAK NIC NIE POKAZE TO SIE POZEGNACZ TYM PANEM AN ZAWSZE!!!!

ŚWIĘTOCHŁOWICE NA ŚMIERĆ I ŻYCIE NA ZAWSZE Z RUCHEM!!!!!!

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#8 Post autor: vahanara » 11 sty 2003, o 18:58

A ja mam wrażenie że Jamróz abstrahując od formy jest po prostu za drogi w utrzymaniu...

fuhr - nie logniety

#9 Post autor: fuhr - nie logniety » 11 sty 2003, o 20:00

vahanara pisze:A ja mam wrażenie że Jamróz abstrahując od formy jest po prostu za drogi w utrzymaniu...

dokladnie i pewnie w tym problem

Gość

#10 Post autor: Gość » 11 sty 2003, o 22:32

Przekonał się o tym Lech, ale ile Jamróz chce dostwać pensji??? Lecha było stać na gajtkowskiego a na Jamroza żal im było pieniędzy. On ma o sobie chyba za duże mniemanie i może zostać za to skarcony.

deniss
Posty: 194
Rejestracja: 13 sie 2002, o 03:04
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

#11 Post autor: deniss » 13 sty 2003, o 05:32

ja ale gajtkowski bedzie zarabial te same pieniadze co w gieksie
MOJA JEDYNA MIŁOSC TO
NIEBIESCY

Gość

#12 Post autor: Gość » 13 sty 2003, o 08:40

Jeśli tak by miało być jak mówisz to po kiego ... miałby odchodzić z gieksy tylko tak dla picu?

krempy1

#13 Post autor: krempy1 » 13 sty 2003, o 09:58

Jamróż był dobry za czasów Lorensa i za to co wtedy grał jestem mu bardzo wdzięczny. Teraz najwyraźniej popadł w marazm z którego nie potrafi wyjść i w Ruchu już mu się z niego wyjść nie uda. Uważam więc że nalezy się go pozbyć teraz kiedy można jeszcze coś natym zarobić bo po rundzie wiosennej powie nam do widzenia a my zostaniemy z jeszcze wiekszymi długami.

Gość

#14 Post autor: Gość » 14 sty 2003, o 19:00

nie wiem czy to najlepsze miejsce do podawania tej propozycji ale może by się tak zakręcić koło sprawy pozyskania Cisielskiego. dziś na różnych forach pisza, że musi odejść z Widzewa, że w Polonii do której ma wrócić sytuacja kiepska...

potrzebujemy obrońcy bo z tego co widac nie ma konkretnych zawodników w tej formacji Ruchu. Ciesielski jest młody, potrafi grać w piłkę, no i ta ksywka "killer" mówi chyba sama za siebie. takich ludzi nam potrzeba!

AndRe
Posty: 2204
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#15 Post autor: AndRe » 15 sty 2003, o 23:07

Wlasnie przeczytalem ze do wziecia jest Kosciuk.Solidny a nawet dobry boczny obronca , gral min w LKS , Odrze ostatnio w KSZO.
Dysponuje wlasna karta zawodnicza tak wiec jest za darmo.
Ciekawe czy nasi dzialacze wiedza o tym???
Jest jeszcze Mowlik ktorego Lech chce wypozyczyc- kolejny obronca.I byl Golanski i Napierala ale jeden juz w Legii drugi w Piotrcovii :(

Acha gazety pisza tez ze wolnym graczem bedzie Wegrzyn.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], HullCityFC, KamilPøl, niebieski77, OLSZA, Rickenn10, Stasiu19R20, threeco i 156 gości