Lines spedza czas przy komputerze

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Lines spedza czas przy komputerze

#1 Post autor: KK » 7 sty 2003, o 15:40

Wlasnie czytam sobie SPORT i pisze tam, ze Aaron Lines nie majac co robic po treningach czyta i... spedza czas przed komputerem:)
Mam nadzieje ze bedzie kolejnym ktory zawita na forum 8)
Ja mam kontakt e-mailowy z jego menedzerem, juz nawet wczesniej doszlismy do porozumienia w sprawie CHATU :)

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#2 Post autor: radzion » 7 sty 2003, o 15:50

to by bylo dobre!!!tylko po jakiemu bysmy z nim gadali,deutsch english, pa ruski????a moze kiwi nas czyms zaskoczy i bedzie nawijal po polsku?? :D eh ciekawe jakie bylo pierwsze slowo ktore nauczyl sie po polsku???cos na k?????? :D :D

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#3 Post autor: DjMaciar » 7 sty 2003, o 17:07

jak lubi komputery to czat chyba by mu nie sprawil problemu jesli ktos by to tlumaczyl chyba ze sie szybko uczy :?: :wink:
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

WOJTEKK

#4 Post autor: WOJTEKK » 7 sty 2003, o 17:21

radzion wyraz na k.....hmmm :roll: :roll: :?: :?: KRZYNKA PIWA :D :D

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#5 Post autor: Patton » 7 sty 2003, o 20:18

hmmm Krzynka Wina?? To rozumie..... :P
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Gość

#6 Post autor: Gość » 7 sty 2003, o 23:29

No Patt wiedzialem ze ty mnie nie zawiedziesz swoja odpowiedzia :)

Bolek
Posty: 851
Rejestracja: 21 sie 2002, o 20:12
Lokalizacja: paryz
Kontakt:

#7 Post autor: Bolek » 8 sty 2003, o 00:01

Patt jak zwykle o swoim ulubionym napoju :lol: :lol: :lol:
[img]http://www.widzewlodz.pl/images/logo/chorzow_d.jpg[/img]

huta

#8 Post autor: huta » 8 sty 2003, o 12:23

Pattona nikt i nic juz nie zmieni. On mi sie zawsze bedzie kojarzył z winiakiem. :wink:

PS. Patt u nos pod budą w blaszoku idzie sie zaopatrzyć w DM :D musza kiedyś zaryzykować :lol:

PozdRo

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#9 Post autor: KK » 8 sty 2003, o 12:47

Huta to ty lec do tego blaszoka, a wieczorkiem strzel jakis wierszyk po "ingliszu" zeby KIWI poczul tutejsze klimaty :wink:

Gość

#10 Post autor: Gość » 8 sty 2003, o 16:14

Patt ostatnio projektowałeś jaką fanę, to myślę ,ze umieścisz tam nazwę swojej bojówki DOMATOR HOOLIGANS.

Wtedy bedziemy spiewac Ruch+ Doamtor+ Apaptor :)

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#11 Post autor: Patton » 9 sty 2003, o 13:04

Hmm a wiec zacznijmy od tego: nikt i nic mnie nie musi zmieniac - jestem jeden i niepowtarzalny :wink: Jezeli kojarzy sie mnie z winiakiem, to nie ma tak zle... gorzej jakby juz porownywano mnie z bryniolem. W koncu wytrawnego wina, nigdy za duzo....:P A co do tej fany... hmmmm wyobrazasz sobie Bart jakas akcje, po skrzynce DM? Kiepsko by to wygaladalo:D Huta - a takie winko to polecam do obiadku - lampka pysznego DM porzeczkowego - jak francuski arystokrata sie poczujesz... za jedyne 4,30zl..... I juz powialo Europa.... Pozdrawiam 8)
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Gość

#12 Post autor: Gość » 9 sty 2003, o 17:30

No i wypowiedział się sam zainteresowany:) Nie wyobrażam sobie akcji po DM, ale po pysznej pożeczkowej naleweczce z żabki za całe 5,20 czemu nie. No albo po Staropolskim z Plusa za 5.00 ( i to aż litr).

Pijący wino wszystkich krajów łączcie się!!!

WOJTEKK

#13 Post autor: WOJTEKK » 10 sty 2003, o 09:03

z całym szacunkiem dla smakoszy najbardziej wyszukanych win krajowych :roll: i zagranicnych :roll: w przeróznych smakach i odmianach,czy za 3,50 czy za 5,70 nie obrazcie sie na mnie :lol:
PIWO TYSKIE PONAD WSZYSKIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :P :P :P

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#14 Post autor: fuhr » 10 sty 2003, o 11:29

wracajac do naszego przyjaciela z antypodow - mam nadzieje ze sie chlopak tego zimna nie przestraszy, moze by bylo trzeba go pouczyc ze ma nosic teraz kalesony, czapka, rekawiczki i szalik....bo jak w tamtym roku widzialem jakiegos koszykarza z alby - oczywiscie czarnoskorego - to mi na sam widok sie zimno robilo, caly dygotal - niby byl dobrze ubrany czappka itp ale zamiast porzadnej kurki mial jakas wiatrowke


panie Kiwi czym pan sie CIEPLO - juz 8 marca pokarzemy co to goraca atmosfera



Ps: a ja lubie wszyskie 8) alkohole no moze poza koniakami brandy itp - ale to podobno przychodzi z wiekiem :roll:
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#15 Post autor: KK » 10 sty 2003, o 12:14

Fuhr spoko... KIWI mieszkol ostatnio w Niemczech, to tam sie juz do temoeratury przyzwyczail...
Jednak kilka kursow sie przydo...
Bo jak pojedzie kiedy autem, zagapi sie na jakos blond-laska, wjedzie do dziury kerych na naszych drogach w trzy ch... to wtedy pozno smak zycia w Polsce 8)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 154 gości