Działania marketingowe

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
SODA

#31 Post autor: SODA » 11 paź 2005, o 18:27

a kiedy mijajom te 2 tydnie co godol Ziyntek o sponsorze.

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#32 Post autor: vahanara » 11 paź 2005, o 18:33

SODA pisze:a kiedy mijajom te 2 tydnie co godol Ziyntek o sponsorze.
za pół roku...
Każda władza deprawuje a władza absolutna deprawuje absolutnie...

rumcajs_79
Posty: 1149
Rejestracja: 6 lis 2004, o 13:52
Lokalizacja: tarnowskie góry
Kontakt:

#33 Post autor: rumcajs_79 » 11 paź 2005, o 19:40

jasne juz sie bijom o nos :D tyle jest szumu co jakis czas ze szkoda godac jak my sami nie znajdziemy sponsora to sie chyba nie pojawi no i chyba ze jakis niebieski brat wygro w totka i zainwestuje kasa w RUCH :roll: ale tyz z tom tezom bym sie wstrzymol :wink:
[url=http://imageshack.us][img]http://img86.imageshack.us/img86/4302/tgah5.jpg[/img][/url]




[color=blue]WE ARE THE BEST AND FUCK THE REST[/color]

Roson_Ruda_1
Posty: 720
Rejestracja: 25 sie 2005, o 23:49
Lokalizacja: Ruda 1
Kontakt:

#34 Post autor: Roson_Ruda_1 » 11 paź 2005, o 20:37

ktoś mi godoł, że w czechach lub słowacji facet wygRoł 120 milionów koRon i doł to na klub któRy był w dRugiej lidze, a kieremu kibicował :D

Awatar użytkownika
osik
Posty: 605
Rejestracja: 12 maja 2004, o 16:55
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

#35 Post autor: osik » 11 paź 2005, o 20:45

Lysy pisze:<<Carlsberg Polska, producent piwa Piast, został we wtorek sponsorem wicelidera drugiej ligi piłkarskiej Śląska Wrocław. Umowę zawarto na dwa sezony, nie ujawniono, jaka kwotą firma wesprze klub.
a u nos jak zwykle wielki hu..... :!:

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#36 Post autor: fuhr » 11 paź 2005, o 20:53

RoSoN pisze:ktoś mi godoł, że w czechach lub słowacji facet wygRoł 120 milionów koRon i doł to na klub któRy był w dRugiej lidze, a kieremu kibicował :D


nie na slowacji ino w szwecji


http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68587,2960501.html
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

nudziarz

#37 Post autor: nudziarz » 11 paź 2005, o 20:56

chryste ogladalem wczoraj ten program totalnie przypadkowo nie wiedzac z kim mam do czynienia i musze powiedziec jedno ta pani kompletnie nie zna sie na tym czym zajmuje sie jej firma w jednym miejscu mowi o tym ze nie robi tego dla kasy w drugim ze impreza jest komercyjna w trzecim ze KALKULACJA jest zawyzona (starajac sie o wsparcie potencjalnego wspolorganizatora ) w czwartym ze doskonale zna sie na tym co robi (w sumie przesadzam byla uzyta liczba mnoga MY) jedno co mozna powiedziec o dzialaniach tych pan to to ze kompletnie nie maja pojecia o imprezach masowych nie wiem jak sie im ta impreza udala ale pewnie jak wiekszosc imprez w tym zasmarkanym kraju bylo niezle (w oczach organizatorow - bo nikt nie zginal) bylo spoko w oczach sponsorow (jest co odpisac) bylo dennie w oczach publiki (bo w sumie ile festow w miesiacu mozna zniesc) a zwierzakom bylo wsio ryba (choc moze tez nie do konca bo ze spaniem mialy problemy) inna sprawa kto do ku*** nedzy ta glupia babe zatrudnil i jak dlugo tak mozna.....

Elmer
Posty: 10287
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

#38 Post autor: Elmer » 11 paź 2005, o 21:12

No właśnie, też wczoraj pierwszy raz trafiełm na ten program (kiedyś czytałem o tym programie w "Dzienniku Zachodnim") i mam podobne odczucia do Twoich. Trzeba miec nadzieję, że człowiek jest istotą która się szybko uczy. Mam nadzieję, że podobnie będzie w przypadku p. Beaty. W sumie w klubie niczego nie może za bardzo zepsuć, a może coś ciekawego wymyśli mimo, że chyba na sporcie i marketingu w nim zna się tylko trochę (tak mi się wydaje)
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Perez_77
Posty: 21
Rejestracja: 7 gru 2004, o 18:50
Lokalizacja: Siemianowice
Kontakt:

#39 Post autor: Perez_77 » 11 paź 2005, o 21:19

vahanara pisze:
SODA pisze:a kiedy mijajom te 2 tydnie co godol Ziyntek o sponsorze.
za pół roku...

:lol: poplułem monitor

nudziarz

#40 Post autor: nudziarz » 11 paź 2005, o 21:24

tak tylko z tego wynika ze tej pani resztki tego czegos co sie nazywa ruchem sa bardziej potrzebne niz odwrotnie ... coraz wiecej ciem do okola gasnacego knota swiecy ciekawe tylko kto go zgasi bo to raczej pewne ...

TomSky
Posty: 2651
Rejestracja: 28 sie 2003, o 23:48
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

#41 Post autor: TomSky » 11 paź 2005, o 22:02

O rzesz.... wczoraj na 2 ogladałem program o 2 naiwnych i nieznających się na niczym panienkach... wielce załozyły firme i miały organizowac imprezy w parku... przyszły do dyrektora i powiedziały że chcą kase na impreze.... noooo tak to kazdy potrafi zorganizowac bibe... zero jakiegos pomyślunku, plątały sie w tym co mówiły... Niestety ale wyłaziło z nich niedoświadczenie każdą stroną....

A tu dzisiaj dowiaduje sie że jedna z nich jest szpecjalistką w Ruchu.... rozj...mnie to....

Tak dla porównania dla tych którzy nie widzieli programu to Ona ma takie pojęcie o marketingu jak drużyna Ruchu z poprzedniego sezonu o graniu w fussball...
Niedzielnym kierowcom stanowcze NIE

Viro

#42 Post autor: Viro » 12 paź 2005, o 17:08

ja nie rozumia tego jak marketingiem moze zajmowac sie osoba, ktora nie zna odpowiedzi na szereg podstawawowych pytan dotyczachy nas kibicow !!!!!!!!

Eagle

#43 Post autor: Eagle » 12 paź 2005, o 17:15

Dziolszka w wieku 23 lot bez doswiadczenia zawodowego w trakcie pisania pracy mgr zajmuje sie marketingiem w firmie z 85 letniom tradycjom? :shock: Jo OGUP terozki :? Polska jest w UE i my som w XXI wieku? :shock:

kolend
Posty: 339
Rejestracja: 17 lip 2004, o 09:49

#44 Post autor: kolend » 12 paź 2005, o 19:01

Eagle pisze:Dziolszka w wieku 23 lot bez doswiadczenia zawodowego w trakcie pisania pracy mgr zajmuje sie marketingiem w firmie z 85 letniom tradycjom? :shock: Jo OGUP terozki :? Polska jest w UE i my som w XXI wieku? :shock:
masz racje - brzmi to smiesznie, tylko trzeba sie zastanowic, czy lepiej zeby taka dziolszka sie tym zajmowala czy... nikt

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#45 Post autor: Patton » 12 paź 2005, o 19:18

Hahaha, ja Ci pokaze 150 osob, ktore znaja sie na tym lepiej i bede za friko pomagali. Tylko, ze klub ich nigdy nie wezmie powaznie... PozdRo
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Konrad i 60 gości