JEST DOBRZE AMICA POJECHALA Z O.pkt -3pkt UPRAGNIONE DO RUCH

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

JEST DOBRZE AMICA POJECHALA Z O.pkt -3pkt UPRAGNIONE DO RUCH

#1 Post autor: DjMaciar » 26 paź 2002, o 19:47

NO NARESZCIE COS SIE DZIEJE POZYTYWNEGO OBY TAK DALEJ

SUPER SUPER SUPER SUPER SUPER SUPER RUCH OBY NIE SIADL NA LAURACH DO PRZODU CHORZOWSKIE MOJA RADOSC JEST OGROMNA

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#2 Post autor: DjMaciar » 26 paź 2002, o 20:04

No to moze troche podniesie morale zawodnikow w koncu postarali sie zrobic cos dla siebie no i oczywiscie kibicow APEL DO ZAWODNIKOW NIE DAJCIE SIE SZMACIC NA BOISKU i nie wystawiajcie nas na posmiewisko a zawsze bedzie niebiesko na stadionie jak i poza nim


DZIEKI PANOWIE ZE UMIELISCIE WYGRAC OBY TAK DALEJ MYSLCIE JUZ O NASTEPNYM MECZU POZYTYWNIE

Gość

#3 Post autor: Gość » 26 paź 2002, o 20:07

No niestety nie moglem byc dzisiaj na szpilu ale w koncu ZWYCIĘSTWO!!!!!!!! W koncu w koncu. Kamień spadł mi z serca , sytuacja pewnie troszkę się poprawi a i morale pewnie lekko się podniosą. Oby tak dalej i oby wygrywać choćby po te 1:0 ale wygrywać.
DZISIAJ JEST DZIEŃ, DZISIAJ JEST DZIEŃ KTORY DAŁ NAM PAN, KTÓRY DAŁ NAM PAN...


NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB, KS RUCH Chorzów

Tomasz_W

#4 Post autor: Tomasz_W » 26 paź 2002, o 20:52

GRATULACJE ! Gra nie byla jak rowniez sam mecz na najwyzszym poziomie, ale licza sie 3 pkt !!! Gratulacje ! Mala zjebka dla Bizaka za sytuacje w 90 min :))

Amica miala pare sytuacji, ale pudlowali niemilosiernie !

we wtorek +3, w niedziele +3 i bedziemy mieli za tydzien 19 pkt :))
Wole jednak pkt na boisku zdobyte - takze jak za tydzien wygramy z lubinem - nie bedzie zle...

AndRe
Posty: 2157
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#5 Post autor: AndRe » 26 paź 2002, o 20:57

Widac Bart ze nie byles na szpilu.Pierwsza polowa to katastrofa w wykonaniu niebieskich(wyrozniajacymi sie negatywnie graczami byli Szyndrowski Fornalik i Bizacki) Druga polowa to tez nic nadzwyczajnego(chociaz lepiej niz z Lechem).Po zdobytej bramce troche lepiej chociaz to co zrobil Bizak w ostatniej akcji wola o pomste do nieba.Co sie dzieje z Wosiem nie mam pojecia.W 2 polowie ani razu celnie nie podal do przodu!!!Duzo wnioslo wejscie Molka.Reasumujac dobre 3 punkty poziom gry zostawie bez komentarza podobnie jak gre naszego kadrowicza Dawidowskiego :lol: Za to pozwole sobie skomentowac postepowanie Gesiora-nasz wychowanek chyba zapomnial ktory klub go wypromowal.Gegala kawal z ciebie chama!!!!!! :twisted:
I jeszcze ten grad po meczu chyba Bog idzie za Amica :lol:

AndRe
Posty: 2157
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#6 Post autor: AndRe » 26 paź 2002, o 21:02

Sorki Bart to mialo byc do DjMaciara-chodzi o ten text ze dzieje sie cos pozytywnego-niestety nie jest tak do konca

Awatar użytkownika
amra
Posty: 419
Rejestracja: 11 sie 2002, o 20:30
Lokalizacja: Königshütte
Kontakt:

#7 Post autor: amra » 26 paź 2002, o 21:09

AnDre w obecnej sytuacji najlepszejest sprawdzone powiedzenie " pi***ol wszystko i się śmiej jutro wstaniesz bedzie mniej" :lol: (w naszym przypadku lepiej) , sztuka jest sztuka - 3 pkt. są i to jest najważniejsze , za 3 miesiące nikt nie będzie pamietał w jakim stylu :lol: :D
[b][size=167][color=blue] NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB[/color][/size][/b]

[img]http://img55.imageshack.us/img55/7136/naforum0tp.jpg[/img]
[img]http://img233.imageshack.us/img233/1124/narod5zv.jpg[/img]

oak

gówno prowda

#8 Post autor: oak » 26 paź 2002, o 21:21

Pozytywy

1 - trzy punkty
2 - Matuszek
3 - oświeć mnie Panie Boże bo mi brak pomysłu.

Negatywy

1. Po co zmieniać trenera, jeśli nowy z uporem maniaka lansuje stary wypalony i znany z "dobrej strony" skład a kokretnie: Fornalik, Bizacki, Masternak, Szyndrowski.
2. Jaka była myśl taktyczna tego meczu, bo mi się wydaje że opierała się o terię "Boże pomóz" (i Pan Bóg się ulitował)
3. Jak długo można jeszcze na ławie kisić tych którym się chce: Molek Narwojsz, Loch.
4. Ponoć teraz interesują nas tylko zwycięstwa, przez co napór "trwał" przez cały mecz, wręcz nie daliśmy Amice chwili na złapanie oddechu.
5. Mnie też było zimno i wilgotno, ale ja byłem na widowisku, a w pracy byłem wczoraj
6. Czy naprawdę wśród młodych piłkarzy Ruchu nie ma nikogo, kto by pociągnął skrzydłem jak kiedyś Grzelak, Molek, Kwieciński
7. Nie zauważyłem jakiejś zmiany podejścia do wykonywania swego zawodu przez panów grajków. Chodzony wciąż naszym tancem 'klubowym"

Przepraszam że takim malkontentom nie dano jeszcze bana w dniu "TAKIEGI" święta, ale powtórzę .... wciąż czarno widzę.
Howgh

Stone Gossard

Zwycięstwo

#9 Post autor: Stone Gossard » 26 paź 2002, o 21:37

W końcu zwycięstwo !! Mały niedosyt, że Bizak zmarnował setę w ostatniej minucie, ale mamy trzy punkty ! No i wielkie dzięki dla wisły, że wygrała z dospelarzami !!!!!

Tomasz_W

#10 Post autor: Tomasz_W » 26 paź 2002, o 21:57

Fotki na stronie - czesc 35 !.
Zapraszam !

Gość

#11 Post autor: Gość » 26 paź 2002, o 22:52

No wlasnie AndRe dziwilem sie (dopoki nie zobaczylem drugiego posta) o co masz do mnie pretensje. Mnie na szpilu nie bylo wiec go nie oceniam, tak jak nie oceniam pilkarzy bo po prostu nie widzialem ich dzisiaj w akcji.

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#12 Post autor: DjMaciar » 27 paź 2002, o 02:06

ANDRE mnie narazie dzieli odleglosc 1200 km. wiec nie moglem byc ale ciesze sie jak male dziecko ze RUCH wygral
a to jak grali nie moge kometowac ale to pujdzie jutro w zapomnienie a wynik juz poszedl w swiat przeciez widzisz ja go znam a jestem prawie na koncu swiata hihihi POZDRAWIAM CIEBIE I TYCH WIERNYCH KTORZY MAJA TE SZCZESCIE WIDZIEC RUCH NA ZYWO a reszcie zycze zeby nie chodzili tylko w tedy gdy RUCH gra dobrze ale wtedy gdy przegrywa tez
JA ZA RUCHEM OBJECHALEM POL EUROPY I PRAWIE NO PRAWIE CALA POLSKE jak bylem na miejscu (ale sie nie martwie kiedys to wroci )

zalezy w jakim jestes wieku ale jak masz od 23 w zwyz i jezdziles z RUCHEM na wyjazdy nie tylko krajowe a i zagraniczne to napewno nie raz bylismy razem

SLawa

#13 Post autor: SLawa » 27 paź 2002, o 08:23

Liczy sie zwyciestwo ,liczą sie 3 pkty ,jest git :D

Czekamy na powtórka z lubinem

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#14 Post autor: radzion » 27 paź 2002, o 08:59

O SZPILU NIE MA CO PISAC,KTO BOL TO WIDZIOL,JAK DO MNIE DO NUMER JEDEN WCZORAJ BOL BIZA,WRESZCIE BYLO WIDAC TA KUR....CA KIERO POWINNI MIEC WSZYSCY CO GRAJA,DOBRZE TYZ ZAGROL EDEK CECOT KIERY PRZYNAJMNIEJ W KONCOWIE OSTRO WYMIATOL Z POLA KARNEGO,BARDZO DUZO WNIOSL MOLEK DO GRY,TO KOLEJNY WALCZAK I WIDAC ZE NARAZIE MU TEN SLUB NIE ZASZKODZIOL A NAWET POMOGL :lol:
OBY TAK DALEJ CHOPCY,PRAWDA JEST TAKA ZE JAK MOCIE WYGRYWAC TO MNIE WALI W JAKIM TO ZROBICIE STYLU,
NAJWAZNIEJSZE SA 3 PKTY,A TYCH TEROZ POTRZEBUJEMY DUZO
PATRZAC REALISTYCZNIE TO POWINNI MY ZDOBYC DO KONCA RUNDY JESZCZE 8 PKT,JAK TAK BYDZIE TO MYDZIE DOBRZE!!!!!!

Nexus
Posty: 330
Rejestracja: 13 sie 2002, o 13:57
Kontakt:

#15 Post autor: Nexus » 27 paź 2002, o 09:44

Wielka radosc po 3 pkt. :mrgreen:
Lekki niedosyt po stylu gry, ale ogolnie weekend na plus.
Oby tak dalej z Lubinem

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19aRtuR20, 19JeRRy20, Bing [Bot], disu, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], murzinka92, Stasiu19R20, WolnyLogin i 121 gości