dzisiejszy SE - Kibic Ruchu na Ruchu od Ruchu dostal wp...

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Tomasz_W(niezalogowany)

dzisiejszy SE - Kibic Ruchu na Ruchu od Ruchu dostal wp...

#1 Post autor: Tomasz_W(niezalogowany) » 14 paź 2002, o 09:16

link: http://www.se.com.pl/iso/Dzisiaj/Region ... ws_1.shtml

Pan pójdzie na komisariat
Dla policjanta biurokracja była ważniejsza niż szybka interwencja
Kibic Ruchu Bartłomiej K. został pobity przed wejściem na stadion w Chorzowie. - Prosiłem o pomoc policję, ale oni nie zrobili nic, żeby zatrzymać tego łobuza - denerwuje się ojciec Bartłomieja.


Chorzów
- Mieli go podanego niemal na tacy - zżyma się Bartłomiej. - Po meczu moja koleżanka obserwowała samochód, do którego podszedł ten mężczyzna. Ojciec prosił policjantów, żeby spisali tego człowieka, bo ucieknie. Kazali mu iść na komisariat oddalony pięć kilometrów od stadionu.

Teraz policja musi uruchomić cały sztab ludzi, żeby odnaleźć krewkiego kibica.

- Szukamy właściciela samochodu, którym poruszał się ten mężczyzna - informuje aspirant Jacek Pytel z zespołu prasowego śląskiej policji w Katowicach.

Numery tego auta policja ma dlatego, że spisała je koleżanka Bartka.

Młody kibic cierpi i próbuje dochodzić sprawiedliwości. Żeby stłumić ból, do podbitego oka i pogruchotanych kości twarzy przykłada plastikową butelkę zimną wodą. Odniósł na tyle poważne obrażenia, że przez co najmniej 5 tygodni pozostanie w szpitalu. Przeszedł skomplikowaną operację.

Była sobota, 5 października. Ruch grał z Lechem. Bartłomiej razem z koleżanką wchodził na stadion. Zmierzał do sektora rodzinnego, gdzie zawsze zajmuje miejsce. - Ktoś krzyknął obok mnie: Ej! Po chwili jakiś wysoki facet, którego pierwszy raz widziałem na oczy wymierzył mi taki cios w twarz, że upadłem.

Kilka sekund leżał nieprzytomny. Nie wie, za co dostał. Wie tylko, że ten który go uderzył też był kibicem Ruchu. Ojciec Bartłomieja przeraził się, kiedy zobaczył syna. Natychmiast zaprowadził go do obecnego na stadionie lekarza. Ten kazał jechać do szpitala.

Kiedy skończył się mecz, koleżanka dostrzegła napastnika. Siedział na masce auta i czekał na kolegów. Wskazała go ojcu Bartka.

- Powiedziałem, żeby na wszelki wypadek spisała numer samochodu a sam pobiegłem do policjantów z nadzieją, że podejmą interwencję. Prosiłem, żeby się pospieszyli, bo tamten może odjechać.

Nie podjęli.

- Z relacji policjantów wynika, że ten pan mówił, że napastnik odjechał, więc nie mogli go ścigać - tłumaczą w zespole prasowym policji.

- To po to biegłem kawał drogi do policjantów, żeby powiedzieć, że syn oberwał, a napastnik odjechał? - zżyma się ojciec.

- Jeśli poszkodowany ma pretensje, niech napisze skargę - kończą rozmowę policjanci z zespołu prasowego.

Piotr Wróbel

PS. To ode mnie: widzialem tego goscia pod trybuna glowna - rzeczywisci e jego twarz nie wygladala najlepiej - cale oko rozjebane - czy musimy sie lac miedzy soba k.... mac ?

Kosa

#2 Post autor: Kosa » 14 paź 2002, o 09:53

K...a ciekawe jak po takich zdarzeniech mamy przyciągnąć więcej ludzi na stadion ???!!! :(

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1954
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#3 Post autor: wojt » 14 paź 2002, o 15:37

Ten sk***ysyn co to zrobił powinien być nie wpuszczany na mecze Ruchu. Brawo policja jak zwykle szybcy i skuteczni!!!

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10283
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#4 Post autor: gerhat » 14 paź 2002, o 15:45

Co do tego palanta to mam takie samo zdanie jak wojt.
Jedank nie ustrzezemy sie podobnych sytuacji jezeli policja nie zacznie zachowywac sie inaczej. Na calym swiecie jak dostaniesz w morde to Policja ma obowiazek Ci pomóc, tylko nie w Polsce na meczach ligowych.
Oni nas wszystkich wrzucaja do jedego wora i nie wazne czy jestes napastnikiem czy zostales poszkodowany Policja ma Cię za swojego wroga.

Niedawno był w TV program o interwencji policji w stosunku do kibiców KSZO w Kielcach, byl tam gosciu z Komendy Glownej, ktory na zarzuty kibica legii w studio krecil jak mogl i przekonywal ze Policja pracuje bardzo dobrze.
Oto kolejny przykład amatorki policyjnej.

Gość

#5 Post autor: Gość » 14 paź 2002, o 19:47

No i przez takich kręgli obraz polskich stadionów wygląda tak a nie inaczej, bo teraz z tego wydarzenia będzie wielkie halo i wszyscy będą myśleć że na stadionie zawsze sie dostanie wjebane. A innych rzeczach typu atmosfera doping i jedność w dążeniu do tego samego nikt nie wspomni ani słowa.

I tak to potem jest syn mówi do mamy ide na mecz a mama mówi nie idziesz bo napewno dostaniesz wdupione bo wczoraj ktoś dostał.

Ugly

#6 Post autor: Ugly » 14 paź 2002, o 19:51

To ja wyżej napisałem niewiem czemu mnie nie zalogowało :D

Gość

#7 Post autor: Gość » 14 paź 2002, o 21:46

sk***ysyństwo I GŁUPOTA!!!!!

frontal_PF

#8 Post autor: frontal_PF » 15 paź 2002, o 06:55

wy je***i konfidenci jebec policje, nie wiecie co sie stalo to zamknijcie ryje.........................
chwdp

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10283
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#9 Post autor: gerhat » 15 paź 2002, o 08:47

My komentujemy art. w gazecie, a widze ze tutaj gosciowi jajka sie zagotowaly. Po stylu wypowiedzi widze ze to jakis niedorozwiniety emocjonalnie człeczek.

Great
Posty: 19
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:48
Kontakt:

#10 Post autor: Great » 15 paź 2002, o 10:08

no własnie komentujecie art. w gazecie a przeczytałes kiedys w gazecie cos prawdziwego ???
Great

pko

#11 Post autor: pko » 15 paź 2002, o 10:19

tak nawiasem mowiac za darmo jeszcze nigdy po pysku nie zarobilem ani na ruchu ani na ulicy no chyba ze od kolesi w mundurach

pko

#12 Post autor: pko » 15 paź 2002, o 10:21

aaa i jeszcze jedno kto czyta super expres raczej nie powinien nikogo nazywac niedorozwinietym

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10283
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#13 Post autor: gerhat » 15 paź 2002, o 12:23

superekspresu nie czytałem nigdy tylko post TomkaW,
a PF niech rzuca miechem na tego redaktora, pewnie maja w tej gazecie jakies forum

GOŚĆ

Kibic Ruchu na Ruchu od Ruchu..

#14 Post autor: GOŚĆ » 15 paź 2002, o 13:05

frontal_PF pisze:wy je***i konfidenci jebec policje, nie wiecie co sie stalo to zamknijcie ryje.........................
chwdp
Jeśli potrafisz to wyjaśnić i masz na tyle odwagi, to zrób to, zamiast innych wyzywać od konfidentów. Wydaje mi się jednak, że już swojego RYJA nie otworzysz, zeby cokolwiek wyjaśnić.
Pozdrowienia GOŚĆ :evil:

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#15 Post autor: Mikoruch » 15 paź 2002, o 20:25

takich debili jak ten, który pobił gościa trzeba zamykać i leczyć.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: arcio, Google [Bot], Google Adsense [Bot], jajo, nołnejm i 131 gości