Ruch Chorzów - Legia Warszawa, piątek, 20:30, 09.02.2024

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2543
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Legia Warszawa, piątek, 20:30, 09.02.2024

#31 Post autor: Radvan138 » 16 sty 2024, o 12:08

Harpo pisze:
16 sty 2024, o 11:22
adikf1920 pisze:
15 sty 2024, o 20:50
bilety kupione online przychodzą poczta do domu?
#jprdl :szok:


PS. ktoś napisał, że na Cichej byłby komplet.
Już dawno: pojemność 9000 minus sektory buforowe, minus goście daje ok 7500 wejściówek.
Stadion na 16 to to żart, choć byłem zwolennikiem 16-18 to jednak cofam to zdanie;)
Stało się dokładnie co przypuszczałem: nowoczesny stadion, sporo miejsca, masa pikników ze swoimi numerowanymi miejscami (oprócz młyna)- o to chodzi.
Sorry za OT- można przenieść do wątku o stadionie,
Od poczatku tematu stadionu gadam ze stadion powinien byc na min 22k ludzi


Awatar użytkownika
Rickenn10
Posty: 2681
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:02
Lokalizacja: 1920
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Legia Warszawa, piątek, 20:30, 09.02.2024

#33 Post autor: Rickenn10 » 16 sty 2024, o 19:35

Znowu dołożyli sektorów i znowu ponad 6tys.
I tak do samego końca będą dokładać i tam wiecznie będą tysiące wolnych miejsc. Bardzo motywujące to jest.
Ludziom od marketingu też by się przydał jakiś kurs bo w niektórych sprawach dalej jesteśmy w niższej klasie.

Harpo
Posty: 3405
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Legia Warszawa, piątek, 20:30, 09.02.2024

#34 Post autor: Harpo » 16 sty 2024, o 21:07

Scypion pisze:
16 sty 2024, o 12:05
Co prawda ów stadion pasowałby idealnie do ograniczonego w swych ambicjach miasteczka/peryferyjnej dzielnicy Katowic, ale nie pasowałby do klubu, który zresztą swoja skalą i nie pasuje do tego miasta.
:super: Genialne- złotymi literami powinno być napisane! :padam:
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

COBRA
Posty: 4400
Rejestracja: 12 sty 2004, o 14:18
Lokalizacja: Bytom,Tarn-Góry
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Legia Warszawa, piątek, 20:30, 09.02.2024

#35 Post autor: COBRA » 16 sty 2024, o 21:10

I jak tu Rickenn się potem w tym doliczyć ,licznik na stronie powinien być już dawno tym mieszaniem tylko mieszają 😁

Awatar użytkownika
blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 187
Rejestracja: 26 maja 2008, o 15:42
Lokalizacja: Orzesze-Zawisc
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Legia Warszawa, piątek, 20:30, 09.02.2024

#36 Post autor: blue » 16 sty 2024, o 22:10

podawaja co 1000 jaki jest stan licznika więc każdy wie ile biletów poszło

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10174
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Legia Warszawa, piątek, 20:30, 09.02.2024

#37 Post autor: jajo » 16 sty 2024, o 22:33

to fakt, ze dzieki temu, ze nie ma dokladnej liczby co do 1 cyfry, to mozna co tysiac osob robic newsa podkrecajacego temat.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10301
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Legia Warszawa, piątek, 20:30, 09.02.2024

#38 Post autor: gerhat » 17 sty 2024, o 07:22

arcio pisze:
15 sty 2024, o 15:59
Na nowej Cichej byłby już komplet
Na nowej C6 nie byłoby promocji cenowej więc ten komplet byłby zdecydowanie później i klub zarobiłby zdecydowanie więcej a gralibyśmy przy wypełnionym po brzegi stadionie i zdecydowanie mniejszą grupą goroli czego na SŚ w tym
meczu nie doświadczymy.

Niestety ciężko zrozumieć że kluby mają stadiony szyte na miarę całego sezonu a nie pojedynczych meczy - dlatego kluby w UK nie budują stadionów po 100 tys i więcej bo na topowe mecze sprzedaliby bilety ale jak przyjadą jakieś Fulhamy, Braightony, Burnleye czy inne hamy to nie muszą przeceniać biletów żeby nie siedzieć w kilku sektorach. W innych ligach jest podobnie. Buduj tak żebyś na najsłabszych przeciwnikach nie musiał robić promocji, mobilizacji, wielopaków, biletu na przyjaciela, kota i psa

arcio
Posty: 4792
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Legia Warszawa, piątek, 20:30, 09.02.2024

#39 Post autor: arcio » 17 sty 2024, o 08:38

gerhat pisze:
17 sty 2024, o 07:22
arcio pisze:
15 sty 2024, o 15:59
Na nowej Cichej byłby już komplet
Na nowej C6 nie byłoby promocji cenowej więc ten komplet byłby zdecydowanie później i klub zarobiłby zdecydowanie więcej a gralibyśmy przy wypełnionym po brzegi stadionie i zdecydowanie mniejszą grupą goroli czego na SŚ w tym
meczu nie doświadczymy.

Niestety ciężko zrozumieć że kluby mają stadiony szyte na miarę całego sezonu a nie pojedynczych meczy - dlatego kluby w UK nie budują stadionów po 100 tys i więcej bo na topowe mecze sprzedaliby bilety ale jak przyjadą jakieś Fulhamy, Braightony, Burnleye czy inne hamy to nie muszą przeceniać biletów żeby nie siedzieć w kilku sektorach. W innych ligach jest podobnie. Buduj tak żebyś na najsłabszych przeciwnikach nie musiał robić promocji, mobilizacji, wielopaków, biletu na przyjaciela, kota i psa
Nie wiem czy póżniej czy wcześniej, po prostu tyle ludzi by weszło. Szyty na miarę to wg mnie ok 22 tys ale tego w życiu nie doczekamy chyba że wejdzie szejk i to nie taki z MAX Burgera.
nigdy nie jest za późno

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10174
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Legia Warszawa, piątek, 20:30, 09.02.2024

#40 Post autor: jajo » 17 sty 2024, o 19:57

gerhat pisze:
17 sty 2024, o 07:22
arcio pisze:
15 sty 2024, o 15:59
Na nowej Cichej byłby już komplet
Na nowej C6 nie byłoby promocji cenowej więc ten komplet byłby zdecydowanie później i klub zarobiłby zdecydowanie więcej a gralibyśmy przy wypełnionym po brzegi stadionie i zdecydowanie mniejszą grupą goroli czego na SŚ w tym
meczu nie doświadczymy.

Niestety ciężko zrozumieć że kluby mają stadiony szyte na miarę całego sezonu a nie pojedynczych meczy - dlatego kluby w UK nie budują stadionów po 100 tys i więcej bo na topowe mecze sprzedaliby bilety ale jak przyjadą jakieś Fulhamy, Braightony, Burnleye czy inne hamy to nie muszą przeceniać biletów żeby nie siedzieć w kilku sektorach. W innych ligach jest podobnie. Buduj tak żebyś na najsłabszych przeciwnikach nie musiał robić promocji, mobilizacji, wielopaków, biletu na przyjaciela, kota i psa
efekt ekskluzywnosci, a przede wszystkim ryzyko braku miejsca zadzialalby jeszcze mocniej niz promocje cenowe w druga strone.
jestem w stanie uwierzyc, ze biletow nie byloby na zaden, bo calosc by szla w karnetach jak na Widzewie.
nie mowie, ze to zle.

Polska pilka, a co dopiero sytuacja Ruchu jest duzo bardziej dynamiczna niz ta angielskich klubow.

poza tym zakldasz, ze Anfield czy Old Trafford nie maja 150k stadionu z powodu tego, ze by sie nie wyprzedalo jak pyrzjedzie Burnley? czy bardziej dlatego, ze w tych lokalizacjach ciezko upchnac cos wiekszego?
i czy nie jest tez tak, ze jednak stutysiecznik to absolutny max jak chodzi o pilke w dzisiejszcyh czasach? ze wszystko co ponad odbieraloby mozliwosc ogladania meczow?
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10301
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Legia Warszawa, piątek, 20:30, 09.02.2024

#41 Post autor: gerhat » 17 sty 2024, o 21:22

jajo pisze:
17 sty 2024, o 19:57
gerhat pisze:
17 sty 2024, o 07:22
arcio pisze:
15 sty 2024, o 15:59
Na nowej Cichej byłby już komplet
Na nowej C6 nie byłoby promocji cenowej więc ten komplet byłby zdecydowanie później i klub zarobiłby zdecydowanie więcej a gralibyśmy przy wypełnionym po brzegi stadionie i zdecydowanie mniejszą grupą goroli czego na SŚ w tym
meczu nie doświadczymy.

Niestety ciężko zrozumieć że kluby mają stadiony szyte na miarę całego sezonu a nie pojedynczych meczy - dlatego kluby w UK nie budują stadionów po 100 tys i więcej bo na topowe mecze sprzedaliby bilety ale jak przyjadą jakieś Fulhamy, Braightony, Burnleye czy inne hamy to nie muszą przeceniać biletów żeby nie siedzieć w kilku sektorach. W innych ligach jest podobnie. Buduj tak żebyś na najsłabszych przeciwnikach nie musiał robić promocji, mobilizacji, wielopaków, biletu na przyjaciela, kota i psa
efekt ekskluzywnosci, a przede wszystkim ryzyko braku miejsca zadzialalby jeszcze mocniej niz promocje cenowe w druga strone.
jestem w stanie uwierzyc, ze biletow nie byloby na zaden, bo calosc by szla w karnetach jak na Widzewie.
nie mowie, ze to zle.

Polska pilka, a co dopiero sytuacja Ruchu jest duzo bardziej dynamiczna niz ta angielskich klubow.

poza tym zakldasz, ze Anfield czy Old Trafford nie maja 150k stadionu z powodu tego, ze by sie nie wyprzedalo jak pyrzjedzie Burnley? czy bardziej dlatego, ze w tych lokalizacjach ciezko upchnac cos wiekszego?
i czy nie jest tez tak, ze jednak stutysiecznik to absolutny max jak chodzi o pilke w dzisiejszcyh czasach? ze wszystko co ponad odbieraloby mozliwosc ogladania meczow?
Zgadzam się z Tobą - przy nowej C6 większość sprzedałaby się w karnetach po cenie równowagi popytu/podaży i to byłoby dla klubu bardzo dobre.
Wg mnie atmosfera w Gliwicach przy 10 tys na pewno nie była gorsza niż na SŚ przy 30 tys a koszty zdecydowanie niższe.

Co do UK to jest kilka klubów które miałyby komplety przy 100 tys ale reszta ligi ponosiłaby zbyt duże koszty utrzymania takich molochów więc zadowalają się obiektami na 10-30 tys w sytuacji gdy ich budżety klubowe są na poziomie całej ekstraklasy razem wziętej i w 2-3 meczach w sezonie też zbudowaliby frekwencję dwukrotnie wyższą od max pojemności, ale nikt rozsądny nie buduje gigantów nie zapewniających kompletu pow 80% meczy w sezonie

scaneRboy
Posty: 8342
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Legia Warszawa, piątek, 20:30, 09.02.2024

#42 Post autor: scaneRboy » 17 sty 2024, o 22:13

Myślę, że nie o to chodzi. Prezes powiedział, że obecne transfery są dokonywanie po rozmowach z właścicielami i wierzycielami klubu.

wybaczcie, nie będę teraz szukał pół godziny linku do tej wypowiedzi.


To oznacza, że zapadła decyzja, że bronimy ekstraklasy i to bronimy ekstraklasy na Stadionie Śląskim. Wypowiedzi na konferencji prasowej na temat finansowania sektora gości są strasznie niejasne. Trochę oni, trochę my... Od szorstkiej przyjaźni do współpracy i tego ten tego...

Coś się zatem podziało z finansowaniem naszej gry na SŚ i my nie wiemy co. Może powinniśmy się cieszyć, ale nauczeni doświadczeniem z czasów Smagora ja osobiście uważam, że idziemy znowu boso w pokrzywy z zamkniętymi oczami. Nawet położyli lache na sprzedaż gadżetów klubowych.

Dlaczego tak myślę? bo SŚ jest trwałe, koncertowo i w pełni spierdolony technicznie, infrastrukturalnie, ekonomicznie i organizacyjnie.

Nie pytajmy czy to je***e, tylko kiedy i jak duże będą zniszczenia? Nawet po państwowe pieniądze wyrzucone w błoto ktoś się kiedyś upomni.

Gdyby to ode mnie zależało, próbował bym obronić ekstraklasę tym co mam, a wszystkie zasoby rzucił na budowę nowej Cichej.

Z punktu widzenia samorządu województwa nie ma znaczenia czy tam będziemy grać. Koszty będą tylko rosły i rosły.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10174
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Legia Warszawa, piątek, 20:30, 09.02.2024

#43 Post autor: jajo » 18 sty 2024, o 00:49

scaneRboy pisze:
17 sty 2024, o 22:13
Myślę, że nie o to chodzi. Prezes powiedział, że obecne transfery są dokonywanie po rozmowach z właścicielami i wierzycielami klubu.

wybaczcie, nie będę teraz szukał pół godziny linku do tej wypowiedzi.


To oznacza, że zapadła decyzja, że bronimy ekstraklasy i to bronimy ekstraklasy na Stadionie Śląskim. Wypowiedzi na konferencji prasowej na temat finansowania sektora gości są strasznie niejasne. Trochę oni, trochę my... Od szorstkiej przyjaźni do współpracy i tego ten tego...

Coś się zatem podziało z finansowaniem naszej gry na SŚ i my nie wiemy co. Może powinniśmy się cieszyć, ale nauczeni doświadczeniem z czasów Smagora ja osobiście uważam, że idziemy znowu boso w pokrzywy z zamkniętymi oczami. Nawet położyli lache na sprzedaż gadżetów klubowych.

Dlaczego tak myślę? bo SŚ jest trwałe, koncertowo i w pełni spierdolony technicznie, infrastrukturalnie, ekonomicznie i organizacyjnie.

Nie pytajmy czy to je***e, tylko kiedy i jak duże będą zniszczenia? Nawet po państwowe pieniądze wyrzucone w błoto ktoś się kiedyś upomni.

Gdyby to ode mnie zależało, próbował bym obronić ekstraklasę tym co mam, a wszystkie zasoby rzucił na budowę nowej Cichej.

Z punktu widzenia samorządu województwa nie ma znaczenia czy tam będziemy grać. Koszty będą tylko rosły i rosły.
milon euro (a moze i zlotych) moze obronic ekstraklase, co da roczne wplywy na poziomie 10mln pln zlotych rocznie +
te pieniadze nie daja nawet nowego sektora na C6.

co do reszty moze innym razem, bo poruszyles z 5 glebokich watkow w kilku linijkach :)
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

scaneRboy
Posty: 8342
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Legia Warszawa, piątek, 20:30, 09.02.2024

#44 Post autor: scaneRboy » 18 sty 2024, o 06:37

Teoretycznie masz rację. Myślę, że kwoty są znacznie wyższe. Milion euro z biedą wystarczy na pół roku wynagrodzeń w przeciętnej firmie zatrudniającej 15-20 osób.

co oni ćwiczyli?

https://www.chorzowski.pl/zadyma-na-sta ... ia-policji

czy wróci stary, dobry KIBOLIZM?
https://www.youtube.com/watch?v=X_5ZYEhAqZw
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7983
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch Chorzów - Legia Warszawa, piątek, 20:30, 09.02.2024

#45 Post autor: Scypion » 18 sty 2024, o 08:06

Policja prowokuje? Nowe, nie znałem. Teraz nasi starzy dobrzy zomowcy odzyją. Nie spodziewałbym się z ich strony delikatnosci jaka okazywano roznym formom kodziarstwa. Oczywiście wyjde na janusza i społeczniaka ale trzeba uwazac i nie dac sie sprowokowac

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], heli, Lateralus, Majestic-12 [Bot], tynbydziedobry i 60 gości