Futsal Ruch Chorzów

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
sławcio
Posty: 563
Rejestracja: 21 lis 2009, o 16:52
Lokalizacja: Glywice(Gleiwitz)
Kontakt:

Re: Futsal Ruch Chorzów

#76 Post autor: sławcio » 22 mar 2024, o 00:04

Cenne zwyciestwo z Kamienicą :)
We-Met Kamienica Królewska - Ruch Chorzów 2:5
Kamienica 12 plac w tabeli .
Poniżej skrót i wypowiedzi :
https://www.youtube.com/watch?v=VxifhB8W9RU
https://www.youtube.com/watch?v=VtXyMNXyIcU&t=20s
sławcio

Elmer
Posty: 10388
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Futsal Ruch Chorzów

#77 Post autor: Elmer » 22 mar 2024, o 08:29

W niedzielę raczej nic już nas nie uratuje. Gramy z rywalem z najtrudniejszych z możliwych - Constract Lubawa.

Po awans do Ekstraklasy idzie Gwiazda lub AZS Katowice. Może wejdą obie.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

DobRy87
Posty: 15
Rejestracja: 18 lut 2024, o 20:25

Re: Futsal Ruch Chorzów

#78 Post autor: DobRy87 » 25 mar 2024, o 20:23

Witomy w 1 lidze😕

sławcio
Posty: 563
Rejestracja: 21 lis 2009, o 16:52
Lokalizacja: Glywice(Gleiwitz)
Kontakt:

Re: Futsal Ruch Chorzów

#79 Post autor: sławcio » 30 mar 2024, o 13:05

I cyk dwu cyfróweczka z Constractem .
Sromotny wpierdziel 1:11
Tym samym kończymy krótką przygodę z ekstraklasą futsalu .
Wypowiedzi :
https://www.youtube.com/watch?v=d5zL8Q-7S1E
Bramki :
https://www.youtube.com/watch?v=8e1v2RAsXYE
sławcio

sławcio
Posty: 563
Rejestracja: 21 lis 2009, o 16:52
Lokalizacja: Glywice(Gleiwitz)
Kontakt:

Re: Futsal Ruch Chorzów

#80 Post autor: sławcio » 4 kwie 2024, o 09:30

Zwycięstwo w ostatnim ligowym meczu u siebie . Brawo za walkę .
Ruch Chorzów - Widzew Łódź 2:1
Ostatni mecz sezonu zagramy na wyjeździe z zespołem Red Dragons Pniewy .
Skrót : https://www.youtube.com/watch?v=8B84DYYx_WQ
sławcio

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2538
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Futsal Ruch Chorzów

#81 Post autor: Radvan138 » 4 kwie 2024, o 09:48

sławcio pisze:
4 kwie 2024, o 09:30
Zwycięstwo w ostatnim ligowym meczu u siebie . Brawo za walkę .
Ruch Chorzów - Widzew Łódź 2:1
Ostatni mecz sezonu zagramy na wyjeździe z zespołem Red Dragons Pniewy .
Skrót : https://www.youtube.com/watch?v=8B84DYYx_WQ
Wlasnie mialem wkleic. Szkoda ze na trybunach taka lipa

sławcio
Posty: 563
Rejestracja: 21 lis 2009, o 16:52
Lokalizacja: Glywice(Gleiwitz)
Kontakt:

Re: Futsal Ruch Chorzów

#82 Post autor: sławcio » 30 kwie 2024, o 22:27

Ostatnia kolejka i w dupsko w Pniewach .

Red Dragons Pniewy 8-1 Ruch Chorzów Futsal
Zajmujemy na koniec trzeci plac od końca . Spadkowy plac .
Niżej od nas Jagiellonia Białystok 10 pkt.i Sośnica Gliwice tez 10 pkt .
My 17 pkt .
Przyszły sezon walka o powrót do ekstraklasy .
sławcio

julko20
Posty: 154
Rejestracja: 21 lis 2009, o 18:10
Lokalizacja: Blue City!
Kontakt:

Re: Futsal Ruch Chorzów

#83 Post autor: julko20 » wczoraj, o 10:26

Ta ekstraklasa mi w ogóle nie siedzi, to nie jest to co kiedyś...fakt faktem wielkie kluby zaczynają się w to bawić jak Legia, Widzew, Jaga....tylko obok i tak mistrzem zostanie ten kto wyda najwięcej kasy i stworzy z siebie baner reklamowy... patrz taki Constract Lubawa - Mistrz Polski. Do tego jakieś Eurobusy, We-Mety.

O Awans walczyła Gwiazda Ruda Śląska i AZS UŚ Katowice i ci drudzy po roku przerwy wracają do Ekstraklasy.

Szkoda, że Siemianowice podupadły tak w futsalu, swojego czasu Inpuls wymiatał, pelne trybuny zawsze i mega mocna liga amatorska.

Mam nadzieję, że Chorzów będzie miał Ekstraklasę ponownie, w końcu Clearex to był jeden z najbardziej rozpoznawalnych klubów, 5-krotny Mistrz Polski, uczestnik Ligi Mistrzow - co prawda z marnym skutkiem, ale wtedy futsalowo byliśmy sto lat za murzynami, teraz mysle, ze Polska kadra lepiej sobie poczynia, powalczyli nawet z Chorwacją o MŚ w futsalu co 15 lat temu bylo nie do pomyslenia i pewnie by sie sonczyło oklepem 5-0

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6217
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Futsal Ruch Chorzów

#84 Post autor: heli » wczoraj, o 10:40

Za wyjątkiem Rekordu wsystkie najmocniejsze kluby sa oparte na zagranicznych zaciągach. Rekord też oczywiście ma obcokrajowców, ale też ma bardzo dobrze rozwinięte szkolenie stricte pod futsal. Zresztą praktycznie rokroczne zdobywanie medalów MMP w każdej kategorii o tym świadczy. Gdzie indziej to po prostu pieniądz. Natomiast nie ma co się też w sumie dziwić i na to obrażać, bo Clearex w czasach świetności też to robił oczywiście wtedy to były dużo mniejsze pieniądze jak są potrzebne obecnie, ale proporcjonalnie przewaga 1-2 klubów była bardzo podobna nad innymi jak obecnie.
Tak samo piszesz o banerze reklamowym o construct-cie, ale przecież Clearex od samego początku też miał nazwę stricte reklamową tak samo jak wszystkie inne najmocniejsze kluby w swoich okresach PA Nova czy Baustal. Tutaj też tylko Rekord jest wyjątkiem. No i teraz powiedzmy odeszły od tego te kluby, które zostały wciągnięte pod nazwę dużej piłki bo same te firmy bez kibiców i innych podmiotów nie były w stanie utrzymywać na tym poziomie klubów samodzielnie. Mamy profesjonalizację futbolu, kiedyś to często była to gra dla emerytowanych piłkarzy dającym im jakieś przedłużenie kariery, w drugiej kolejności było to dla tych co się nie załapali w pewnym poziomie do futbolu wtedy nazywanego "prawdziwym" obecnie są już kluby które prowadzą treningi stricte pod futsal od młodych lat, ale nadal w większości MMPU13 czy MMPU15 drużyny futsalowe są reprezentoane przez różne grupy grające normalnie na dużym boisku.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

julko20
Posty: 154
Rejestracja: 21 lis 2009, o 18:10
Lokalizacja: Blue City!
Kontakt:

Re: Futsal Ruch Chorzów

#85 Post autor: julko20 » wczoraj, o 10:48

A jakie to są budżety w obecnych czasach w Ekstraklasie futsalu? Może ktoś rozświetlić? Wiadomka, dla nas priorytet to duże boiska, bo skala jest niewyobrażalna - przy normalnej piłce futsal to mikro. Najlepiej by było znaleźć sponsora tytularnego który będzie też w nazwie tj. Ruch (nazwa sponsora) Chorzów. Wiem, wiem zaraz się odezwie grono speców "ale jak kto...", "nazwa klubu rzecz święta..." itp itd... ale takie są realia, tylko taki deal może przyciągnąć sponsora i myślę, że jest ot uklad win/win

adam12
Posty: 465
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 21:53
Kontakt:

Re: Futsal Ruch Chorzów

#86 Post autor: adam12 » wczoraj, o 18:48

julko20 pisze:
wczoraj, o 10:48
A jakie to są budżety w obecnych czasach w Ekstraklasie futsalu? Może ktoś rozświetlić? Wiadomka, dla nas priorytet to duże boiska, bo skala jest niewyobrażalna - przy normalnej piłce futsal to mikro. Najlepiej by było znaleźć sponsora tytularnego który będzie też w nazwie tj. Ruch (nazwa sponsora) Chorzów. Wiem, wiem zaraz się odezwie grono speców "ale jak kto...", "nazwa klubu rzecz święta..." itp itd... ale takie są realia, tylko taki deal może przyciągnąć sponsora i myślę, że jest ot uklad win/win
No, a nie jest tak teraz? Ruch Clearex Chorzów?

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2538
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Futsal Ruch Chorzów

#87 Post autor: Radvan138 » wczoraj, o 20:16

adam12 pisze:
wczoraj, o 18:48
julko20 pisze:
wczoraj, o 10:48
A jakie to są budżety w obecnych czasach w Ekstraklasie futsalu? Może ktoś rozświetlić? Wiadomka, dla nas priorytet to duże boiska, bo skala jest niewyobrażalna - przy normalnej piłce futsal to mikro. Najlepiej by było znaleźć sponsora tytularnego który będzie też w nazwie tj. Ruch (nazwa sponsora) Chorzów. Wiem, wiem zaraz się odezwie grono speców "ale jak kto...", "nazwa klubu rzecz święta..." itp itd... ale takie są realia, tylko taki deal może przyciągnąć sponsora i myślę, że jest ot uklad win/win
No, a nie jest tak teraz? Ruch Clearex Chorzów?
Mialo tak byc. Ale jest Ruch Chorzow Futsal

adam12
Posty: 465
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 21:53
Kontakt:

Re: Futsal Ruch Chorzów

#88 Post autor: adam12 » wczoraj, o 22:30

Radvan138 pisze:
wczoraj, o 20:16
adam12 pisze:
wczoraj, o 18:48
julko20 pisze:
wczoraj, o 10:48
A jakie to są budżety w obecnych czasach w Ekstraklasie futsalu? Może ktoś rozświetlić? Wiadomka, dla nas priorytet to duże boiska, bo skala jest niewyobrażalna - przy normalnej piłce futsal to mikro. Najlepiej by było znaleźć sponsora tytularnego który będzie też w nazwie tj. Ruch (nazwa sponsora) Chorzów. Wiem, wiem zaraz się odezwie grono speców "ale jak kto...", "nazwa klubu rzecz święta..." itp itd... ale takie są realia, tylko taki deal może przyciągnąć sponsora i myślę, że jest ot uklad win/win
No, a nie jest tak teraz? Ruch Clearex Chorzów?
Mialo tak byc. Ale jest Ruch Chorzow Futsal
No właśnie gdzieś mi tak wersja z clearexem w nazwie mignęła wcześniej. Może Wolny całkiem wycofał się z drużyny

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kiler1989, Majestic-12 [Bot] i 70 gości