Cracovia Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 03.12.23, 12:30

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10153
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Cracovia Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 03.12.23, 12:30

#241 Post autor: jajo » 3 gru 2023, o 21:16

Ozor - Żewałakow cos spiski wietrzy ;)
"dziwic moze, ze reke Szura to trzeba bylo wylawiac bardzo gleboko, a faul na nim byl ewidentny." czty jakos tak.

wg Lyczmanskiego: sluszna czerwona i karny w 1 polowie, niesluszny karny dla Cracovii, karny na Szurze, no i nasz gol na 4-3 po niesluszym aucie.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1638
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Cracovia Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 03.12.23, 12:30

#242 Post autor: west72 » 3 gru 2023, o 21:37

Panowie to już siudmy mecz w którym prowadzimy, i przez złe zarzadzanie wynikiem, poraz kolejny nie kasujemy pelnej puli. Jeśli przynajmniej w trzech meczach udalo by sie dowieźć zwycięstwo bylibysmy w środku stawki. Ciężko jest zrozumieć, to co odpierdzielaja nasi piłkarze i sztab przy prowadzeniu. Wiedzac, ze mamy klopoty z bronieniem cofamy sie i czekamy co zaproponuje przeciwnik co prawie zawsze konczy sie tym, ze tracimy prowadzenie i punkty. Dzis zamiast chlodnej glowy i zamkniecia meczu przez Szczepka, Kozakowi wlaczyło sie ego i postaniwil sam wykonczyc super kontrę. Gdyby podal do Szczepka bylo by po szpilu bo Daniel mial by do pustaka. Potem Feliks, zmarnowal kolejna setkę, i zamiast szukac następnych, cofamy sie na 20 metr i czekamy na wrzutki ktore sieja poploch w naszym polu karnym. KOLEJNY RAZ FRAJERSKO TRACIMY PUNKTY ale w klubie nie widza potrzeby zatrudnienia psychologa.
Szkoda mi Siemiona, ze musi pracowac w takich warunkach, ale trudno jesli oni (zarząd) ślepo wierzą w Wosia i jego pomysły to chyba musimy szykować sie na
walkę o utrzymanie w pierwszej lidze.. 😡.
Ta druzyna naprawde indywidualnie nie jest jakas mega słaba, poszczegolni pilkarze maja swoje wady ale i zalety, natomiast totalnie rozjebani sa psychicznie i moim zdaniem Woś i Grzybek tego nie odmieniają... .
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

Awatar użytkownika
WolnyLogin
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 458
Rejestracja: 4 lut 2016, o 20:51
Kontakt:

Re: Cracovia Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 03.12.23, 12:30

#243 Post autor: WolnyLogin » 3 gru 2023, o 22:02

Nie wiem jak określić to, co odje*** dziś nasi zawodnicy. Frajerstwo to było w meczu z Koroną, ale dziś? Brak słów....
Można się denerwować, pastwić na tym zespołem, ale czasu już nie cofniemy. Powtórzę raz jeszcze - trzeba działać natychmiastowo. W pierwszej kolejności profesjonalny psycholog sportowy. Najpóźniej we wtorek powinien już być zatrudniony w klubie. W drugiej kolejności całkowicie nowy sztab szkoleniowy - im wcześniej, tym lepiej. Jak te warunki zostaną spełnione, powinno się udać uratować Ekstraklasę.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10153
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Cracovia Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 03.12.23, 12:30

#244 Post autor: jajo » 3 gru 2023, o 22:15

wiem, ze nastroje sa teraz takie, ze "wszyscy won" ja bym Grzybka tutaj do jednego wora nie wrzucal.
co jak co ale fizycznoscia my tych meczy nie przegrywamy.

to, ze teraz robi za asystenta, tylko konsekwencja tej absurdalnej decyzji z Wosiem.

ps. moze i ten Wos sie nawet na asystenta nadaje. z tym, ze nie sadze, ze jakikolwiek trener bedzie go teraz chcial miec za plecami.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

niebieskifanatyk
Posty: 2692
Rejestracja: 20 maja 2006, o 16:55
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: Cracovia Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 03.12.23, 12:30

#245 Post autor: niebieskifanatyk » 3 gru 2023, o 23:43

Piłkarzyki pajacyki!! Jak mówiłem przed sezonem, że nie mamy obrony to każdy gadał, że straciliśmy najmniej goli w 1 lidze.. Tak w 1 lidze, a to jest ekstraklasa, nie wspomnę o tym ile razy Bielecki dupe ratował po błędach obrońców. Ta obrona jest cała do wyjebania bez wyjątku. Sadlok główny winowajca spadku Wisły, Baranowski dwa razy spadał z ligi, Kasolik sorry ale 1 ligą to max, Szur wyciągnięty z 2 ligi, Szymański który spadł ze Skrą z 1 ligi, Michalski kolejny ancymon daje się objezdzac jak dziecko zawodnik pierwszoligowy. Jedynie Bartolewski może nie jest orłem, ale trochę w ekstraklasie pograł. Reszta obrońców to paralityki i ślepy był ten który wcześniej tego nie zauważył, że w tej formacji potrzeba realnych wzmocnień. Do tego jeszcze trzeba dodać pana Podstawskiego który co mecz od***rdoli jakieś chujstwo jak dzisiaj przy golu ze stałego fragmentu dla Craxy, gdzie zamiast wy***ać piłkę to ta go mija i spada na nogę przeciwnika. Tydzień w tydzień się człowiek wk***ią, myślałem że meczu z Korona już nic nie przebije, ale oni z każdym kolejnym meczem przekraczają kolejne granice. Nic mnie już nie zdziwi. ku***!!!

Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1046
Rejestracja: 3 cze 2004, o 16:08
Kontakt:

Re: Cracovia Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 03.12.23, 12:30

#246 Post autor: tedeus63 » 3 gru 2023, o 23:44

Strzelic 4 bramki na wyjezdzie i nie wygrac meczu to tylko my porafimy . Mimo ze sedziowie nos poraz ktorys okradli (karny z dupy dla craxy i do nos ewidentny karny w 94 min) to za frajerstwo nie zasluzylismy na wygrana.
Ale mimo wszystko ktos w koncu powinien otworzyc ryja w mediach ze czorne hu** durs nos kreca.

arcio
Posty: 4791
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

Re: Cracovia Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 03.12.23, 12:30

#247 Post autor: arcio » 3 gru 2023, o 23:56

jajo pisze:
3 gru 2023, o 20:53
ogladajac powtorki, to dwa razy idzie pilka na dlugi slupek, gdize Kozak jest spozniony, zegranie do srodka i gol.
tak, Kozak nie jest nasyzm problemem.
Bo Kozak tak jak Wójtowicz nie ogarnia gry obronnej i nawet Woś to mówił i stąd jego granie jako podwieszony napastnik. Dziś znowu zagrali na wahadła i Kozak na półprawej 10 gdzie nie pomagał w defensywie. Dodaj do tego paralityków na środku pomocy którzy bawią się w pomocników plus "najlepsza obrona 1 ligi" i mam komplet. Ktoś tych piłkarzyków ma motywować, na ich ustawić, na nimi kierować... U nas wyglądają jak na castingu do zespołu który kiedyś robiliśmy. Wiedziałem że będzie ciężko, ale w tym klubie posypało się wszystko. Od góry do dołu...
nigdy nie jest za późno

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1559
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Cracovia Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 03.12.23, 12:30

#248 Post autor: Rafał19R20 » 3 gru 2023, o 23:57

Myślę że też jakimś ewenementem jest to że grając z osłabionym zespołem tracimy 3 bramki... ku*** jak to brzmi zespół grający w dziesiątkę strzela Nam 3 gole...takie cuda zdarzają się ino grając z Ruchem...
Chyba bardziej niż kolejnego szpilu jestem ciekaw spotkania z Zarządem.. Mnie najbardziej boli to że my nie odstajemy jakoś bardzo mocno sportowo , tylko tracimy punkty jak frajerzy... Idealnie by się nadawało na koszulki haslo na plecach Frajerzy Ekstraklasy...Te 9 pkt było w zasięgu Radomiak, Korona Cracovia... i nasze miejsce w tabeli wyglądało by na pewno lepiej...
Smutne że znów musimy znosić takie upokorzenia jak kilka lat wstecz...
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

AndRe
Posty: 2161
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

Re: Cracovia Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 03.12.23, 12:30

#249 Post autor: AndRe » 4 gru 2023, o 00:22

To juz nie o to chodzi ze w przewadze tracimy gole..

My sie desperacko i nieporadnie bronilismy...majac jednego zawodnika wiecej, grajac z walczaca o utrzymanie Craxa...

Nie wiem co za wizje i koncept gry przedstawil Janek podczas interview ale to chyba nie to?
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

Harpo
Posty: 3362
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Cracovia Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 03.12.23, 12:30

#250 Post autor: Harpo » 4 gru 2023, o 00:32

pomijając gre itd. spójrzcie na jakim KLEPISKU grali zawodnicy.
Przecież to jakiś skandal! To ma być murawa ektraklasowa?!?!
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10153
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Cracovia Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 03.12.23, 12:30

#251 Post autor: jajo » 4 gru 2023, o 00:44

Harpo pisze:
4 gru 2023, o 00:32
pomijając gre itd. spójrzcie na jakim KLEPISKU grali zawodnicy.
Przecież to jakiś skandal! To ma być murawa ektraklasowa?!?!
praktycznie wszedzie (Wrocław wyjatkiem) tak to wygladalo w tej czesci Europy. Albo grali na fatalnej albo nawet nie grali i tutaj przykładem nie jest np. Legnica a Monachium.
w tej strefie geograficznej po prostu tak bedzie grajac w miesiacach grudzien - luty.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
jalboss
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1247
Rejestracja: 12 sie 2002, o 07:50
Lokalizacja: gdzieniegdzie!
Kontakt:

Re: Cracovia Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 03.12.23, 12:30

#252 Post autor: jalboss » 4 gru 2023, o 09:19

PPD - padaka, porażka, dziękujemy.
Byle hajs się zgadza.
NIEBIESCY KIBICE MÓWIĄ...

spyru
Posty: 5157
Rejestracja: 13 lis 2003, o 19:47
Kontakt:

Re: Cracovia Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 03.12.23, 12:30

#253 Post autor: spyru » 4 gru 2023, o 09:43

Odpowiedzialny jest za to człowiek, który postanowił nie wzmacniać latem linii obrony. Oprócz Bartolewskiego mamy 6, 7 grajków max na poziom 1 ligowy. A cześć na 2 ligowy. Nie ma znaczenie ile bramek strzelimy.
Smagorowicz, Paterman, Kurczyk, Bik, Kopel, Kotala - grabarze LEGENDY

Harpo
Posty: 3362
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Cracovia Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 03.12.23, 12:30

#254 Post autor: Harpo » 4 gru 2023, o 09:50

My nie mamy dwóch rzeczy:
- obrony
- jaj
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
Rickenn10
Posty: 2636
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:02
Lokalizacja: 1920
Kontakt:

Re: Cracovia Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 03.12.23, 12:30

#255 Post autor: Rickenn10 » 4 gru 2023, o 10:11

Harpo pisze:
4 gru 2023, o 09:50
My nie mamy dwóch rzeczy:
- obrony
- jaj
w zasadzie tych rzeczy jest zdecydowanie więcej jakby się zastanowić.

- Psycholog
- Dyrektor sportowy
- akademia
- zarząd z prawdziwego zdarzenia
- profesjonalistów na zajmowanych stołkach
- infrastruktury
- stadionu

w zasadzie na ten moment to nic nie mamy

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] i 295 gości