nazwa rzecz swieta

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#16 Post autor: fuhr » 5 paź 2002, o 11:01

Lep[iej byc biednym i dumnym niz....




pamietacie dyskucje na starym forum jak u nas mial byc hoop....
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#17 Post autor: Mikoruch » 5 paź 2002, o 13:59

Nazwa sponsora w nazwie klubu to najgłupszy pomysł. Widać jak to się dzieje w Płocku. Do dziś nie wiem jak oni się nazywają. Wisła, Orlen, Pertrochemia, za rok CPN potem Rafineria Gdańska, Aral, BP,, Shell, Unimil itd. Czy ktoś z zachodu tak robi ? Oni się tylko Smieją bo nie wiedzą czy to nowy klub czy co. Czy dla klubu, który grał z GKS w europejskich pucharach powie coś nazwa Dospel ? On będzie szukał w tabeli GKS i nie znajdzie. Pomysli, że spadli do II ligi.

TYLKO I NA ZAWSZE "RUCH Chorzów"

Awatar użytkownika
amra
Posty: 419
Rejestracja: 11 sie 2002, o 20:30
Lokalizacja: Königshütte
Kontakt:

#18 Post autor: amra » 5 paź 2002, o 15:02

:twisted: Nazwa klubu to "rzecz święta" ,a miejsce sponsora jest (może być) na koszulkach, dresach,kutkach i reklamach na stadionie, Jak ktoś chce się reklamować z głową to się nie wpierdala do nazwy( jak któś mysli - bo jak by brzmiało Coca cola przegrała z Pepsi 6:0 :wink:.
Dlatego na zachodzie sponsorzy "nie robią sobie koło pióra" :twisted: , a poza tym minęły już czsy klubów super mocnych.RUCH to RUCH , a jak któś się chce reklamować to niech daje kasa, piłkarze niech grają, będą ich częściej pokazywać bo o to chodzi
[b][size=167][color=blue] NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB[/color][/size][/b]

[img]http://img55.imageshack.us/img55/7136/naforum0tp.jpg[/img]
[img]http://img233.imageshack.us/img233/1124/narod5zv.jpg[/img]

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#19 Post autor: wojt » 5 paź 2002, o 21:55

Zgadzam się z wszystkimi którzy są przeciwko zmianie nazwy klubu. Ruch to Ruch. Wszystkie kluby które miały w swej nazwie firmy, predzej czy pózniej rozstawały sie z swymi "dobroczyńcami" , nazwa wracała do pierwotnej, a smród po tym i wstyd zostawał. Niechciałbym żeby nasza liga piłkarska wyglądała jak "kabaretowe" ligi koszykówki lub siatkówki.

hanys1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 455
Rejestracja: 30 sie 2002, o 16:01
Kontakt:

#20 Post autor: hanys1920 » 6 paź 2002, o 00:14

co do pomyslu gerhata o tym zeby adres strony byl na koszulkach naszych piłkarzy to nie wiem czy warto by taka dobra jakosc tej strony była reklamowana przez taką słabiznę jak nasza obecna gra :(
MOIM DOMEM GÓRNY Śląsk MOIM ŻYCIEM RUCH Chorzów

www.wolnyposredni.pl

HBSiwy
Posty: 491
Rejestracja: 27 wrz 2002, o 17:02
Lokalizacja: Bremen/Swietochlowice
Kontakt:

#21 Post autor: HBSiwy » 6 paź 2002, o 05:04

Widzew to juz zrobil z adresem strony na koszulkach.Mysle ze nawet niezly pomysl.






Obrazek

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10283
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#22 Post autor: gerhat » 7 paź 2002, o 13:52

Hanys, czyli myslisz tak samo jak Kreisel.

hanys1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 455
Rejestracja: 30 sie 2002, o 16:01
Kontakt:

#23 Post autor: hanys1920 » 7 paź 2002, o 16:40

gerhat napisałem to do żartów z tym twoimi pomysłem, ale rzeczywiscie widząc tak ubogie koszulki to jestem za żeby umiescic ten napis gdyz lepiej to niz nic .
MOIM DOMEM GÓRNY Śląsk MOIM ŻYCIEM RUCH Chorzów

www.wolnyposredni.pl

hanys1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 455
Rejestracja: 30 sie 2002, o 16:01
Kontakt:

#24 Post autor: hanys1920 » 7 paź 2002, o 16:44

gdyby doszło do skutku umieszcenie na koszulkach adresu naszej strony to by chłopacy którzy tworza ta stronę mieli satysfakcję że zostali docenieni.naprawde na niezły pomysl wpadłeś gerhat.pozdro
MOIM DOMEM GÓRNY Śląsk MOIM ŻYCIEM RUCH Chorzów

www.wolnyposredni.pl

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10283
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#25 Post autor: gerhat » 8 paź 2002, o 14:13

Kirszo a co Ty o tym myslisz, ostatnio znaleźć Cię na Forum jest bardzo trudno

Darek

#26 Post autor: Darek » 8 paź 2002, o 17:54

zgadzam sie z wszystkimi którzy są przeciw nazwie sponsora w nazwie klubu a o zlikwidowaniu nazwy Ruch nie może byc mowy. Sponsor ma miejsce na koszulkach bandach a nie w nazwie klubu. Zaden szanujacy sie klub nie pojdzie na takie rozwiazanie. Tradycja zobiowiazuje
P.S. a pomysl z napisem strony na koszulkach uważam za bardzo dobry

Pozdrowienia dla wszystkich

Krystian

#27 Post autor: Krystian » 8 paź 2002, o 20:37

Tak długo jak będę prezesem KS"RUCH",nie pozwolę na zmianę nazwy naszego Klubu.W 1999 roku,jesienią/kiedy "RUCH"był mistrzem jesieni/,uwczesny trener Edward Lorens przyprowadził do Klubu swojego przyjaciela,który zaproponował 5 mln zł na 5 lat za reklamę na stadionie,koszulkach oraz zmianę nazwy Klubu.Nowa nazwa miała brzmieć:"Sansetsuit Ruch".Na moje pytanie do właściciela firmy:jak w przekładzie na język Polski brzmiała by nazwa 14 krotnego Mistrza Polski?uzyskałem następującą odpowiedż: "Samotny mężczyzna przy zachodzącym słońcu-Ruch".Trzeba się szanować.Są pewne wartości,które nie można przeliczać na żadne pieniądze.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#28 Post autor: Patton » 8 paź 2002, o 21:07

Prezesie!! Taka super nazwe przewalic? :wink: Cudownie brzmi, moze kiedys sie zwroci o zmiane nazwy na Domestos? :wink: Barwy, Nazwa - Rzeczy Swiete!! Szacunek za takie dzialanie!! Pozdrawiam
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

hanys1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 455
Rejestracja: 30 sie 2002, o 16:01
Kontakt:

#29 Post autor: hanys1920 » 8 paź 2002, o 21:59

brawo panie prezesie w tej sprawie zgadzamy się w 100% tak trzymac .nawet gdyby miało nas to kosztowac gre w 5 lidze.pozdrawiam prezdesa i dzięki za aktywne uczestnictwo na forum dziekuje
MOIM DOMEM GÓRNY Śląsk MOIM ŻYCIEM RUCH Chorzów

www.wolnyposredni.pl

ord

#30 Post autor: ord » 9 paź 2002, o 08:59

zmiana nazwy jest durnym pomyslem i robia tak sponsorzy malo powazni ktorzy przychodza do klubu jak jest na fali ale jak juz im nie idzie to robia odwrot i klub zostaje na lodzie tak bylo do tej pory powazny sponsor przychodzi do klubu i daje logo na koszulce i bandy i to mu powinno wystarczyc a nie z butami wlazi do nazwy
ja za duzo nie mowie w tym temacie bo sam kiedys jezdzilech na Naprzod Janow ale 4 lata temu przestali istniec a teraz reaktywowali go jako jakis HUKS Naprzod Pawlowski Janow sam jestem ciekaw czy cos z tego bedzie

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dako, Google Adsense [Bot], JoKeRoNŁ, Kiler1989, Rafal1920, sivy35 i 268 gości