Ruch Chorzów - Odra Opole 29.10.2017 18:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
MNCH
Posty: 1674
Rejestracja: 30 mar 2008, o 16:31
Lokalizacja: Wielkie Hajduki/Nowe Chechło
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Odra Opole 29.10.2017 18:00

#151 Post autor: MNCH » 30 paź 2017, o 09:18

Gratulacje dla zawodników i sztabu szkoleniowego.
Z tym awansem to ochłońcie .
PyRsk
Kiedys to piesci decydowaly kto jest najlepszy a nie kto ulozy lepiej karteczki albo pojedzie w wiekszej liczbie na wyjazd

scaneRboy
Posty: 8298
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Odra Opole 29.10.2017 18:00

#152 Post autor: scaneRboy » 30 paź 2017, o 09:39

może Gucio ma jeszcze gdzieś w rękawie interesującego napadziora.

Z tym przygotowaniem fizycznym to bym nie przesadzał, bo można łatwo przedobrzyć.

- ostatnio oceniamy formę piłkarzy po derbach z gejami, gdzie był to trzeci mecz w jednym tygodniu, z czego pierwsza połowa rozegrana w pełnym zwarciu na dużej prędkości,
- wg teorii często powtarzanej przez śp. Wielkoszyńskiego wytrzymałość jest wrogiem szybkości i co się z tym wiąże:
- kadra naszego zespołu jest bardzo młoda, to nie są organizmy, które pociągną całą rundę na idealnie równym poziomie,
- w tym składzie nie przepracowano ani jednego pełnego cyklu,
- taktyka, jeśli sztab zna aktualne możliwości fizyczne ludzi może odpowiednio korygować taktyke w taki sposób, aby najsłabsze punkty pozostały ukryte. Nigdzie nie jest powiedziane, że musimy na***rdalać od pierwszej do ostatniej minuty.

Przyglądałem się wczoraj Przybeckiemu. Nie mam do niego żadnych pretensji, ale było widać że nie grało mu się wczoraj dobrze, tak jak pisze, to nie są pretensje, bo ten chłopak daje z siebie wiele, ale jego wczorajsza dyspozycja może być zwiastunem problemów.

scaneRboy pisze:
jeśli awans jest możliwy, należy o niego walczyć
sorry, że swój tekst wklejam, ale sprowadza się to do tego, że starać się wygrać każdy mecz
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

adamo
Posty: 208
Rejestracja: 15 mar 2008, o 17:49
Lokalizacja: chorzow

Re: Ruch Chorzów - Odra Opole 29.10.2017 18:00

#153 Post autor: adamo » 30 paź 2017, o 09:53

ja siedzialem w domu i powiem ze Ruch ma jednak ,,kawal,, kibicow...w taka pogode na takim stadionie na takim miejscu w tabeli...brawo kibice Ruchu.
Adam

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Odra Opole 29.10.2017 18:00

#154 Post autor: grzej » 30 paź 2017, o 11:17

S_Klimzowiec pisze:szacunek dla trenera gości.. wielkie słowa.
Pozytywny facet. Nie chodzi o wypowiedzi, ale sposób zachowania na konferencji. Podkreślał dobrą współpracę z D.Fornalakiem z czasów Polonii, nawet nie chodzi o wypowiedzi o nas, ale ogólnie o meczu. Bez jakieś ściemy, kiedy sporo trenerów to buce o wybujałym ego (jak np. ten z Rakowa albo z Puszczy) to Smyła duża kultura.
historiaruchu.pl

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10145
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Odra Opole 29.10.2017 18:00

#155 Post autor: jajo » 30 paź 2017, o 11:53

scaneRboy pisze:może Gucio ma jeszcze gdzieś w rękawie interesującego napadziora.
ja to licze, ze z rekawa teraz bedzie wyciagal Rocha. Gucio w Grecji jednak nazwiskiem byl tylko pilkarskim, Rocha to nazwisko trenerskie. Licze, ze jakas solidna 9 sie wpadnie do nas odbudowac na wiosne.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

scaneRboy
Posty: 8298
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Odra Opole 29.10.2017 18:00

#156 Post autor: scaneRboy » 30 paź 2017, o 12:16

;)

może na razie nie rozwijajmy tego tematu.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

ruchfans
Posty: 1291
Rejestracja: 23 mar 2003, o 14:24
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Odra Opole 29.10.2017 18:00

#157 Post autor: ruchfans » 30 paź 2017, o 12:34

jajo pisze:
scaneRboy pisze:może Gucio ma jeszcze gdzieś w rękawie interesującego napadziora.
ja to licze, ze z rekawa teraz bedzie wyciagal Rocha. Gucio w Grecji jednak nazwiskiem byl tylko pilkarskim, Rocha to nazwisko trenerskie. Licze, ze jakas solidna 9 sie wpadnie do nas odbudowac na wiosne.
Igor Sypniewski pewnie by poprawił morale w drużynie:-) Znają się dobrze z Grecji
-----=====NA ZAWSZE Z RUCHEM=====-----

Awatar użytkownika
jurek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1329
Rejestracja: 24 lut 2008, o 15:01
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Odra Opole 29.10.2017 18:00

#158 Post autor: jurek » 30 paź 2017, o 12:50

ruchfans pisze:
jajo pisze:
scaneRboy pisze:może Gucio ma jeszcze gdzieś w rękawie interesującego napadziora.
ja to licze, ze z rekawa teraz bedzie wyciagal Rocha. Gucio w Grecji jednak nazwiskiem byl tylko pilkarskim, Rocha to nazwisko trenerskie. Licze, ze jakas solidna 9 sie wpadnie do nas odbudowac na wiosne.
Igor Sypniewski pewnie by poprawił morale w drużynie:-) Znają się dobrze z Grecji
A tyn to sie jeszcze nie zapił na smierć?

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Odra Opole 29.10.2017 18:00

#159 Post autor: szogun » 30 paź 2017, o 13:08

https://www.transfermarkt.com/theofanis ... eler/16402 Tego wezmy. Na piłkarsko emerytura :)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

baytel
Posty: 141
Rejestracja: 21 wrz 2017, o 08:12

Re: Ruch Chorzów - Odra Opole 29.10.2017 18:00

#160 Post autor: baytel » 30 paź 2017, o 17:43

Oba gole Markovicia zostały strzelone praktycznie z tego samego miejsca na boisku, z tego samego rogu, nawet podobne ruchy ciałem wykonywał. Kopia :P

maciek1973
Posty: 1642
Rejestracja: 18 paź 2007, o 15:47
Lokalizacja: Fryncita

Re: Ruch Chorzów - Odra Opole 29.10.2017 18:00

#161 Post autor: maciek1973 » 30 paź 2017, o 18:08

scaneRboy pisze:może Gucio ma jeszcze gdzieś w rękawie interesującego napadziora.

Z tym przygotowaniem fizycznym to bym nie przesadzał, bo można łatwo przedobrzyć.

- ostatnio oceniamy formę piłkarzy po derbach z gejami, gdzie był to trzeci mecz w jednym tygodniu, z czego pierwsza połowa rozegrana w pełnym zwarciu na dużej prędkości,
- wg teorii często powtarzanej przez śp. Wielkoszyńskiego wytrzymałość jest wrogiem szybkości i co się z tym wiąże:
- kadra naszego zespołu jest bardzo młoda, to nie są organizmy, które pociągną całą rundę na idealnie równym poziomie,
- w tym składzie nie przepracowano ani jednego pełnego cyklu,
- taktyka, jeśli sztab zna aktualne możliwości fizyczne ludzi może odpowiednio korygować taktyke w taki sposób, aby najsłabsze punkty pozostały ukryte. Nigdzie nie jest powiedziane, że musimy na***rdalać od pierwszej do ostatniej minuty.

Przyglądałem się wczoraj Przybeckiemu. Nie mam do niego żadnych pretensji, ale było widać że nie grało mu się wczoraj dobrze, tak jak pisze, to nie są pretensje, bo ten chłopak daje z siebie wiele, ale jego wczorajsza dyspozycja może być zwiastunem problemów.

scaneRboy pisze:
jeśli awans jest możliwy, należy o niego walczyć
sorry, że swój tekst wklejam, ale sprowadza się to do tego, że starać się wygrać każdy mecz
Nie widzę różnicy w tej lidze w poziomie gry Miedzi (1 m.) i np. Stomilu. Ale najpierw zapewnijmy sobie utrzymanie, do czego jeszcze dużo brakuje.

A co by było, gdyby nie -5 i zakaz transferowy? Sprawdźcie pozycję Ruchu w tabelki z np. 8-ma punktami więcej (22 pkt.)!

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Odra Opole 29.10.2017 18:00

#162 Post autor: viperR » 30 paź 2017, o 18:10

maciek1973 pisze:
scaneRboy pisze:może Gucio ma jeszcze gdzieś w rękawie interesującego napadziora.

Z tym przygotowaniem fizycznym to bym nie przesadzał, bo można łatwo przedobrzyć.

- ostatnio oceniamy formę piłkarzy po derbach z gejami, gdzie był to trzeci mecz w jednym tygodniu, z czego pierwsza połowa rozegrana w pełnym zwarciu na dużej prędkości,
- wg teorii często powtarzanej przez śp. Wielkoszyńskiego wytrzymałość jest wrogiem szybkości i co się z tym wiąże:
- kadra naszego zespołu jest bardzo młoda, to nie są organizmy, które pociągną całą rundę na idealnie równym poziomie,
- w tym składzie nie przepracowano ani jednego pełnego cyklu,
- taktyka, jeśli sztab zna aktualne możliwości fizyczne ludzi może odpowiednio korygować taktyke w taki sposób, aby najsłabsze punkty pozostały ukryte. Nigdzie nie jest powiedziane, że musimy na***rdalać od pierwszej do ostatniej minuty.

Przyglądałem się wczoraj Przybeckiemu. Nie mam do niego żadnych pretensji, ale było widać że nie grało mu się wczoraj dobrze, tak jak pisze, to nie są pretensje, bo ten chłopak daje z siebie wiele, ale jego wczorajsza dyspozycja może być zwiastunem problemów.

scaneRboy pisze:
jeśli awans jest możliwy, należy o niego walczyć
sorry, że swój tekst wklejam, ale sprowadza się to do tego, że starać się wygrać każdy mecz
Nie widzę różnicy w tej lidze w poziomie gry Miedzi (1 m.) i np. Stomilu. Ale najpierw zapewnijmy sobie utrzymanie, do czego jeszcze dużo brakuje.

A co by było, gdyby nie -5 i zakaz transferowy? Sprawdźcie pozycję Ruchu w tabelki z np. 8-ma punktami więcej (22 pkt.)!
Równie dobrze z tymi -5 mogło być +4/+5 więcej, teraz to już gdybanie tylko..
jest jak jest.. w piątek muszą być 3 pkt bo jak nie to znowu robota na nic bo znowu nam ucieknie ogon..

maciek1973
Posty: 1642
Rejestracja: 18 paź 2007, o 15:47
Lokalizacja: Fryncita

Re: Ruch Chorzów - Odra Opole 29.10.2017 18:00

#163 Post autor: maciek1973 » 30 paź 2017, o 18:31

adamo1289 pisze:
Rafał19R20 pisze:
S_Klimzowiec pisze:najważniejsza wiara 13 pkt do awansu..
Panowie ochlonmy z tymi oczekiwaniami "awansu"
realistycznie nie do zrobienia w tym sezonie..
Nie sadzicie chyba ze bedziemy non stop wygrywac a czolowka przegrywac..
Naszym celem spokojnie aie utrzymac scementowac i wzmonic druzyne i na przyszly rok powalczyc o ekstraklase...

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Pytanie tylko, kto chce awansować z tej I ligowej ferajny oprócz nas ;)
Działacze Gieksy, bo piłkarze już nie...

Harpo
Posty: 3358
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Odra Opole 29.10.2017 18:00

#164 Post autor: Harpo » 30 paź 2017, o 21:05

Właśnie... Kibice GKS też byli święcie przekonani, ze wszyscy chcą powrotu do ex. Rzeczywistość byłą brutalna.
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
lukasz1
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 310
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 21:30
Lokalizacja: Katowice-Tauzen
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Odra Opole 29.10.2017 18:00

#165 Post autor: lukasz1 » 30 paź 2017, o 22:44

Rzadko piszę, ale teraz korci mnie niemiłosiernie i muszę to napisać. Od kilku kolejek przyglądam się dokładniej Mello, bo moim zdaniem to jest typ piłkarza, którego u nas nie było od bardzo dawna. Technicznie bije na głowę całą kadrę I zespołu chyba nawet z sezonów wicemistrzowskiego i 3 miejsca. Do tego jest szybki, całkiem silny jak na swoje warunki, walczy i potrafi odebrać piłkę. Dobrze bije stałe fragmenty gry, szuka gry... Pewnie wg. niektórych na wyrost, ale mi on mocno stylem przypomina niejakiego Meliksona jak grał w Wiśle...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bialy, elquatro, Google Adsense [Bot], J_Klimzowiec, k0ciak, kibol-siem-ce, Konrad, krzysiek..., Majestic-12 [Bot], Marek Nowak, threeco i 133 gości