Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 18.09.2017 godz. 19:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
gringo21
Posty: 250
Rejestracja: 20 cze 2008, o 00:04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 18.09.2017 godz. 19:00

#226 Post autor: gringo21 » 19 wrz 2017, o 20:02

Stasiu19R20 pisze:
kattowitz pisze:Mom pytanie do tych co chcom Ruchu w 4 lidze. Rozumia że ogłoszomy upadłość i czy momy prawo do nazwy Ruch Chorzów i do R-ki?
a teraz mamy eRkę?
byłby to nowy twór. Z inna nazwa i herbem. Co w takim wypadku z pucharami i medalami o które walczyli w naszej historii wybitni piłkarze?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
TYLKO RUCH !!!!

Awatar użytkownika
setnik
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 545
Rejestracja: 22 lis 2009, o 08:20
Lokalizacja: Świetochlowice
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 18.09.2017 godz. 19:00

#227 Post autor: setnik » 19 wrz 2017, o 20:05

Pawel pisze:To jest k**** niesamowite!
Dostajemy 2 hojne prezenty w postaci czerwonej kartki i gola samobójczego, a i tak mecz zdupcony.
Nasze "strzelby" nie potrafią ani strzelać głową (zmarnowali chyba ze 4 "setki" wczoraj), ani ukąsić z dystansu i rzutu wolnego, więc jedyne szanse na bramkę to kontra, strzał życia, albo jakaś chaotyczna kopanina w polu karnym. To nie wystarczy na utrzymanie, nie mówiąc o awansie.
Jak widzę boiskowe poczynania Trojaka, to zaczynam tęsknić za Stawarczykiem, który zawsze był dla mnie synonimem piłkarskiego drewna.
Swoją drogą - nie wiem co Bonin robi w I lidze, musi chyba mieć jakiś bajeczny kontrakt, bo jest lepszy niż 90% grajków z ekstraklapy.
Nie wiem na ch** my w ogóle gramy w tej lidze? Trzeba było zacząć od czwartej z ustabilizowaną sytuacją finansową. Dupcenie o sponsorze jest idiotyczne. Nie mamy porządnego sponsora od czasów Rogali (Samsung), więc tym bardziej nie będziemy go mieli teraz. Sponsor chce własne pieniądze inwestować w drużynę i delektować się efektami, a nie płacić na spłatę cudzych długów w klubie, gdzie do każdej złotówki ustawia się kolejka wierzycieli, kończąca się na wysokości Gazowni na Świonach. Same odsetki to pewnie z 5 milionów rocznie, a niektórzy tu dupcą o spadkach wpływów z marketingu w przypadku gry w 4 lidze.
Powinniśmy zacząć od 4 ligi z czystym kontem, wy***ać Gucia, Argentyńczyka, Trojanów i zacząć powolny, ale stabilny rozwój. Pamiętam jak GKS poleciał do 4 ligi i wówczas przeżyli swój najlepszy okres kibicowski i marketingowy - wolę łojenie wszystkich po 5:0 w 4 lidze i powrót do domu w dobrym humorze, niż cykliczne agrowpierdole w pierwszej, co i tak skończy się czwartą ligą, tylko stracimy 2 lata czasu i "utrzymamy" całe zadłużenie.
Paweł, mądrze tutaj prawisz jednak jak najebali my tych długów to trzeba je spłacić!!! Nie m dróg na skróty, nie ma. Można się poddać i paść na kolana ale każdy z nas żyje tym potencjałem kibicowskim ,który ma być liczony tysiącach ,a który ma utrzymać ten klub na powierzchni. Wszyscy śpiewają Ruch to my a nie wy!!! Ino kto to jest ten Ruch? Te parę kafli fanatyków na meczu? Czy Ci wszyscy kibice przed tv w trzymający nogi w laciach? Ten klub upadnie i tylko przekonanie i wiara nas kibiców może to zatrzymać!!! Chcesz żeby twoje dzieci za parę lat jeździli na mecze do Zabrza na Górnik bo Twój pomysł z 4 ligą w Chorzowie nie będzie dla nas nich "atakcyny"? Tu teraz trzeba walczyc dla dobra naszego Ruchu. Mamy straty 11 pkt do miejsca które daje utrzymanie jest to w symulacji 6 kolejek kolejnych zwycięstw. Pozostało 25 kolejek!!! Do roboty ku***!!!

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2884
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 18.09.2017 godz. 19:00

#228 Post autor: HullCityFC » 19 wrz 2017, o 20:07

Mozna powtorzyc myk szczewolandu i wyblagac miasto by wszystko splacilo

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1556
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 18.09.2017 godz. 19:00

#229 Post autor: Rafał19R20 » 19 wrz 2017, o 20:59

gringo21 pisze:
Stasiu19R20 pisze:
kattowitz pisze:Mom pytanie do tych co chcom Ruchu w 4 lidze. Rozumia że ogłoszomy upadłość i czy momy prawo do nazwy Ruch Chorzów i do R-ki?
a teraz mamy eRkę?
byłby to nowy twór. Z inna nazwa i herbem. Co w takim wypadku z pucharami i medalami o które walczyli w naszej historii wybitni piłkarze?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
wystarczy zmiana np. na HKS RUCH Chorzów
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11961
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 18.09.2017 godz. 19:00

#230 Post autor: Ozor » 19 wrz 2017, o 21:11

czy dzisiaj ktoś mówi że Lech to nie ten Lech który zdobywał tytuły, Widzew to nie ten Widzew który grał z Atletico w LM a może z racji tego że zmieniono logo , znak klubowy Juve to nie to Juve .
Nikt o tym nie pamięta i nie będzie chciał pamiętać że jedni kupili licencję a drudzy pozbyli się długów bankrutując historia i kibice będą z nimi choć pewnie dociekliwi kronikarze będą innego zdania.
Panowie jeśli ktoś zna lepsze realne rozwiązanie na wyjście z długów chętnie przeczytam tylko proszę oszczędzić mi gadania nowego prezesa który kibicem Ruchu jest ale powtarza jeszcze większe fantazje jak siedzący w pudle D.S.
Kolego setnik
mądrze tutaj prawisz jednak jak najebali my tych długów to trzeba je spłacić!!! Nie m dróg na skróty, nie ma.
uczestniczyłeś w procederze zadłużania klubu ? ja nie i nie odniosłem z tego tytułu żadnych materialnych korzyści w przeciwieństwie do ludzi którzy wtedy władali klubem więc proszę nie wrzucaj mnie do jednego worka z nimi.

Awatar użytkownika
smile
Posty: 268
Rejestracja: 22 lip 2010, o 23:45
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 18.09.2017 godz. 19:00

#231 Post autor: smile » 19 wrz 2017, o 21:42

Poczytejcie się jak wyglądo sprawa Polonii Bytom, pzpn już nie jest takie chętne na zagrywki z nowo-starymi klubami, bo trocha milionów już ich takie machloje kosztowały. Prawo związkowe pzpn jest w wielu kwestiach niedopasowane do prawa powszechnego. Myśla, że komu jak komu, ale nom by na ręka nikt nie poszedł i mieli by my to wypominane do końca życia.

Wracając do szpilu.
Trocha już tak mom, że nie potrafia się na nich nerwować. Czułech, że jak się cofną po tym 1;0 to bydzie wpierdziel, ale jakby ktoś aktora z "Dlaczego Ja" wciepnął do hollywood to tyż by to tak wyglądało. Tym razem więcej żalu mom do trenerów niż do zawodników.

Ten prawy obrońca ewidentnie pomylił powołania, on w ogóle groł kajś na obronie? On mi bardziej na pomocnika wyglądo, ale cóż... Szkoda tej zmiany Kowalczyka, bo jak wloz Trojak to napięcie na obronie było tak srogie, że Walski się cofoł aż za naszych obrońców. Miły to już chyba kolegów w szatni nie mo, bo im tak nawciepywoł podczas tego szpilu.

W pierwszej połowie bardzo mi się podobała gra po lewej stronie, Balicki często tam schodził i nawet na jeden kontakt po 3/4 fajne podania tam szły. Na plus na pewno Przybecki, który do 60/70 był chyba najaktywniejszy u nos, ale nerwy mu siadły i potem odpuścił. Mello też całkiem fajnie wyglądoł i widać było, że się z Przybeckim zaczynają rozumieć, kompletnie nie rozumia zmiany Mello na Zawala.
I musza napisać, że pierwszy roz podobała mi się gra Walskiego. Ten synek na serio chcioł i tyle razy co on Urbańczykowi dupa uratoł w tym szpilu to na prowdy cieżko policzyć. Maciek trocha zagubiony w tym szpilu.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10129
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 18.09.2017 godz. 19:00

#232 Post autor: jajo » 19 wrz 2017, o 23:33

pamietam takie stwierdzenie, ktore sie prawie zawsze pojawialo tutaj "moga przegrywac, ale po walce". Nikt mi nie powie, ze ta druzyna nie walczy. Traci frajerskie bramki, ale za***rdala, jezdzi na dupach. Po zawodnikach tez nie widac, zeby to splywalo, wrecz przeciwnie - strach przed kolejna porazka raczej paralizuje w koncowkach. Mysmy ten mecz na trybunach tez przegrali. Po straconym golu jak byla potrzeba najglosniejszego, fanatycznego dopingu, przeszywajaca cisza. Spiewac przy 3-0 to ku*** kazdy potrafi. Przez brak zorganizowanego dopingu przebijaly sie gwizdy, ktore mogly potegowac nerwowosc i strate kolejnego gola.
Nie, nie twierdze, ze przegralismy ten mecz bez kibicow. Uwazam, tylko ze wypada byc sprawiedliwym przed soba. Dalismy tak samo dupy w koncowce jak pilkarze i jak przez lata mowilismy, ze podstawa ma byc walka, to teraz wyzywanie tej nie majacej wynikow, ale walecznej druzyny jest zwyczajnie niesprawiedliwe. Bo te chlopaki, ktore sa na boisku, np. Balicki w zaden sposob nie odpowiadaja za sytuacje w klubie, a staja sie rynsztokiem na frunstracje, ktora kibice gromadza od dluzszego czasu.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Elmer
Posty: 10356
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 18.09.2017 godz. 19:00

#233 Post autor: Elmer » 19 wrz 2017, o 23:55

Kibice też mają dość, od prawie 1,5 roku (od czas awansu do ósemki) lecimy coraz niżej, non stop zbieramy historyczne szmary. W Chorzowie kibic zawsze był wymagający, walkę docenia, ale nie może docenić kolejnej frajerskiej straty punktów w sytuacji kiedy jesteśmy dużo lepszym zespołem.

I to ostatnie zdanie jest dla mnie jedynym światełkiem w tunelu. Z drugiej strony jak się patrzy ile meczów w ten sposób już przewalili to trudno wierzyć, że kolejnego w ten sam sposób nie zwalą. Jeśli przegrywa się w taki sposób raz czy dwa razy to można uznać za przypadek. Jednak jeśli dzieje się tak po raz piąty czy szósty to coś tu jest nie tak.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
waRan1920
Posty: 208
Rejestracja: 17 mar 2007, o 23:21
Lokalizacja: K-ce / RSL
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 18.09.2017 godz. 19:00

#234 Post autor: waRan1920 » 20 wrz 2017, o 06:22

Muszymy uzbroić sie w cierpliwosc.
Szmarów nie dostajemy, a "jedynie" frajersko oddajemy mecze w końcówce. Mam nadzieje że płacimy frycowe za zmiany w drużynie.
Oby przebudzenie nie nadeszło zbyt późno.
: : : Wielka Niebieska eRka : : :

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10265
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 18.09.2017 godz. 19:00

#235 Post autor: gerhat » 20 wrz 2017, o 06:59

jsjo też mi sie marzy doping jak na San Siro ale ta drużyna przegrywała zarówno jak grali bez kibiców jak i przy fantastycznym jak na realia I ligi dopingu w Bielsku, zatem jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Twierdzenia że porażki nie mają znaczenia o ile jeżdżą na dupach są do przyjęcia przez kibica tylko wtedy jak drużyna punktuje co najmniej co drugi mecz a nie jak na 21 meczy wygrywamy 1 (słownie jeden) którego nota bene nikt z kibiców nie widział na własne oczy.
Nie podpieraj tego dziadostwa twierdzeniami które są nieadekwatne do aktualnej sytuacji.
Dziadostwo (mowię o sytuacji sportowej a nie o tym że Balicki czy Słoma ładnie kiwnął albo przyjął piłkę) trzeba umieć nazwać dziadostwem, a jego przyczyny leżą w finansach i błędach zarządzania zarówno poprzedniej jak i obecnej ekipy rządzącej klubem. Można sie spierać czy lepszy był złodziej czy mitoman schizofrenik - nad gustami jak to mówią się nie dyskutuje ale bez dyskusji jest to że zarówno jeden jak i drugi ciągną ten klub w przepaść

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

miechowiner13
Posty: 1358
Rejestracja: 14 lis 2013, o 09:37
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 18.09.2017 godz. 19:00

#236 Post autor: miechowiner13 » 20 wrz 2017, o 07:10

Dopóki będzie ten sztab trenerski nie ma szans na zmiany, przecież nikt mi nie powie, że to nie Warzycha nadal wszystko ustala, Rocha ma po prostu odciągnąć od Gucia niezadowolenie kibiców. Gucio jest piłkarską legendą naszego klubu i taką powinien pozostać, bo jako trener naprawdę trudno szukać gorszego w naszej historii. Pewnie ktoś był, kto wystąpił w jakimś pojedynczym zastępstwie i przegroł i mo 100% porażek, czy za Fornalika T. też nie powalali ale takich wyników w takim okresie chyba jeszcze nie było.

Ta kadra jest słaba to wiemy, ale przeciwnicy też jakoś nie wiele grają, a jednak w końcowym rozrachunku trzy punkty zdobywają.

Awatar użytkownika
robbo2k
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1088
Rejestracja: 21 cze 2010, o 09:52
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 18.09.2017 godz. 19:00

#237 Post autor: robbo2k » 20 wrz 2017, o 09:32

JPeeF pisze:Ino ze jo by nawet nie był pewny tego "łojenia" po 5:0.
Zresztom nikt nie jest w stanie przewidzieć jakby to było?
[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Milion złotych wystarczy do zbudowania czołowej drużyny w IV lidze na miarę awansu.
Tymczasem problem jest taki iz miasto wpompowało w Ruch 20 mln a długi jak były tak są.
Przy przychodach na poziomie 4mln rocznie to nie tylko nie starcza na drużynę ale na odsetki.
Ruch nie był wstanie spłacać długów w ekstraklasie a co dopiero w pierwszej lidze.

Jeśli Ruch ma zostać jak jest to potrzeby jest ktoś z realnymi pieniędzmi w gotówce.
Najpierw wyprostować finanse, potem skroić drużynę.

Mim zdaniem zadanie jest jasne albo ktoś wykłada gotówką albo zamykamy interes i miasto buduje klub od zera (przejmuje prawa, do nazwy i herb) i szuka nowego właściciela/współwłaściciela po jednym sezonie w IV lidze
Akcjonariusz Ruch Chorzów S.A
Współwłaściciel FC United of Manchester

Awatar użytkownika
JPeeF
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 192
Rejestracja: 12 paź 2009, o 18:04
Lokalizacja: tam gdzie miejsca brak.
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 18.09.2017 godz. 19:00

#238 Post autor: JPeeF » 20 wrz 2017, o 12:14

Szczerze wątpia w to ze ktokolwiek wyłoży bańka na nos w 4 lidze i jeszcze bardzij wątpia ze miasto nom pomoże. Nie że widza wszystko w czarnych kolorach bo z reguły zech je fest pozytywny. Poprostu jakos nie chce mi sie wierzyć ze miasto by nom tak pomagało. Bardzij mi sie wydaje ze poszli by my w kierunku Polonii Bytom. Ale to je ino moje zdanie.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
smile
Posty: 268
Rejestracja: 22 lip 2010, o 23:45
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 18.09.2017 godz. 19:00

#239 Post autor: smile » 20 wrz 2017, o 12:26

JPeeF pisze:Szczerze wątpia w to ze ktokolwiek wyłoży bańka na nos w 4 lidze i jeszcze bardzij wątpia ze miasto nom pomoże. Nie że widza wszystko w czarnych kolorach bo z reguły zech je fest pozytywny. Poprostu jakos nie chce mi sie wierzyć ze miasto by nom tak pomagało. Bardzij mi sie wydaje ze poszli by my w kierunku Polonii Bytom. Ale to je ino moje zdanie.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Jestech niestety podobnego zdania, tym bardziej, że w naszym przypadku nawet nie ma szans na zaczynanie od zera, bo na start muszemy naszporować na odkupienie eRki, a kto wie jaką kwotą jest obciążona? Może być tak, że największy dług jest właśnie tam i co wtedy? Do tego brak perspektyw na stadion i momy gwarancja permanentnej śmierci... Chca ino przypomnieć, że w 4 lidze gro Śląsk Świętochłowice, z kerym my mieli fest problemy na sparingu... Człowiek by chcioł wierzyć w cuda, ale sam nawet cuda mogą nie pomóc :zdegustowany:

Harpo
Posty: 3336
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 18.09.2017 godz. 19:00

#240 Post autor: Harpo » 21 wrz 2017, o 10:19

Oglądnąłem skrót z meczu. Nieuznany gol też był raczej po strzale samobójczym - sędzia powinien uznać, choć nasz zawodnik "absorbował uwagę bramkarza/obrońcy". Zdarza się.
Natomiast z multum akcji normalna drużyna i dobry (!) napastnik powinien zdobyć 4-5 goli. Strzały wysoko nad poprzeczką czy podania do bramkarza nie powinny się zdarzać.

Co do kibiców i dopingu w końcówce: po straconym golu ZNOWU w końcówce po prostu nas zatkało.
Jednym "dopingiem" było hasło - "to jest k..a niemożliwe!"
Ileż można...?
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dako, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hebel, HullCityFC, koRnik, NG1920, OLSZA, tynbydziedobry i 88 gości