Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Mazy R
Posty: 209
Rejestracja: 20 paź 2009, o 02:46
Lokalizacja: Siemce/Batory
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#151 Post autor: Mazy R » 16 wrz 2017, o 09:58

scaneRboy pisze:Na gre tez.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Dobrze piszesz. Zeby kozdy dol z siebie max to bedzie konkret! Wogole mlyn na prostej musiol w koncu odpalic...juz to bylo tyla lot walkowane zeby wykorzystac prosto.. ale niestety jeszcze duzo ludzi mimo ze lata lazi na Ruch to nie rycy na maksa.. ale napewno jest dobrze. Bylech zaskoczony ze w tako pogoda i w czwortek dobro liczba..mysla ze przy sobocie bylby rozpierdol :) pilkarze napewno poczuli wsparcie i czuja juz swoje mozliwosci ze nie sa slabi. Brakuje odrobina cwaniactwa i spokoju..

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

WicheR1920
Posty: 14
Rejestracja: 11 cze 2017, o 18:18
Lokalizacja: Bykowina/ Białobrzegi
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#152 Post autor: WicheR1920 » 16 wrz 2017, o 12:33

ja osobiście z liczby jak na deRby nie jestem zadowolony nawet to że mecz był w czwartek
PyjteR

Awatar użytkownika
niebieski19962
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 283
Rejestracja: 8 maja 2010, o 19:22
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#153 Post autor: niebieski19962 » 16 wrz 2017, o 15:19

Ochłonąłem już po szpilu i jestem zmuszony napisać cokolwiek.

Szkoda końcówki, widać było przy tym rogu nie było zawziętości i brak organizacji. Szkoda, ale po części gra i zaangażowanie mi się podobało.

Głownie chce się odnieść do spraw kibicowskich ostatnich dni.. Doping na dobrym poziomie, same plusy w organizacji ale jak my możemy protestować publicznie dot cen biletów?! Takie sprawy załatwia się między sobą a nie robi zbędny szum! Wychodzimy na biednych, płaczących o wszystko kibiców. Klub jest w cięzkiej sytuacji i musimy tymi paroma zl go wspierać... Jeżeli cena 35 jest duża to można porozmawiać z Prezesem i władzami i napewno pojdą na ręke... Kolejna sprawa to wymiana uprzejmości.. Wstyd jesli po umiejętnej wymianie zdań od razu cała prosta i 10na śpiewa o ich Matkach... GDZIE MAMY SZACUNEK? Wstyd mi było gdy będąc z starszą osobą słyszę że kiedyś tego nie było.. Jeszcze gorzej że banda patologii się cieszy "dowalając" tak komus.. Panowie nie tędy droga. Żałosne jest obrażanie ich matek... Żaden sponsor takich rzeczy tolerował nie będzie.

TYLE - czytając to jednej z drugim zastanówcie się głębiej co mam na myśli bo pewnie masz teraz wrzutę na mnie że piszę prawdę.
Pierwszy mecz: Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 4:0 10.05.2008
https://www.youtube.com/watch?v=bTE1ru0GVD4 --> ;)

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4468
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#154 Post autor: _BiADACZ_ » 16 wrz 2017, o 16:10

Jakoś sponsorzy w Lechiach, Legiach, Lechach i innych ŁKS-ach czy Pogoniach tolerują wyzwiska (nawet i gorsze). Co to za pi***olenie, że przez wyzwiska nie ma sponsora, dej spokój chopie.
Jeśli słyszałeś pierwszy raz tą "przyśpiewkę", to chyba mało meczów zaliczyłeś.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

heinRich
Posty: 4228
Rejestracja: 24 mar 2010, o 09:41
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#155 Post autor: heinRich » 16 wrz 2017, o 17:30

To, że sponsory życie kibicowskie majom kajś to sie zgodza. ,,Przyśpiewka" za to, do ambitnych niy należy i tu sie chyba zgodzisz :P

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7944
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#156 Post autor: Scypion » 16 wrz 2017, o 17:45

Serio ktoś uwaza, że na tym meczu był dobry doping? Mniej pozdrowień więcej dopingu proRuch. I mniej krzyczec - więcej śpiewać.

Awatar użytkownika
19Wariat20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 719
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 13:14
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#157 Post autor: 19Wariat20 » 16 wrz 2017, o 19:45

niebieski19962 pisze:Ochłonąłem już po szpilu i jestem zmuszony napisać cokolwiek.

Szkoda końcówki, widać było przy tym rogu nie było zawziętości i brak organizacji. Szkoda, ale po części gra i zaangażowanie mi się podobało.

Głownie chce się odnieść do spraw kibicowskich ostatnich dni.. Doping na dobrym poziomie, same plusy w organizacji ale jak my możemy protestować publicznie dot cen biletów?! Takie sprawy załatwia się między sobą a nie robi zbędny szum! Wychodzimy na biednych, płaczących o wszystko kibiców. Klub jest w cięzkiej sytuacji i musimy tymi paroma zl go wspierać... Jeżeli cena 35 jest duża to można porozmawiać z Prezesem i władzami i napewno pojdą na ręke... Kolejna sprawa to wymiana uprzejmości.. Wstyd jesli po umiejętnej wymianie zdań od razu cała prosta i 10na śpiewa o ich Matkach... GDZIE MAMY SZACUNEK? Wstyd mi było gdy będąc z starszą osobą słyszę że kiedyś tego nie było.. Jeszcze gorzej że banda patologii się cieszy "dowalając" tak komus.. Panowie nie tędy droga. Żałosne jest obrażanie ich matek... Żaden sponsor takich rzeczy tolerował nie będzie.

TYLE - czytając to jednej z drugim zastanówcie się głębiej co mam na myśli bo pewnie masz teraz wrzutę na mnie że piszę prawdę.
Jak prezes niy chce dialogu z kibicami to cza publicznie protestować co do cen biletów.Klub je w ciężkiej sytuacji i uwierz co te pora tys zł za szpil go niy uratuje.No chyba co mosz 15 lot i w to wierzysz co inksze godajom.
A co do wymiany uprzejmości.Było jest i bydzie.To niy tyjater kufa mać.Pewnie łaźmy na szpile niy dopingujmy niy wyzywejmy sie i siedźmy razym obok siebie.Tego chcesz? Chciołbyś coby tysko fana wisiała obok naszych? Normalnie niy do góry kołami,tego chcesz?

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7944
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#158 Post autor: Scypion » 16 wrz 2017, o 19:58

19Wariat20 pisze:
niebieski19962 pisze:Ochłonąłem już po szpilu i jestem zmuszony napisać cokolwiek.

Szkoda końcówki, widać było przy tym rogu nie było zawziętości i brak organizacji. Szkoda, ale po części gra i zaangażowanie mi się podobało.

Głownie chce się odnieść do spraw kibicowskich ostatnich dni.. Doping na dobrym poziomie, same plusy w organizacji ale jak my możemy protestować publicznie dot cen biletów?! Takie sprawy załatwia się między sobą a nie robi zbędny szum! Wychodzimy na biednych, płaczących o wszystko kibiców. Klub jest w cięzkiej sytuacji i musimy tymi paroma zl go wspierać... Jeżeli cena 35 jest duża to można porozmawiać z Prezesem i władzami i napewno pojdą na ręke... Kolejna sprawa to wymiana uprzejmości.. Wstyd jesli po umiejętnej wymianie zdań od razu cała prosta i 10na śpiewa o ich Matkach... GDZIE MAMY SZACUNEK? Wstyd mi było gdy będąc z starszą osobą słyszę że kiedyś tego nie było.. Jeszcze gorzej że banda patologii się cieszy "dowalając" tak komus.. Panowie nie tędy droga. Żałosne jest obrażanie ich matek... Żaden sponsor takich rzeczy tolerował nie będzie.

TYLE - czytając to jednej z drugim zastanówcie się głębiej co mam na myśli bo pewnie masz teraz wrzutę na mnie że piszę prawdę.
Jak prezes niy chce dialogu z kibicami to cza publicznie protestować co do cen biletów.Klub je w ciężkiej sytuacji i uwierz co te pora tys zł za szpil go niy uratuje.No chyba co mosz 15 lot i w to wierzysz co inksze godajom.
A co do wymiany uprzejmości.Było jest i bydzie.To niy tyjater kufa mać.Pewnie łaźmy na szpile niy dopingujmy niy wyzywejmy sie i siedźmy razym obok siebie.Tego chcesz? Chciołbyś coby tysko fana wisiała obok naszych? Normalnie niy do góry kołami,tego chcesz?
Czemu przeskakujesz z skrajnosci w skrajnosc? Zodyn nie chce pikniku na trybunach, ale skala bluzgów i pozdrowien w stosunku do dopingu proRuch powinna byc mniejsza. Zreszta robcie co chcecie.

Harpo
Posty: 3358
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#159 Post autor: Harpo » 16 wrz 2017, o 22:16

Scypion pisze: skala bluzgów i pozdrowien w stosunku do dopingu proRuch powinna byc mniejsza.
ZDECYDOWANIE mniejsza (wyjątek stanowią WDŚ i szpile z Ległą) ;)
heinRich pisze: ,,Przyśpiewka" za to, do ambitnych niy należy i tu sie chyba zgodzisz :P
To prymityw.
Dlatego z bajtlem na różne derby czy "ważne" mecze nie chodzę. Żałosne, że niektórzy co to "śpiewają" trzymają pod rękę dziecko... Patologia :(
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
19Wariat20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 719
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 13:14
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#160 Post autor: 19Wariat20 » 16 wrz 2017, o 22:55

A jak nom spiywajom że my som śmier dziele i brudne cwele to co zatykosz bajtlowi uszy?
Wy narzekocie jak jakieś baby :wstyd:

marek79
Posty: 7732
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#161 Post autor: marek79 » 17 wrz 2017, o 00:52

Tu chyba niy chodzi o pociski w kibicow przeciwnej druzyny ale o to ze mieszomy do tego bogu ducha winne matki. Po co? Mizna jechac przeciwnikowi ale trza sie tyz szanowac i niy pokazywac jako tępy przygłu. Cza byc klasa wyżej.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

heinRich
Posty: 4228
Rejestracja: 24 mar 2010, o 09:41
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#162 Post autor: heinRich » 17 wrz 2017, o 07:43

marek79 pisze:Tu chyba niy chodzi o pociski w kibicow przeciwnej druzyny ale o to ze mieszomy do tego bogu ducha winne matki. Po co? Mizna jechac przeciwnikowi ale trza sie tyz szanowac i niy pokazywac jako tępy przygłu. Cza byc klasa wyżej.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

O, o, o, o właśnie. Idzie komuś nawciepywać wela wlezie, ale jakieś granice tyż cza mieć.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#163 Post autor: viperR » 17 wrz 2017, o 08:17

Jakim cudem pan Gęsior lansował się po trybunie.. w tym klubie absurd goni absurd.

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11969
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#164 Post autor: Ozor » 17 wrz 2017, o 08:38

viperR pisze:Jakim cudem pan Gęsior lansował się po trybunie.. w tym klubie absurd goni absurd.
on ma wejście na kartę z PZPN a że go tam towarzystwo toleruje no cóż znak czasów.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7944
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#165 Post autor: Scypion » 17 wrz 2017, o 09:11

19Wariat20 pisze:A jak nom spiywajom że my som śmier dziele i brudne cwele to co zatykosz bajtlowi uszy?
Wy narzekocie jak jakieś baby :wstyd:

Nie. Wtedy sie dowie, ze to co tam sterczy po drugiej stronie jest godne pogardy, a my som Ruch. I kibicujemy Ruchowi, a nie przeciw komus. Przyszlismy na Ruch, a nie na legia, sosnowiec, szczewa itp itd.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19aRtuR20, 19JeRRy20, 19Ruch20R, Google [Bot], Konrad, KubaK, Majestic-12 [Bot], sivy35 i 173 gości