[6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz. 17

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
19Wariat20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 719
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 13:14
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#286 Post autor: 19Wariat20 » 29 sie 2017, o 10:02

A 2 i 3 tor? chop klepie na 2-1 zodyn mu niy przeszkodzo na linii pola karnego.3 brama podobno.Leci bal na 16 meter a nasze stojom jak kołki i niy robiom nic coby przeciwnikowi przeszkodzić.My momy obrona na poziomie okręgówki :wstyd:

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2535
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#287 Post autor: Bartorus » 29 sie 2017, o 10:20

Możemy chwalić Libora za karne, ale pierwszy gol nie ma prawa wejść profesjonalnemu bramkarzowi w ten sposób, czwarty gol to też przyczynił się znacznie. Trzeci gol to postawa naszego kapitana jest absolutnie tragiczna. Polecam zobaczyć odwraca się WIDZI, że zawodnik wbiegnie niekryty na pole karne, ale truchta sobie do niego powoli bo liczy, że nie dośrodkuje typ tak dobrze i potem jest z tego bramka. Dodatkowo znowu większość akcji stroną Komarnickiego, typowi pewnie do teraz kręci się w głowie jak go Mąka z Widzewa kręcił w sparingu, ten Argentyńczyk naprawdę tak słabo grał, że potrzebna była zmiana?

DZIES10NA
Posty: 972
Rejestracja: 6 lut 2014, o 16:25
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#288 Post autor: DZIES10NA » 29 sie 2017, o 10:22

Lightman pisze:te wszystkie karne z tego to jest nic.
Zobaczcie sobie przy ostatniej bramce dla CHujniczanki co zrobil nasz obronca, majac pilke na nodze do prostego wybicia na ich polowe. Podal do rywala.
Zgadza sie obronca zagrał jak junior ale torman taki bale łapie a jak nie pewny to piastkuje do boku .... jak dla mnie 1 i 4 gol na konto naszego tormana ... ale zj***li razem i razem wygrywaja wiec albo sie obudza albo ch** bydymy ciupać po pkt aż zlecymy .

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Obrazek

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1637
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#289 Post autor: west72 » 29 sie 2017, o 11:01

tracimy bramki jak juniorzy. Gra defensywa Ruchu nie istnieje.W tej lidze nie da się grać na radar bez doświadczenia a tego brakuje naszym zawodnikom.strzały w krótki róg wpadają ale to błąd bramkarza .Jeśli nie zaczniemy przynajmniej na własnej połowie grać w kontakcie z przeciwnikiem i na wyprzedzanie to będziemy dostawać takie bramki.Nie wiem jak z motoryką u naszych chłopców ale jeśli nie wybiegamy meczu to nie będziemy wygrywać.W tej lidze nie ma wirtuozów ale jest fizyczna walka i trzeba ją podjąć na całym boisku tak to widzę ,ale nie jestem trenerem.Z tego skrótu robionego przez gospodarza wcale nie wynika że byliśmy słabsi fizycznie za to widać więcej zdecydowania i determinacji ze strony Chojniczanki ale to wynika z doświadczenia a mimo to mając bezpieczny wynik dali sobie wbić w minutę dwie bramy.
Reasumując trzeba walczyć o każdą piłkę i jak najwięcej strzelać w kierunki bramki bo błędy w tej Lidze popełnia każdy.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

miechowiner13
Posty: 1358
Rejestracja: 14 lis 2013, o 09:37
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#290 Post autor: miechowiner13 » 29 sie 2017, o 11:55

wszyscy okrzyknęli Libora nie widząc bramek za bohatera meczu w końcu dwa karne przeciwnik nie strzelił, a okazuje się, że za to, że z czterech bramek puścił dwie ewidentne szmaty za to.

Awatar użytkownika
R1
Posty: 305
Rejestracja: 22 lis 2009, o 14:54
Lokalizacja: Tu i Tam
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#291 Post autor: R1 » 29 sie 2017, o 12:30

Janusz Paterman: - Czytałem te opinie domagające się zmiany trenera, ale nie zgadzam się z nimi. W drugiej połowie zagraliśmy na trudnym terenie w Chojnicach, gdzie wiele drużyn przegrywało, naprawdę dobry mecz. Niestety znów przegraliśmy przez indywidualne błędy.


Nie wiem czy Janusz był na meczu , czy godo tak żeby ino coś powiedzieć . Jeżeli twierdzi , tak jak godo to chyba nie był. Bo drugo połowa byłą bardzo słaba w naszym wykonaniu . Ze słabym przeciwnikiem wypadliśmy blado. Wynik nie oddaje przebiegu tego spotkania . Widać było że Pan Bóg czuwa nad nami i uchronił nas od 8 w plecy.
Jak rozumie , wszystko zostaje na ławce po staremu. Ehhh trzeba się pogodzić ze spadkiem. Znów ktoś zaśpiewa " Pierwsza Liga, Druga Liga jeden ch**"
PozdRo

FAROW
Posty: 395
Rejestracja: 10 wrz 2005, o 08:46
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#292 Post autor: FAROW » 29 sie 2017, o 12:57

Libor przy 1 bramce poszedł na lewo myśląc ze zagra po dlugim albo poda wzdluz bramki... Zdarza sie najlepszym.

Zauwazam to co ostatnio - 90% pilek w nasze pole karne dochodzi do przeciwnika, zwlaszcza gorne pilki. To wyglada katastrofalnie! Mijamy sie z pilka, zle sie ustawiamy, nie gonimy za nimi... Z taka obrona nie ma co liczyc na wygrana. Nawet strzelając 3 brami w meczu...

Awatar użytkownika
MLeko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 695
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 20:38
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#293 Post autor: MLeko » 29 sie 2017, o 13:33

Hellun pisze:Za takie coś to karnego się nie dyktuje, ja pi***olę, zwykła walka fizyczna -.- A przy drugim ch*** widać, więc i tak się pewnie nie dowiemy.
Skrót jest całkiem dobrze zrobiony, łatwo można zrobić stopklatki.
Obejrzyj na spokojnie, pierwszy karny, klatka, po klatce, zawodnik z Chojnic wychodzi na czystą pozycję, Czajkowski (?) jest spóźniony i łapie z tyłu za koszulkę/rękę. Dla mnie karny.
W naszą stronę mógł być karny w 1:53-54 powtórki, tylko nie widać, czy nasz miał szansę na kontakt z piłką gdyby nie został przewrócony, czy tylko walczyli o pozycję.
Przy drugim karnym zawodnik Chojniczanki wypuszcza sobie piłkę, nasz jest przy niej pierwszy, zagarnia ją a na niego wpada przeciwnik, przewracają się, karny?, mam wątpliwości, ale tak jak piszesz, wiele nie widać, przydałoby się z innej kamery zobaczyć.
Stykowe sytuacje, tak jak nasze wyniki, Bóg nie jest w ostatnich miesiącach naszym sprzymierzeńcem, ale też specjalnie sobie nie pomagamy. Widać akcja z "tacą" to za mało, żeby dostać rozgrzeszenie, a może to już jest pokuta...
Przybecki to już ma tak kolano obwiązane, że z szybkości wiele nie zostało.
Z mojej strony bRawa za walkę, patrząc na skrót nie widziałem dominacji, błędy po obu stronach, a nawet po 3 stronach, wliczając sędziego (naciągane, nie wiem jak sędziował, w karnych mogło być remisowo).

Stona
Posty: 2810
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 20:25
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#294 Post autor: Stona » 29 sie 2017, o 16:26

2 błedy Hrdlicki, pierwszy gol zaryzykował i zostawił pusty słupek (moim zdaniem strzelec przypadkowo uderzył po krótkim). 4 gol też błąd, ale pewnie słońce nie pomagało w grze i ewidentnie brakowało czapeczki na głowie:p N

Ale ani troszkę nie zgadzam sie z tym, że Libor przyczynił sie do tej porażki, lecz obrona, której nie ma i środek pomocy który pozwala w ofensywie przeciwnikowi na wszystko.

Do przerwy Chojniczanka już mogła ustawić wynik.
za Tobą pójde w ogień, wode..

marek79
Posty: 7733
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#295 Post autor: marek79 » 29 sie 2017, o 16:55

S_Klimzowiec pisze:2 błedy Hrdlicki, pierwszy gol zaryzykował i zostawił pusty słupek (moim zdaniem strzelec przypadkowo uderzył po krótkim). 4 gol też błąd, ale pewnie słońce nie pomagało w grze i ewidentnie brakowało czapeczki na głowie:p N

Ale ani troszkę nie zgadzam sie z tym, że Libor przyczynił sie do tej porażki, lecz obrona, której nie ma i środek pomocy który pozwala w ofensywie przeciwnikowi na wszystko.

Do przerwy Chojniczanka już mogła ustawić wynik.
Moglbys podac te sytuacje do przerwy bo jakos ze skrotu nie zauwazylem?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

orbiter
Posty: 1415
Rejestracja: 7 maja 2004, o 22:28
Lokalizacja: SH 1920
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#296 Post autor: orbiter » 29 sie 2017, o 18:18

Mimo wszystko szkoda jednak mi tych młodych chłopaków. Rzucamy na Nich gromy, ale Oni pewnego pułapu nie przeskoczą.
Trzeba pamiętać, że SĄ TO BYŁE REZERWY. Wiele im brakuje, doświadczenia, cwaniactwa, techniki, ale i kondycji czy formy.
Fajnie się cieszyli ze zdobytych bramek, ale to wszystko. Trudno kogoś tu chwalić.
I jedno wiem, że dalej utwierdzam się w przekonaniu, że tu potrzeba zmienić TRENERA.
Ruch Chorzów - Górny Śląsk - Polska

Arena C6

heinRich
Posty: 4228
Rejestracja: 24 mar 2010, o 09:41
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#297 Post autor: heinRich » 29 sie 2017, o 19:02

Byłoby 3:3 byliby noszeni na rekach... czegoś zabrakło, nie ma. Dużo nie myśleć, zapierdaalać na treningach kiedyś musi odpolić :)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

moRi95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1094
Rejestracja: 12 lis 2010, o 23:03
Lokalizacja: TaRnowskie GóRy
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#298 Post autor: moRi95 » 29 sie 2017, o 19:39

Kery to pisoł że przegraliśmy bo chopcom zabrakło cwaniactwa i zamiast sie cieszyć ''na czas'', chcieli szybko zaczonć i strzelić 4 tora? Widziołeś skrót?

marek79
Posty: 7733
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#299 Post autor: marek79 » 29 sie 2017, o 20:04

Jo to pisoł no i?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Korfanty
Posty: 763
Rejestracja: 23 gru 2008, o 23:47
Lokalizacja: GÓRNY Śląsk
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#300 Post autor: Korfanty » 29 sie 2017, o 21:09

Jeśli któryś z Was myśli,że jestem za zwolnieniem Gucia z powodu braku odpowiednich zdolności retorycznych na konferencjach prasowych albo jest skończonym idiotą albo nie potrafi czytać ze zrozumieniem.Odwołuje raz jeszcze do postu,jak ktoś nie chwyta trudno.Co poniektórzy twierdzą,że Waldek również nie miał wielkich zdolności podczas wywiadów,wybaczcie ale niebo a ziemia porównując Jego Osobę do Gucia, w szczególności zwracając uwagę na terminologie prawdziwego trenera,abstrahując już od osiąganych wyników.Waldemar potrafił ze złomu zrobić złoto tym różni się prawdziwy trener od amatora.Mój żal do Kinga nie minął,plama pozostanie na zawsze,ale bądzmy obiektywni.
Jestem Górnoślązakiem czyli Polakiem
"Małe ojczyzny uczą żyć w ojczyznach wielkich i w wielkiej ojczyżnie ludzi"
Za Ruchem zawsze pochłonięty całkiem
44 !!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamo1289, BuRowiec, GbatJ1920, Google Adsense [Bot], KamilPøl, MakeRson, Marcus, PabloB1987, Wilus, zico1920 i 245 gości