Stadion priorytetem

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Zablokowany
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
jurek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1329
Rejestracja: 24 lut 2008, o 15:01
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#91 Post autor: jurek » 16 sie 2017, o 13:53

m. pisze:
jurek pisze:Co wy mocie z tym Iwo? Iwo ujawnił sie pod innym nickiem.
Ujawnił się jako darkaras gdy na tt pomowił Helika że niby nie podpisał ugody.

Niech ktoś go potwierdzi bo chłop chyba anonimowy nie jest. Organizował przecież spotkanie nt.ratowania klubu przez kibiców a jacyś forumowicze tam podobno byli.
Jeżeli faktycznie wymyślił coś co mogło wypalić to po tym co tu wyszło wątpię żeby ktoś go wsparł . O ile nie zapadnie się teraz pod ziemię. Dlatego dobrze by było żeby sam zainteresowany sprostował tu parę rzeczy. Chociaż jak ktoś już tu napisał za wyzywanie nas od śmierdzących dziewczyn na cygańskich forach nie ma szans.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
A to przegapiłech momynt. To sie nom richtig Aras/Iwo zapod.

piośnikorz
Posty: 716
Rejestracja: 4 sie 2016, o 16:19
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#92 Post autor: piośnikorz » 16 sie 2017, o 14:34

No ale teraz jest inne pytanie. Skoro coś organizował z ponoć kilkunastoma osobami tu z forum i mieli mieć coś w zanadrzu na wrzesień dla Ruchu, to jakim cudem Ci goście którzy faktycznie potwierdzali tą informację tu na forum nie wiedzieli, że koleś przesiaduje na innych forach i nas wyzywa, kopie dołki i w ogóle nie ma czegoś do ukrycia (jeśli to on).

Druga sprawa. Skąd Darkaras ma bądź co bądź tak szerokie informacje na temat wszystkiego co się dzieje w klubie? Raczej wszystkiego by nie wymyślił i się nie dowiedział.

Może mi ktoś wytłumaczyć ten mindfuck?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
m.
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 457
Rejestracja: 29 sty 2008, o 12:22
Lokalizacja: fcm
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#93 Post autor: m. » 16 sie 2017, o 14:49

Najlepiej jak by sam zainteresowany odpisał . Tak czy siak będzie zweryfikowany. Pewne info ;-)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Pavlique
Posty: 5032
Rejestracja: 31 gru 2003, o 11:44
Lokalizacja: Pless-Stadt
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#94 Post autor: Pavlique » 16 sie 2017, o 15:05

Dyć pisoł ze jedzie na urlop i bydzie na som koniec siyrpnia, na szpil z tychami....
I'm a man who walks alone

True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1031
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#95 Post autor: True Blue » 16 sie 2017, o 15:28

Pavlique pisze:Dyć pisoł ze jedzie na urlop i bydzie na som koniec siyrpnia, na szpil z tychami....
No ale w internecie jes bo widza na TT, że wczorej tweetowoł.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
ZAWSZE NIYBIESKI

Awatar użytkownika
MLeko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 695
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 20:38
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#96 Post autor: MLeko » 16 sie 2017, o 16:55

Palec w górę kto był na takim spotkaniu "ratunkowym"?.
Stowarzyszenie z tego co było pisane, szybko zostało odcięte albo się odcięło.
Był kiedyś taki film "Konsul", i kilka innych podobnych, czasem niewiele informacji trzeba, żeby udawać dobrze poinformowanego.
I teraz czekamy na petardę o której nikt nic nie wie...
Nie przesądzam, nie oceniam, jestem tylko trochę zaniepokojony, bo będąc zweryfikowanym pozytywnie na forum, niby mając wejścia i znajomości, można sporo namieszać ludziom w głowach, wywierać presję, podpowiadać, a tak naprawdę robić krecią robotę.
Natomiast bawią mnie pytania, żeby Darkaras sam odpowiedział czy to on, czy nie on.... bo co ma teraz chłop napisać?
Mógłbym na szybko wymyślić ze 2 ściemy, tłumaczące to co się być może stało, i raczej zostałyby kupione, tylko niewiele to zmieni, bo profile są jego i w zasadzie co do tego prawie nie mam wątpliwości.
Prawie tylko dlatego, że takie śledztwa wydają mi się "ubeckimi" metodami, na trop wpadłem przypadkiem, a kilka osobowości w jednym człowieku może być chorobą, a nie złą wolą.
Jak komuś się bardzo chce, to są programy do analizy najczęściej używanych wyrazów, zwrotów, można wydłubać trochę postów z tych trzech miejsc i porównać ;)
Generalnie mam dużo wiary w drugiego człowieka, czasem jest to kosztowne, ale żyje się łatwiej. Co nie znaczy, że jestem naiwny, a kolega @Darkaras kilkakrotnie mówiąc ogólnie mijał się z prawdą, manipulował moimi postami, niby nic wielkiego, ale zawsze temat się rozmywał, umówmy się, że nie było to na tyle dla mnie ważne, żeby się przejmować.
Pisał kiedyś na forum sportu śląskiego, jeszcze w starej szacie i systemie komentarzy taki gość, miał nick "absolwent". Też wszędzie był, wszystko widział, upierał się, że ma ponad 70 lat, zapraszali go na oficjalne prezentacje GKS'y, składał relacje z tylu miejsc, że..., był aktywny zawodowo, jeżeli powyższe okaże się prawdą, to jest to podobny socjologicznie przypadek, a może nawet.... Był zatwardziałym kibicem GKS'y. Fajnie się z nim pisało, pomimo tego, że ściema była 99% i kosa ze względu na barwy...
Tutaj sytuacja jest inna, i tylko to chciałem wyjaśnić. Nie obchodzi mnie kim jest, na ilu forach jest zalogowany, o czym pisze, ale jak zaangażował się w sprawy Ruchu na tyle mocno, że na meczu Z Tychami ma być odpalona "petarda" to może byłoby lepiej, żeby ktoś to zweryfikował, zanim będzie za późno... Ruch jest w wystarczająco trudnej sytuacji.
Jak będzie trzeba przeproszę, za wywołanie fermentu. W zasadzie tylko poprosiłem o wyjaśnienie, był na forum i jak napisałem i sporo później, odpowiedziałby prawdopodobnie nie byłoby tematu. Zawsze jest przecież opcja, że niedoszły kibic Legii, odrzucony przez kolegów po szalu z osiedla, nawrócił się, zakochał w niebieskiej eRce, ekipie wyjazdowej (tak było pisane na L-forum), stylu gry za Fornalika (z G-forum) i tak mu już zostało...

Awatar użytkownika
Duszello
Posty: 1668
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 19:09
Lokalizacja: Niebieskie Świętochłowice
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#97 Post autor: Duszello » 16 sie 2017, o 17:01

Mody moga zweryfikowac jego IP i bedzie jesne dla wszytstkich.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Mazy R
Posty: 209
Rejestracja: 20 paź 2009, o 02:46
Lokalizacja: Siemce/Batory
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#98 Post autor: Mazy R » 16 sie 2017, o 19:59

ku*** ludzie!!! Gromy za dwa dni szpil praktycznie,a Wy sam pi***olicie o jakims ku*** typiee!!!zero postu w temacie meczowym,a w poscie o stadionie jakies rozkminy o typie co nikt go chyba na oczy nie widziol nie wiem!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Lateralus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 403
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 20:21
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#99 Post autor: Lateralus » 16 sie 2017, o 23:41

Czyli wielkie bum we wrześniu to tylko wymysł-fantazja? Przecież są ludzie którzy tutaj pisali na forum ze współpracują wspólnie razem i że coś przygotowują.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Duszello
Posty: 1668
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 19:09
Lokalizacja: Niebieskie Świętochłowice
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#100 Post autor: Duszello » 16 sie 2017, o 23:58

Tyś jest jego papuga?
Dobrze powiedziane przez zweryfikowane osoby. Ktos kto mo rozdwojenie jaźni niech sie trzymie z dala od tego klubu. Co to znaczy inny w realu a inny w necie? Ciu... zawsze bydzie ciu.... Ktos kto napierdala na nosz klub na innych forach powinien miec dozywotnio blokniete ip na tym forum. Dzień w dzien napierdala po 100 postów i nagle go wjebało jak kamień w wode. Dejcie sie pokoj z tym ciu... jak nie kapuje w klubie, to na cwelce sie udzielo na nosz temat,jak nie pisze laboratow u nos bo przeca to szpec od wszystkiego to na gejowni na nos napierdalo. To bydzie tako petarda we wrzesniu z jego strony ze jak mu ktos swoja kasa do to na bank nastepne swoje posty bydzie z Madery wysyłoł albo z Makczu Pikczu w Peru a wy bydziecie lazić i zeznawac w prokuraturach.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10269
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#101 Post autor: gerhat » 17 sie 2017, o 00:08

Ktoś kto zmienia po cichu nicka zazwyczaj próbuje coś ukryć lub sie przedstawić kimś innym niż jest. I to się trochę wpisuje w całość.
Szkoda że karlus niszczy som siebie i zapał z jakim sie zabrał za pewne sprawy.
Liczę że to wszystko wyjaśni

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

19gorek20
Posty: 2312
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#102 Post autor: 19gorek20 » 17 sie 2017, o 01:26

Wydaje mi sie czy on gdzies pisal ze udalo im sie pozyskac sponsorow i kilkadziesiat tys zlotych ?

Awatar użytkownika
MLeko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 695
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 20:38
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#103 Post autor: MLeko » 17 sie 2017, o 01:28

14182888 pisze:. Bo potem jest tak jak jest. Artur wiem, że teraz masz mało czasu ale w miarę możliwości banuj społeczniaków, lewactwo (któremu marzy się piknik na trybunach i 11 zawodników z czarnego lądu w składzie) i inne wynalazki, to jest rak, którego trzeba wyciąć, bo potem właśnie jest jak jest.
Wszystko fajnie. Biciem w bęben bym tego nie nazwał, ale ok :). Powiedzmy, że tak sobie to mniej więcej wyobrażałem (mniej niż więcej), ale z powyższym to mnie rozbawiłeś, chociaż bez pikników może rzeczywiście nie potrzeba nam nowego stadionu i dlatego "jest tak jak jest" a zamiast społeczników można przecież zatrudnić dobrze opłacanych fachowców. Rak powiadasz... Widzę, że konflikt interesów jest jeszcze większy jak myślałem. Fajna nowa ankieta jest na n.pl Kropka.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
MLeko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 695
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 20:38
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#104 Post autor: MLeko » 17 sie 2017, o 01:47

19gorek20 pisze:Wydaje mi sie czy on gdzies pisal ze udalo im sie pozyskac sponsorow i kilkadziesiat tys zlotych ?
Rozumiem, że pytasz, bo nie chce Ci się o szukać. Z tego co pamiętam pisał, że XXk zł czeka na przekazanie klubowi. To było w kontekście domniemanej petardy nad którą pracował/li.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
MLeko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 695
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 20:38
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#105 Post autor: MLeko » 17 sie 2017, o 01:56

Lateralus pisze:Czyli wielkie bum we wrześniu to tylko wymysł-fantazja? Przecież są ludzie którzy tutaj pisali na forum ze współpracują wspólnie razem i że coś przygotowują.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Nie pamiętam takich wpisów innych forumowiczów.
Ze znanych osób z forum, to raz napisał, że stał na meczu obok @jaja jak wyszła sprawa z piwkowaniem balkańskiej ekipy. Ale to zupełnie inny temat.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości