PP: Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 08.08.2017r. godzina 19:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Elmer
Posty: 10287
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: PP: Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 08.08.2017r. godzina 1

#91 Post autor: Elmer » 8 sie 2017, o 23:17

Weźcie nie równajcie do poziomu tego jakiegoś HeinRicha czy jak mu tam.

Darkaras, weź czasami się uśmiechnij. Na wiele spraw nie masz wpływu. Dobrze, że to zgłosiłeś. Niech to dobrze rozwiążą w klubie, chociaż znając dyplomację naszego Gandalfa/Merlina to nie wiem czy zaraz na noże nie pójdzie.

Marek79 napij się ;)
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
Korfanty
Posty: 763
Rejestracja: 23 gru 2008, o 23:47
Lokalizacja: GÓRNY Śląsk
Kontakt:

Re: PP: Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 08.08.2017r. godzina 1

#92 Post autor: Korfanty » 8 sie 2017, o 23:21

Pierwszy raz w życiu nie wiem co napisać,muszę sobie wszystko przemyśleć,ochłonąć i następnie wyrazić swą opinię w miarę obiektywną. :cwaniak:
Jestem Górnoślązakiem czyli Polakiem
"Małe ojczyzny uczą żyć w ojczyznach wielkich i w wielkiej ojczyżnie ludzi"
Za Ruchem zawsze pochłonięty całkiem
44 !!!

Elmer
Posty: 10287
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: PP: Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 08.08.2017r. godzina 1

#93 Post autor: Elmer » 8 sie 2017, o 23:22

Korfanty pisze:Pierwszy raz w życiu nie wiem co napisać,muszę sobie wszystko przemyśleć,ochłonąć i następnie wyrazić swą opinię w miarę obiektywną. :cwaniak:
chyba to chcesz powiedzieć
https://www.youtube.com/watch?v=UnY_M-Zzrxo
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
SODA
Posty: 4570
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 21:28

Re: PP: Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 08.08.2017r. godzina 1

#94 Post autor: SODA » 8 sie 2017, o 23:25

co zaś przegrali ..chyba zacznymy od nowa ..jo to dupca żol mi Krzysia
WiaRa czyni cuda
WiaRa jest mądrością

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4461
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: PP: Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 08.08.2017r. godzina 1

#95 Post autor: _BiADACZ_ » 9 sie 2017, o 00:34

Darkaras pisze:
marek79 pisze:Jo niy mom pretensji do Komarnickiego i Czajkowskiego. Mlode sa i zero doswiadczenia. Ale z obrony to pierwsi do wypierdole.nia sa Trojak i Pazio. Ich gra to sabotaz. Ale uczyli sie od najlepszych (czyt. Grodzicki, Surma, Oleksy).

No i nasz forumowy spec odkryl nowo żyłka w sobie. Teraz je tyz dzielnicowym ... monitoringiem :) ;)
Lepiej być dzielnicowym niż zwyklym leszczem te 79 to chyba nie twoj rocznik a IQ skoro nie widzisz problemu w tym, że piłkarzy sobie chleją. Nie odpisuj od dzisiaj i tak cie ignoruje.
A Ty kim jesteś dupny ekspercie od wszystkiego?
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Mazy R
Posty: 209
Rejestracja: 20 paź 2009, o 02:46
Lokalizacja: Siemce/Batory
Kontakt:

Re: PP: Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 08.08.2017r. godzina 1

#96 Post autor: Mazy R » 9 sie 2017, o 01:13

_BiADACZ_ pisze:
Darkaras pisze:
marek79 pisze:Jo niy mom pretensji do Komarnickiego i Czajkowskiego. Mlode sa i zero doswiadczenia. Ale z obrony to pierwsi do wypierdole.nia sa Trojak i Pazio. Ich gra to sabotaz. Ale uczyli sie od najlepszych (czyt. Grodzicki, Surma, Oleksy).

No i nasz forumowy spec odkryl nowo żyłka w sobie. Teraz je tyz dzielnicowym ... monitoringiem :) ;)
Lepiej być dzielnicowym niż zwyklym leszczem te 79 to chyba nie twoj rocznik a IQ skoro nie widzisz problemu w tym, że piłkarzy sobie chleją. Nie odpisuj od dzisiaj i tak cie ignoruje.
A Ty kim jesteś dupny ekspercie od wszystkiego?
Nie ma sensu chopy wadzic sie miedzy soba.. Momy najciezszy okres w naszej histori i serio nie ma sensu robic spiny miedzy nami... za***ali nos dzialacze i odbijo sie nom do dzis...a bydzie pewnie i dluzej..

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

spyru
Posty: 5137
Rejestracja: 13 lis 2003, o 19:47
Kontakt:

Re: PP: Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 08.08.2017r. godzina 1

#97 Post autor: spyru » 9 sie 2017, o 01:35

Lutz pisze:
Cała gra polega na zasadzie bij i leć.
Ostatni roz kiedy w Ruchu niy było bij a leć było za czasów Vičana.
Ale wykonawcy byli na "nieco" innym poziomie. Ilu wtedy grało, lub ocierało się o kadrę? 4-5 ?

Dzisiaj było mi po prostu smutno. Jednemu synowi zaszczepiłem miłość do Ruchu, drugi czeka na debiut na Cichej. Miał być dzisiaj, ale dobrze że go w końcu nie wziąłem. Żal na to wszystko patrzeć. W bufecie bez zmian, catering jak na restauratora przystało... Szczyny z toitoi nie wymieniane od zeszłego sezonu. Syf i gnój gdzie się tylko spojrzy, gospodarza BRAK.
A na murawie piłkarzy przypominają czasami tylko Urbańczyk, Arak i Nowak. Może kiedyś coś będzie ze Słomy, Czajkowskiego i Komornickiego, może Balickiego. Reszta to szrot, który tej ligi nie jest w stanie obronić. Po prostu nie jest w stanie :( :(
Tym bardziej z trenerem, który tak przygotował fizycznie zespół, że po 50 minutach dycha rękawami. Jak można zatrudnić 55 letniego gościa, który nigdy nigdzie niczego jako trener nie osiągnął? Ile meczy jeszcze musi przegrać, żeby się podał do dymisji, albo został zwolniony?
Smagorowicz, Paterman, Kurczyk, Bik, Kopel, Kotala - grabarze LEGENDY

miechowiner13
Posty: 1358
Rejestracja: 14 lis 2013, o 09:37
Kontakt:

Re: PP: Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 08.08.2017r. godzina 1

#98 Post autor: miechowiner13 » 9 sie 2017, o 08:35

Powiem szczerze, że w telewizji dwa pierwsze mecze dużo lepiej wyglądały i dawały mi nadzieje. Wczoraj to mnie to rozwaliło, a już gra w ostatnich 15 minutach, była tragiczna i sory, ale jo w tym czasie żadnej odważnej gry nie widzioł. My w tym czasie chyb byli dwa razy pod polem karnym przeciwnika, mając dwa stałe fragmenty. Jo wiedzioł, że to nie będą wirtuozi piłki, ale czemu oni zaś są dwa razy wolni od przeciwnika. Nie wiem czy to złe przygotowanie czy po prostu fakt, że nie wiedzą co mają grać i nie grają instynktownie od razu ino trzy razy myślą czy nie zepsują, a w tym czasie już przeciwnik doskakuje i po akcji, po bali. Czemu my zaś odstajemy szybkościowo.

Miołech nadzieja w tych najbardziej "doświadczonych", że w pierwszej lidze jednak się będą trocha wybijać.
Potem godom po pierwszych meczach nie wybijają się, ale w sumie cało drużyna nie gro tak tragicznie.
Teraz to już się nastawiom, że te stranieri coś jednak zagrają.
Bo jak nie to po 15 nie wiem w co będa wierzyć

Elmer
Posty: 10287
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: PP: Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 08.08.2017r. godzina 1

#99 Post autor: Elmer » 9 sie 2017, o 12:15

Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10030
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: PP: Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 08.08.2017r. godzina 1

#100 Post autor: jajo » 9 sie 2017, o 12:50

marek79 pisze:No tak. W tym jest problem ze chleja. Chlali chleja i beda chlac. Trzeba bylo na miejscu reagowac.
Sorry za bardzo wczuwasz sie w role. Probujesz cos zdzialac i myslisz ze teraz jestes pierwszym nieomylnym i jedynym sprawiedliwym na tym forum, w klubie i swiecie i ze to Ty rozdajesz karty. Zluzuj bo sie osmieszasz.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
chclali i beda chlac, ale nie 12h przed meczem.
Ew. chlali, ale nawet na kacu potrafili ograc amatorow. Ci nie potrafia, wiec niech nie chleja, a tym bardziej sie tym bezczelnie nie afiszuja.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
MLeko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 695
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 20:38
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Re: PP: Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 08.08.2017r. godzina 1

#101 Post autor: MLeko » 9 sie 2017, o 13:15

Niepewność tylko w tym, że to informacja z drugiej ręki, od "pewnych osób" i sporo po czasie.
Wypić 1-2 piwka, dla mnie nie ma problemu, szczególnie w taką pogodę, oglądając kolegów z drużyny.
Są w PL od krótkiego czasu, nie wiem jak z rodzinami, czy mają rodziny, jakie mają warunki lokalowe, gdzie mieli się spotkać?
Pytanie, ile było tych piwek, o której poszli spać, jak się odżywiają, jak podchodzą do treningów, czy takie spotkania przy piwku to codzienny standard, czy weekendowy wyjątek meczowy.
Analizować zapis monitoringu w takiej sytuacji wydaje mi się... to są dorośli ludzie!!!
Wszystko i tak powinno wyjść przy wynikach badań motorycznych, wytrzymałościowych, krwi, etc, pytanie tylko, czy my je dalej regularnie robimy, jeżeli nie, to jak nasz nowy trener od przygotowania fizycznego dobiera obciążenia dla poszczególnych zawodników. Zawsze można wjechać z alkomatem na poranny trening, wtedy jest czarno na białym, a nie, że "jedna baba drugiej babie", a potem idzie donos do klubu. Zareagować można było wtedy, tam na miejscu, usiąść i porozmawiać z chłopakami, zapytać jak im się żyje, czy czegoś nie potrzebują, jak treningi, zostawić kontakt gdyby czegoś potrzebowali a nie wiedzieli jak załatwić, forma rozpoznania, jak to są "chlejusy" szybko by wyszło. Takie mam zdanie, chociaż to co napisałem zdecydowanie nie wyczerpuje tematu.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10030
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: PP: Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 08.08.2017r. godzina 1

#102 Post autor: jajo » 9 sie 2017, o 13:19

jak se walniesz 5 piwek od 20 do 1, to przy normalnym metabolizmie, gosc 80kg nic o 9 rano nie wydmucha. Nikt mi natomiast nie powie, ze tych piwek nie bedzie odczuwal.

poza tym, bycie pilkarzem to tez dbanie o wizerunek klubu. "zgrzeszyli" samym faktem, ze niektorych kibicow to bulwersuje.
dziwi mnie tez, ze nie mieli obowiazku ogladania tego mecz z trybun.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Darkaras
Posty: 1230
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:41

Re: PP: Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 08.08.2017r. godzina 1

#103 Post autor: Darkaras » 9 sie 2017, o 13:27

Ostatnio była informacja, że piłkarze Śląska po meczu o 2 rano zajadali się kebabem, wywołało to ogromny skandal w całej Polsce, przypominam było to po meczu gdzie organizm potrzebuje dodatkowych kalorii spalonych wcześniej. Tutaj mamy sytuację, gdzie przed meczem, w nowej drużynie w której trzeba się pokazać i wywalczyć miejsce w składzie, piłkarze chleją piwo, potem przegrywają mecz z IV ligowcem a z przebiegu gry jasno wynika, że Ci co tam byli grali chujowo. Mimo to mimo tego, że Ci piłkarze najpierw na Śląsku S. zaangażowaniem a teraz postawą pokazują, że będą problemem a nie wzmocnieniem na forum dalej panuje przekonanie, że w sumie nic się nie stało, że to normalne.Czasem myślę, że ta przesadna chęć myślenia, że będzie dobrze odbiera wam zdrowy rozsądek. Informacja nie jest z drugiej ręki osoba, która mi ją przekazała nie miała żadnej intencji w tym by skłamać, zresztą jajo też słyszał tą rewelację na meczu, bo stał niedaleko mnie.

Awatar użytkownika
MLeko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 695
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 20:38
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Re: PP: Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 08.08.2017r. godzina 1

#104 Post autor: MLeko » 9 sie 2017, o 13:43

jajo pisze:jak se walniesz 5 piwek od 20 do 1, to przy normalnym metabolizmie, gosc 80kg nic o 9 rano nie wydmucha. Nikt mi natomiast nie powie, ze tych piwek nie bedzie odczuwal.

poza tym, bycie pilkarzem to tez dbanie o wizerunek klubu. "zgrzeszyli" samym faktem, ze niektorych kibicow to bulwersuje.
dziwi mnie tez, ze nie mieli obowiazku ogladania tego mecz z trybun.
mnie też to dziwi, chyba nawet bardziej niż to, że piłkarze byli na piwku
dlatego nie do końca ufam temu przekazowi, nie wiem co się tak naprawdę stało
czy przyszli obejrzeli mecz, walnęli po piwku i poszli spać, czy sytuacja bliżej tej wrocławskiej
uzupełniłem wątpliwości w temacie "Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów", bo dyskusja rozwinęła się w dwóch tematach, wkleję, to co uważam za istotne tutaj, dla porządku:
Problem jest, profesjonalny sportowiec i alkohol w pewnym sensie się wyklucza, na pewno nie pomaga, ale nie wyolbrzymiałbym tego.
Dużo więcej zależy od tego jaka jest jakość treningu, czego i w jaki sposób klub wymaga od zawodników, ogólne podejście danego piłkarza do wykonywanego zawodu.
Parę piwek w tygodniu raczej nikomu nie zaszkodziło, alkohol wprawdzie zakwasza organizm ale nie mniej niż złe odżywianie, a jemy przecież codziennie.
Piwo nie jest wskazane po dużym wysiłku, z racji moczopędności, ale jest też całkiem dobrym izotonikiem, poprawia nastrój, oczyszcza głowę, wszystko zależy od... rozsądku.
Ciekawe czy w klubie rozmawia się z zawodnikami na takie tematy...

Darkaras
Posty: 1230
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:41

Re: PP: Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 08.08.2017r. godzina 1

#105 Post autor: Darkaras » 9 sie 2017, o 13:47

Jak mieli oglądać ten mecz z trybun skoro stadion był zamknięty Halo! Ja piszę o meczu piątkowym po którym w sobotę grali z Odrą a nie wczorajszym. Co mieli ich za stewartów albo prasę przebrać?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 68 gości