Cracovia - Ruch Chorzów

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
JEDI_V
Posty: 666
Rejestracja: 27 wrz 2005, o 19:47
Lokalizacja: TATOOINE
Kontakt:

Re: Cracovia - Ruch Chorzów

#391 Post autor: JEDI_V » 20 maja 2017, o 12:32

Ten syf trzeba zaorac, zaczac jak Piast czy Sosnowiec od B klasy, bo takiej patologii organizacyjnej jak w Ruchu nie ma nigdzie, co chwile wypada trup z szafy.
OFICJALNY KLUB ŚLONZOKÓW/R\, NIY GOROLI, NIY LWOWIOKÓW

JEDI_V
Posty: 666
Rejestracja: 27 wrz 2005, o 19:47
Lokalizacja: TATOOINE
Kontakt:

Re: Cracovia - Ruch Chorzów

#392 Post autor: JEDI_V » 20 maja 2017, o 12:34

Aha a tym anonimowym co z dupy strzelil przed Weszlo to byl Surma.
OFICJALNY KLUB ŚLONZOKÓW/R\, NIY GOROLI, NIY LWOWIOKÓW

Dorcia
Posty: 1158
Rejestracja: 23 sie 2002, o 13:25
Lokalizacja: Dziesiona
Kontakt:

Re: Cracovia - Ruch Chorzów

#393 Post autor: Dorcia » 20 maja 2017, o 12:57

adamo_R pisze:Nie Smagorowicz nas spuścił. Głupawy obrazek.
To jest pierwsza menda, która powinna zostać nabita na pal przy stadionie, żeby każdy mógł ko olać - dosłownie.

Dorcia
Posty: 1158
Rejestracja: 23 sie 2002, o 13:25
Lokalizacja: Dziesiona
Kontakt:

Re: Cracovia - Ruch Chorzów

#394 Post autor: Dorcia » 20 maja 2017, o 12:59

adamo_R pisze:To nie pisz jakieś brawa za po***any obrazek. Idz lepiej pod UM żeby nam wybudowali stadion. Taki jesteś ku*** pewny. 4 liga moze się ziścić, co tak chcesz. Koń Trojański ? pełno w Chorzowie takich. Nawet w klubie. Auf.
A czyje działania doprowadziły do zaprzestania budowy stadionu na kilka lat :krzeslem:

piośnikorz
Posty: 716
Rejestracja: 4 sie 2016, o 16:19
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Cracovia - Ruch Chorzów

#395 Post autor: piośnikorz » 20 maja 2017, o 13:02

as1 pisze:Witam wszystkich.
Na początek napisze,ze jestem po prostu fanem pilki nożnej,nie kibicuje zadnemu klubowi.
I tak samo zadnemu nie zycze spadku/upadku.
Z przykroscia obserwuje to,co od kilku lat,a w tym sezonie szczególnie,dzieje się w Ruchu Chorzow.
Musze przyznać,ze nie mogę zrozumieć,dlaczego kibice Ruchu tak lagodnie traktują zdrajcow,ktorzy nosza niebieskie koszulki i mienia się piłkarzami.
Przeciez oni z Was kpia w zywe oczy!
To nie jest tak,ze nie umieja grac.Jak na Polska lige sa niezli.
On po prostu chcą Was spuscic.
Jestem osoba neutralna,a mimo to nie mogę patrzeć,jak jawnie spuszczają Wasz klub w kolejnych meczach.
To jest, tak po ludzku, przykry widok.
Nie wyobrażam sobie,ze moglbym takie cos tolerować,gdybym był kibicem Ruchu.
Dla tych ludzi nie powinno być miejsca w pilce,to samo co robia u Was,beda robic i w innych klubach.
Nie chce nikogo do niczego namawiać,to sa Wasze decyzje,ale moim zdaniem oni powinni dostać konkretny wp***dol,a jesli nie,to co najmniej powinni zostać doszczetnie ośmieszeni i upokorzeni,na cala pilkarska Polske.
Moim zdaniem,zalezy jedynie Hrdliczce,MOZE Monecie,Nowakowi i Arakowi,nikomu więcej (pomijam tych co grali epizody),ale to już wy ocenicie.
Ogolnie zgadzam się ze wszystkim,co piszecie,ale pisanie nic nie pomoze.
Tych mend nie przekona się dobrym słowem,to ludzie bez honoru i ambicji.
Dobry przykład "motywowania" dal Slask przed meczem z Ruchem i dziwie się,ze z niego nie skorzystaliscie.
Wiem,ze już praktycznie nic nie możecie zrobić,pilkarzyki spuszcza Wasz klub,bo tak postanowili,ale powinni otrzymać zaplate adekwatna do ich postawy.
Pozdrawiam wszystkich.
Nie dajcie się tym p*zdom.
100 procent poparcia. Nawet trafiłeś w moje typy odnośnie tego kto być może nie pozoruje gry. Arak, Hrdliczka, Nowak - ta trójka na pewno nie. Z Monetą w 100% przekonany nie jestem. Za to na pewno wiem kto pozoruję grę: Niezgoda, Konczkowski, Helik, Koj, Przybecki, Urbańczyk. Dziwnym trafem same młodziki i wychowankowie. Ciekawe dlaczego? Ano dlatego, że widzą siebie w "lepszych" klubach, gdzie lepiej płacą i jest szansa na wypromowanie się. Za sabotażem zawsze stoją jakieś powody - a najlepszym z nich dla każdego "gwiazdora" są pieniądze. Przyszli, jedni się wypromowali (Niezgoda, Konczkowski), inni odbudowali (Urbańczyk, Helik), a jeszcze inni z powodów osobistych (górnik zabrze Koj). To widać po prostu, tu nie trzeba mieć zmysłu szczególnego, żeby trafić kto sabotuje. Jak będziecie chcieli komuś obić ryj przypadkiem, to oszczędźcie przynajmniej tormana, rozgrywającego i napadziora wiecznie uśmiechniętego.
JEDI_V pisze:Aha a tym anonimowym co z dupy strzelil przed Weszlo to byl Surma.
Jakieś dowody? Oczerniać zawsze łatwo.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2017, o 13:14 przez piośnikorz, łącznie zmieniany 1 raz.

JEDI_V
Posty: 666
Rejestracja: 27 wrz 2005, o 19:47
Lokalizacja: TATOOINE
Kontakt:

Re: Cracovia - Ruch Chorzów

#396 Post autor: JEDI_V » 20 maja 2017, o 13:08

Nie moge zdradzic zrodla, ale jest blisko druzyny.
OFICJALNY KLUB ŚLONZOKÓW/R\, NIY GOROLI, NIY LWOWIOKÓW

piośnikorz
Posty: 716
Rejestracja: 4 sie 2016, o 16:19
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Cracovia - Ruch Chorzów

#397 Post autor: piośnikorz » 20 maja 2017, o 13:09

To nie zdradzaj źródła, nie musisz mówić kto to dokładnie. Wystarczy byś podaj więcej informacji, żeby wyglądały na prawdziwe. A my już sami ocenimy.

JEDI_V
Posty: 666
Rejestracja: 27 wrz 2005, o 19:47
Lokalizacja: TATOOINE
Kontakt:

Re: Cracovia - Ruch Chorzów

#398 Post autor: JEDI_V » 20 maja 2017, o 13:15

Ktos z szeroko pojetego sztabu szkoleniowego.
OFICJALNY KLUB ŚLONZOKÓW/R\, NIY GOROLI, NIY LWOWIOKÓW

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2535
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: Cracovia - Ruch Chorzów

#399 Post autor: Bartorus » 20 maja 2017, o 13:25

Surma wczoraj był bodajże w pierwszej z trzech grup uciekinierów do szatni. Mocno mnie to zdziwiło. Helik bodajże był w drugiej więc też mnie dziwi wspominanie jego w oświadczeniu.

A i niech o oklepie nikt nawet nie myśli. Jak jakimś cudem zagramy w 1 lidze to po takiej akcji mamy na 100% zamknięty stadion na parę meczów i zakazy wyjazdowe. Wraz z ujemnymi punktami to jest prawie pewny spadek do 2. Akcja z blokowaniem wyjścia i rzucaniem miedziakami natomiast jest całkiem niezła i raczej niczym specjalnie złym się dyscyplinarnie dla klubu nie powinna skończyć.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10128
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Cracovia - Ruch Chorzów

#400 Post autor: jajo » 20 maja 2017, o 13:28

Helik, Grodek i Moneta stali pod sektorem najdluzej.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
Zip
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1954
Rejestracja: 29 cze 2006, o 15:17
Lokalizacja: Chorzów Stary/Kraków
Kontakt:

Re: Cracovia - Ruch Chorzów

#401 Post autor: Zip » 20 maja 2017, o 13:29

I jak tu się nie załamać? Z tym sezonem kończą się wartości, dzięki którym ten Klub jest wielki. Nie wierzę w to, że można było dostać tyle ciosów od osób, które w teorii utożsamiały się z Ruchem... Zostaliśmy sami - kibice i Paterman :(

I tak, pomysł z miedziakami jest dobry :super:
In Siemian We Trust

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2535
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: Cracovia - Ruch Chorzów

#402 Post autor: Bartorus » 20 maja 2017, o 13:34

Jesteś absolutnie pewien jajo? Ja wczoraj byłem i jestem prawie gotów się założyć, że on z drugą turą poleciał do szatni. Mogę się mylić bo głównie patrzyłem na monetę i grodka.

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2535
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: Cracovia - Ruch Chorzów

#403 Post autor: Bartorus » 20 maja 2017, o 13:55

Niech ekipa blokuje tylko szybko tunel. Grajków z Łęcznej wiadomo przepuścić jak będą chcieli zleźć. Nie dotykać, wyzywać obrzucić(nie rzucać w nich bo nas tak kochają kibiców, że jeszcze by nas oskarżyli za napaść i naruszenie nietykalności a szkoda, żeby ktoś przez to dostał zakazy czy gorsze rzeczy) bilonem i po jakimś czasie puścić. Serio nie warto by klub cierpiał w pierwszej lidze kolejne kary czy ludzie mieli w papierach nabrudzone bo ktoś nie wytrzymał i zaczął na przykład Oleksego gonić próbując mu nogę złamać. To jest apel do kumatych by ogarnęli tych bardziej wybuchowych.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10128
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Cracovia - Ruch Chorzów

#404 Post autor: jajo » 20 maja 2017, o 14:04

Bartorus pisze:Jesteś absolutnie pewien jajo? Ja wczoraj byłem i jestem prawie gotów się założyć, że on z drugą turą poleciał do szatni. Mogę się mylić bo głównie patrzyłem na monetę i grodka.
glowy nie dam. za duzo emocji na analityczne spogladanie na to.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2535
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: Cracovia - Ruch Chorzów

#405 Post autor: Bartorus » 20 maja 2017, o 14:21

Obrazek
Na szczęście są fotogalerie. Powtarzam się, ale nie wiem czemu wspominkę dostał w oświadczeniu Helik co uciekł z drugą turą a nie ludzie co wyczekali jak dostawali bluzgi.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2017, o 14:24 przez Bartorus, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Konrad, Rickenn10, scaneRboy i 120 gości