Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
adamo
Posty: 208
Rejestracja: 15 mar 2008, o 17:49
Lokalizacja: chorzow

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#436 Post autor: adamo » 14 maja 2017, o 18:32

bylem dzis w parku z rodzina i jakos nie widzialem aby w aglomeracji panowal jakis smutek wrecz przeciwnie wszyscy zadowoleni i ludzie maja to gleboko w d....pie...czym sie przejmowac patalachami ktorzy w zeszlym roku notorycznie bili rekordy klubowej nieudolnosci?Miasto pozyczylo 18 milionow i gdzie one sa?Dlaczego zawodnicy nie dostali wyplat?Mysle ze to jest podstawowe pytanie na ktore nie padly zadne konkretne odpowiedzi.
Adam

Harpo
Posty: 3340
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#437 Post autor: Harpo » 14 maja 2017, o 19:58

a co, ludzie mają w czarnych ubraniach chodzić i płakać na spacerach?
Aglomeracja to też inne kluby, a i piłą (klubową) żyje mały odsetek mieszkańców. Żadny wskaźnik ten park ;)
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
Stasiu19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 906
Rejestracja: 14 lis 2009, o 09:33
Lokalizacja: Siemianowice-Bytków
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#438 Post autor: Stasiu19R20 » 14 maja 2017, o 20:20

Po naszych gwiqzdwch z tlenionym blondynem na czele tez jakos smutku nie bylo widac.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Obrazek
Tradycja nie zginie, chwała nie przeminie, Ruch Chorzów jeszcze wróci na należne mu miejsce!!!

Awatar użytkownika
WolnyLogin
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 455
Rejestracja: 4 lut 2016, o 20:51
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#439 Post autor: WolnyLogin » 14 maja 2017, o 21:00

adamo pisze:bylem dzis w parku z rodzina i jakos nie widzialem aby w aglomeracji panowal jakis smutek wrecz przeciwnie wszyscy zadowoleni i ludzie maja to gleboko w d....pie...
Od roku nasza sytuacja jest naprawdę trudna. Wyniki sportowe w 2016 roku były bardzo kiepskie, do tego pożyczka z miasta, wszystkie afery, odejścia piłkarzy itd. Ja myślę, że każdy z kibiców, gdzieś w tyle głowy ma ten najczarniejszy scenariusz, i on się chyba powoli zaczyna realizowac. To trochę jak z ciężko schorowanym członkiem rodziny - chcesz aby żył jak najdłużej, ale przygotowujesz się do najgorszego. Dlatego kibice ciągle żyją w świadomości, że to może być ostatni sezon Ruchu w Ekstraklasie i są "na to gotowi". Ja miałem wczoraj ciężki wieczór po wpier.... 0:6 ale dziś mimo ogromnego smutku, żalu i wściekłości, staram się ciągle cieszyć życiem. Rozum podpowiada, że jest pozamiatane, ale serce... ;)

spieron
Posty: 27
Rejestracja: 27 lut 2017, o 10:12

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#440 Post autor: spieron » 14 maja 2017, o 21:03

Dziś w galerii katowickiej spotkałem Jarka Niezgodę z laską i powiedziałem mu co to wczoraj było i mnie wyśmiał i poszedł dalej.

Awatar użytkownika
Duszello
Posty: 1668
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 19:09
Lokalizacja: Niebieskie Świętochłowice
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#441 Post autor: Duszello » 14 maja 2017, o 21:08

Powinien dostac lapa w pysk od ciebie. Ale tak zeby mu aparat na zebach przestol pasować.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

adamo
Posty: 208
Rejestracja: 15 mar 2008, o 17:49
Lokalizacja: chorzow

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#442 Post autor: adamo » 14 maja 2017, o 21:19

zawodnicy sa najmniej winni,najwiecej winni sa patalachowie ktorzy zarzadzaja ,przepraszam zarzadzali tym klubem....pilkarze moga sie starac,ale widac ze nie jest to proste........kiepscy pilkarze ktorzy nie byli chciani gdzie indziej...najbardziej zal mi Gucia Warzychy i Patermana....no coz...zobaczymy.Ale wytlumaczcie mi jak to jest ze wynajem stadionu slaskiego na mecz moze wynosic 300000?A stadion np. Slaska Wroclaw za ile jest wynajmowany?Czy u nas ta komuna nigdy nie zginie?
Adam

stary98
Posty: 302
Rejestracja: 21 sie 2015, o 20:19
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#443 Post autor: stary98 » 14 maja 2017, o 21:20

spieron pisze:Dziś w galerii katowickiej spotkałem Jarka Niezgodę z laską i powiedziałem mu co to wczoraj było i mnie wyśmiał i poszedł dalej.
Bo To warszawiaczek i on ma w du*** nasz klub i nas

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
RUCH Chorzów Polska!

adamo_R
Posty: 10866
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#444 Post autor: adamo_R » 14 maja 2017, o 21:46

spieron pisze:Dziś w galerii katowickiej spotkałem Jarka Niezgodę z laską i powiedziałem mu co to wczoraj było i mnie wyśmiał i poszedł dalej.
Jo widzioł Gucia i Wojtka Grziba i tyż mieli humor. Godka że bydzie dobrze. Widocznie wiedzą ze 3 szpile Sieg pewne. Dla niektórych świat na Ruchu sie nie kończy. Dla nas tak. Szczególnie dla takich Niezgód i innych lebrów.
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

tramp3k
Posty: 1290
Rejestracja: 29 mar 2008, o 22:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#445 Post autor: tramp3k » 14 maja 2017, o 21:49

adamo_R pisze:
spieron pisze:Dziś w galerii katowickiej spotkałem Jarka Niezgodę z laską i powiedziałem mu co to wczoraj było i mnie wyśmiał i poszedł dalej.
Jo widzioł Gucia i Wojtka Grziba i tyż mieli humor. Godka że bydzie dobrze. Widocznie wiedzą ze 3 szpile Sieg pewne. Dla niektórych świat na Ruchu sie nie kończy. Dla nas tak.
A jakby byli smutni to byś pisał że są pogrążeni i że pewnie nie mają pomysłu jak z tego wybrnąć.

Ludzie dajcie spokój. Dostali konkretny wp***dol, jak mają go odpokutować to we wtorek wieczorem a nie w niedzielne popołudnie kajać się przed napotkanymi ludźmi.

Awatar użytkownika
19Wariat20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 713
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 13:14
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#446 Post autor: 19Wariat20 » 14 maja 2017, o 21:53

spieron pisze:Dziś w galerii katowickiej spotkałem Jarka Niezgodę z laską i powiedziałem mu co to wczoraj było i mnie wyśmiał i poszedł dalej.
Cza boło mu dupnąć w pysk i spytać sie kto je mężczyzną w ich związku :cenzura:

adamo_R
Posty: 10866
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#447 Post autor: adamo_R » 14 maja 2017, o 22:00

tramp3k pisze: Dostali konkretny wp***dol, jak mają go odpokutować to we wtorek wieczorem
Jeszcze dolicz ze 2 takie zwycięstwa i zostanymy w lidze. Odpokutować to już praktycznie nie ma co. Wyboru też nie ma, trzeba to wygrać. A jak nie ? To już sie nie bydom kajać przed nikim. Nie byda miec do nich pretensji jak nos frajerzy kopacze spuszczą do 1..4 ligi uj wie kaj.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2017, o 22:02 przez adamo_R, łącznie zmieniany 1 raz.
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

orbiter
Posty: 1412
Rejestracja: 7 maja 2004, o 22:28
Lokalizacja: SH 1920
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#448 Post autor: orbiter » 14 maja 2017, o 22:01

spieron pisze:Dziś w galerii katowickiej spotkałem Jarka Niezgodę z laską i powiedziałem mu co to wczoraj było i mnie wyśmiał i poszedł dalej.
Generalnie jest na wypożyczeniu, więc go rybka co będzie z Nami. Trzeba tez pamiętać, że jednak ustrzelił nam bramek do momentu "spadku" formy. W ogóle o tym "spadku" to tak sobie spekuluję, że może i dostał jakiś telefon ze Stolycy, aby przestał się "wygłupiać". Ale to takie spekulanctwo z Mojej strony.
Ruch Chorzów - Górny Śląsk - Polska

Arena C6

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10269
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#449 Post autor: gerhat » 14 maja 2017, o 22:42

A ja widziałem dziś Araka i Konczkowskiego na spacerze po hołdzie na Lipinach, oboje mieli przebite dłonie i korony cierniowe na głowie. Byli zalani łzami oraz krwią. Szacun :]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

artuditu21
Posty: 53
Rejestracja: 16 lis 2009, o 21:36
Lokalizacja: Siemianowice
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#450 Post autor: artuditu21 » 14 maja 2017, o 22:43

Wyśmiał bo widocznie uznał ze nie zrozumiałeś przekazu wczorajszego meczu bo jako wierny kibic powinnes znać sytuację... i nie pytać

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
www.facebook.com/Koszulki-meczowe-kolekcja-Artura-Leszek-275582059232092/

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] i 91 gości