Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
stary98
Posty: 302
Rejestracja: 21 sie 2015, o 20:19
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

#16 Post autor: stary98 » 4 maja 2017, o 19:34

rico1974 pisze:Za mało jest reklam zachęcających do przyjścia na mecz ci co chodzą wiedzą co jak i kiedy ale tych co nie wiedzą trzeba jakoś poinformować zachęcić a nie wyzywać od pikników zawsze dla piknkia musi być ten 1-szy raz to czemu nie teraz a jak się mu spodoba to będzie nas więcej

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
W Chorzowie przede wszystkim trzeba zachęcać młodzież do chodzenia na mecze bo akurat jak jada na mecz to często widzą że siedzą po ławkach piją A na mecz nie idą. Ktoś wyżej dobrze poruszył ten temat bo to trochę dziwne że w mieście gdzie jest klub kibice z tego miasta są mniejszością

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
RUCH Chorzów Polska!

rico1974
Posty: 123
Rejestracja: 24 lis 2009, o 18:59
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

#17 Post autor: rico1974 » 4 maja 2017, o 19:48

Młodzież cza zarazić miłością do Ruchu tak jak to bylo w latach 80-90 pamietom caly plac jechol na szpil banom abo autobusem a czasami nawet piechty z Siemianowic ,nieroz nie bylo na bilet to cza bylo kombinowac np.na łebka z kims doroslym na jeden bilet ale szlo a nie teraz siedzieć przed kompem albo tv

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Harpo
Posty: 3421
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

#18 Post autor: Harpo » 4 maja 2017, o 20:14

stary98 pisze: Ktoś wyżej dobrze poruszył ten temat bo to trochę dziwne że w mieście gdzie jest klub kibice z tego miasta są mniejszością
To jest patologia Ekstraklasy! Wstyd, żeby PIĘCIU (!) tys nie szło nazbierać z SAMEGO Chorzowa.
Ostatnie 3 mecze u siebie: pieprzyć pogoda, urodziny, spotkania z kochanką i niańczenie bajtla- trzeba być!!! :!: :!: :!:

PS. prośba: powitajmy głośno nowego trenera legendarnym: GU CIO! GU CIO! GU CIO!! Niech bajtle poczują się jak w '89 roku :)
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Elmer
Posty: 10428
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

#19 Post autor: Elmer » 4 maja 2017, o 21:49

Harpo pisze:PS. prośba: powitajmy głośno nowego trenera legendarnym: GU CIO! GU CIO! GU CIO!! Niech bajtle poczują się jak w '89 roku :)
Okrzyk pozostanie na zawsze, szkoda że te lata nie wrócą i teraz jest taka... lipa. Zaczynałem chodzić na Ruch, akurat Gucio powoli kończył grę w Chorzowie. Byłem na dwóch meczach z jego udziałem i zdobył w nich 3 gole, wszystkie z karnych. Dobrze pamiętam co się śpiewało jak był karny dla Ruchu.

Bardzo ważny mecz. Oby obyło się bez fochów i wszyscy zagrali w jednej drużynie, także kadrowicze z młodzieżówki.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

#20 Post autor: viperR » 4 maja 2017, o 22:16

Elmer pisze:
Harpo pisze:PS. prośba: powitajmy głośno nowego trenera legendarnym: GU CIO! GU CIO! GU CIO!! Niech bajtle poczują się jak w '89 roku :)
Okrzyk pozostanie na zawsze, szkoda że te lata nie wrócą i teraz jest taka... lipa. Zaczynałem chodzić na Ruch, akurat Gucio powoli kończył grę w Chorzowie. Byłem na dwóch meczach z jego udziałem i zdobył w nich 3 gole, wszystkie z karnych. Dobrze pamiętam co się śpiewało jak był karny dla Ruchu.

Bardzo ważny mecz. Oby obyło się bez fochów i wszyscy zagrali w jednej drużynie, także kadrowicze z młodzieżówki.
i to jest to co moim zdaniem pokutuje w Ruchu.. Historia historią, legendy legendami, trzeba je szanować dawać dowody uznania, wspomnienia wspomnieniami, ale nie można żyć i karmić się wiecznie historią :) Jedyne co nas może uratować to patrzenie wyłącznie w przód, czy jak kto woli ucieczka do przodu.. i ja chcę w tym meczu zobaczyć grę do przodu

marek79
Posty: 7741
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

#21 Post autor: marek79 » 4 maja 2017, o 22:22

To cza zawodnikow tylem do ataku ustawic

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

spieron
Posty: 27
Rejestracja: 27 lut 2017, o 10:12

Re: Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

#22 Post autor: spieron » 4 maja 2017, o 22:47

Dokładnie,zostały nam trzy mecze u siebie,już dawno nie było meczy o taką stawkę (ostatnie sezony jakoś spokojnie się utrzymywaliśmy) smaczku powinno dodać to że na sektorze gości zasiądzie zgrabna paczka Zagłębia Lubin&Odry Opole&Polonii Bytom,także z tych trzech domowych meczy jest to najlepszy mecz względem kibicowskim jak i piłkarskim.

19katowice20
Posty: 185
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 18:52
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

#23 Post autor: 19katowice20 » 5 maja 2017, o 02:05

jo pamientom jak zech byl bajtlem to zawsze z karlusami my kombinowali gelt co by na szpil pojsc a to albo od matki albo na lewo sie cos kobinowalo ale wszystko sam po to by wlez na stadion a teraz to jakos masakra malolaty lazom po sklepach, barach i gleboko kajs maja Ruch jak i sam widza to mom chync je***c w leb takiego ciulskiego miecha bo mnie slabo........
JEDNO MIASTO JEDEN KLUB KATOWICE KS RUCH!!!!!!!!!!!!

heinRich
Posty: 4228
Rejestracja: 24 mar 2010, o 09:41
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

#24 Post autor: heinRich » 5 maja 2017, o 04:40

19katowice20 pisze:jo pamientom jak zech byl bajtlem to zawsze z karlusami my kombinowali gelt co by na szpil pojsc a to albo od matki albo na lewo sie cos kobinowalo ale wszystko sam po to by wlez na stadion a teraz to jakos masakra malolaty lazom po sklepach, barach i gleboko kajs maja Ruch jak i sam widza to mom chync je***c w leb takiego ciulskiego miecha bo mnie slabo........
bo za naszych czasow innych rozrywek niy bylo. byla dyska co tydziyn co do niykierych, dlo mie metalmania co rok... a tak to abo lawka pod blokiym abo stadion . co do kasy mosz recht. jo do omy zasuwol, w polu co pomoc coby na bilet bylo. dzisioj to po piyrsze komorka, rurki ,taska,multikino no i zel .... bo zel i rurki prosze ja ciebie som najfajniejszejsze :zakrecony:

co do szpilu, to jo juz licza ino na cud. ale ku*** wierza do konca :!: :!: :!:

mulan
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2101
Rejestracja: 16 lut 2005, o 15:32
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

#25 Post autor: mulan » 5 maja 2017, o 10:08

Dawno nie byo już takiego ciśnienia na mecz. Jednak w związek z WF wkradła się mocno rutyna i coś się wypaliło. Teraz nadeszło odświeżenie i uczucie wraca.
Po dramatycznym meczu 2:1 dla nas.
Miłość jest naj­wyższą siłą wszechświata, to ona wpra­wia w RUCH

koller
Posty: 755
Rejestracja: 11 wrz 2005, o 13:09
Lokalizacja: NRŚL GANG
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

#26 Post autor: koller » 5 maja 2017, o 11:00

ACHTUNG!!!!!!
znalezione na fb Ultras Niebiescy :

WAŻNA INFORMACJA PRZED DZISIEJSZYM MECZEM!

W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE #WALCZYMYRAZEM O UTRZYMANIE W LIDZE I O POPRAWIENIE SYTUACJI NASZEGO KLUBU PODCZAS DZISIEJSZEGO MECZU MŁYN ZOSTAJE PRZENIESIONY NA PROSTĄ!!! PROSIMY O SOLIDARNOŚĆ KIBICÓW Z DZIES10NY I PRZYCHODZENIA NA PROSTĄ. WSZYSCY DAJĄ DZISIAJ Z SIEBIE 100% ZAANGAŻOWANIA PRZEZ 90MINUT I WSPOMAGAJĄ PIŁKARZY!!!!!!!! RAZEM DAMY RADE NIEBIESCY!

INO RUCH!

Bardzo dobro inicjatywa :super: :ok:

Awatar użytkownika
GibsonOberschlesien
Posty: 252
Rejestracja: 27 lip 2015, o 19:55
Lokalizacja: Siemianowice ŚLĄSKIE
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

#27 Post autor: GibsonOberschlesien » 5 maja 2017, o 11:20

Świetno inicjatywa UN!
Z Ruchem do końca! Kożdy na szpil!!!
Urodzeni w Siemianowicach - wychowani na Cichej 6

"Popularność Ruchu na Śląsku nie zna granic" Przegląd Sportowy - 1934r

spieron
Posty: 27
Rejestracja: 27 lut 2017, o 10:12

Re: Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

#28 Post autor: spieron » 5 maja 2017, o 12:16

Lepiej by było młyn pozostawić na sektorze 8 i poprosić dziesione o dołączenia do tego sektoru,no ale cóż...
Ciśnienie na mecz jest ogromne,już dawno nie było meczu o taką stawkę,niby nie ma wielkiej mobilizacji,ale coś czuje że będzie full ludzi.

Kuchtizo
Posty: 384
Rejestracja: 20 sty 2012, o 14:55
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

#29 Post autor: Kuchtizo » 5 maja 2017, o 12:22

Jo czuja te kolejki pod kasami , bo kibice Ruchu się nie nauczą , że trzeba przyjść szybciej jak 5 minut przed szpilem , a potem jeszcze larmo , że przed szpilem nie zdążyli wejść.
Dzisiej ino 3 punkty innej opcji nie widza. Czuja , że Gucio wymieni Araka za Niezgody. To co mi się ostatnio podobało , że z tą zmianą Gucio nie czekoł do 85 minuty ino po 15 minutach drugiej połowy nic się nie zmieniło i od razu zmiana.

stary98
Posty: 302
Rejestracja: 21 sie 2015, o 20:19
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

#30 Post autor: stary98 » 5 maja 2017, o 13:35

Kuchtizo pisze:Jo czuja te kolejki pod kasami , bo kibice Ruchu się nie nauczą , że trzeba przyjść szybciej jak 5 minut przed szpilem , a potem jeszcze larmo , że przed szpilem nie zdążyli wejść.
Dzisiej ino 3 punkty innej opcji nie widza. Czuja , że Gucio wymieni Araka za Niezgody. To co mi się ostatnio podobało , że z tą zmianą Gucio nie czekoł do 85 minuty ino po 15 minutach drugiej połowy nic się nie zmieniło i od razu zmiana.

Też tego nie rozumia jak nie umią kupić przez internet to niech przyjdą wcześnij a nie potem płaczą że połowy szpilu nie widzą i drogie bilety
RUCH Chorzów Polska!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości