[19 kolejka] Wisła Płock - Ruch Chorzów 10.12.16 18:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
coRny
Posty: 305
Rejestracja: 19 mar 2012, o 20:12
Kontakt:

Re: [19 kolejka] Wisła Płock - Ruch Chorzów 10.12.16 18:00

#256 Post autor: coRny » 11 gru 2016, o 15:07

scaneRboy pisze:Oczywiscie. Pozbywanie sie Fornalika to zniszczenie chyba ostatniej podpory tego klubu przed upadkiem
[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Fornalik podpora? prosza Cie, 23 przegrane mecze w ckagu roku godajom same za siebie. poza tym, w tym klubie nie ma juz nic. ani kasy ani zarzadu ani wynikow ale przede wszystkim AMBICJI!
ale najwazniejsze byly wczoraj derby
a po meczu z wisla,przegranym oczywiscie no nie wierza zeby bylo inaczy zaspiewejcie nic sie nie stalo no bo przeca somy ino na 16 miejscu ale bydzie dobrze!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

ciudu
Posty: 492
Rejestracja: 30 sty 2009, o 20:01
Lokalizacja: Fryna

Re: [19 kolejka] Wisła Płock - Ruch Chorzów 10.12.16 18:00

#257 Post autor: ciudu » 11 gru 2016, o 15:47

:ok: [quote="coRny"][quote="scaneRboy"]Oczywiscie. Pozbywanie sie Fornalika to zniszczenie chyba ostatniej podpory tego klubu przed upadkiem
[size=80][b][i][color=#acacac][ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ][/color][/i][/b][/size][/quote]
Fornalik podpora? prosza Cie, 23 przegrane mecze w ckagu roku godajom same za siebie. poza tym, w tym klubie nie ma juz nic. ani kasy ani zarzadu ani wynikow ale przede wszystkim AMBICJI!
ale najwazniejsze byly wczoraj derby
a po meczu z wisla,przegranym oczywiscie no nie wierza zeby bylo inaczy zaspiewejcie nic sie nie stalo no bo przeca somy ino na 16 miejscu ale bydzie dobrze!

[size=80][b][i][color=#acacac][ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ][/color][/i][/b][/size][/quote]

ciudu
Posty: 492
Rejestracja: 30 sty 2009, o 20:01
Lokalizacja: Fryna

Re: [19 kolejka] Wisła Płock - Ruch Chorzów 10.12.16 18:00

#258 Post autor: ciudu » 11 gru 2016, o 17:09

Ja pitole !!!!, WF podporom Ruchu !!!!!! dobre , ale k....a podej mi jedyn powod czymu tak uwazosz bo ku..a ketys tam cos mu sie udalo?. Ludzie liczy sie tu i TERAZ a niy kedys, w jakim swiecie wy zyjecie , porazka za porazkom w drastycznym stylu przepierdalomy mecze juz niy wiym od kedy a ktos tu dupi ze on jest podporom Ruchu.

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11961
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: [19 kolejka] Wisła Płock - Ruch Chorzów 10.12.16 18:00

#259 Post autor: Ozor » 11 gru 2016, o 17:34

Jak by niy on to do dzisioj wszyscy by mysleli że erka jest tam kaj godoł strażnik.Informacje mo sprawdzone i to mi wystarczy, wola brutalno prowda jak słodkie pierdolynie tych oszustow abo dyrdymały ludzi kere majom różowe bryle i informacje od kolegow z zarzondu.

Awatar użytkownika
OSH
Posty: 1185
Rejestracja: 28 cze 2007, o 04:58
Lokalizacja: SupeRHanysowo
Kontakt:

Re: [19 kolejka] Wisła Płock - Ruch Chorzów 10.12.16 18:00

#260 Post autor: OSH » 11 gru 2016, o 17:37

Lysy pisze:
marek79 pisze:
Witek46 pisze:
marek79 pisze:Skad wiecie ze Fornalik mo 60 tys na miesiac?

Byliscie przy pidpisaniu kontraktu? Jedyn ciepnol kwota bo tak USLYSZOL na trybunie glownyj i juz jadom z kwotom. :) ;) ;) ;)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
A może powiesz ile ma, skoro 60 koła ci nie pasuje. Powiem ci zatem dokładniej 61 tys. i nigdy nie rozumiałem skąd wziął się ten jeden tysiąc.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

A jo nigdy niy zrozumia skad Ty to wszystko wiysz. W karnecie na glowno dodaja ?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Nie chcę nikogo oskarżać ale czasem wydaje mi się ,że za wszelką cenę witek46 chce zaszkodzić Ruchowi. Ma ile ma akurat trenerowi tego nie zazdroszczę. Prawie wszystkie jego komentarze są skrajnie negatywne.Też nie mogę patrzeć na Księżniczkę, Smagora, Kurczyk wydaje mi się taki sam jak jego koleżka. Ale witek się specjalizuje w swego rodzaju dywersji. I tak na marginesie uważałbym na to do czego ma dostęp na forum.
On powinien miec koncowka 64

marek79
Posty: 7723
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: [19 kolejka] Wisła Płock - Ruch Chorzów 10.12.16 18:00

#261 Post autor: marek79 » 11 gru 2016, o 19:15

Mozna domagac sie zmiany trynera ino kto za niego? Rynek w Polsce jest zamkniety. Jest malo grupa trynerow. Jedynie kto moze prrzyjsc to tryner spolony jak Ojrzynski czy Mandrysz. Albo mozna postawic na mlodego gniewnego 30-35 latka ale czy bedzie miol szacunek?

I teraz pytanie czymu w Arce, Wisle Plock, Cracovii niy zniyniaja trynera? Bo jednym z powodow moze byc to ze lepszego na dluzszo meta niy znojdziesz.
Zmienisz i zadzialo metoda nowy miotly ale to sie moze szybko skonczyc.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

niebieski73
Posty: 492
Rejestracja: 21 lis 2009, o 19:34
Lokalizacja: FCI
Kontakt:

Re: [19 kolejka] Wisła Płock - Ruch Chorzów 10.12.16 18:00

#262 Post autor: niebieski73 » 11 gru 2016, o 19:52

marek79 pisze:Mozna domagac sie zmiany trynera ino kto za niego? Rynek w Polsce jest zamkniety. Jest malo grupa trynerow. Jedynie kto moze prrzyjsc to tryner spolony jak Ojrzynski czy Mandrysz. Albo mozna postawic na mlodego gniewnego 30-35 latka ale czy bedzie miol szacunek?

I teraz pytanie czymu w Arce, Wisle Plock, Cracovii niy zniyniaja trynera? Bo jednym z powodow moze byc to ze lepszego na dluzszo meta niy znojdziesz.
Zmienisz i zadzialo metoda nowy miotly ale to sie moze szybko skonczyc.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
W Legii i Lechu zmienili trenerów i zobocz se kaj byli w tabeli przed zmianą trenera, a kaj są teraz. Termalica po sezonie tyż zmieniła trenera, niby dziwno decyzja, ale miejsce w tabeli pokazuje że słuszno. Oczywiście nie ma gwarancji, że zmiana trenera wyjdzie na lepsze, ale czasami może trzeba zaryzykować.
Nie wiem, czy ktoś oglądoł dziś mecz Lecha z Koroną, scyzoryki przegrały, ale jeszcze nawet przy stanie 0-0 dążyli do wygranej, widać było ich nastawienie do walki o 3 pkt. U nos jo tego nie widza.

Witek46
Posty: 2290
Rejestracja: 12 mar 2008, o 18:27
Lokalizacja: Panewniki
Kontakt:

Re: [19 kolejka] Wisła Płock - Ruch Chorzów 10.12.16 18:00

#263 Post autor: Witek46 » 11 gru 2016, o 19:54

Lysy pisze:
Ozor pisze:Jak by niy on to do dzisioj wszyscy by mysleli że erka jest tam kaj godoł strażnik.Informacje mo sprawdzone i to mi wystarczy, wola brutalno prowda jak słodkie pierdolynie tych oszustow abo dyrdymały ludzi kere majom różowe bryle i informacje od kolegow z zarzondu.
Może i ma rację ale nie jest od nos. I tela w temacie.
Weryfikował ktoś tego kibica? Widział go ktoś?
Rozumiem, nerwy puszczają ale żal mi cię Lysy z takim myśleniem. Skąd jest, czy od nos, kto go widzioł i weryfikowoł. Jedno jest pewne nie ty mnie będziesz weryfikowoł. Jesteś za mało niebieski.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Wolność słowa nie może zwalniać z odpowiedzialności za słowo

marek79
Posty: 7723
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: [19 kolejka] Wisła Płock - Ruch Chorzów 10.12.16 18:00

#264 Post autor: marek79 » 11 gru 2016, o 20:06

niebieski73 pisze:
marek79 pisze:Mozna domagac sie zmiany trynera ino kto za niego? Rynek w Polsce jest zamkniety. Jest malo grupa trynerow. Jedynie kto moze prrzyjsc to tryner spolony jak Ojrzynski czy Mandrysz. Albo mozna postawic na mlodego gniewnego 30-35 latka ale czy bedzie miol szacunek?

I teraz pytanie czymu w Arce, Wisle Plock, Cracovii niy zniyniaja trynera? Bo jednym z powodow moze byc to ze lepszego na dluzszo meta niy znojdziesz.
Zmienisz i zadzialo metoda nowy miotly ale to sie moze szybko skonczyc.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
W Legii i Lechu zmienili trenerów i zobocz se kaj byli w tabeli przed zmianą trenera, a kaj są teraz. Termalica po sezonie tyż zmieniła trenera, niby dziwno decyzja, ale miejsce w tabeli pokazuje że słuszno. Oczywiście nie ma gwarancji, że zmiana trenera wyjdzie na lepsze, ale czasami może trzeba zaryzykować.
Nie wiem, czy ktoś oglądoł dziś mecz Lecha z Koroną, scyzoryki przegrały, ale jeszcze nawet przy stanie 0-0 dążyli do wygranej, widać było ich nastawienie do walki o 3 pkt. U nos jo tego nie widza.

Ino Lech i Legia to inno polka w apanazach dla trynera. I tam moga juz w tych zagranicznych przebiyrac. A niy w zamkniyntym kryngu.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Walter
Posty: 26
Rejestracja: 24 lis 2009, o 16:51
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: [19 kolejka] Wisła Płock - Ruch Chorzów 10.12.16 18:00

#265 Post autor: Walter » 11 gru 2016, o 20:40

Fornalik według mnie jest trenerem przereklamowanym,dla mnie trener który boi się podjąć ryzyka i gra zachowawczo nigdy nic nie osiągnie.Ruch grając z Lechem czy Legią ,gra bojazliwie i z góry trener zakłada porażkę i ustawia zespół aby jak najmniej przegrać.Ile Ruch rozegrał meczy gdzie do przerwy nie oddali ani jednego strzału na bramkę.Tylko zmiana trenera ,Fornalik jest jako trener wypalony i nie ma pomysłu na grę Ruchu

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2535
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: [19 kolejka] Wisła Płock - Ruch Chorzów 10.12.16 18:00

#266 Post autor: Bartorus » 11 gru 2016, o 20:59

Może oddajemy mało strzałów na bramkę jednak mimo wszystko mamy 8 miejsce jeśli chodzi o strzelone bramki. Problemem jest beznadziejna defensywa a nie ofensywa

maciek1973
Posty: 1642
Rejestracja: 18 paź 2007, o 15:47
Lokalizacja: Fryncita

Re: [19 kolejka] Wisła Płock - Ruch Chorzów 10.12.16 18:00

#267 Post autor: maciek1973 » 11 gru 2016, o 21:00

Nie no, Panie i Panowie, jest super. Nie trzeba niczego zmieniać, nawet nie ma powodu, aby się denerwować. Mamy chwilowe kłopoty, ale wkrótce zaczniemy przecież gromadzić punkty. Na początek co drugi mecz remis - i już będzie świetnie.

Nie chce mi się nawet z nikim polemizować. :mur:

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7923
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: [19 kolejka] Wisła Płock - Ruch Chorzów 10.12.16 18:00

#268 Post autor: Scypion » 11 gru 2016, o 22:10

W sumie to już nieważne...

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11961
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: [19 kolejka] Wisła Płock - Ruch Chorzów 10.12.16 18:00

#269 Post autor: Ozor » 11 gru 2016, o 22:15

pora zamykac :]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Rickenn10, scaneRboy i 94 gości