[4 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Płock 8.08.2016 18:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
mrokol08
Posty: 1239
Rejestracja: 31 mar 2009, o 23:33
Lokalizacja: Batory - Osiedle nad Rawą
Kontakt:

Re: [4 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Płock 8.08.2016 18:00

#121 Post autor: mrokol08 » 9 sie 2016, o 11:02

Stępińki w tej akcji na 1-1 to fenomen jakby mógł to by se wrzucił sam na łeb tyn bal, tu chociaż na plus dla Koncziego za dobre dośrodkowanie. Ogólnie wynik lepszy niż gra bo słupek Kriwca to też duże szczęscie że nie wpadło. Z drugiej strony w doliczonym Stepel mógł lać na tor a nie podawac do Surmy byłby szał radości na 3-2. Nie ma tragedii ale musimy grać lepiej szczególnie w obronie.
Batory Fans

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10030
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [4 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Płock 8.08.2016 18:00

#122 Post autor: jajo » 9 sie 2016, o 12:04

malo kto zauwazył, ale przed 2 golem dla Płocka faulowany był chyba Stepel. Nie moze Grodek grac tak ryzykownych piłek niestety wychodząc z obrony, bo potem jest straszna dziura. Mimo to wydaje mi sie nienajgorszy mecz Cichockiego. W końcu dobrze Konczi. Słabo Koj. Lech tez slabo, ale juz wole zeby bledy popelnial on, a nie Skaba. Tutaj jest najwiekszy problem. W zeszlym sezonie mielismy bramkarza, ktory potrafil wyciagnac przegrane sytuacje, teraz mamy bramkarza, ktorzy potrafia puscic proste sytuacje. Oczywiscie pilka rzadzi tez przypadek. Przy tym wyjsciu Lecha pilka sie tak odbije raz na sto, zeby wpasc do bramki. Kiełpin mial za to fure szczescia, ze pilka która przeleciała mu pod nogami po strzale Stępla wyleciała na róg.

Urbańczyk niestety wcale nie wyglądał jakos lepiej niz Hanzel. To jest wlasnie to podejscie kibica Ruchu. Tylko czeka, az taki Cichocki np. cos zdupi, za to kazde proste podanie nawet na 10m do nogi Bargiela czy Urbańczyka zanotuje. Róznica taka, ze wiecej walczyl, stad tez bym mu dal szanse dalej. Z tej walki wynika niestety jeden minus - czesto idzie na raz. Tak bylo m.in. przy stzale Kriwcaw slupek, gdzie Maciek zostal na du***. Oprocz tego 2 bardzo grozne starty z tyłu.

Niepokoi Surma, ktory kolejny raz robi takie babole na 30 metrze, ze glowa boli. Obawiam sie, ze to juz kwestia wieku. Oczywiscie doswiadczenie powinno powodowac, ze glupot sie nie robi, ale... po prostu do mozgu chyba jeszcze nie doszlo, ze organizm jest wolniejszy niz byl. Dobrze znam ta sytuacje, jak sie gralo po naglym przytyciu :] glowa wolno sie przyzwyczaja, ze cialo jest wolniejsze.

Skrzydła wygladaja co raz lepiej. Pepe jeszcze nie czuje piłki, ale widac ze nie boi sie gry. Bardzo dobry mecz Przybeckiego. Duzo wiatru robil i w koncu z jego strzału karny. Wracał tez do obrony, co mu zarzucano.

Słabo Lipa. Ten rog ktory wykonal tak, ze gosc to przyjał na klate, to powod, zeby wyciagnac saperke i zakopac sie ze wstydu za linia boczna. Nowak bardzo slabe wejscie. Kibice tez nie pomagali, bo zaczely sie gwizdy po drugim nieudanym zagraniu. Z biegiem czasu wygladal co raz pewniej i pilka mu sie do nogi kleila, celne i w miare mocne podania po ziemi. Z tej maki bedzie chleb. Jak ktos pisze, ze sciagniety po znajomosci, to nie wiem czy przemawia frustracja czy brak pojecia o pilce. Mielec gra teraz w 1 lidze, a z tego co wiem, to za nim tam płacza.

Stepel klasa. Jeczeliscie na Nawalke, a gosc po tym Euro jest o wiele lepszym pilkarzem. Przede wszystkim nauczyl sie fajnie zabierac z pilka, grozac jednoczesnie strzalem. Wydaje mi sie, ze ewidentnie podpatrzone od Lewego. Tak poszedl w ostatniej minucie, tylko nie mam pojecia czemu nie uderzal a wycofal do Surmy. Szkoda tez sytuacji, w ktorej potknal sie Wiślak a utkneła mu pilka pod noga. Mimo tego najlepszy postac u nas.

Smiesza mnie teksty, ze podajemy bez celu. Akurat 1 gola zdobylismy po wymienieniu paru podan, a z Łęczna to pobilismy w ogole jakis rekord. Tak sie gra w pilke i to sa jakies powody do optymizmu, ze szukamy rozwiazan w ataku, a nie "dzida" na Stepla i moze sie cos uda.

ps. czy ktos wreszcie ogarnie tych malolatow od podawania pilek? oni powinni stac co 15 metrow i byc gotowym, zeby w odopowiednim momencie rzucic pilke, a sobie robia pikniki w 3. Szczytem sytuacja jak Kiełpin udaje ze ma pilke pod bramka, a wolny na 40m. Juz powinien miec pilke pod noga, a inny sciagnac tamta z piatki. a tak nas okradl na pol minuty.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

meretz
Posty: 2482
Rejestracja: 4 lis 2015, o 17:21

Re: [4 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Płock 8.08.2016 18:00

#123 Post autor: meretz » 9 sie 2016, o 12:08

jajo pisze: Urbańczyk niestety wcale nie wyglądał jakos lepiej niz Hanzel.


:rotfl:

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10030
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [4 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Płock 8.08.2016 18:00

#124 Post autor: jajo » 9 sie 2016, o 12:16

meretz pisze:
jajo pisze: Urbańczyk niestety wcale nie wyglądał jakos lepiej niz Hanzel.


:rotfl:
to jest wlasnie to o czym pisalem. kazdy przed meczem nastawial sie pozytywnie na gre Urbanczyka, bo młody, bo od nas, bo ma zastapic nielubianego Hanzela. I potem nie widzicie strat na 20 metrze, czy pojscia na raz. Za to cieszycie sie z kazdego celnego podania na 10 metrow.
Za to jak wejdzie Hanzel to tylko czekacie az popelni blad, niecelnie poda. Za to zeby zauwazyc jakis pozytyw to musi dograc jak Iniesta albo strzelic gola. Tak samo bylo wielokrotnie ze Stawarem, Ecikiem, Grodzickim, Scooterem i innymi ulubiencami tego forum.

Zeby nie bylo watpliowosci. Tez mi sie gra Hanzela nie podoba i cieszy mnie, ze zostal zmieniony. Uwazam tez, ze Urbanczyk powinien dostac jeszcze szanse.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

meretz
Posty: 2482
Rejestracja: 4 lis 2015, o 17:21

Re: [4 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Płock 8.08.2016 18:00

#125 Post autor: meretz » 9 sie 2016, o 12:48

jajo pisze:
meretz pisze:
jajo pisze: Urbańczyk niestety wcale nie wyglądał jakos lepiej niz Hanzel.


:rotfl:
to jest wlasnie to o czym pisalem. kazdy przed meczem nastawial sie pozytywnie na gre Urbanczyka, bo młody, bo od nas, bo ma zastapic nielubianego Hanzela. I potem nie widzicie strat na 20 metrze, czy pojscia na raz. Za to cieszycie sie z kazdego celnego podania na 10 metrow.
Za to jak wejdzie Hanzel to tylko czekacie az popelni blad, niecelnie poda. Za to zeby zauwazyc jakis pozytyw to musi dograc jak Iniesta albo strzelic gola. Tak samo bylo wielokrotnie ze Stawarem, Ecikiem, Grodzickim, Scooterem i innymi ulubiencami tego forum.

Zeby nie bylo watpliowosci. Tez mi sie gra Hanzela nie podoba i cieszy mnie, ze zostal zmieniony. Uwazam tez, ze Urbanczyk powinien dostac jeszcze szanse.


Co za pierdoły. Hanzel SPACERUJE po boisku i robi dziecinne błędy. Urbańczyk też kilka popełnił, ale on za***rdala. Taka subtelna różnica. Widać po Urbańczyku, że nie jest w najlepszej formie, a i tak mimo to wyglądał o klasę lepiej od Hanzela. Jeszcze kilka tygodni i powinien wrócić do dawnej formy.

Awatar użytkownika
Wapel
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 175
Rejestracja: 16 lis 2009, o 20:11
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: [4 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Płock 8.08.2016 18:00

#126 Post autor: Wapel » 9 sie 2016, o 13:55

ewald pisze:Z utęsknieniem wyczekuję na papiery Kowalczyka i kogoś na lewą obronę - bo czy Oleksy czy Koj to jeden ch**.
mi od pewnego czasu chodzi pomysł z ustawieniem na lewej obronie Monety... Jak się zapatrujecie na taki pomysł?

Awatar użytkownika
Sniper1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 266
Rejestracja: 4 lip 2012, o 10:40
Kontakt:

Re: [4 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Płock 8.08.2016 18:00

#127 Post autor: Sniper1920 » 9 sie 2016, o 14:01

Wapel pisze:
ewald pisze:Z utęsknieniem wyczekuję na papiery Kowalczyka i kogoś na lewą obronę - bo czy Oleksy czy Koj to jeden ch**.
mi od pewnego czasu chodzi pomysł z ustawieniem na lewej obronie Monety... Jak się zapatrujecie na taki pomysł?
Spytej Waldka, a nie nos :rotfl:

Awatar użytkownika
Wapel
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 175
Rejestracja: 16 lis 2009, o 20:11
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: [4 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Płock 8.08.2016 18:00

#128 Post autor: Wapel » 9 sie 2016, o 14:04

Sniper1920 pisze:
Wapel pisze:
ewald pisze:Z utęsknieniem wyczekuję na papiery Kowalczyka i kogoś na lewą obronę - bo czy Oleksy czy Koj to jeden ch**.
mi od pewnego czasu chodzi pomysł z ustawieniem na lewej obronie Monety... Jak się zapatrujecie na taki pomysł?
Spytej Waldka, a nie nos :rotfl:
dyć licza, że on to czyto ;)

Awatar użytkownika
Sniper1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 266
Rejestracja: 4 lip 2012, o 10:40
Kontakt:

Re: [4 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Płock 8.08.2016 18:00

#129 Post autor: Sniper1920 » 9 sie 2016, o 14:09

Wapel pisze:
Sniper1920 pisze:
Wapel pisze:
ewald pisze:Z utęsknieniem wyczekuję na papiery Kowalczyka i kogoś na lewą obronę - bo czy Oleksy czy Koj to jeden ch**.
mi od pewnego czasu chodzi pomysł z ustawieniem na lewej obronie Monety... Jak się zapatrujecie na taki pomysł?
Spytej Waldka, a nie nos :rotfl:
dyć licza, że on to czyto ;)
Jakby niekere nasze grajki wraz z trenerem czytali to forum to juz downo by mieli srogo depresja :D

meretz
Posty: 2482
Rejestracja: 4 lis 2015, o 17:21

Re: [4 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Płock 8.08.2016 18:00

#130 Post autor: meretz » 9 sie 2016, o 14:31

Wapel pisze:
ewald pisze:Z utęsknieniem wyczekuję na papiery Kowalczyka i kogoś na lewą obronę - bo czy Oleksy czy Koj to jeden ch**.
mi od pewnego czasu chodzi pomysł z ustawieniem na lewej obronie Monety... Jak się zapatrujecie na taki pomysł?


Godoł w wywiadzie, że nie pasuje mu gra na lewej stronie i czuł się tam niekomfortowo. Lepszym wyborem będzie na pewno Pazio.

marek79
Posty: 7699
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: [4 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Płock 8.08.2016 18:00

#131 Post autor: marek79 » 9 sie 2016, o 14:55

Sciagnij FM-a i se go tam wstaw.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

robotrix
Posty: 1142
Rejestracja: 21 maja 2011, o 22:50
Lokalizacja: Mikołów\ Katowice
Kontakt:

Re: [4 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Płock 8.08.2016 18:00

#132 Post autor: robotrix » 9 sie 2016, o 15:35

Wapel pisze:
ewald pisze:Z utęsknieniem wyczekuję na papiery Kowalczyka i kogoś na lewą obronę - bo czy Oleksy czy Koj to jeden ch**.
mi od pewnego czasu chodzi pomysł z ustawieniem na lewej obronie Monety... Jak się zapatrujecie na taki pomysł?
a Ecika na jadze pamiyntosz? ;)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Wapel
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 175
Rejestracja: 16 lis 2009, o 20:11
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: [4 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Płock 8.08.2016 18:00

#133 Post autor: Wapel » 9 sie 2016, o 17:30

robotrix pisze:
Wapel pisze:
ewald pisze:Z utęsknieniem wyczekuję na papiery Kowalczyka i kogoś na lewą obronę - bo czy Oleksy czy Koj to jeden ch**.
mi od pewnego czasu chodzi pomysł z ustawieniem na lewej obronie Monety... Jak się zapatrujecie na taki pomysł?
a Ecika na jadze pamiyntosz? ;)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Tak, ale to moim zdaniem inna charakterystyka piłkarska...
Mi Moneta przypomina trochę grą Dziwniela - podobnie dynamiczny, zadziorny i wydaje mi się, że ma predyspozycje by dobrze na tej pozycji grać... Skoro poszukujemy piłkarzy to warto sprawdzić taki wariant np na Stomilu?

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4461
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: [4 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Płock 8.08.2016 18:00

#134 Post autor: _BiADACZ_ » 11 sie 2016, o 01:01

meretz pisze:
jajo pisze:
meretz pisze:
jajo pisze: Urbańczyk niestety wcale nie wyglądał jakos lepiej niz Hanzel.


:rotfl:
to jest wlasnie to o czym pisalem. kazdy przed meczem nastawial sie pozytywnie na gre Urbanczyka, bo młody, bo od nas, bo ma zastapic nielubianego Hanzela. I potem nie widzicie strat na 20 metrze, czy pojscia na raz. Za to cieszycie sie z kazdego celnego podania na 10 metrow.
Za to jak wejdzie Hanzel to tylko czekacie az popelni blad, niecelnie poda. Za to zeby zauwazyc jakis pozytyw to musi dograc jak Iniesta albo strzelic gola. Tak samo bylo wielokrotnie ze Stawarem, Ecikiem, Grodzickim, Scooterem i innymi ulubiencami tego forum.

Zeby nie bylo watpliowosci. Tez mi sie gra Hanzela nie podoba i cieszy mnie, ze zostal zmieniony. Uwazam tez, ze Urbanczyk powinien dostac jeszcze szanse.


Co za pierdoły. Hanzel SPACERUJE po boisku i robi dziecinne błędy. Urbańczyk też kilka popełnił, ale on za***rdala. Taka subtelna różnica. Widać po Urbańczyku, że nie jest w najlepszej formie, a i tak mimo to wyglądał o klasę lepiej od Hanzela. Jeszcze kilka tygodni i powinien wrócić do dawnej formy.
Oglądałaś Szczewiaro inny mecz, Urbańczyk wcale nie zagrał dobrego meczu. :)
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [4 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Płock 8.08.2016 18:00

#135 Post autor: KK » 11 sie 2016, o 23:38

Wapel pisze:Mi Moneta przypomina trochę grą Dziwniela - podobnie dynamiczny, zadziorny i wydaje mi się, że ma predyspozycje by dobrze na tej pozycji grać... Skoro poszukujemy piłkarzy to warto sprawdzić taki wariant np na Stomilu?
Waldek chyba czyta forum, bo dziś Moneta wyszedł na boku obrony ;) Szkoda, że z powodu kontuzji Hanzela grał na tej pozycji tak krótko.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], klimz(R)owiec, Ridej1920 i 95 gości