DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
wiche(R)
Posty: 333
Rejestracja: 29 cze 2007, o 21:16
Lokalizacja: Niebieskie Siemianowice
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#331 Post autor: wiche(R) » 21 wrz 2015, o 17:38

Któryś już raz zwróciłem uwagę że nie ma przedstawienia drużyny gości. Jak spikerką zajmował się pan Marcin Mendyka to zawsze przestawiał. Mam tu na myśli rok założenia klubu, sekcji ,spółki, największe trumfy ligowe i pucharowe zarówno polskie jak i europejski, historia ostatnich potyczek pomiędzy drużynami i jak grali w ostatniej kolejce. Brakuje mi również informacji o zawodniku który był bliski zdobycia bramki, próby oddania strzału z daleka, wywalczenia karnego, wolnego, rogu, obojętnie czy z Ruchu czy z drużyny gości. Np. z meczu z Legią: groźny strzał głową Łukasza Surmy, ale piętnie w bramce zachował się Kuciak, albo obok bramki strzelił Grodzicki.
Obrazek

marek79
Posty: 7728
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#332 Post autor: marek79 » 21 wrz 2015, o 17:41

Takie rzeczy to w TV.

Kuba zajmuje sie spikerka a niy komyntarzym do szpilu. :) :) ;)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Pawel
Posty: 460
Rejestracja: 28 wrz 2003, o 16:33
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#333 Post autor: Pawel » 21 wrz 2015, o 17:56

Jeżdżę prawie na wszystkie wyjazdy i stwierdzam, że pan Kuba jest najbardziej nadgorliwym spikerem z całej ekstraklasy.
Uwaga o reprezentowaniu przez Legię Polski w europejskich pucharach - fatalna. To zabrzmiało, jak "Legia to jednak Europa, więc nie zachowujcie się jak patologia z Ruchu i nie przeklinajcie".
Czasem mam wrażenie, że spiker ma płacone od każdego słowa, dlatego mieli jęzorem przez 3/4 szpilu.

Elmer
Posty: 10359
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#334 Post autor: Elmer » 21 wrz 2015, o 18:01

Przy bluzgach krótkie stwierdzenie: zachęcam do kulturalnego dopingu wystarczy.
Jak jest inaczej to wielu (może wszystkich) wkurza w środku meczu zapraszanie na jakiś mecz czwartego składu juniorów w Przepierzycach z Ciurlanką Ciurlowo. Mnie to jakoś wybija z rytmu oglądania

PS. Brakuje mi karnych z Adlerem i spikerem ;)
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
PatRicio_80
Posty: 196
Rejestracja: 18 lip 2012, o 07:56
Lokalizacja: Niebieskie Siemianowice BYTKÓW
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#335 Post autor: PatRicio_80 » 21 wrz 2015, o 22:15

Spiker ma obowiązek reagowania na wulgaryzmy. Więc Kuba robił co musiał. Może za bardzo się nad nimi spuszczoł - zupełnie nie potrzebnie bo szkoda czasu na wieśniaków z warszawki i sosnowca (jakie miasta taka litera).
Ogólnie komentarz po Śląsku pozytywny - ino ten drugi spiker trocha słaby...
"Życie polega na RUCHU i RUCH jest jego istotą" - A.Schopenhauer

Awatar użytkownika
Roch1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 764
Rejestracja: 14 paź 2009, o 19:38
Lokalizacja: Blau Bittkow
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#336 Post autor: Roch1920 » 21 wrz 2015, o 23:16

Roni2580 pisze:
Magister_Mag pisze:Kuba dzisiaj to już byłeś wk***iający (poprzednio byłeś denerwujący), dodatkowo mówiąc o cwelce że nas gdzieś reprezentują nie potrafię zrozumieć w jakim celu.
Pewne było, że to nas zdenerwuje i polecą bluzgi. Zabawne też były twoje słowa o kulturalny doping kiedy on był pro Ruch, później płacz że jest na odwrót.
Chopie co ty robisz?
Nie wpadłeś na to, że tam obok jest kajś delegat i on musi tak godać? Inaczej zostałby ukarany albo on/albo klub?
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Nie mam pretensji o to że prosił o kulturalny doping ale o sytuację gdzie zaczął mówić o cwelach i Europie. Przez co na dziesionie zaczęły się gwizdy i wrzuty na goroli.
Parokrotnie prosił o kulturalny doping, kiedy on był pro Ruch, co kończyło się na chóralnym śpiewie "ltsk".

Teraz rozumiesz?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Kuba_Progres
Posty: 246
Rejestracja: 21 lis 2009, o 13:20
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#337 Post autor: Kuba_Progres » 22 wrz 2015, o 00:01

No to po kolei:

do Magister_Mag : Już na FB tłumaczyłem dziś że ilość wulgaryzmów płynących z trybun w dniu wczorajszym była tak gęsta że w pewnym momencie kiedy tak jak piszesz doping był "pro Ruch" prosiłem o kulturalny doping kibiców Legii którzy właśnie wyzywali Ruch i Widzew od cw*li i p*dałów. Nagłośnienie mamy na stadionie takie a nie inne i przypuszczam że dlatego mogło się wydawać że upominałem Naszych.
Zawsze staram się robić tak by wilk był syty (delegat usatysfakcjonowany pracą spikera) i owca cała (kibice zadowoleni- dlatego nie często proszę o kulturalny doping tylko właśnie , jak napisano powyżej, gadam pierdoły o juniorach, biletach na wyjazdy i możliwości zakupu karnetów) Zaznaczam co jest bardzo istotne : zdecydowana większość delegatów oczekuje ZDECYDOWANEJ REAKCJI NA KAŻDĄ ZAINTONOWANĄ WULGARNĄ PRZYŚPIEWKĘ. Bardzo rzadko zdarza się Delegat który "kuma" specyfikę wydarzeń na danym stadionie i rozumie że ciągłe upominanie tylko nakręca kibiców do kontynuowania chóralnych śpiewów. Przed KAŻDYM meczem na 3 godz przed rozpoczęciem mam OBOWIĄZKOWĄ odprawę z Delegatem i wtedy mam możliwość zorientowania się czego dany delegat oczekuje. Naprawdę proszę o odrobine wyrozumiałości w tej kwestii. Czasami jest tak że praktycznie cały mecz sie nie odzywam a czasami … gadam 3/4 meczu, jak wczoraj. Wnioski wyciągnijcie sami ;)

do wiche( R ) - z całą sympatią do Marcina bo znam się z Nim osobiście , każdorazowe czytanie informacji ze skarbu kibica na temat danego klubu ilości mistrzów, pojemności stadionu i mocy oświetlenia osobiście uważam za niepotrzebne. Wprowadził to Marcin kiedy był spikerem i dobrze. Ja tego nie robię i nie będę robił wole przestawić wyniki bieżącej kolejki podać konkretne informacje o akcjach które organizuje klub i puścić trochę świeżych hitów ;) Co do komentowania wydarzeń meczowych jest odgórny zakaz. Teksty typu "Na bramkę gości uderzał Patryk Lipski" lub "Strał obronił Matusz Putnocky" są najzwyczajniej w świecie błędem spikera. Kiedyś na początku mojej przygody spikerskiej komentowałem wydarzenia meczowe , podawałem ilość rzutów rożnych (bo tak robił mój poprzednik i myślałem że tak trzeba) szybko jednak delegaci sprowadzili mnie na ziemię ;)

do Paweł: Może rzeczywiście komunikat z reprezentowaniem w Europie nie trafiony, ale nie miałem złych zamiarów. Po której z rzędu przyśpiewce na Nasz temat gdzie motywem przewodnim były "cw*le, ku"wy i ped"ały" pomyślałem żeby wejść im na ambicje i powiedział coś w tym stylu "Przypominam kibicom Legii że ich klub reprezentuje Polskę w Europie, dlatego proszę by dopingiem postarali się temu dorównać" jakoś tak. Jeśli zostało to źle zrozumiane przez Naszych Kibiców to, oczywiście, przepraszam ale na pewno nie miałem złych zamiarów.

do Elmer - na kwestie meczów Juniorów odpowiedziałem powyżej a co do elwrów to mam nadzieję że niebawem wrócą to nie moja decyzja. Liczę że uda się je przywrócić.

Ufff to tyle. Jeśli ktoś ma jakieś pytania, sugestie itd piszcie! NA PEWNO odpowiem.

Poważnie Panowie (i Panie oczywiście, bo piękniejsza część naszych kibiców pewnie też zagląda na forum ;) ) staram się tę robotę wykonywać jak najlepiej i NIGDY nie chce źle dla Kibiców Ruchu.

Pozdrawiam wszystkich Niebieskich

Niebieski od 25lat Kuba

PYRSK!
www.progres-music.com

Awatar użytkownika
Lateralus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 403
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 20:21
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#338 Post autor: Lateralus » 22 wrz 2015, o 07:16

Kuba trzimej sie bo robota jest nie łatwo a oczywiście życzeń i uwag jest od pyty

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4465
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#339 Post autor: _BiADACZ_ » 22 wrz 2015, o 07:30

Kuba, też Ci pisałem już na fb.
Mecze z Legią czy Górnikiem zawsze wywołują więcej wulgaryzmów i nie ma w tym nic dziwnego, taki przeciwnik, taki wróg.
Stadion to nie teatr, tam nie ma ku*** cenzury, a jak się komuś ma nie podobać to niech idzie daleko ze stadionu na plac, na którym usłyszy więcej chujów, dziwek, kurew (paradoks taki, że w szkołach gimnazjalnych czy nawet podstawówkach też).
O tych komunikatach o Legii i Europie wypowiadać się nie będę, bo już wszystko zostało napisane. ch** mnie obchodzi Legia i Europa i Reprezentacja Polski (jak usłyszałem tekst "emocje opadły po meczach reprezentacji" - to się załamałem).
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10132
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#340 Post autor: jajo » 22 wrz 2015, o 10:58

Kuba_Progres pisze: do Paweł: Może rzeczywiście komunikat z reprezentowaniem w Europie nie trafiony, ale nie miałem złych zamiarów. Po której z rzędu przyśpiewce na Nasz temat gdzie motywem przewodnim były "cw*le, ku"wy i ped"ały" pomyślałem żeby wejść im na ambicje i powiedział coś w tym stylu "Przypominam kibicom Legii że ich klub reprezentuje Polskę w Europie, dlatego proszę by dopingiem postarali się temu dorównać" jakoś tak. Jeśli zostało to źle zrozumiane przez Naszych Kibiców to, oczywiście, przepraszam ale na pewno nie miałem złych zamiarów.
Cześć!
Ja właśnie tak zrozumiałem ten przekaz... i o to mam pretensje.
Kuba, czy Twoim idolem spikerskim jest Wojciech Hadaj? Co raz cześciej starasz się przemycić jakąś szpilkę wbitą w kibiców gości. Ja całkowicie rozumiem to, że musisz reagować na wulgaryzmy, ale dobrze wiemy, że nie musisz, a nawet nie powinieneś robić tego w ten sposób. Wyzywiska między kibicami to rywalizacja dwóch grup. Jedni posłużą sie wyrafinowanym rymem, drudzy odpowiedzą na temat ich matek. Tylko, że to wyłącznie ich sprawa. Wcinanie się przy użyciu głośników przez Ciebie jest słabe. Wiem, że jesteś kibicem, wiem, że ponoszą Cie emocje, ale nie idź drogą Hadaja.

Czemu nie podajesz dat MP przed meczem? Super pomysł to był i co raz lepiej wyglądało. Akurat ten mecz to był idealny moment, żeby to przypomnieć całej Polsce, a zwłaszcza gościom. Takich szpilek szukaj ewentualnie. Dotyczących rywalizacji sportowej a nie kibicowskich.

Liczę, że będziesz długoletnim spikerem na C6, stąd wolę przekazywać te uwagi jak najszybciej.

pozdRawiam
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Kuba_Progres
Posty: 246
Rejestracja: 21 lis 2009, o 13:20
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#341 Post autor: Kuba_Progres » 22 wrz 2015, o 11:35

do jajo: Pisałem o tym wcześniej że tekst o Lidze Europy niepotrzebny ale został powiedziany w "ferworze walki" bez złych intencji ;) Człowiek niejednokrotnie popełnia błędy. Mój cel był inny niż osiągnąłem i postaram się z tego wyciągnąć naukę na przyszłość. Co do wcinania się w doping to… takie są obecnie wymogi (naprawdę) jeśli jest wulgarnie na trybunach to jak najszybciej wejść w przyśpiewkę komunikatem i starać się zagłuszyć. Stwierdzono że prośby o kulturalny doping nie skutkują więc lepiej zagłuszać komunikatami. Próbuję to wyważyć w tym sezonie ale jest dość ciężko. Kiedy Kibice są zadowoleni Delegat niekoniecznie i odwrotnie. Kiedy Delegat jest ukontentowany bo "spiker miał idealne wyczucie", Kibice mówią że "spiker jest (i tu grzeczniejszy synonim;) ) irytujący". Będe dalej próbował to wyważyć ale jak widać łatwo nie jest ;)

Co do wywoływania tytułów- jak dla mnie pomysł też świetny. Na meczu z Górnikiem i Legią po prostu zabrakło na to czasu przed meczem. Z Górnikiem była akcja BE ACTIVE kiedy dzieciaki grały i trzeba było o tym mówić. A z Legią wręczenie upominków dla Pana Grzegorza Małyski i Pana Aleksandra Kurczyka. Strasznie gęsto się zrobiło i nie wyrobiłbym się z 14-stoma Powodami Do Dumy. Jak tylko przed meczami będzie więcej luzu to będę to robił na pewno. Chciałbym zawsze ale czasami technicznie się nie da bo spraw o których trzeba zakomunikować jest sporo.

Nie ukrywam że uwielbiam tę pRacę, jest to mój osobisty 15-sty Powód Do Dumy i zależy mi na tym by wykonywać ją jak najlepiej. Kiedyś już o tym mówiłem i teraz powtórzę bo nic się nie zmieniło : To ja jestem dla Kibiców a nie Kibice dla mnie. Dlatego każda uwaga która do mnie trafia przez FB czy forum jest dogłębnie analizowana i staram się z niej wyciągać wnioski.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2015, o 11:37 przez Kuba_Progres, łącznie zmieniany 1 raz.
www.progres-music.com

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10132
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#342 Post autor: jajo » 22 wrz 2015, o 11:42

Jak to mo się zrobić tradcyjo, to muszemy to ryczeć zwlaszcza przed takimi szpilami. A przed nimi zawsze bydom jakies fajery, kwiotki i gyszynki. Ino, ze na tych szpilach je tyle ludzi dośc wczesnie, ze mozesz to intonowac spokojnie 10 min przed szpilem.

Terminy meczów piłkarek ręcznych. Tako mało podopowiedź. Przydo się, a nie działo irytująco do kibiców.

Zrozumiołech, ze mialo to ukluc kibicow Legii i o to zech miol pretensje :]
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4465
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#343 Post autor: _BiADACZ_ » 22 wrz 2015, o 16:41

jajo pisze:Jak to mo się zrobić tradcyjo, to muszemy to ryczeć zwlaszcza przed takimi szpilami. A przed nimi zawsze bydom jakies fajery, kwiotki i gyszynki. Ino, ze na tych szpilach je tyle ludzi dośc wczesnie, ze mozesz to intonowac spokojnie 10 min przed szpilem.

Terminy meczów piłkarek ręcznych. Tako mało podopowiedź. Przydo się, a nie działo irytująco do kibiców.

Zrozumiołech, ze mialo to ukluc kibicow Legii i o to zech miol pretensje :]
Tym bardziej, że kibice gości są (prawie) zawsze wcześniej na stadionie.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10269
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#344 Post autor: gerhat » 2 paź 2015, o 17:40

Kuba ścisz te głośniki na TG bo nie słyszymy samych siebie !!!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Kuba_Progres
Posty: 246
Rejestracja: 21 lis 2009, o 13:20
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#345 Post autor: Kuba_Progres » 2 paź 2015, o 20:35

Już kiedyś pisałem o tym ze nie ja za to pdpowiadam ale przekaze akustykom ze jest za glosno. W spikerce tego tak nie slychac. Mam dziwne wrazenie ze cos moze byc zle ustawione na stadionie, moze cos sie rozregulowało bo na trybunie jest za glosno a na sektorach , slyszalem ze zbyt cicho. Postaram sie przyjechac na stadion w przyszlym tygodniu i to jakos dostroic z technikami. Pozdrawiam :)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
www.progres-music.com

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 109 gości