DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Kuba_Progres
Posty: 246
Rejestracja: 21 lis 2009, o 13:20
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#1 Post autor: Kuba_Progres » 25 wrz 2012, o 15:21

Witam Wszystkich.

Tak jak napisałem w jednym z poniższych tematów, zakładam wątek dotyczący mojej pracy na Cichej 6.
Generalnie sprawa wygląda tak, że moja praca ma urozmaicać kibicom (niezależnie pod płci i wieku;) czas spędzony na stadionie. Dlatego bardzo zależy mi na tym by współpraca na linii "DJ Cube - Kibice" wyglądała co raz lepiej. Ja jestem otwarty na wszelkie propozycje, sugestie i konstruktywną krytykę. Zaznaczam, że wszystkie pomysły muszą przejść autoryzację klubu dlatego "Miss mokrego podkoszulka" może nie wypalić ;)
(Ale "Miss mokrego niebieskiego podkoszulka" hmm kto wie?! ;)

Jako wieloletni kibic Ruchu chciałbym swoją osobą wnieść coś pozytywnego na stadion przy Cichej dlatego, na prawdę, liczę na Waszą pomoc.

Pozdrawiam

Kuba/Cube
www.progres-music.com

Paveel
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1927
Rejestracja: 3 lip 2007, o 17:07
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#2 Post autor: Paveel » 25 wrz 2012, o 15:49

zapuść jakąś konkretną muzę przed meczem, w przerwie, bo tam mają jedną płytę chyba i ciągle to samo leci.
Ruchu nasz ukochany
My Wspieramy zawsze Cie
Głośny doping, mecz wygrany
To dziś dla nas liczy się ...

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#3 Post autor: Mikoruch » 25 wrz 2012, o 16:06

Proponuję, żebyś komentował szpile zamiast naszego dotychczasowego komentatora "bez ikry"
Jak na razie jest ok ;-)

Awatar użytkownika
ObeRschlesien
Posty: 2708
Rejestracja: 2 lut 2008, o 12:47
Lokalizacja: Chorzów BatoRy
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#4 Post autor: ObeRschlesien » 25 wrz 2012, o 16:14

Mikoruch pisze:Proponuję, żebyś komentował szpile zamiast naszego dotychczasowego komentatora "bez ikry"
Jak na razie jest ok ;-)
Podbijom .... pomysl fajny z tym komentowaniem sklady itp. bo jak slysza tego co tam je teraz i boomba albo wielka wielka choby na pogrzebie to porazka , niech sie na recznej komentuje a przerwie zamiast elwro moze trafienie z 11 w lata :ok:
pyRsk
Obrazek

Awatar użytkownika
Grucha87
Posty: 565
Rejestracja: 18 paź 2007, o 21:05
Lokalizacja: Łagiewniki/Dortmund
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#5 Post autor: Grucha87 » 25 wrz 2012, o 16:23

Oberschlesien pisze:
Mikoruch pisze:Proponuję, żebyś komentował szpile zamiast naszego dotychczasowego komentatora "bez ikry"
Jak na razie jest ok ;-)
Podbijom .... pomysl fajny z tym komentowaniem sklady itp. bo jak slysza tego co tam je teraz i boomba albo wielka wielka choby na pogrzebie to porazka , niech sie na recznej komentuje a przerwie zamiast elwro moze trafienie z 11 w lata :ok:
pyRsk
Co wy sie czepiacie...koleś fajny cyrk zrobił jak w poprzedniej LE czytał numery piłkarzy po angielsku. :rotfl: :rotfl:

RudaSlaska7
Posty: 4262
Rejestracja: 5 lip 2007, o 13:07
Lokalizacja: KOCHŁOWICE
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#6 Post autor: RudaSlaska7 » 25 wrz 2012, o 18:06

nie szlo by zrobic jak w innych klubach./ligach ,ze spiker godo kto strzelil tora 2-3 min po bramke a nie odrazu ?
jest to strasznie wkurwiajace jak kibice w eufori dopinguja dostrzelenia gola a tu spiker ryczy a i tak go polowa nei slyszy

MaRko22
Posty: 1880
Rejestracja: 16 cze 2009, o 22:38
Lokalizacja: Chorzów/Piekary Śląskie
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#7 Post autor: MaRko22 » 25 wrz 2012, o 22:05

Wszystko fajnie, coś się zaczyna dziać - jak pisałem już w innym temacie osobiście jestem zadowolony z Twojej pracy, gry i zabawy mnie nie interesują, ale może pomyśleć coś aby zająć czas najmłodszym kibicom, żeby na Cichą chcieli przychodzić całymi rodzinami?
Obrazek

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4468
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#8 Post autor: _BiADACZ_ » 25 wrz 2012, o 22:49

godej po ślonsku !
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

nast360
Posty: 6
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 16:03
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#9 Post autor: nast360 » 25 wrz 2012, o 23:02

wy***ac tego "komentatora". Tak bardzo spoko ;]

Kuba_Progres
Posty: 246
Rejestracja: 21 lis 2009, o 13:20
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#10 Post autor: Kuba_Progres » 25 wrz 2012, o 23:39

Co do przedstawiania składu "moim stylem" próbowałem to zrobić w klubie (w Pomarańczy po imprezie) i efekt był na prawdę ... niezły. (muzyka+mikrofon ustwione na pełnej głośności i troszke "inne" nagłośnienie niż na Cichej ) Nie chce mówić że to kwestia nagłośnienia ale jak na razie nie do końca ma to taki efekt jaki sobie założyłem. Generalnie stojąc na murawie (nie mam odsłuchu na dole) nie wiem jak to słychac na trybunach. W sumie uważam że sam pomysł prezentacji drużyny przed meczem jest ok. tylko musi być to dobrze zrobione - moja w tym głowa by do Derbów to dopracować! Jeśli macie jakieś uwagi i sugestie dotyczące tej prezentacji piszcie. Myślę tez że spory wpływ na to ma frekwencja, im będzie Nas więcej na stadionie tym więcej osób krzyknie nazwisko zawodnika lub "Jes/Yes" ;) po jego wyczytaniu, co da też lepszy efekt. Tu wrzucam (w troszkę innym klimacie) jedną z lepszych prezentacji drużyny- oczywiscie moim zdaniem.

http://www.youtube.com/watch?v=rYFlzJyxWlw

A co do prowadzenia "konferansjerki" gwarą- zapytam szefów czy moge jak sie zgodzą to nie wiedze problemu:)

Jeśli chodzi o kwestie spikerskie - to nie ja tym się zajmuję, aczkolwiek sugestię o czytaniu nazwiska 2-3 min po strzeleniu bramki przekażę- myślę że bardzo ok pomysł.

I na koniec. Wielkie dzieki dla Wszystkich za wsparcie i za obecność na meczach z Koroną i Zagłębiem.

Pozdrawiam na NIEBIESKO! i jak coś... to piszcie;)

Pyrsk!

Kuba/Cube
www.progres-music.com

scaneRboy
Posty: 8300
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#11 Post autor: scaneRboy » 26 wrz 2012, o 07:32

Kuba, a masz jakiś budżet na swoją działalność? Też uważam, że prezentacja jest super, ale trzeba by lepiej wysterować dźwięk, tzn głośniki odrobinę ciszej, ale np. wzmocnione linią basu z innych-dodatkowych głośników (mosir na pewno takie ma) - nie wsponę, że nasz stadion w tym zakresie nie daje wielkich możliwości. Poza tym, bardzo mi się podoba mocniejsza gitarowa muza pod prezentacją - lubię taką.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Golyrubychop
Posty: 377
Rejestracja: 30 gru 2009, o 11:48
Lokalizacja: Piekary
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#12 Post autor: Golyrubychop » 26 wrz 2012, o 12:36

Jo by na derby kartki ze składym wydrukowoł i na bramie łozdowoł.

Połowa ludzi niy zno naziwsk i numerow.

Żeby niy było tak jak kiedyś to probowali...... spiker rycy : numer 10 Mariusz .......połowa stadionu "Śrutwa" a spiker ich poprawiy i pado Masternak ;)

Awatar użytkownika
Harry1990
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1239
Rejestracja: 28 gru 2011, o 18:12
Lokalizacja: Chorzów-Cwajka/Tychy
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#13 Post autor: Harry1990 » 26 wrz 2012, o 12:44

Skład jak wychodzi, powinien byc w tej gazetce, co dostaje sie przed meczem.

A ponadto dobra bylaby rola spikera, jak to jest w ameryce, ktory zyje i zywiolowo komentuje, co sie dzieje na stadionie :)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Blue are the words I say and what I think.
Blue are the Feelings that live inside me.

ruchfans
Posty: 1291
Rejestracja: 23 mar 2003, o 14:24
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#14 Post autor: ruchfans » 26 wrz 2012, o 12:52

HombReee... pisze:Skład jak wychodzi, powinien byc w tej gazetce, co dostaje sie przed meczem.

A ponadto dobra bylaby rola spikera, jak to jest w ameryce, ktory zyje i zywiolowo komentuje, co sie dzieje na stadionie :)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Akurat zachowanie spikera w duzej mierze determinuja prze[isy UEFA. Spiker ma zapowiadać zmiany, wyczytywac nazwiska przed meczem i podawac strzelcow bramek, ewentualnie podawac ogloszenia porzadkowe. Akcja jak Hadaj wodzirej na Legii dzisiaj juz nie moze miec miejsca
-----=====NA ZAWSZE Z RUCHEM=====-----

NRSL97
Posty: 56
Rejestracja: 11 wrz 2012, o 20:43
Kontakt:

Re: DJ Cube - ocena pracy/pomysły/sugestie

#15 Post autor: NRSL97 » 26 wrz 2012, o 16:02

Jeśli chodzi o turnieje strzeleckie w przerwie to podejdzz też PO młyn

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Boszu, disu, Google [Bot], Google Adsense [Bot], HullCityFC, jajo, JEDI_V, KikoMaćki, nołnejm, PabloB1987, Rickenn10, Stasiu19R20, threeco, tynbydziedobry i 131 gości