Niebiescy w barwach narodowych

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
TomSky
Posty: 2651
Rejestracja: 28 sie 2003, o 23:48
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Re: Niebiescy w barwach narodowych

#61 Post autor: TomSky » 12 paź 2012, o 23:01

po tym meczu Piech potaniał o jakieś pół bańki... gdyby to sprzelił to o pół bańki by podrożał
Niedzielnym kierowcom stanowcze NIE

raul1974
Posty: 56
Rejestracja: 23 lip 2008, o 20:32
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Niebiescy w barwach narodowych

#62 Post autor: raul1974 » 12 paź 2012, o 23:15

Dla mnie Piech zaprezentował się najlepiej z trójki napastników(rozgrywanie,i ciąg na bramkę),pewnie gdyby wykorzystał tą sytuacje,mógłby być zawodnikiem meczu...Ale gdyby też umiał wykorzystywać dużo większy % sytuacji,pewnie byłby zawodnikiem nr 1 reprezentacji...
http://sport.interia.pl/reprezentacja-p ... nId,641749
Ja dałem 5 Piechowi...
Niebieski koloR, honoR,i wiaRa
Kocham Ruch Chorzów..
naRa

Awatar użytkownika
19flasteR20
Posty: 2745
Rejestracja: 15 wrz 2007, o 10:17
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Niebiescy w barwach narodowych

#63 Post autor: 19flasteR20 » 12 paź 2012, o 23:28

TomSky pisze:po tym meczu Piech potaniał o jakieś pół bańki... gdyby to sprzelił to o pół bańki by podrożał
Moze Arek ni chce odejsc z Ruch-u ?? Poczekejcie z ocenom do pewnego waznego szpilu ;) .

kattowitz
Posty: 2198
Rejestracja: 27 cze 2007, o 20:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Niebiescy w barwach narodowych

#64 Post autor: kattowitz » 13 paź 2012, o 00:00

Arek zmarnowoł 100% sytuacja i tu nie ma o czym godać ale wkurzają mnie komentatorzy którzy na siła próbują z Milika zrobić gwiazda. Przeca ten synek nic dzisiaj nie pokozoł. Arek był cały czas aktywny i trójkąt Wszołek, Piech, Sobiech stworzyli większość groźnych sytuacji w tym meczu. W drugiej połowie już tego nie było a bramka Komorowskiego przypisują Milikowi bo się luftnoł. :rozpacz:

Lukas89
Posty: 7986
Rejestracja: 23 kwie 2006, o 11:56
Kontakt:

Re: Niebiescy w barwach narodowych

#65 Post autor: Lukas89 » 13 paź 2012, o 00:04

Z całym szacunkiem dla Arka, bo w Ruchu robi to co do Niego należy, ale.. po raz kolejny pokazał te swoje "nawyki", nawyki do których My możemy być troche przyzwyczajeni. Ma setke, wszystko fajnie, może zrobić co chce, leci i nagle ciul w bramkarza.

Jak można, Arek? Jak można ? :zawstydzony:

ps.

Weszło!:
Sposób, w jaki napastnik Hannoveru partaczył okazje bramkowe, był dość zaskakujący, bo to przecież chłopak, który umie wbić gwoździa. Mniej zaskakująca była oczywiście nieskuteczność Arkadiusza Piecha, bo o nim wiadomo, że strzela w co trzeciej okazji. Kiedy więc znakomitym podaniem napastnika Ruchu uruchomił Paweł Wszołek, podniecić się mogli tylko ci, którzy nie są na bieżąco z polską ligą i nie wiedzą, że Piech musi się „wstrzelić”, na co jednak na poziomie międzynarodowym nie ma czasu.
Obrazek

Awatar użytkownika
monisia2812
Posty: 730
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 07:30
Lokalizacja: B-e
Kontakt:

Re: Niebiescy w barwach narodowych

#66 Post autor: monisia2812 » 13 paź 2012, o 07:33

Arek fajnie zagrał:) szkoda tej setki. Musiał dobrze zagrać skoro żabole chwalą Arka i Wszołka , a krytykują Milika, że był nie widoczny:)
Każdy to powie Czternastokrotni Mistrzowie! CDN...

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Niebiescy w barwach narodowych

#67 Post autor: gerhat » 13 paź 2012, o 08:03

paradoksalnie to ta zmarnowana setka statystycznie daje większe prawdopodobieństwo że następną Arek wykorzysta ;)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
ch-R
Posty: 2490
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 08:20
Lokalizacja: Chorzów

Re: Niebiescy w barwach narodowych

#68 Post autor: ch-R » 13 paź 2012, o 08:30

Piech z Wszołkiem i Tytoniem byli najlepsi na boisku .
****************
Mahatma Gandhi

Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

Re: Niebiescy w barwach narodowych

#69 Post autor: radzion » 13 paź 2012, o 08:44

tez uwazom ze Piech dobrze sie zaprezentowal, 2 razy idealnie obsluzyl Wszolka i bylo ogromne zagrozenie, Mierzejweski by musiol pool roku trenowac zeby te 2 bale tak zagrac, mial jedna setke i jej nie wykorzystal, truddno,jest to jego problem i wiemy o tym wszyscy mY i weszlo
ale wkur... mnie czytanie np tekstow stecow czy inkszych szadkowskich ze napastnicy oblali test, ze Polski atak bez lewandowskiego nie istnieje itd

a gowno prowda bo wczoraj gra z przodu wygladala lepiej niz przy lewandowskim, przy nim gromy durs jeden ten sam schemat, wszyscy go znaja i nie daja lewandowskiemu pograc, wczoraj kilka razy bylo widaC Ze gra na 2 napastnikow ma sens, sobiech z Piechem byli wczorej nieskuteczni ale czy pan lewandowski to mo stuprocentowe statystyki?ja no z Man C w lidze mistrzow to pewnie sobowtora puscili?

wiem ze to nie temat o kadrze ale o naszych zawodnikach w kadrze ale skoro juz pisza to napisza jeszcze jedne zdanie.
Krychowiak - jak dla mnie to na dzien dzisiejszy powinno sie srodek pomocy od niego zaczac ukladac

adamo_R
Posty: 10840
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: Niebiescy w barwach narodowych

#70 Post autor: adamo_R » 13 paź 2012, o 08:52

Piech po niewykorzystanej sytuacji w meczu z RPA
http://www.youtube.com/watch?v=dEC9Yatqnd0
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6163
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Niebiescy w barwach narodowych

#71 Post autor: heli » 13 paź 2012, o 08:54

Osobiście w porównaniu z meczami w ME to ten nawet mi się jakoś nie źle oglądało.
Piech bardzo dobrze grał klepką z Wszołkiem i Sobiechem, no a setę zmarnował w swoim stylu, a takie pytanie czy Piech wogóle był przy stałych fragmentach w polu karnym przeciwnika czy gdzieś asekurował, bo jakoś przy żadnym rogu czy wolnym go nie umiałem zauważyć.

Wszołek też podobnie grał bardzo dobrze, ale jednak kilka strat zaliczył.

Sobiech stwarzał sobie sytuacje, dobrymi wyjściami, a potem je marnował.

Wasilewski i Krychowiak moim zdaniem chyba jeżeli patrzeć na 90 minut byli najlepsi i najrówniejsi na boisku.

Milika widziałem po za skrótami pierwszy raz, bo mom lepsze rzeczy w tym czasie robić niż na szpile szczew patrzeć i powiem szczerze, że gdyby nie to, że mo 18 lat to bym napisał daremny, ale wiadomo może debiut, zagubiony synek wyglądal strasznie, a to trocha dziwne po tym co o nim piszom.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
Lutz
Posty: 9559
Rejestracja: 12 sie 2002, o 00:34
Lokalizacja: Kattowitz
Kontakt:

Re: Niebiescy w barwach narodowych

#72 Post autor: Lutz » 13 paź 2012, o 08:57

......... wkur... mnie czytanie np tekstow stecow czy inkszych szadkowskich ze napastnicy oblali test, ze Polski atak bez lewandowskiego nie istniej.........
To tym bardzi przy całym szacunku i przy nojlepszych chynciach niy rozumia, poczamu tego karlusa ( Piech) tak na chama do tego szajsu ciśniecie . Potym synek czyto takie kwiotki :
Arkadiusz Piech (2): Biegł z piłką sam przez pół boiska, by trafić w bramkarza RPA. Ta jedna akcja obciąża ocenę napastnika, szybkiego, ruchliwego, ale przypominającego jeźdźca bez głowy.
Szpilu żech niy widzioł , bo nasi grali w Irlandii :P

... i zarozki sie zacznie :rotfl:

Witek46
Posty: 2290
Rejestracja: 12 mar 2008, o 18:27
Lokalizacja: Panewniki
Kontakt:

Re: Niebiescy w barwach narodowych

#73 Post autor: Witek46 » 13 paź 2012, o 09:15

Mam wrażenie, że Piech niestety nie wykorzystał swojej szansy. I nie mam wyłącznie na myśli zmarnowanej setki.
Wolność słowa nie może zwalniać z odpowiedzialności za słowo

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

Re: Niebiescy w barwach narodowych

#74 Post autor: radzion » 13 paź 2012, o 09:19

Lutz: poniekad Arek to jest taki trocha jezdziec bez glowy, mo szybkosc, skocznosc, dar dojscia do dobrej sytuacji i zazwyczaj w dogodnej sytuacji kopie bal w kierunku tora bez patrzenia kaj stoi bramkarz, roz na trzy wpadnie, wczoraj ta sytuacja az prosila zeby tormana minac lub ulamek sekundy wczesniej podciac ta bal nad tormanem
jedno i drugie co napisalismy siebie nie wyklucza. Arek czytajac takie teksty powinien wyciagac wnioski, trenowac szczegolnie takie sytaucje, wyjscia jeden na jeden, miniecia, podciecia, a nie tylko dup z podbicia i moze wleci, jesli poprawi ten aspekt to bedzie jeszcze lepszy, a mo jeszcze przed soba z 5 lot grania

Witek moze rozwiniesz swoja mysl?na podstawie czego tak sadzisz?jesli nie masz na mysli tylko tej setki to co jeszcze?innych dogodnych sytuacji nie mial za to 3 razy idealnie obsluzyl wszolka i sobiecha, glupich strat nie mial, wracal bronic,
to ze z Anglia nie zagra to raczej fakt, chociaz nigdy nie wiadomo co sie moze wydarzyn. to jednak nie przekresla jego szans na gre w innych meczach

Awatar użytkownika
Lutz
Posty: 9559
Rejestracja: 12 sie 2002, o 00:34
Lokalizacja: Kattowitz
Kontakt:

Re: Niebiescy w barwach narodowych

#75 Post autor: Lutz » 13 paź 2012, o 09:44

...... a czy jo co godom ? Wiym jak Piech jest, ino w tak pięknym polskim języku znalazło by sie napewno wyrażenie , które w mniej "oczywisty" i "niewybredny" sposób wyraziło by postewę Piecha na boisku, ale po co ? pra ? Zaroz trzeba ud***ć, bo redaktorek niy był by oryginalny.
"Jeździec bez głowy", napewno motywuje.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamo1289, Bing [Bot], Google [Bot], pl1110 i 70 gości