Kto za Lenczyka?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Gość

#16 Post autor: Gość » 22 wrz 2002, o 11:09

TRENER BBY MUSIAŁ BYĆ ...............NIE WIEM NAPRAWDE NIE WIEM:-(
MYSLE ZE TAYSON BY SIĘ PRZYDAŁ W SZATNI I KOZDEGO BY PŁACIŁ ZA GRE,WTEDY SPEWNOŚCIĄ BY IM SIĘ CHCIAŁO POWALCZYĆ I KŁUCIC BY SIĘ PRZESTALI:-)

Marek Nowak
Posty: 345
Rejestracja: 10 sie 2002, o 23:40
Lokalizacja: Glinde
Kontakt:

#17 Post autor: Marek Nowak » 22 wrz 2002, o 13:18

Wdowczyk podpisze umowe z Kielcami dopiero jutro , a gdyby nawet - to tylko 3 liga....Nie wierza ze gdyby Rogala zaproponowol mu praca w Ruchu to wybralby pilkarsko prowincje...

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10263
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#18 Post autor: gerhat » 23 wrz 2002, o 09:28

WDOWCZYK Nr 1 - walka, walka, walka i jescze raz walka a panienki do rezerw
MIKULSKI Nr 2

szmit

#19 Post autor: szmit » 23 wrz 2002, o 14:35

Tylko nie Albin. M !!!!!!!!!!!!!
Oby nie wspominano mojej wypowiedzi. :!:

alieu
Posty: 75
Rejestracja: 12 sie 2002, o 14:16
Kontakt:

#20 Post autor: alieu » 24 wrz 2002, o 11:42

Trzymajcie mikulskiego z daleka od Ruchu.
Wdowczyk byłby OK ale jest juz trenerem Korony Kielce.

Kochłowice KS Ruch

niebieski78

#21 Post autor: niebieski78 » 24 wrz 2002, o 19:05

moim zdaniem powinno w Ruchu zmienic sie wiele spraw(i ludzi) ale Orest powinien zostac

P

#22 Post autor: P » 2 paź 2002, o 12:00

Jak poinformował "Express Ilustrowany", być może już dzisiaj trenerem piłkarzy Zagłębia Lubin zostanie Dariusz Wdowczyk, który 23 września podpisał kontrakt z III-ligową Koroną Kielce.
We wtorek włodarze obu klubów rozmawiali o możliwości znalezienia rozwiązania, by Wdowczyk już w środę rozpoczął pracę z piłkarzami z Lubina.


jak sie chce ,to wszystko mozna!!!!

Gość

#23 Post autor: Gość » 3 paź 2002, o 19:05

Żaden cudotwórca, tylko dobry fachowiec. A po drugie bezkompromisowy i spoza układów. Trzeba było czeskiej miotły, żeby sprzątnęła ze Świtu cały piłkarski brudek. Znalazł w Polsce chłopaków z charakterem, poukładał ich i grają aż miło - mówią kibice w Nowym Dworze o czeskim trenerze Liborze Pali

Ugly

#24 Post autor: Ugly » 4 paź 2002, o 00:28

Wdowczyk byłby naprawde dobry jego prowadzenie drużyny byłoby naprawde dobre dla naszych ,,piłkarzy,, a mówiąc dokładniej - dostali by w dupsko.
Jeżeli to prawda że Wdowczyk ma zostać trenerem Zagłebią to widać że jak pisał ktos wyżej jak się chce to się potrafi!!

Do Seby - W takim momęcie powinieneś jak najbardziej wspierać RUCH i wierzyć że będzie dobrze i obojętnie czy będziemy w 1 czy 3 lidze Ruch to Ruch, mówiąc że na Cichej sie nie pojawisz dopuki doputy gra nie będzie dobra stwierdzasz że kibic z ciebie marny (bez obrazy stary) ja napewno pójde i będe zdzierać gardło.... a jeśli przegrają trudno pozostanie mi wiara i kolejny mecz...... :?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 86 gości