Ruch Chorzów na Stadionie Ślonskim

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
atleticomadryt
Posty: 1420
Rejestracja: 1 maja 2012, o 14:37
Lokalizacja: RUCH
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów na Stadionie Ślonskim

#5686 Post autor: atleticomadryt » 3 mar 2018, o 16:16

jajo pisze:
Scypion pisze:
jajo pisze:tak jak w PRLu sukcesy sportowe byly listkiem figowym chujozy gospodarczej i na wszelkich innych mozliwych frontach komunistycznej wladzy.
mimo to, nawet najwieksi patrioci, co sie komunie nie sprzedali z sukcesow reprezentantow sie cieszyli.

ps. nie zebym cos sugerowal, ale czasem nawet te wydarzenie wykorzystywano zeby ta wladze na trybunach upokorzyc :D

Ja ja...zapomniołch... za komuny wszyscy byli w opozycji, a za Adolfa wszyscy w Niemcach byli w kuchni albo w orkiestrze. Nikoo do niczego nie zmuszom. Dla mnie reprezentacja Polski w pilce noznej molaby nie istniec.
nie wszyscy byli w opozycji, ale nawet ci co w niej byli kibicowali reprezentantom Polski.
Na Slasku zawsze byl dylemat komu kibicowac Polsce, Czechom lub Niemcom. Teraz wcale nie jest lepiej pod tym wzgledem jak kiedys.
Najlepiej kibicowac swoim ziomkom urodzonym na Slasku w roznych reprezentacjach jak sie nie ma swojej.
Bajkom na otwarcie Slaskiego mogl byc mecz reprezentacja Slaska z Polska, ale zabraklo checi ze strony zwiazku.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
„Naszym HonoRem WieRnosc jeeeeeesst - Naszym Klubem (H)KS RUCH
"z wychowankami i lokalnym wsparciem, nie potrzeba obcokrajowców"

Awatar użytkownika
Sniper1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 266
Rejestracja: 4 lip 2012, o 10:40
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów na Stadionie Ślonskim

#5687 Post autor: Sniper1920 » 3 mar 2018, o 16:58

atleticomadryt pisze:
jajo pisze:
Scypion pisze:
jajo pisze:tak jak w PRLu sukcesy sportowe byly listkiem figowym chujozy gospodarczej i na wszelkich innych mozliwych frontach komunistycznej wladzy.
mimo to, nawet najwieksi patrioci, co sie komunie nie sprzedali z sukcesow reprezentantow sie cieszyli.

ps. nie zebym cos sugerowal, ale czasem nawet te wydarzenie wykorzystywano zeby ta wladze na trybunach upokorzyc :D

Ja ja...zapomniołch... za komuny wszyscy byli w opozycji, a za Adolfa wszyscy w Niemcach byli w kuchni albo w orkiestrze. Nikoo do niczego nie zmuszom. Dla mnie reprezentacja Polski w pilce noznej molaby nie istniec.
nie wszyscy byli w opozycji, ale nawet ci co w niej byli kibicowali reprezentantom Polski.
Na Slasku zawsze byl dylemat komu kibicowac Polsce, Czechom lub Niemcom. Teraz wcale nie jest lepiej pod tym wzgledem jak kiedys.
Najlepiej kibicowac swoim ziomkom urodzonym na Slasku w roznych reprezentacjach jak sie nie ma swojej.
Bajkom na otwarcie Slaskiego mogl byc mecz reprezentacja Slaska z Polska, ale zabraklo checi ze strony zwiazku.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Ten dylemat pogłebił się przez złotoustego Gorzelika, który zmanipulował dość dużą część społeczeństwa na Śląsku szkoda, że wielu jego wyznawców również na Ruchu nie wie jakim jest człowiekem już nie wspominając o jego lewackich poglądach i zapędach.

Obecnie kibicowanie Niemcom to tak jakby kibicowanie górnikowi i nie chodzi tu o żadna historie tylko o teraźniejszość.

ciudu
Posty: 492
Rejestracja: 30 sty 2009, o 20:01
Lokalizacja: Fryna

Re: Ruch Chorzów na Stadionie Ślonskim

#5688 Post autor: ciudu » 3 mar 2018, o 18:08

Ja pi...le ,jak zech to juz sam pisol ,pamiyntom czasy jak my caly sektor na ss zapelniali i jakos wtedy to zodnymu niy zawodzalo.Nigdy niy zrozumia jak ftos zyjoncy w pl wogole tyn tymat poruszo,jo zyja juz 30 lot w reichu i mimo sympati do rep.Niymiec zostol zech wierny Ruchowi i rep.Pl bo tego sie niy zmiynio,to sie mo w sercu.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

zbyszekq
Posty: 398
Rejestracja: 22 paź 2009, o 14:45
Lokalizacja: bytom
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów na Stadionie Ślonskim

#5689 Post autor: zbyszekq » 3 mar 2018, o 18:50

oby tak nie było ze ten stadion będzie naszym zbawieniem w przypadku awansu według nowych przepisów
zbyszek

heinRich
Posty: 4228
Rejestracja: 24 mar 2010, o 09:41
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów na Stadionie Ślonskim

#5690 Post autor: heinRich » 3 mar 2018, o 19:01

ciudu pisze:Ja pi...le ,jak zech to juz sam pisol ,pamiyntom czasy jak my caly sektor na ss zapelniali i jakos wtedy to zodnymu niy zawodzalo.Nigdy niy zrozumia jak ftos zyjoncy w pl wogole tyn tymat poruszo,jo zyja juz 30 lot w reichu i mimo sympati do rep.Niymiec zostol zech wierny Ruchowi i rep.Pl bo tego sie niy zmiynio,to sie mo w sercu.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Ja, ostatnio czyli na Polska - Albania (1:0 GUCIO) ;)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

ciudu
Posty: 492
Rejestracja: 30 sty 2009, o 20:01
Lokalizacja: Fryna

Re: Ruch Chorzów na Stadionie Ślonskim

#5691 Post autor: ciudu » 3 mar 2018, o 19:50

Miyndzy innymi !!!!!!☺

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7863
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch Chorzów na Stadionie Ślonskim

#5692 Post autor: Scypion » 3 mar 2018, o 22:21

heli pisze:
Scypion pisze:
jajo pisze:tak jak w PRLu sukcesy sportowe byly listkiem figowym chujozy gospodarczej i na wszelkich innych mozliwych frontach komunistycznej wladzy.
mimo to, nawet najwieksi patrioci, co sie komunie nie sprzedali z sukcesow reprezentantow sie cieszyli.

ps. nie zebym cos sugerowal, ale czasem nawet te wydarzenie wykorzystywano zeby ta wladze na trybunach upokorzyc :D

Ja ja...zapomniołch... za komuny wszyscy byli w opozycji, a za Adolfa wszyscy w Niemcach byli w kuchni albo w orkiestrze. Nikoo do niczego nie zmuszom. Dla mnie reprezentacja Polski w pilce noznej molaby nie istniec.
Jak na postawa którą w ostatnim zdaniu deklarujesz to strasznie często się wypowiadosz na jej temat.
Bo niestety istnieje i mnie drażni.

pRzekliniak
Posty: 198
Rejestracja: 10 sty 2009, o 14:07
Lokalizacja: Chorzów

Re: Ruch Chorzów na Stadionie Ślonskim

#5693 Post autor: pRzekliniak » 4 mar 2018, o 01:02

Sniper1920 pisze:
Ten dylemat pogłebił się przez złotoustego Gorzelika, który zmanipulował dość dużą część społeczeństwa na Śląsku szkoda, że wielu jego wyznawców również na Ruchu nie wie jakim jest człowiekem już nie wspominając o jego lewackich poglądach i zapędach
A Ty zza Buga na Śląsk przyjechał, czy z innego zadupia? eee?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Sniper1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 266
Rejestracja: 4 lip 2012, o 10:40
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów na Stadionie Ślonskim

#5694 Post autor: Sniper1920 » 4 mar 2018, o 11:59

pRzekliniak pisze:
Sniper1920 pisze:
Ten dylemat pogłebił się przez złotoustego Gorzelika, który zmanipulował dość dużą część społeczeństwa na Śląsku szkoda, że wielu jego wyznawców również na Ruchu nie wie jakim jest człowiekem już nie wspominając o jego lewackich poglądach i zapędach
A Ty zza Buga na Śląsk przyjechał, czy z innego zadupia? eee?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Zapraazam na PW. Mowi to osoba, ktora miała nieprzyjemnosc chodzic z Gorzelikiem w marszach autonomi obok siebie jak również osoba co jednego dziadka miala w Wojsku Polskim drugiego w Wehrmachcie. Korzenie mam bardziej Śląskie niż Ci sie wydaje. Natomiast Pan doktor Gorzelik wcale do tych zza Buga nie pala antypatia :)

Od razu zaznaczę nie jestem przeciwnikiem autonomii, ale do tego potrzeba odpowiednich ludzi :)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
===
E. Na razie zamykamy wątek, jeśli pojawi się coś nowego o SŚ w kontekście RUCHU(!!!!) to otworze

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], papar1 i 95 gości