i po sparingu...

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
AndRe
Posty: 2179
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

i po sparingu...

#1 Post autor: AndRe » 16 lip 2003, o 18:57

No i po.
Ogolnie bez rewelacji.Bizak zlapal kontuzje :( ( mam nadzieje ze niegrozna)
Bajera - dno .Gral bardzo slabo.
Srutwa wczorajszy :wink:

Podobal mi sie Afeltowicz i Kundra.Fajnie ze gral Cecot.( i gral b.dobrze)
No i to chyba tyle co tam wyczailem :lol:
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

AndRe
Posty: 2179
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#2 Post autor: AndRe » 16 lip 2003, o 19:32

Hehe i ja chyba tez jestem wczorajszy.
Jechalem do domu z przekonaniem ze bylo 0-0

:lol: :lol: :lol:
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

Awatar użytkownika
AdiC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1489
Rejestracja: 14 sie 2002, o 13:56
Lokalizacja: Ruda Śl Bykowina akt Szczecin
Kontakt:

#3 Post autor: AdiC » 16 lip 2003, o 21:04

Tośty musioł być niyżle narombany abo szpil był tak nudny żeś 3 tory przegapioł. Wiadomo co z Bizą?
AdiC
Dumni ze zwycięstw - wierni po porażce!!!

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#4 Post autor: fuhr » 16 lip 2003, o 22:11

pojakiemu Srutew mial byc niby wczorajszy zagral calkiem calkiem jak na wewnetrzna gre - a uraz Bizaka to pewnie nic wielkiego...oby


a Bajera jaki mial numer na galotach?
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

AndRe
Posty: 2179
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#5 Post autor: AndRe » 16 lip 2003, o 23:35

numeru Bajera nie pamietam.

Ale moze to Ci cos podpowie.
Gral w ataku ze Srutwa , max opalony , farbowane wlosy na blond.Innych cech nie zauwazylem :)

Jeszcze pytanie:Co sie dzieje z Lochem???
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

Kobold
Posty: 208
Rejestracja: 29 lis 2002, o 19:21
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#6 Post autor: Kobold » 16 lip 2003, o 23:49

Loch dalej jest wypożyczony do Poloni - ostatnio nawet zagrał w jakims sparingu bytomskiej drużyny

qba
Posty: 20
Rejestracja: 15 sie 2002, o 15:08
Kontakt:

#7 Post autor: qba » 17 lip 2003, o 00:55

Mam pytanie, a raczej dwa pytania.
Kto zacz ten Afeltowicz??
No a drugie (to do AndRe) - czy Panowie Kutz, Kilar i Miodek wiedzą, że w ich towarzystwie znalazł się kolega britpopowiec :?: :wink: :wink:
Nadejdzie wiosna i lepsze czasy, powróci K.S. Ruch Chorzów w szeregi Ekstraklasy !!!

Miq

#8 Post autor: Miq » 17 lip 2003, o 06:47

Dalej z pierwszą drużyną trenuje Adam Maślorz. Prosiłbym o info jak się zaprezentował w tym sparingu.
pozdro

AndRe
Posty: 2179
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#9 Post autor: AndRe » 17 lip 2003, o 10:36

qba pisze:Mam pytanie, a raczej dwa pytania.
Kto zacz ten Afeltowicz??
No a drugie (to do AndRe) - czy Panowie Kutz, Kilar i Miodek wiedzą, że w ich towarzystwie znalazł się kolega britpopowiec :?: :wink: :wink:
Ad 1.Ariel Afeltowicz (??.??.198?) - wychowanek Stadionu Śląskiego. Utalentowany napastnik -> to info z glownej. Poleca go trener Stadionu(jest nim chyba Alojzy Lysko) i to on go przywiozl na casting

Ad2.Hmm laczy ich milosc to jednego klubu tak wiec chyba nie mieliby o to do mnie urazu. :D Ale celowo Go umiescilem na koncu tej wyliczanki.
Podobno 1/3 zespolu POGODNO (polecam ta kapele) tez jest kibicem niebieskich-niestety nieznam jego personali


Teraz sie tylko zastanawiam czy ten ktory mi sie podobal to byl Linder czy Afeltowicz.Krzyczeli do niego "Ariel" a zapomnialem ze Lindner tez ma tak na imie.
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

Awatar użytkownika
KOSTA
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1728
Rejestracja: 8 maja 2003, o 12:32
Lokalizacja: aus Boerschachte
Kontakt:

#10 Post autor: KOSTA » 17 lip 2003, o 10:44

W Sporcie napisali ze bylo 0-0 w tym sparingu :)) FC Kattowitz
od bajtla po grob zawsze KS RUCH
Kattowitz Boerschachte

krempy1

#11 Post autor: krempy1 » 17 lip 2003, o 11:30

Było 2-1 ale czy wygrał Ruch I czy Ruch II to naprawde ciezko okreslić . Mnie najbardziej podobała sie gra Maliny, kilka razy fajnie zagral do partnerów i sam szedl do przodu ale juz wykonczenie kolegow duzo gorsze. Ogolnie duzo walki w srodku i proste bledy w obronie po obu stronach(co nie napawa mnie optymizmem). Najpiekniejsze co bylo w tym meczu to tylko bramka Szyndrowskiego i jedna parada Matuszka po strzale glowa (chyba Suker?? ale nie jestem pewny), a reszta meczu bardzo przecietna (chyba brak zgrania z nowymi).

qba
Posty: 20
Rejestracja: 15 sie 2002, o 15:08
Kontakt:

#12 Post autor: qba » 18 lip 2003, o 00:35

AndRe pisze:
qba pisze:Mam pytanie, a raczej dwa pytania.
Kto zacz ten Afeltowicz??
No a drugie (to do AndRe) - czy Panowie Kutz, Kilar i Miodek wiedzą, że w ich towarzystwie znalazł się kolega britpopowiec :?: :wink: :wink:
Ad 1.Ariel Afeltowicz (??.??.198?) - wychowanek Stadionu Śląskiego. Utalentowany napastnik -> to info z glownej. Poleca go trener Stadionu(jest nim chyba Alojzy Lysko) i to on go przywiozl na casting

Ad2.Hmm laczy ich milosc to jednego klubu tak wiec chyba nie mieliby o to do mnie urazu. :D Ale celowo Go umiescilem na koncu tej wyliczanki.
Podobno 1/3 zespolu POGODNO (polecam ta kapele) tez jest kibicem niebieskich-niestety nieznam jego personali


Teraz sie tylko zastanawiam czy ten ktory mi sie podobal to byl Linder czy Afeltowicz.Krzyczeli do niego "Ariel" a zapomnialem ze Lindner tez ma tak na imie.
Dzięki za info. Musiałem nie zauważyć na głównej kolegi Ariela. :oops:

Jeżeli chodzi o POGODNO to znam, a jakże. Choć z tego co wiem to kolesie pochodzą ze Szczecina, no ale jeżeli tam też są wyznawcy jedynie słusznej wiaRy, to nic tylko przyklasnąć :D :D

Pozdrawiam serdecznie

qba
Nadejdzie wiosna i lepsze czasy, powróci K.S. Ruch Chorzów w szeregi Ekstraklasy !!!

alieu
Posty: 77
Rejestracja: 12 sie 2002, o 14:16
Kontakt:

#13 Post autor: alieu » 21 lip 2003, o 10:21

Moge sie mylić, ale jeden albo dwóch gości z Pogodno są ze Śląska (Tychy?). Kapela jest spoko, ale zdaje sie że kończą działalność. Oba info nie są w 100% pewne.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości