Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
14182888
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16261 Post autor: 14182888 » 6 wrz 2018, o 00:36

Ruch wisiał też innym ale oni nie zagłosowali na "nie". ch*** tam, a nie by się sprawdził, Fornalak 2, ten pseudo-trener prawie nas spuścił, na szczęście Waldek wtedy jeszcze "King" to objął. Przypomnieć mecze z bełchatowem i ksp? Jego jedyne osiągnięcia to Starzyński i lipski.

TomSky
Kontakt:

#16262 Post autor: TomSky » 6 wrz 2018, o 09:40

gdybyśmy byli normalnym klubem to sprzedalibyśmy kilku pietrzakowych zawodników za rozsądne pieniądze a wtedy nie byłoby problemu żeby mu tez zapłacić za robotę, dodatkowe pewnie znalazłoby sie kilka nastepnych talentów, świat nie jest czarnobiały i nie można tez tak Pietrzaka oceniac
Niedzielnym kierowcom stanowcze NIE

wiesiek1
Kontakt:

#16263 Post autor: wiesiek1 » 6 wrz 2018, o 10:00

Też tak uważam.Brak sprzedawania piłkarzy w odpowiednim momencie i brak sprowadzania zastępstwa to było działanie na szkodę klubu.Wtstarczy zobaczyć jak działa Jagiellonia.
Straciliśmy za darmo Janoszke, Sadloka, Starzyńskiego,Lipskiego, Helika,Kuswika,Jankowskiego.Przeciez to jakaś paranoja.Najgorsze jest to, że to samo robimy chyba teraz z Boguszem ...
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

Awatar użytkownika
pedro-sbl
Kontakt:

#16264 Post autor: pedro-sbl » 19 wrz 2018, o 08:28

Zero refleksji, analizy, postanowien odnosnie przestepczych powiazan PF z przestepcami prowadzacymi Wisla Krakow i jak te powiazania mogom wplynonc na funkcjonowanie klubu?
Obrazek

Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

ruchfans
Kontakt:

#16265 Post autor: ruchfans » 19 wrz 2018, o 11:06

Pamiętajcie, że nikt do podpisania umowy Go nie zmusi. Postawcie się teraz w roli takiego zawodnika.

Przychodzi do Niego menadżer i mówi tak: "Słuchaj chce Cię Wisła i proponuje Ci 200 000 za podpis + 100 000 dla mnie pod warunkiem że przychodzisz do nich za darmo, jeśli przedłużysz z Ruchem to dalej Cię chcemy ale wtedy za podpis nie dostaniesz nic bo trzeba będzie dać więcej niż te 300 000 Ruchowi a prowizję menadżer też musi dostać".

Mogę się założyć, że dokładnie tak samo wyglądała sprawa z Lipskim.
Dlatego uważam, że menadżerowie to jest największe zło polskiej piłki w połączeniu z zachłannością piłkarzy i ogólnym mocny przewartościowaniem piłkarzy i Ich zarobków
-----=====NA ZAWSZE Z RUCHEM=====-----

Awatar użytkownika
AdiC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16266 Post autor: AdiC » 19 wrz 2018, o 11:27

ruchfans pisze:
19 wrz 2018, o 11:06
Pamiętajcie, że nikt do podpisania umowy Go nie zmusi. Postawcie się teraz w roli takiego zawodnika.

Przychodzi do Niego menadżer i mówi tak: "Słuchaj chce Cię Wisła i proponuje Ci 200 000 za podpis + 100 000 dla mnie pod warunkiem że przychodzisz do nich za darmo, jeśli przedłużysz z Ruchem to dalej Cię chcemy ale wtedy za podpis nie dostaniesz nic bo trzeba będzie dać więcej niż te 300 000 Ruchowi a prowizję menadżer też musi dostać".

Mogę się założyć, że dokładnie tak samo wyglądała sprawa z Lipskim.
Dlatego uważam, że menadżerowie to jest największe zło polskiej piłki w połączeniu z zachłannością piłkarzy i ogólnym mocny przewartościowaniem piłkarzy i Ich zarobków
Zgoda co do managerów, ale jakoś inne kluby sprzedają zawodników i przedłużają umowy, a tylko nas tak wszyscy dookoła wykorzystywali. Ogólna bieda i brak kasy na przedłużenie to raz, a po drugie skąd wiadomo czy ten co pozwolił na rozwiązanie umowy, też na tym nie skorzystał pod stołem?
AdiC
Dumni ze zwycięstw - wierni po porażce!!!

ruchfans
Kontakt:

#16267 Post autor: ruchfans » 19 wrz 2018, o 11:54

AdiC pisze:
19 wrz 2018, o 11:27
a po drugie skąd wiadomo czy ten co pozwolił na rozwiązanie umowy, też na tym nie skorzystał pod stołem?
to jest oczywiście dodatkowa kwestia. Dlatego nie wierzę w żadnych cudotwórców i panów prezesów z misją.
Dobry przykład to Smagor i Helimed. Najprościej wyprowadzić kasę z klubu poprzez wystawienie faktury za badanie warte 500 zł na kwotę 3000. A kolega prezes kliniki przyniesie z powrotem 1500 i wszystkie strony zadowolone.
-----=====NA ZAWSZE Z RUCHEM=====-----

Ozor
Kontakt:

#16268 Post autor: Ozor » 20 wrz 2018, o 22:06

ruchfans pisze:
19 wrz 2018, o 11:54
AdiC pisze:
19 wrz 2018, o 11:27
a po drugie skąd wiadomo czy ten co pozwolił na rozwiązanie umowy, też na tym nie skorzystał pod stołem?
to jest oczywiście dodatkowa kwestia. Dlatego nie wierzę w żadnych cudotwórców i panów prezesów z misją.
Dobry przykład to Smagor i Helimed. Najprościej wyprowadzić kasę z klubu poprzez wystawienie faktury za badanie warte 500 zł na kwotę 3000. A kolega prezes kliniki przyniesie z powrotem 1500 i wszystkie strony zadowolone.
:ok:

HullCityFC
Kontakt:

#16269 Post autor: HullCityFC » 26 wrz 2018, o 08:53

Czlowiek chcialby cos madrego napisac a ma pustke w glowie.

Awatar użytkownika
Lysy
Kontakt:

#16270 Post autor: Lysy » 27 wrz 2018, o 11:45

Rozmawiałem przed chwilą z jednym z byłych piłkarzy Ruchu.Z wiadomych względów nie ujawnię nazwiska. Najgorsze jest to ,że trwa obecnie największa nagonka na Ruch w dziejach naszego klubu. Zarówno wśród piłkarzy,którzy odeszli w ostatnich trzech latach, wśród działaczy PZPN i OZPN łącznie z wysoko postawionymi Panami Władcami, sędziów. No i co jest normalne od lat wśród sąsiadów.
Forum też pełne jest życzliwych ,którzy owszem byli na stadionie Ruchu ale na sektorze gości a od lat udają kibiców Ruchu.
Miałem napisane dużo więcej ale post mi zniknął jak musiałem się ponownie zalogować. Nie mam nerwów powtarzać i szukać w myślach napisanych wątków.Musimy mieć teraz "twardo żyć".
P.S.
Mam prośbę do kibiców z Piekar. Tych spokojnych , zrównoważonych i dyplomatów.(osobiście niestety nie znam nikogo z Was) Przejdzcie sie do osób w Piekarach z którymi negocjowali pewne układy i zobowiązania ludzie z miasta na Z układając się z samorządowcami z Piekar. I dowiedzcie się jak osoby z miasta na Z szkalowały nasz klub .Kto to był i kto ich tam wysłał z ich klubu ?
p.s. 2
ku*** mać jak przywrócić pisany tu wcześniej utracony tekst. Musiałem się zalogować ponowniei zniknęło wszystko. Opcja ctrl+zoraz cofnij nic nie dała.
---------------------------------------
Zabanować Lysego!!!
----------------------------------------

scaneRboy
Kontakt:

#16271 Post autor: scaneRboy » 27 wrz 2018, o 12:02

klikej "cofnij" albo ctrl + Z
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
Darth Kabut
Kontakt:

#16272 Post autor: Darth Kabut » 27 wrz 2018, o 12:48

Lysy. Przed wysłaniem posta zaznacz wszystko i skopiuj za pomocą myszki lub mozesz to zrobic za pomocą klawiatury ctrl+a (zaznaczy Ci cały tekst) a póżniej ctrl+c.
Jeśli Ci tekst jakimś cudem znowu Ci zniknie po prostu wkleisz go na nowo.
Druga sprawa. Jeśli wiesz że będziesz pisać elaborat lub 14 księgę Pana Tadeusza to pisz to sobie w zwykłym notatniku lub w wordzie/openoffice i skopiuj to sobie stamtąd na forum.

scaneRboy
Kontakt:

#16273 Post autor: scaneRboy » 27 wrz 2018, o 13:12

inna sprawa jest taka, że forum mogłoby wreszcie działać normalnie
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

waffen77
Kontakt:

#16274 Post autor: waffen77 » 27 wrz 2018, o 13:29

Przestałeś lekarstwa brać? Powiesz mi w jakim celu ta nagonka ma być prowadzona? Komu zagraża teraz Ruch?

Awatar użytkownika
Lysy
Kontakt:

#16275 Post autor: Lysy » 27 wrz 2018, o 13:48

Darth Kabut pisze:
27 wrz 2018, o 12:48
Lysy. Przed wysłaniem posta zaznacz wszystko i skopiuj za pomocą myszki lub mozesz to zrobic za pomocą klawiatury ctrl+a (zaznaczy Ci cały tekst) a póżniej ctrl+c.
Jeśli Ci tekst jakimś cudem znowu Ci zniknie po prostu wkleisz go na nowo.
Druga sprawa. Jeśli wiesz że będziesz pisać elaborat lub 14 księgę Pana Tadeusza to pisz to sobie w zwykłym notatniku lub w wordzie/openoffice i skopiuj to sobie stamtąd na forum.
zawsze sobie obiecuję ,że będę kopiował za każdym razem i za każdym razem jest jak tym razem :zawstydzony: .
waffen77 pisze:
27 wrz 2018, o 13:29
Przestałeś lekarstwa brać? Powiesz mi w jakim celu ta nagonka ma być prowadzona? Komu zagraża teraz Ruch?
Pytasz o lekarstwa? Mogę ci posłać listę tych co biorę. Jak cie stać to mi wykup bo mnie nie starcza.
---------------------------------------
Zabanować Lysego!!!
----------------------------------------

ODPOWIEDZ