Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16231 Post autor: ryszardczaban » 28 gru 2018, o 19:37

Toś pojechoł.
Nie mom zamiaru Cię uczyć,a jo mom 52 lata i jakoś internet ogarniom.
Jakbyś 9 lot nazot pedzioł komuś o fb to była czorno magia dlo tego kogoś.
Terozki fb bije na gowa i nk i gg.
Komunikator śmigo zarówno i pod Windows i na Androidzie
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16232 Post autor: szogun » 28 gru 2018, o 19:38

Ryszard, a powiedz Ty mi, skąd Ci się wzięło te 40 tysięcy kibiców Ruchu. Skąd taka liczba z kosmosu się tu pojawiła skoro docelowo szacujesz że tyłu będzie przynajmniej korzystać z aplikacji jak Ci zaufamy.

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2522
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16233 Post autor: Radvan138 » 28 gru 2018, o 19:51

ryszardczaban pisze:
28 gru 2018, o 19:37
Toś pojechoł.
Nie mom zamiaru Cię uczyć,a jo mom 52 lata i jakoś internet ogarniom.
Jakbyś 9 lot nazot pedzioł komuś o fb to była czorno magia dlo tego kogoś.
Terozki fb bije na gowa i nk i gg.
Komunikator śmigo zarówno i pod Windows i na Androidzie
Z czym pojechol? Bo jak narazie to ty sam ino jedziesz z jakimis pierdolami i mazeniami o mld z jakiegos komunikatora o kerym nikt nie slyszol. Som godosz ze technologia idzie do przodu. To czemu tak “za***iste” pomysly jak ten nie jest naglasniant w mediach technologicznych? Bo nie znalozlech ani jednego artykulu na gizmodo, engaged czy innych stronach o tematyce :zalamany:
Fb powstol w 2004 a ty piszesz ze w 2009 nie byl wcale znany. Dziwne ze w 2008r 3/4 moich znajomych juz fb miala. No ale jak zes sie o nim dowiedziol 3 lata temu? Myspace (pewnie zes nawet o tym nie slyszol miszczu ;) ) dogorywalo ale i tak jest bardziej znane niz te twoje cudo kere wg ich strony jest od 2013r a na fb maja zawrotna liczbe 72k lajkow.
Przyczepil zes sie do tego porownania fb do gg i nk. Ale mi to wyglado ze nie mosz pojecia o czym piszesz.

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16234 Post autor: ryszardczaban » 28 gru 2018, o 20:02

szogun pisze:
28 gru 2018, o 19:38
Ryszard, a powiedz Ty mi, skąd Ci się wzięło te 40 tysięcy kibiców Ruchu. Skąd taka liczba z kosmosu się tu pojawiła skoro docelowo szacujesz że tyłu będzie przynajmniej korzystać z aplikacji jak Ci zaufamy.
To samo pytanie kieruja do Ciebie,bo jak myślisz ilu kibiców mo Ruch w ogóle.
Bo kibice Ruchu to nie tylko Ci co chodzą na mecze czy jeżdżą na wyjazdy,ale tez Ci co w sercu mają Ruch,ale z różnych przyczyn być nie mogą blisko Ruchu.
Ogólnie szacuję liczbę kibiców Ruchu na 80000,a te 40000 kibiców to 50 % tej ogólnej sumy.
A czy to liczba z kosmosu to możemy się pospierać,bo ciekawe jest tu hipotetycznie zakładam,że Ruch grając na Stadionie Śląskim zgromadzi bez problemu komplet publiki w ,,Kotle czarownic"
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16235 Post autor: ryszardczaban » 28 gru 2018, o 20:08

Radvan138 pisze:
28 gru 2018, o 19:51
ryszardczaban pisze:
28 gru 2018, o 19:37
Toś pojechoł.
Nie mom zamiaru Cię uczyć,a jo mom 52 lata i jakoś internet ogarniom.
Jakbyś 9 lot nazot pedzioł komuś o fb to była czorno magia dlo tego kogoś.
Terozki fb bije na gowa i nk i gg.
Komunikator śmigo zarówno i pod Windows i na Androidzie
Z czym pojechol? Bo jak narazie to ty sam ino jedziesz z jakimis pierdolami i mazeniami o mld z jakiegos komunikatora o kerym nikt nie slyszol. Som godosz ze technologia idzie do przodu. To czemu tak “za***iste” pomysly jak ten nie jest naglasniant w mediach technologicznych? Bo nie znalozlech ani jednego artykulu na gizmodo, engaged czy innych stronach o tematyce :zalamany:
Fb powstol w 2004 a ty piszesz ze w 2009 nie byl wcale znany. Dziwne ze w 2008r 3/4 moich znajomych juz fb miala. No ale jak zes sie o nim dowiedziol 3 lata temu? Myspace (pewnie zes nawet o tym nie slyszol miszczu ;) ) dogorywalo ale i tak jest bardziej znane niz te twoje cudo kere wg ich strony jest od 2013r a na fb maja zawrotna liczbe 72k lajkow.
Przyczepil zes sie do tego porownania fb do gg i nk. Ale mi to wyglado ze nie mosz pojecia o czym piszesz.
Mosz tutej i sobie poczytej
Referencje:

1. Oxfam, 2017 https://www.oxfamamerica.org/explore/re ... 9-percent/

2. Oxfam, 2016 http://policy-practice.oxfam.org.uk/pub ... reme-inequ -592643

3. The Guardian, 2016 https://www.theguardian.com/business/20 ... n-combined

4. Fortune, 2015, http://fortune.com/2015/09/30/america-w ... nequality/

5. CNN, 2013 (cytując Bankrate.com) http://money.cnn.com/2013/06/24/pf/emergency-savings/

6. Business Insider, 2016 http://www.businessinsider.com/share-of ... el-2016-11

7. Metrocosm, 2016 http://metrocosm.com/wealth-vs-income-inequality/

8. Centrum budżetowe i priorytety polityki, 2016 http://www.cbpp.org/research/poverty-an ... inequality

9. Centrum budżetowe i priorytety polityki, 2016 http://www.cbpp.org/research/poverty-an ... inequality

10. World Economic Forum, 2016 https://www.weforum.org/agenda/2016/06/ ... lionaires/
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16236 Post autor: szogun » 28 gru 2018, o 20:21

ryszardczaban pisze:
28 gru 2018, o 20:02
szogun pisze:
28 gru 2018, o 19:38
Ryszard, a powiedz Ty mi, skąd Ci się wzięło te 40 tysięcy kibiców Ruchu. Skąd taka liczba z kosmosu się tu pojawiła skoro docelowo szacujesz że tyłu będzie przynajmniej korzystać z aplikacji jak Ci zaufamy.
To samo pytanie kieruja do Ciebie,bo jak myślisz ilu kibiców mo Ruch w ogóle.
Bo kibice Ruchu to nie tylko Ci co chodzą na mecze czy jeżdżą na wyjazdy,ale tez Ci co w sercu mają Ruch,ale z różnych przyczyn być nie mogą blisko Ruchu.
Ogólnie szacuję liczbę kibiców Ruchu na 80000,a te 40000 kibiców to 50 % tej ogólnej sumy.
A czy to liczba z kosmosu to możemy się pospierać,bo ciekawe jest tu hipotetycznie zakładam,że Ruch grając na Stadionie Śląskim zgromadzi bez problemu komplet publiki w ,,Kotle czarownic"
Nie wiem skąd Ci się wzięły te szacunki, ja widzę kibiców to tak do 10 tysięcy, a reszta to takie kibice jak ze mnie Eskimos. Mam w du*** takich kibiców co o Ruchu sobie przypominają raz na 30 lat bo zagramy z krupniokami. To raz, na trybunach nas teraz jest ok 4 tysięcy.
Ty myslisz że nawet jak dodamy te 80 tysięcy , że Ci ludzie serio jak nawet zarobią trocha kasy na tym to wszystko dadzą na Ruch ? Serio ? Ty jesteś poważny ? Od 2 lat mamy kryzys i to głęboki, a nawet jak nie było kryzysu i zespół robił podium w ektraklasie to nas było 6-8 tysięcy. I Ty myslisz ze te kolejne 30 tysięcy odda ot tak sobie kase na klub który mają na codzień w du*** ? Wierzysz w to ?

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16237 Post autor: szogun » 28 gru 2018, o 20:22

Ty hipotetycznie zakładasz że na Stadionie Śląski bez problemu Ruch zgromadzi komplet publiki, jak nawet na WDS na pierwszym gdyby nie szczewa i darmowe bilety z Warki to o komplecie zapomnij, a na drugim WDS były wolne miejsca. Więc gdzie te Twoje komplety , odlecialeś, i serio nie wdupiej tych dopalaczy bo Ci je*** w dekiel i to zdrowo.

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2522
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16238 Post autor: Radvan138 » 28 gru 2018, o 20:23

Tys jest niedorozwiniety czy poprostu nie umiesz czytac. Kaj na tych stronach mosz cos wspomniane o tej apce? Bo jedyne co tam idzie wyczytac to w wiekszosci lewacki kwik o bogaczach i biednych. Ani slowa o tej aplikacji. Nic. Zero. Ale rozumia ze poprostu przerasto to twoje mozliwosci przerobowe.

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16239 Post autor: ryszardczaban » 28 gru 2018, o 20:31

Radvan138 pisze:
28 gru 2018, o 20:23
Tys jest niedorozwiniety czy poprostu nie umiesz czytac. Kaj na tych stronach mosz cos wspomniane o tej apce? Bo jedyne co tam idzie wyczytac to w wiekszosci lewacki kwik o bogaczach i biednych. Ani slowa o tej aplikacji. Nic. Zero. Ale rozumia ze poprostu przerasto to twoje mozliwosci przerobowe.
Nie; tam jest mowa o nierówności dochodów,a dotyko też sportu,piłki klubów bogatszych i biedniejszych i mamy na to wpływ,by to poprawić,ale rzecz jasna rozumiem ,ze Ty tego nie widzisz.
Tak samo jak nie widzisz,że 7egła mo kasa i rządzi jak na polskie warunki,a Ruch jest dwa poziomy rozgrywkowe niżej
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16240 Post autor: ryszardczaban » 28 gru 2018, o 20:32

szogun pisze:
28 gru 2018, o 20:22
Ty hipotetycznie zakładasz że na Stadionie Śląski bez problemu Ruch zgromadzi komplet publiki, jak nawet na WDS na pierwszym gdyby nie szczewa i darmowe bilety z Warki to o komplecie zapomnij, a na drugim WDS były wolne miejsca. Więc gdzie te Twoje komplety , odlecialeś, i serio nie wdupiej tych dopalaczy bo Ci je*** w dekiel i to zdrowo.
ale nie wspomnioł żech że to mecz w Lidze Mistrzów,a on zgromadziłby tyle kibiców
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2522
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16241 Post autor: Radvan138 » 28 gru 2018, o 20:34

MY TU GODOMY O TWOJEJ APLIKACJI A NIE ROZNICACH MIEDZY BOGATYMI KLUBAMI A BIEDNYMI. PYTOM SIE 5 ROZ KAJ JEST JAKIS ARTYKUL NA TEMAT TEJ APLIKACJI.. Moze tak do ciebie dojdzie.

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16242 Post autor: ryszardczaban » 28 gru 2018, o 20:40

szogun pisze:
28 gru 2018, o 20:21
ryszardczaban pisze:
28 gru 2018, o 20:02
szogun pisze:
28 gru 2018, o 19:38
Ryszard, a powiedz Ty mi, skąd Ci się wzięło te 40 tysięcy kibiców Ruchu. Skąd taka liczba z kosmosu się tu pojawiła skoro docelowo szacujesz że tyłu będzie przynajmniej korzystać z aplikacji jak Ci zaufamy.
To samo pytanie kieruja do Ciebie,bo jak myślisz ilu kibiców mo Ruch w ogóle.
Bo kibice Ruchu to nie tylko Ci co chodzą na mecze czy jeżdżą na wyjazdy,ale tez Ci co w sercu mają Ruch,ale z różnych przyczyn być nie mogą blisko Ruchu.
Ogólnie szacuję liczbę kibiców Ruchu na 80000,a te 40000 kibiców to 50 % tej ogólnej sumy.
A czy to liczba z kosmosu to możemy się pospierać,bo ciekawe jest tu hipotetycznie zakładam,że Ruch grając na Stadionie Śląskim zgromadzi bez problemu komplet publiki w ,,Kotle czarownic"
Nie wiem skąd Ci się wzięły te szacunki, ja widzę kibiców to tak do 10 tysięcy, a reszta to takie kibice jak ze mnie Eskimos. Mam w du*** takich kibiców co o Ruchu sobie przypominają raz na 30 lat bo zagramy z krupniokami. To raz, na trybunach nas teraz jest ok 4 tysięcy.
Ty myslisz że nawet jak dodamy te 80 tysięcy , że Ci ludzie serio jak nawet zarobią trocha kasy na tym to wszystko dadzą na Ruch ? Serio ? Ty jesteś poważny ? Od 2 lat mamy kryzys i to głęboki, a nawet jak nie było kryzysu i zespół robił podium w ektraklasie to nas było 6-8 tysięcy. I Ty myslisz ze te kolejne 30 tysięcy odda ot tak sobie kase na klub który mają na codzień w du*** ? Wierzysz w to ?
A co mom nie wierzyć w coś co mo szansa na powodzenie?
A z czego wyniko ten kryzys?Nie zastanawio Ciebie to?
Ino z tej niewiary,niemożności.
A jak nie było kryzysu to znowu było to,że nie było opcji gry na Stadionie Śląskim,bo moga iść o zakład,że gdyby przynajmniej wiosną 2012 czy 2014 roku Ruch mógł grać na Śląskim to frekwencja byłaby zdecydowanie większa niż 6-8 tysięcy.
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16243 Post autor: ryszardczaban » 28 gru 2018, o 20:45

Radvan138 pisze:
28 gru 2018, o 20:34
MY TU GODOMY O TWOJEJ APLIKACJI A NIE ROZNICACH MIEDZY BOGATYMI KLUBAMI A BIEDNYMI. PYTOM SIE 5 ROZ KAJ JEST JAKIS ARTYKUL NA TEMAT TEJ APLIKACJI.. Moze tak do ciebie dojdzie.
Twoja szansa WowApp!

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że WowApp to darmowa aplikacja mobilna oraz na komputery
stacjonarne, którą można wykorzystać dokładnie w taki sam sposób, jak inne komunikatory, z
których dotychczas korzystałeś. Służy ona do czatu tekstowego, rozmów audio i video oraz
prowadzenia konwersacji grupowych, w trakcie których można uczestnikom przesyłać pliki i zdjęcia.
Firma oddaje 70% wpływów z reklam, które są wyświetlane wewnątrz aplikacji
. W ten sposób
możemy uczestniczyć w branżach: mobilnej reklamy, która jest warta 135 miliardów dolarów rocznie
oraz międzynarodowych połączeń telefonicznych, która jest warta ponad 5 miliardów dolarów
rocznie.

W ramach aplikacji możesz korzystać ten z mechanizmu
Cash Back
, czyli zwrotu części pieniędzy,
jeśli tylko korzystasz z usług płatnych i wydałeś pieniądze np. na połączenia z telefonami
komórkowymi stacjonarnymi (funkcjonalność znana np. ze Skype Out). Firma WowApp zwraca 10%
tego, co w niej wydałeś. Oczywiście rozmowy pomiędzy użytkownikami aplikacji są ZAWSZE
darmowe.
Każdy użytkownik WowApp może polecać następnych użytkowników i otrzymywać dochody z
reklamy jakie oni oglądają, aż do 8-mego poziomu poleceń w głąb tzw. Networku. Dochody z reklam
są wypłacane codziennie, a z rozmów i zakupów wirtualnych numerów telefonu natychmiast.
Otrzymujemy je w walucie własnej firmy WowApp, czyli tzw. wowcoinsach (żetonach wow). Kiedy
zbierzemy ich więcej możemy je wymienić na dolary amerykańskie, a następnie przelać na konto
bankowe, kartę kredytową lub PayPal.


Czy warto sobie zawracać głowę jakąś aplikacją do komunikacji?
Sam sobie odpowiedz na to pytanie, wiedząc że:
Skype ma obecne 74 miliony użytkowników
Ponad 8 milionów użytkowników Skype wykonuje z niego płatne rozmowy
Whatsapp ma... ponad 900 milionów użytkowników!
Wyobraź sobie, że polecasz darmową aplikację kilku znajomym i rozmawiasz z nimi przez nią, a
potem oni robią to samo i za rok czy dwa masz w swojej strukturze kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy
generują Ci dochody z oglądanych przez siebie reklam.
Dołącz DZISIAJ i na własnym przykładzie zobacz, że możesz codziennie otrzymywać % z wypływów
z reklam, jakie wyświetlane są w twojej aplikacji, a także w aplikacjach osób, których zaprosisz, że
też korzystali z darmowej aplikacji do rozmów online!
Kliknij w ten link:
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

tito
Posty: 285
Rejestracja: 23 lis 2009, o 12:22
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16244 Post autor: tito » 28 gru 2018, o 20:46

Rysiu na sylwestra nie pij pozdrawiam

tito
Posty: 285
Rejestracja: 23 lis 2009, o 12:22
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16245 Post autor: tito » 28 gru 2018, o 20:46

Rysiu na sylwestra nie pij pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Konrad, MakeRson, Pulocini i 96 gości