Edward Lorens trenerem Dospelu Katowice

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
stan01
Posty: 681
Rejestracja: 18 cze 2003, o 21:18
Lokalizacja: Piekary Sl.
Kontakt:

#31 Post autor: stan01 » 24 cze 2003, o 12:29

PORTER2003 pisze:LORENSA TEGO ŚMIERDZIELA NIKT NA BUKOWEJ NIECHCE BO ŚMIERDZI ON JAK WY.A CO DO WOSIA Z TEGO CO MI WIADOMO MA ON Chorzów W du***,WIĘC KOSZULKE GKS MOŻE NOŚIĆ Z GODOŚCIĄ. A CO DO TEGO CIULA CO NAPISAŁ ŻE W GKS ZAWODNICY GRAJĄ TYLKO DLA PIENIĘDZY TO PRZYPOMNI SOBIE POJEBIE SYTUACJE Z ROKU I WIĘCEJ WTEDY NASI MIELI CIENUTKO Z KASĄ ALE GRALI DLA GKS BO GRA DLA NAS DO DLA TYCH ZAWODNIKÓW ZASZCZYT I WIELKI HONOR.
ŚRUTWA NA TRENERA RUCHU A WTEDY 3LIGA HEHEHEHEHEHEHEHEHEHE
Po jaki H.J dyskutujemy z jakims KOMUNISTYCZNYM MLOTEM, takim samym jak geksa, a do tego nie majacym pojecia o fusbalu.

Valdano

#32 Post autor: Valdano » 24 cze 2003, o 21:44

Zle sie stalo,ze dziura wyjebal zupe,bo on wysoko zawiesil poprzeczke.Ale i edek mial sukcesy.Zobaczymy,co pokaze z gieksa... :?:

Awatar użytkownika
19r20
Posty: 2357
Rejestracja: 23 sie 2002, o 10:33
Lokalizacja: Panewniki
Kontakt:

#33 Post autor: 19r20 » 25 cze 2003, o 12:51

lorens jest dla mnie świetnum fachowcem i potrafi zmotywować do gry jak nikt inny
mam tylko nadzieje że na dospelu się przejedzie - weźmie kase i ch*** zrobi :lol:

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#34 Post autor: Morris » 25 cze 2003, o 13:45

cóż, w życiu wielu jest ludzi ze skrzywionym kręgoslupem moralnym.
Żurek zrobił z gieksą dobry wynik, o którym przed ligą najzagorzalsi kibice tego klubu nie marzyli. potem pojechał na wakacje a za jego plecami Lorens tak wylizał Dziurowiczowi ze ten go przyjął.
cała sprawa bardzo mi sie nie podoba, ale przeciez nie mnie ją osądzać.

wiem jedno- gdybym byl na miejscu Żurka do wypłaciłbym Edkowi konkretnie z bani.
rozumiem kłopoty z bezrobociem, potrzebę życia na odpowiednim poziomie itd. ale do pewnych rzeczy nie powinno się zniżać (choć ponoc zdecydowana wiekszość trenerów w polsce preferuje takie praktyki)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 105 gości