Gęsior, Probierz, Lech w Ruchu?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Harpo

#31 Post autor: Harpo » 16 cze 2003, o 11:03

Uwazam, ze to dobry pomysl - to gracze doswiadczenie, obyci z I (i II) liga, takich nam trzeba. Choc prawde mowiac, to zawsze jestem za mlodzianami, ale z nimi niekiedy jest klopot: jeden dobry mecz i woda sodowa im bije... Ogolnie jestem za.

Awatar użytkownika
Wilus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 600
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
Kontakt:

#32 Post autor: Wilus » 17 cze 2003, o 11:04

Wlasnie wyczytalem na portalu 90minut.pl, ze Probierz dal sie przekonac Kozminskiemu i podpisal nowy 3 letni kontrakt z Zabolami.
Tak wiec nadzieja jeszcze w Gesiorze.

Wilus

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#33 Post autor: fuhr » 17 cze 2003, o 15:14

PRobierz juz zrezygnowal a Gesior chyab raczej tez nie przyjdzie...wiec panie Rogala kto ma wprowadzic ten druzyne do I ligi... :oops:
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

WEA_boy

.......

#34 Post autor: WEA_boy » 17 cze 2003, o 18:55

Jak zwykle skonczylo sie na gadaniu i obietnicach... ale bedzie trudno teraz pozyskac dobrych zawodnikow bo pilkarza chca grac w 1 lidze!!! tylko nazwa RUCH moze ich przyciagnac hehe

Awatar użytkownika
Wilus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 600
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
Kontakt:

#35 Post autor: Wilus » 17 cze 2003, o 22:08

Wea_boy jakos nie chce mi sie wierzyc jak przegladam newsy z netu, aby nazwa Ruch byla magiczna dla kogokolwiek niz nas kibicow Ruchu. Od kilku lat zapracowalismy na to, ze nikt do nas nie chce przyjsc ( konkretny ), lepsi grajkowie tylko co sie wybija to uciekaja ( patrz teraz Gorawski ), kasa swieci pustkami, zawodnicy typu Jamroz publicznie opowiadaja jak to jest w Ruchu. Nie ma sie co dziwic, ze tendencja jest taka, ze najchetniej wszyscy by stad odeszli, a wzmocnienia to tylko kwestia marzen i poboznych zyczen :(

Wilus

Awatar użytkownika
jalboss
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1253
Rejestracja: 12 sie 2002, o 07:50
Lokalizacja: gdzieniegdzie!
Kontakt:

#36 Post autor: jalboss » 18 cze 2003, o 07:53

Zaczyna sie robic mało przyjemnie, jeszcze trochę i na Cichej zostaną jedynie juniorzy, pisząc ten temat myślałem, że chociaż jeden z tych zawodników zgodzi się pomóc. Jednak cóż życie pisze inne scenariusze. A ćmy lecą do światła (czytaj kasy). :roll:
NIEBIESCY KIBICE MÓWIĄ...

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10299
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#37 Post autor: gerhat » 18 cze 2003, o 10:13

A czego się spodziewaliście?
Rzuca się gawiedzi na pozarcie takie newsy po to aby zamknąc nam geby.
Prawda jest taka, że nikt (no może poza Srutwą) nie przyjdzie do klubu drugoligowego mając sznsę na grę w pierwszej lidze. W pierwszej lidze są inne pieniądze a czasy don kichotów dawno juz minęły. Ruch ma długi wobec zawodników z kilku poprzednich lat więc dochodzi jeszcze problem wypłacalności.
Scenariusz przedwiduję taki, z klubu odchodzą Ci co nie chcą u nas grać i ci za których można dostać jakąś kasę na podreperowanie budżetu.
Przed końcem okresu transferowego mamy szanse na tzw. "ściepy" czyli zawodników, którzy nie załapali się na I ligę. Obecnie możemy jedynie ściągać jakiś drugo i trzcioligowych grajków na których nikt z bogatszych i bardziej wypłacalnych nie zwrócił jeszcze uwagi.
To jest cena trwania w tym bagnie, mam tutaj na mysli status qwo zarządu.

niebieski78

#38 Post autor: niebieski78 » 18 cze 2003, o 12:37

a jaki ci ludzie maja interes zeby tu przychodzic? kasy nie ma ,prezes jest tak glupi ze publicznie w wywiadzie stwierdza ze nie zaplaci (a sady i pzpn ma w du***)potem sie wielce dziwi ze Bak, Goroszkow,Kubisz ,Andruszczak ,Probierz ,Gesior (to nazwiska ktore przychodza mi teraz do glowy ) wola gac na wsiach niz widywac tego kretacza i zlodzieja ktory traktoje zawodnikow jak przedmioty

a juz ta dupna dymisja ? co on ma nas za idiotow banda przydupasow ,figurantow jednoglosnie go poparla :shock: Krystiano ja bym cie wyjebal za zszarganie nazwy Ruch i pierwsze dziesieciolecie bez majstra !
a ostatnie twoje wyczyny pan Rokita okresli by "proba zamaskowania skrajnej niekompetencji" jak to mialo miejsce u twojego kolegi komucha Millera - cech wspolnych macie wiecej min. wszyscy chca zebyscie spierdalali a wy oboje niestety czujecie sie potrzebni

WOJTEKK

#39 Post autor: WOJTEKK » 18 cze 2003, o 12:42

gerhat 100 % racji a najbardziej mnie rozwala hasło ze szkielet druzyny juz jest :roll: jaki szkielet i z jakimi zawodnikami :?: moze chodzi o szkielt nowego zarzadu :?: oby Jurek miał z czego zrobic zespół na miare awansu do I ligi

Awatar użytkownika
Wilus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 600
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
Kontakt:

#40 Post autor: Wilus » 18 cze 2003, o 16:34

Swieta racja. Gerhat, Niebieski i Wojtek dokladnie opisali to czego sie najbardziej obawialem, ze nikt znaczacy dobrowolnie nie pojdzie do klubu z 2 ligii i to klubu gdzie nie ma pewnosci co do lepszego jutra. Po cichu liczylem, ze ktos dobry wmocni nasza druga linie, ale widze, ze sa to tylko zludne iluzje.
Co do Wyrobka to bedzie mial chlop naprawde ciezkie zadanie, aby zestawic druzyne, ktora moglaby sie liczyc w walce o 1 lige. Poza tym niepokoi mnie fakt, ze jak czytom newsy to wszedzie ruch na rynku transferowym a w Ruchu cisza i jedno tajemnicze stwierdzenie, ze ktos ma wzmocnic druzyne i......cisza. Pewnie za 3 tygodnie sie okaze, ze gowno z tego wyszlo i kibice poraz kolejny zostana sprowadzeni na ziemie.
Nie wiem jak Wy ale wole jakby ktos walna w stol powiedzial, ze nie ma kasy na zawodnikow, i o awansie mozemy zapomniec. Jakos wtedy latwiej by mi bylo przelknac gorycz tego, ze stajemy sie podrzednym klubikiem :(
Wilus

Awatar użytkownika
19r20
Posty: 2357
Rejestracja: 23 sie 2002, o 10:33
Lokalizacja: Panewniki
Kontakt:

#41 Post autor: 19r20 » 25 cze 2003, o 13:12

przypomina mi to trochę Śląsk wrocław

brak zawodników, kasy, pomocy z urzedu miasta z kądkolwiek

kto ma niby grać o tą 1 ligę???????????????????????????

bo ci zawodnicy którzy pozostali raczej nie......

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Pulocini, staryalejary, zico1920 i 54 gości