Trener Ruchu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
oiowiec
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6841 Post autor: oiowiec » 9 paź 2018, o 17:31

Teoretycznie jesteśmy w du***!!!! Praktycznie jesteśmy już TAM od bardzo dawna!!!!!😁
I'm not anti system!!!!
This system is anti me !!!!!!!!!!!

Pierwszy raz na Cichej 6
Ruch- Zagłębie Sosnowiec 11.08.1984r 2:2

Dorcia
Kontakt:

#6842 Post autor: Dorcia » 9 paź 2018, o 21:07

scaneRboy pisze:
9 paź 2018, o 15:38
Dowody??? Napisz choc jedno zdanie skad klub ma w tej chwili przychody? Wskaz chociaz jedno zrodlo!
Od początku tego sezonu:
% od transferu Stępla z Nantes do Chievo + program solidarnościowy
transfer Nowaka do Stali Mielec
wpływy z dnia meczowego
+ drobniejsze
startowe za PP, CLJ U18, CLJ U17.
Nie wiem czy coś jeszcze za Grabarę.

scaneRboy
Kontakt:

#6843 Post autor: scaneRboy » 9 paź 2018, o 23:54

AdiC pisze:
9 paź 2018, o 16:01
scaneRboy pisze:
Dowody??? Napisz choc jedno zdanie skad klub ma w tej chwili przychody? Wskaz chociaz jedno zrodlo!
to jakim cudym my jeszcze dychomy? Parafrazując - Ruch jest w tej chwili klubem teoretycznym?
mam wykształcenie ekonomiczne i dla mnie Ruch (w sensie Spółka) stał się klubem teoretycznym, kiedy zobowiązania stały się większe niż majątek, czyli dawno temu.

To co kolega wymienił jako przychody, to to już było: karnety wyprzedane, Stępel sprzedany, w sklepie nie ma za bardzo nowego towaru... a trener, zawodnicy i pozostali pracownicy oczekują wynagrodzenia co miesiąc, czy liga gra czy nie, czy są zwycięstwa... czy pogoda jest ładna itd.

jakoś to leci, jest względny spokój, ale są tylko dwie możliwości: albo ktoś dokłada nam jakieś grosze* -minimum z minimum koniecznego do przetrwania, albo w dalszym ciągu się zadłużamy. Zaznaczam, że każdy inaczej pojmuje określenie "jakieś grosze", bo w naszej sytuacji każdy pieniądz jest dobry.

Problem polega na tym, że klub nie ma przychodów... nie ma zdolności do ich generowania... nie prowadzimy działalności, której końcowym efektem byłoby zarobienie pieniędzy: nie ma tłumów kibiców, a ceny wejściówek są symboliczne i dawno wyprzedane, nie ma telewizji, nie promujemy zawodników na sprzedaż... sponsorzy??? To zależy jak to rozumieć. Sponsor może i jest, bo w taki czy inny sposób nam pomaga, ale nie ma tu sponsogingu, bo sponsoring polegał by na tym, że obie strony mają z tego korzyści, czyli świadczenia wzajemne o zbliżonej wartości. Ja tu czegoś takiego nie widze. Nawet Chorzowianie nie mają za bardzo świadomości, że w danym dniu odbywa się jakikolwiek mecz.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

perula4
Kontakt:

#6844 Post autor: perula4 » 10 paź 2018, o 08:14

Przedmowcy stawiam dobra flaszke za wyjaśnienie niektórym jaki mamy klub w teorii

Ozor
Kontakt:

#6845 Post autor: Ozor » 10 paź 2018, o 15:19

scaneRboy pisze:
9 paź 2018, o 23:54
AdiC pisze:
9 paź 2018, o 16:01
scaneRboy pisze:
to jakim cudym my jeszcze dychomy? Parafrazując - Ruch jest w tej chwili klubem teoretycznym?
mam wykształcenie ekonomiczne i dla mnie Ruch (w sensie Spółka) stał się klubem teoretycznym, kiedy zobowiązania stały się większe niż majątek, czyli dawno temu.

To co kolega wymienił jako przychody, to to już było: karnety wyprzedane, Stępel sprzedany, w sklepie nie ma za bardzo nowego towaru... a trener, zawodnicy i pozostali pracownicy oczekują wynagrodzenia co miesiąc, czy liga gra czy nie, czy są zwycięstwa... czy pogoda jest ładna itd.

jakoś to leci, jest względny spokój, ale są tylko dwie możliwości: albo ktoś dokłada nam jakieś grosze* -minimum z minimum koniecznego do przetrwania, albo w dalszym ciągu się zadłużamy. Zaznaczam, że każdy inaczej pojmuje określenie "jakieś grosze", bo w naszej sytuacji każdy pieniądz jest dobry.

Problem polega na tym, że klub nie ma przychodów... nie ma zdolności do ich generowania... nie prowadzimy działalności, której końcowym efektem byłoby zarobienie pieniędzy: nie ma tłumów kibiców, a ceny wejściówek są symboliczne i dawno wyprzedane, nie ma telewizji, nie promujemy zawodników na sprzedaż... sponsorzy??? To zależy jak to rozumieć. Sponsor może i jest, bo w taki czy inny sposób nam pomaga, ale nie ma tu sponsogingu, bo sponsoring polegał by na tym, że obie strony mają z tego korzyści, czyli świadczenia wzajemne o zbliżonej wartości. Ja tu czegoś takiego nie widze. Nawet Chorzowianie nie mają za bardzo świadomości, że w danym dniu odbywa się jakikolwiek mecz.
:ok: bardzo dobrze napisane

Scypion
Kontakt:

#6846 Post autor: Scypion » 11 paź 2018, o 07:46

Mam wrazenie, ze wiekszosc tu cieszy sie z naszej złej sytuacji. Watpliwosc mom tylko jedna czy rozkoszujecie sie obserwujac przedluzajace sie konwulsje agonii czy kibicujecie szybkiej smierci?
"Some folk we never forget
Some kind we never forgive
Haven’t seen the end of it yet
We’ll fight as long as we live"

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#6847 Post autor: szogun » 11 paź 2018, o 10:03

Skoro ludzie nie raz tu pisali żeby Ruch zaorac i postawić biedronka to czego się spodziewasz.

Awatar użytkownika
AdiC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#6848 Post autor: AdiC » 11 paź 2018, o 10:08

Scypion pisze:
11 paź 2018, o 07:46
Mam wrazenie, ze wiekszosc tu cieszy sie z naszej złej sytuacji. Watpliwosc mom tylko jedna czy rozkoszujecie sie obserwujac przedluzajace sie konwulsje agonii czy kibicujecie szybkiej smierci?
Wszystkim nom towarzyszą tzw mieszane uczucia. Najgorsze w tym jest brak wizji na przyszłość i jasnej komunikacji. Nikt nie wie czego się spodziewać. Janusz walił farmazony, a obecny Prezes jest jak duch. Niech ktoś wreszcie powie jaka jest strategia na rok, 2 lub 5 lat i pokaże jak ją chce osiągnąć. Jeśli jest nią stagnacja w 2 lidze, minimalne nakłady na drużyna, trener bez warsztatu i na lata, gra na zabytkowym stadionie, podtrzymywanie życia na kroplówkach z miasta i stopniowa spłata długów i dopiero wtedy poszukanie inwestora, to niech to ktoś jasno i uczciwie powie. A tak mamy rozdwojenie jaźni, skład teoretycznie na awans, jakieś rozbudzone nadzieje a potem grube rozczarowania.Chyba jedyny pozytyw jaki można znaleźć to młodzież w kadrze i Wielki Ruch, który małymi krokami coś chce zrobić. W Głogowie mysleli, że bez Drutexu skończy się świat i co? Jakoś się pozbierali.
AdiC
Dumni ze zwycięstw - wierni po porażce!!!

Awatar użytkownika
Lysy
Kontakt:

#6849 Post autor: Lysy » 11 paź 2018, o 16:05

szogun pisze:
11 paź 2018, o 10:03
Skoro ludzie nie raz tu pisali żeby Ruch zaorac i postawić biedronka to czego się spodziewasz.
Nie myl ludzi z bydłem piszącym z miasta na Z.
---------------------------------------
Zabanować Lysego!!!
----------------------------------------

scaneRboy
Kontakt:

#6850 Post autor: scaneRboy » 11 paź 2018, o 17:06

Na ta chwile demonstracja. Juz to pisalem i uzasadnialem. Nie trzeba miec komitetu wyborczego, zeby brac udzial w tzw. procesie demokratycznym.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

alek900
Kontakt:

#6851 Post autor: alek900 » 11 paź 2018, o 20:07

Scypion pisze:
11 paź 2018, o 07:46
Widać po frekwencji..

Scypion
Kontakt:

#6852 Post autor: Scypion » 13 paź 2018, o 16:27

Frekwencje mamy nadal bliska takiej np pogoni szczecin.
"Some folk we never forget
Some kind we never forgive
Haven’t seen the end of it yet
We’ll fight as long as we live"

MaRko22
Kontakt:

#6853 Post autor: MaRko22 » 13 paź 2018, o 22:41

Pytanie do zarządu : skoro gramy w pełni zawodowej lidze to czemu nikt nie pomyślał żeby zatrudnić trenera?:) Ja się znam, mam doświadczenie w PES i Football Manager'a, także jak coś mogę poprowadzić zespół do wiosny przyszłego roku (później wracają rozgrywki na orlikach i nie dam rady)... :)
Obrazek

Awatar użytkownika
ZYGa91
Kontakt:

#6854 Post autor: ZYGa91 » 14 paź 2018, o 06:55

MaRko22 pisze:
13 paź 2018, o 22:41
Pytanie do zarządu : skoro gramy w pełni zawodowej lidze to czemu nikt nie pomyślał żeby zatrudnić trenera?:) Ja się znam, mam doświadczenie w PES i Football Manager'a, także jak coś mogę poprowadzić zespół do wiosny przyszłego roku (później wracają rozgrywki na orlikach i nie dam rady)... :)
Jo moga zostać asystentem, mom wieloletnie doświadczenie i stać mnie na chwilowy spadek dochodów. :rotfl:
Obrazek

Miłej niedzieli mimo wszystko.

MaRko22
Kontakt:

#6855 Post autor: MaRko22 » 14 paź 2018, o 12:40

ZYGa91 pisze:
14 paź 2018, o 06:55
MaRko22 pisze:
13 paź 2018, o 22:41
Jo moga zostać asystentem, mom wieloletnie doświadczenie i stać mnie na chwilowy spadek dochodów. :rotfl:
Obrazek

Miłej niedzieli mimo wszystko.
Takich ludzi nam potrzeba! Masz udokumentowane sukcesy, tacy ludzie są na wagę złota! Jest może tutaj jakiś wfista, który by chciał sobie dorobić jeszcze? :)
Obrazek

ODPOWIEDZ