koniec wiary

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
ord

#16 Post autor: ord » 2 wrz 2002, o 19:37

co by ino nie musieli zmienic po piatku z wiara czyni cuda na mile zlego poczatki
co kurnika to sorry ale bez slow :D

Tomasz_W

#17 Post autor: Tomasz_W » 3 wrz 2002, o 00:00

Jakos z Lysym mamy ostatnio podobne poglady ! :)
Tez sie ciesze ze nasza pilka jest tak wysoko - po tych 5 kolejkach.
Jak sie spojrzy z perspektywy 5 kolejek na nasze dokonania - to nie sa calkiem takie zle - gralismy 5 meczy z zespolami na 1, 2, 5, 6, 9 miejscu - czyli tylko z gorna polowka tabeli i tylko 1 porazka.

Piter

#18 Post autor: Piter » 3 wrz 2002, o 00:01

Brawo Łysy, nareszcie twój wpis na poziomie!!

ord chciałbys, co :lol:

ord

#19 Post autor: ord » 3 wrz 2002, o 09:11

nie nie chcialbym wystarczy jak bedziecie oczko nizej to wystarczy :D
wole 1 lige z slaskimi druzynami na jak najwyzszych miejscach

rph

koniec wiary

#20 Post autor: rph » 3 wrz 2002, o 23:56

slaski futbol jest po tych 5 kolejkach wysoko ale czemu ruch jest najnizej przeciez kazdy wie ze ruch jest najlepszy-mam nadzieje ze to tylko przejsciowe i bedziemy walczyc o puchary a nie o utrzymanie

FACIO

#21 Post autor: FACIO » 8 wrz 2002, o 14:12

BYŁEM NA WASZYM STADIONIE. TO RUINA. CO WY CHCECIE ZDZIAŁAĆ. CZYM.PO CO OPOWIADACIE JACY TO WY DOBRZY JESTESCIE. POWIEDZCIE TAK - ZE CAŁA Polska PIŁKA TO GÓWNO. NIE POTRAFI NIKT W POLSCE KIBICOWAĆ. CHŁOPACZKI JEDZCIE DO DORTMUNDU.TAM ZOBACZYCIE JAK SIE KIBICUJE. TAM NA MECZE CHODZĄ CAŁE RODZINY. NIE WIEM O CZYM WY WOGÓLE GADACIE. DLA MNIE TO CO JEST W POLSCE TO FRAJERSTWO.[/quote]

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#22 Post autor: fuhr » 8 wrz 2002, o 14:39

a ja sie ciesze ze jestem frajerem :lol:
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1954
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#23 Post autor: wojt » 8 wrz 2002, o 14:46

Facio jedz do Dortmundu z calą rodziną i nigdy więcej nie zaglądaj na tą stronę. Będziemy wdzięczni.

grhoak

#24 Post autor: grhoak » 8 wrz 2002, o 14:52

Facio spierdalaj do niemiec je***y ciulu

Niko
Posty: 33
Rejestracja: 11 sie 2002, o 00:39
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#25 Post autor: Niko » 8 wrz 2002, o 15:07

Jak do Polski przyjezdza reprezentacja innego kraju to podczas grania jej chymnu sa oklaski a w Niemczech gwizdy. I kto tu jest frajerem. Niemiecki fagasie.

r11

#26 Post autor: r11 » 8 wrz 2002, o 16:24

facio byłem kilkanascie razy na meczach bvb bo mam tam rodzinke,powiem ci ze "bydło" macie nie złe:-))))))
frekfencja za***ista,ludzie na poziomie są tylko na prostych za bramkami w stojących sektorach są w wiekszosci brudni długowłosi kolesie na zmiane z małolatami"bydło"jakiego u nas nie widziałem piwko to chyba z 200 razy na mnie wylano,potem gorączkowo kazdy trzyma do konca szpilu swój kubek:-) bo dostanie 1 marke:-))))już teraz euro:-))))
więc od***rdol się od Ruchu idz myc dupy staruszkom w wariatkowie:-)))))
nie bede pisał co się działo w kolejce po kiełbaski:-)))))))
wielkie mi niemcy:-)))))))))))))
tylko gdzie ten porządek??????????????:-)))))))))))))

BLUEMAN

#27 Post autor: BLUEMAN » 8 wrz 2002, o 16:30

Facio - tym nickiem dowartościowujesz się po przecweleniu ?

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10283
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#28 Post autor: gerhat » 8 wrz 2002, o 16:52

folksdoutschu kup se musztarda, zur i trocha slonskiego wurstu i spadaj do tego faterlandu bo te murzyny i tury na bandzie nie beda za ciebie je....

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#29 Post autor: Patton » 8 wrz 2002, o 17:44

gerhat: nie chcialbym byc niemily, ale jak juz cos piszesz, to pisz poprawna nazwe. A co do tych Volksdeutschow, to zwaz rowniez na to, ze na Slasku jeszcze ich troche mieszka i takimi wypowiedziami obrazasz wielu porzadnych ludzi. I jeszcze jedno, nie mylcie Volksdeutscha z kims, kto wyjechal w latach 80. Bo ci prawdziwi Volksdeutsche niejednego z was bija na glowe miloscia do tej ziemi... :x
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Gość

#30 Post autor: Gość » 8 wrz 2002, o 18:38

Zgadzam się Patton! Nie mam nic do Niemców a Śląsk i Ślązacy to nie tylko ludzie mieszkający tu tak jak my.I znam takich z Niemiec co serce mają z Śląskiej ziemi.I wolę ich niż goroli zza Buga co tu mieszkają i gardzą Śląską gwarą i obyczajami.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19JeRRy20, adam12, adikf1920, Bing [Bot], disu, Google [Bot], Midway, moRi95, NG1920, niebieski98, pedro-sbl, sivy35, WolnyLogin i 148 gości