koniec wiary

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1953
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#31 Post autor: wojt » 8 wrz 2002, o 20:55

Po co znowu zaczynac idiotyczne spory, i wypisywać kto bardziej kocha Śląsk. Do niczego taka dyskusja nie prowadzi. Jakiś po***rdolony koleś z Dortmundu obraża nasz stadion, klub i nasz doping na meczach, a wy wypisujecie jakieś bzdury o gorolach z za Buga co to ma wspólnego z tym co pisaliśmy do nie jakiego Facio?

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#32 Post autor: Patton » 9 wrz 2002, o 09:07

wojt: nikt nie chce niczego zaczynac od nowa. Byl juz taki temat zalozony wiadomo gdzie. Ale zrozum jedno, jezeli macie obrazac jednego goscia, to obrazajcie tylko jego, a nie innych ludzi. Chyba, ze ktos ma kompleks Pruskiego Imperializmu, to wtedy niech sobie poda reke z p. slomka... Pozdrawiam ( z mojej strony temat zamkniety )
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#33 Post autor: Patton » 9 wrz 2002, o 09:18

wojt: nikt nie chce niczego zaczynac od nowa. Byl juz taki temat zalozony wiadomo gdzie. Ale zrozum jedno, jezeli macie obrazac jednego goscia, to obrazajcie tylko jego, a nie innych ludzi. Chyba, ze ktos ma kompleks Pruskiego Imperializmu, to wtedy niech sobie poda reke z p. slomka... Pozdrawiam ( z mojej strony temat zamkniety )
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1953
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#34 Post autor: wojt » 9 wrz 2002, o 10:10

Patton bardzo Cie proszę przeczytaj moje wcześniejsze posty i powiedz mi w którym miejscu obrażam tzw. jak to nazwałeś "innych ludzi"(Niemców,Goroli,Polaków, Chińczyków....itp)?

niebieski78

#35 Post autor: niebieski78 » 9 wrz 2002, o 10:31

Patton byles moze na odslonieciu ponika hrabiego Redena na "Słomka show "?niezly ciul nie mam pytan -super ze ludzie go wygwizdali i uczcili pamiec czlowieka który praktycznie stworzyl nasze miasto

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#36 Post autor: Patton » 9 wrz 2002, o 10:52

kurde, 2 razy jest moj wpis, cos sie zwalilo. Wojt: a ty przeczytaj moj:) Pisze w liczbie mnogiej i nie tyczylo sie akurat twojej osoby... Niebieski78: musimy zrozumiec, ze w Polsce istnieje tylko jedna historia, ta po 45 roku :? Ale na te tematy mozemy pogadac w innym dziale :wink:
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], marek79, Ridej1920, tynbydziedobry i 82 gości